Українська English Deutsch Polska Русский

Команда проекту

Тут Ви знайдете інформацію про людей, які працюють над реалізацією проекту, а також їхні відповіді на питання "Чому Ти долучився до проекту?".

ст. пл. скоб Андрій Ковальов, станиця Київ

Менеджер зв'язків з громадськістю КПС України 

Тому що хочу допомогти у реалізації цього проекту. Тому що цей проект мені цікавий. На нас покладена велика відповідальність - писати історію Пласту.
 

 

 

Ст. пл. прих. Людмила Юрашко,  станиця Полтава

Виховниця УПН, займаюсь адміністративними справами в станиці.

Вважаю цей проект фундаментальним, хочеться допомогти чим зможу, щоб разом легше “віз везти” було.  

 

 

Пл.розв. Петро Задорожний, станиця Львів

Належу до 73 куреня ім. Івана Богуна у Львові і займаюсь щорічним пластовим проектом "Молодь Пам'ятає Шухевича".

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани.


 

 

 

 

 

Ст. пл. Ольга Свідзинська, станиця Львів

Гніздова гнізда ч. 36 "Усмішки весняного ранку", редактор журналу "Вогонь Орлиної Ради", член редколегії журналу "Пластовий шлях", секретар групи з історії Пласту "На сліді".

Долучилася до проекту як літературний редактор і упорядник низки пластових видань.

 

 

 

 

Ст.пл. Андрій Ребрик, ЦМ, станиця Ужгород

Писар Крайової Булави УСП в Україні, голова ОПС Закарпатської Округи, член СПР Станиці Ужгород, член Кадри Виховників куреня ч.45 ім. Ф. Корятовича.

 Якщо ти можеш зробити щось корисне для громади - зроби це! 


 

 

 

Пл. сен. пр. Марічка Артиш, Гр., станиця Івано-Франківськ

В Пласті з 1990 р., тепер: член станичної ради, плавна Плавні "Черемош" Куреня УПС ч. 2 "Ті, що греблі рвуть" в Україні, Головна Булавна УПН.

Чому долучилася: було написано, що потрібна допомога + цікаво + це важливо! 

 

 

 

Ст.пл. Ксенія Опанасюк, ШОК, станиця Київ

Є дуже багато людей, які “були пластунами”, одні з них зробили дуже значні внески в історію та прославили себе і організацію на весь світ.

А інші зробили недуже значні внески, поки що, і стали просто успішними бізнесменами, менеджерами та добрими громадянами своїх держав.

На жаль, і про перших і про других ми знаємо не завжди достатньо, а інколи не знаємо взагалі.

Насправді, ідея виникла досить давно, ще в 2006 році, але просто не було часу, сили і натхнення за неї взятись. Потім в Ліни виникла схожа, і ми об’єднались =).

 

Ст.пл. Ліна Остапчук, станиця Луцьк

Голова Волинської округи Пласту.

Серед пластунів є багато людей зі світовим ім'ям, визначних людей. Але визначним можуть бути не лише пластуни, чиї імена відомі широкому загалу.

Пластові виховники роблять багато для того, щоб виховати гурток справжньої української еліти. Їхня праця і здобутки можливо менш помітні сьогодні, але не менш важливі для майбутнього.

Цей проект дає можливість назвати тих, хто творить історію Пласту вже сьогодні та українське майбутнє завтра.

 

 

ст.пл.вірл. Вікторія Долик, станиця Львів

Кандидатка в 16 курінь УСП "Чорноморські Хвилі". Зараз референт зовнішніх зв’язків станиці Львів, виховниця в курені ч.2 ім. О.Степанів. Комунікабельна, креативна.


Долучилась до проекту бо маю намір спробувати себе у чомусь новому, а також допомогти писати історію Пласту;для того., щоб взнати краще тих Людей, якими мав би пишатися Пласт. Допомогти ровіяти туман над память справжніх пластунів-героїв.