[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]]

Крайовий пластовий з'їзд 2010

XII Крайовий Пластовий З’їзд відбудеться 19-21 лютого 2010 року на базі Інституту післядипломної освіти (м. Київ, вул. Васильківська, 36; доїзд: пряма маршрутка з Вокзалу - №458, їхати до пл. "Амурська" або на метро до станції «Либідська», а далі маршруткою до пл. Амурська № 84, 172, 739, 38, 38К, 548).

Реєстрація учасників розпочнеться в п’ятницю, 19 лютого, о 9:00 ранку. Якщо ви ще не заповнили електронного зголошення на КПЗ, ви можете зробити це, заповнивши форму тут.

Програму XII Крайовий Пластовий З’їзду можна переглянути тут.

Крайовий Пластовий З’їзд - найвищий керівний орган Пласту.

Участь у Крайовому Пластовому З’їзді 
з правом ухвалюючого голосу належить: 
(1) членам Крайової Пластової Ради та Крайовій Ревізійній Комісії; 
(2) керівникам територіальних підрозділів та місцевих осередків, зв’язковим та гніздовим; 
(3) делегатам від членства місцевих  осередків, обраних з числа дійсних  членів на їх Загальних Зборах

До компетенції Крайового Пластового З’їзду належить: 
(1) виробляти політику і норми діяльності Пласту для успішного досягнення його мети та завдань, стверджувати рекомендацій пластовим проводам; 
(2) обирати та затверджувати Голову і  членів Крайової Пластової Ради, Голову  та членів Крайової Ревізійної Комісії  терміном на два роки; 
(3) розглядати звіти та рекомендації  Крайової Пластової Ради, Крайової Ревізійної Комісії та затверджувати їх;
(4) встановлювати розмір членських  внесків; 
(5) приймати Статут організації та вносити  зміни та доповнення до Статуту; 
(6) більшістю в 2/3 голосів приймати рішення про ліквідацію та реорганізацію Пласту; 
(7) виконувати інші обов’язки, які випливають з цього Статуту.

Крайовий Пластовий З’їзд скликає Крайова Пластова Рада раз на два роки, повідомляючи письмово дійсних членів про час, місце, спосіб вибору делегатів і програму щонайменше за чотири місяці перед З’їздом. 

Членство може впродовж 30 днів зголосити пропозиції на зміну програми з відповідною мотивацією. Остаточну програму проголошує Крайова Пластова Рада за один місяць перед З’їздом. Рішення КПР затверджується З’їздом. 

Всі рішення З’їзду, крім зміни Статуту, а  також припинення діяльності Пласту, правомірні при звичайній більшості голосів його делегатів з правом ухвального голосу. З’їзд є легітимним за умови присутності звичайної більшості делегатів з правом ухвального голосу.


Новини:


Біографії та програми осіб, яких висунули на посади в керівних органах ПластуДокументи ХІІ Крайового пластового з'їзду