Костерін Володимир

Народився 11 серпня 1968 року в місті Києві.

У 1996 році закінчив Московський інститут харчової промисловості за спеціальністю “Економіка підприємств”.

У 2002 році отримав другу вищу освіту в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю „Міжнародне право”.

Кандидат наук з державного управління, захистив дисертацію при Національній Академії державного управління при Президентові України на тему „Управління соціально-економічною системою великого міста” (2002).

Від 2003 року очолює Наглядову Раду телеканалу "Тоніс".

Активно займається громадсько-політичною діяльністю: з 1997 року — президент Міжнародної громадської організації Міжнаціональний конгрес „Злагода”.

4 серпня 2006 року на XIV позачерговому з'їзді ПЗУ обраний Головою Партії Зелених України.

Нагороджений орденом Святого Володимира I ступеня за відстоювання духовних принципів та збереження довкілля.

Долучився до акцій “Підтримай атлета”, мета якої — залучити кошти для участі Національної Збірної Спеціальної Олімпіади України у Всесвітніх Літніх Іграх Спеціальної Олімпіади 2007, “Дитяча лікарня майбутнього” та інших.

Протягом 2005 — 2007 років за підтримки Почесного Президента АКБ “ТРАНСБАНК” Володимира Костеріна відбувалась “Підсумкова пластова зустріч в Алупці”.

5 квітня 2008 року, в часі ХІ Крайового пластового З’їзду, Володимиру Костеріну за активну та численну допомогу Пласту було надано ступінь “Почесного Пластуна”.
(Рішення КПР від 22 березня 2008 року).