Крайовий Апробаційний мандрівний велосипедний табір «РЕВОР»

Крайовий апробаційний мандрівний велосипедний табір «РЕВОР» буде відбуватися 9 – 22 серпня 2010 року, маршрут буде пролягати  Закарпаттям.

Під час Крайового апробаційного мандрівного велосипедного табору «РЕВОР» ти зможеш ознайомитись з пам'ятками архітектури і помилуватись неперевершеними краєвидами Закарпаття. Після проходження табору тобі зарахують 1-у велосипедну категорію складності та 3-й розряд з велотуризму, також зможеш здати нову вмілість «Веломандрівництво» на другу пробу. 

Учасники другого рівня будуть мати зараховану 2-у велокатегорію складності та вмілість «Інструктор веломандрівництва» на третю пробу.

Вимоги до учасників: пластуни/-нки віком від 14 до 23 років, зі ступенем учасника/ці щонайменше.
Контактна особа: ст. пл. скоб Назар Зелінка 8 050 377 84 48, n.zelinka@gmail.com

Порядок зголошення:
1.    До 1 червня — надіслати на адресу булави УПЮ:
•    заповнений бланк Зголошення на участь в таборі,
•    есе на задану в зголошенні тему,
•    копію квитанції  про сплату добровільної пожертви в розмірі 100 грн. (безповоротна вкладка, реквізити див. на бланку зголошення) .
•    копію страхового полісу (термін страхування - на час проведення табору),
•    конверт, з вказаною зворотною адресою.
2.    До 1 липня — отримати Запрошення на табір із завданнями учасника табору.
3.    Виконати вказані у Запрошенні завдання учасника табору, зокрема, підготувати особистий таборовий виряд та медичну довідку.
   
Вкладка учасника табору становитиме від 250 грн.
В разі невчасного подання зголошення вкладка зростає на 25 %. Такі зголошення будуть прийматись до 15 червня. Додаткову суму слід буде сплатити під час реєстрації на таборі.

Резолюція МРСК від 4-5.03.2006 р.Б.: „МРСК стверджує, що учасниками крайових таборів мають бути перш за все пластуни та пластунки у ступені «розвідувач». МРСК забороняє участь пластунів-прихильників у крайових таборах.”

Зголошення слід висилати на поштову адресу:
Пласт НСОУ
а/с 395
Київ-1
01001

За уточненнями, з запитаннями - по e-mail: ktk.plast@gmail.com, ICQ: 485579050