Долучись до наповнення

Пластовий портал www.plast.org.ua шукає охочих долучитись до подальшого розвитку ресурсу. Ми запрошуємо до співпраці осіб, зацікавлених в роботі над реалізацією перспективних ідей, спрямованих на впровадження нових та вдосконалення існуючих сервісів Порталу.

Вже сьогодні Ви можете долучитись до нашої команди в якості перекладача, журналіста, дизайнера, програміста HTML/PHP/MySQL (дуже потребуємо!), адміністратора системи, чи спеціаліста із open source систем!

Участь в команді Порталу – це Ваш практичний досвід та робота в команді, можливість експериментувати та втілювати в життя власні ідеї, і – що не менш важливо – це праця на благо Пласту.

Читати далі


Якщо Ти володієш інформацією, якою бажаєш поділитись із пластовим загалом, або ж ти - референт преси свого осередку, і шукаєш можливості інформувати усіх про роботу свого осередку - тобі до нас.

У тебе є такі можливості:

Самостійно додати новину
Для цього зайди на www.plast.org.ua/news/add/ і створи власну новину.

Надіслати текст новини нам
Посто надішли на portal@plast.org.ua усю інформацію, яку хочеш бачити на Порталі. Просимо її яскраво ілюструвати знимками :)

Вплинути на зміст сторінок
Якщо Ти вважаєш, що сторінки Порталу містять неточності - напиши про це на portal@plast.org.ua.

Вести власний підрозділ на Порталі
За погодженням, ми можемо виділити Тобі підрозділ на Порталі, в межах якого Ти зможеш самостійно керувати наповненням сторінок. Писати на webmaster@plast.org.ua