Пиндус Любомир

Народився 9 вересня 1988 року в селищі Лисець на Івано-Франківщині. Був єдиним сином у батьків. Закінчив школу з золотою медаллю, навчався в Прикарпатському університеті (Івано-Франківськ). Належав до гуртка радіоаматорів в Івано-Франківську, де був одним з кращих гуртківців. Був одним з авторів проєкту п'ятигранної дзвіниці, збудованої в селищі Лисець.

Пластову Присягу склав 2006 року. Того ж року відбув вишкіл новацьких виховників в Переяславі-Хмельницькому та вишкіл гніздових, 2007 року — вишкіл провідників вишколів. Був гніздовим підготовчого гнізда "Таємниці неба"; від вересня 2006 року виконував обов'язки станичного станиці Іваниківка (станиця охоплювала село Іваниківку та селище Лисець). Успішно відбув крайовий мандрівний табір «Говерля» у серпні 2007 року. Був добровольцем куреня УСП «Орден Залізної Остроги».

27 вересня 2007 року їхав на ровері на сходини в Іваниківку. На трасі його збила машина, водій (очевидно, нетверезий) з місця події втік. Бувши при свідомості, Любомир викликав швидку і, поки вона приїхала, сам наклав шину на зламану ногу. Практично не отримав належної лікарської опіки і помер в обласній лікарні в ніч з 1 на 2 жовтня 2007 року від крововиливу в легені.