Українська English Deutsch Polska Русский

Альтернативні способи доступу до Пластового порталу


Всі без проблем вміють користуватися сайтом Пластового порталу, але не всі знають про альтернативні способи отримати інформацію з Порталу у зручному вигляді для кожного.

Twitter
Twitter — соціальна мережа, яка являє собою мережу мікроблоґів. Новини Пластового порталу транслюються в спеціальний аккаунт: @plast_org_ua. Фоловте, ретвітьте, будемо вдячні. :)


Facebook
Facebook — найпопулярніша соціальна мережа у світі, яка набирає оберти і в Україні. Новини транслюються на сторінку Пластового порталу.


Youtube
На Youtube є відкритий відеоканал Пластового порталу в якому є зібрана максимальна кількість відеоматеріалу пов'язаного з Пластом


WAP
Не маєте традиційного доступу до інтернету? Не біда, сторінка Пластового порталу доступна і з мобільних телефонів за адресою - wap.plast.org.ua.

RSS
Про RSS можна прочитати у Вікіпедії. Пластовий портал має свою стрічку, в якій транслюються новини з наступних категорій: Офіційні, Загальні, Інтерв'ю та Пласт у ЗМІ.

Дайджест
Отримувати новини можна у вигляді Дайджесту. Це щотижнева розсилка заголовків новин, опублікованих на Порталі впродовж останнього тижня, на Вашу поштову адресу.

Вікіпедія
У найбільшій інтернет-енциклопедії Вікіпедії є портал, який об'єднує усі статті на пластову тематику.FriendFeed
FriendFeed агрегатор інформації з різних соціальних мереж, блоґів, мікроблоґів й інших сервісів, що працює в реальному часі. Трансляція новин з Пластового порталу.

Це ще не кінцевий перелік сервісів, звідки можна черпати інформацію розміщену на Пластовому порталі. Він буде періодично поповнюватись.