Школа булавних

 "Школа Булавних" - міжкрайовий вишкіл таборових провідниць. Вперше табір відбувся 1993 року. Цей рік став початком розвитку і формування нового покоління пластунок - провідниць.

З кожним роком, плекаючи нові кадри, впроваджуючи новітні методики, "Школа Буланих" в Україні, отримала бездоганну репутацію єдиного міжкрайового практичного вишколу для підготовки таборових провідниць. І тепер, маючи за плечима багатолітній досвід, можна сказати - "Школа Булавних" - це відважні дівчата, це сучасні і майбутні лідери не лише Пласту, а й провідниці українського суспільства, це потужна методична та кадрова база. Багато хто з пластунок, вважали і вважають за честь бути учасницею, відбути вишкіл, осягнути найкращих результатів і гордитися, що вона є єдиним цілим, що вона є чарівним гроном в колі "ШБ".

Основним завданням Міжкрайового Вишколу ШБ є підготовка провідниць (булавних) та кваліфікованих інструкторок юнацьких таборів.

Програма “Школи Булавних” дає можливість кожній учасниці продемонструвати свої знання в інструкторських ділянках (піонірка, картографія, перша допомога, природознавство, самозарадність, картографія, куховарення), оволодіти практичними знаннями організації та переведення пластового табору, актуалізувати свої провідницькі якості.

Табір відбувається щороку поблизу с. Бубнище, Львівської обл. наприкінці липня - початку серпня.

Джерело: www.shb.plast.org.ua