Українська English Deutsch Polska Русский

Пластування:live: Розкажіть усім про свій табір!Пластовий портал запрошує проводи акцій (таборів) усіх рівнів долучитися до проекту «пластування:live», завдяки якому можна розповісти пластовому загалу, батькам, друзям та знайомим про перебіг Вашої акції (табору)!

Суть проекту полягає у тому, що учасники чи провід акції (табору) раз на декілька днів (або й частіше) надсилає повідомлення на адресу live@plast.org.ua, а команда Пластового порталу публікує це на сайті.

Таким чином батьки юнаків й юначок (і не тільки!) можуть ознайомлюватися із перебігом акції чи таборування, а Ваші акції (табори) матимуть власну онлайн-хроніку!

Для участі у проекті потрібно зробити наступні кроки:

1. Попередньо зголоситися на адресу live@plast.org.ua про своє бажання надсилати нам репортажі зі своєї акції (табору). Це не є традиційне офіційне пластове зголошення, а лишень допомога нам у тому, щоб ми знали з ким маємо справу. Радимо Вам перед акцією (табором) надіслати нам тестове повідомлення, щоб спробувати як все працює.

2. Зробити і надіслати повідомлення. Розглянемо декілька можливостей.

2.1. MMS-повідомлення.
Зробити своїм (чи чужим :)) телефоном фотографію і написати до неї описовий текст (про цю фотографію, про попередні кілька днів на таборів тощо). Повідомлення дуже побажано писати кирилицею, щоб не примушувати команду Порталу перенабирати текст повідомлення.  Надіслати MMS-повідомлення на адресу live@plast.org.ua.

2.3. За допомогою поштового клієнта.
Поштовими клієнтами обладнані усі телефони на базі Symbian (т. зв. смартфони) та ряд моделей «звичайних» мобільних телефонів. Перевірте інструкцію до свого телефона, чи підтримує він роботу із електронною поштою. Також поштові клієнти є встановлені на ноутбуках та КПК – радимо, за можливості, використовувати їх.

Вам слід буде:
1. Активувати послугу GPRS передачі даних – зверніться до свого мобільного оператора.
2. Налаштувати поштовий клієнт. Скористайтеся інструкцією до телефона. Для цього Вам також слід знати ім'я користувача і пароль до поштової скриньки, а також адресу POP3/SMTP сервера.

Якщо Ви маєте скриньку @plast.org.ua або @gmail, то Ваші налаштування виглядатимуть так: 
    • ім'я користувача: <логін>@plast.org.ua / <логін>@gmail.com (обов'язково вказуйте повну адресу!)
    • пароль: Ваш пароль
    • SMPT сервер: smtp.gmail.com; використовувати SSL
    • POP сервер: pop.gmail.com; використовувати SSL

Інструкцію також знайдете тут: mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=13287 

Якщо Ви користуєтесь іншою скринькою, то з'ясуйте адресу серверів у Вашого провайдера. Майте на увазі, що напр. Yahoo, MSN та переважна більшість інших поштових серверів не дозволяють читати/надсилати пошту через POP3/SMTP. В такому випадку рекомендуємо зареєструвати собі адресу @plast.org.ua заздалегідь. 

Переваги цього способу: низька вартість та можливість долучити до свого e-mail повідомлення фото, зроблені цим же телефоном.

2.3. SMS-повідомлення (sms2email).
Для абонентів МТС (Див. також: www.mts.com.ua/ukr/directory_sms.php#2). Відішліть на номер 1010 SMS-повідомлення такого змісту:
live@plast.org.ua <пробіл> !LIVE! <пробіл> Текст Вашого повідомлення

KyivStar (Див. Також: www.kyivstar.net/personal/acebase/services/sms/). Відішліть на номер 555 SMS-повідомлення такого змісту:
live@plast.org.ua <пробіл> (LIVE) <пробіл> Текст Вашого повідомлення

Повідомлення дуже побажано писати кирилицею, щоб не примушувати команду Порталу перенабирати текст повідомлення. Обмеження способу: Обсяг повідомлення не може перевищувати 160 латинських чи 90 кириличних символів, тому більш-менш довге повідомлення доведеться відсилати кількома SMS-повідомленнями.
Долучення фото неможливе.


Після усіх пророблених операцій Ваша новина може виглядати приблизно як одна з цих або так, як Ви запропонуєте!

Усі питання та побажання просимо висловлювати за адресою live@plast.org.ua.

Розкажіть про Вашу акцію чи табір світові – приєднуйтесь до «пластування:live»!

Команда Пластового порталу