Фестиваль пластової творчості «День пластуна 2008»

СЛУХАЙ! ДИВИСЬ! РОЗВАЖАЙСЯ!
День пластуна 2008:
«Назад у майбутнє»
23-24 лютого 2008, Погулянка, Львів


Історія
Фестиваль пластової творчості «День пластуна» — мистецька акція, яку традиційно проводить Національна скаутська організація України Пласт у Львові з 1992 року. Заснували її члени пластового куреня «Лісові Чорти» Славко Козак, Нестор Дацишин та В'ячеслав Олійник. Більше можна прочитати тут, на Пластовому порталі, чи там, на українській Вікіпедії.

РозміщенняСаме
Цьогорічний Фестиваль пройде з 23 по 24 лютого у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка», що у Львові. Адреса: вул. Вахнянина, 29 (район парку «Погулянка», кінцева трамваїв №7 та №8). Через ремонтні роботи, що тривають із 2007 року, рух трамваїв до Центру перекритий. Радимо добиратися так (за замовчуванням розуміємо, що ви вже у Львові):

а) з центру міста – маршрутками по вулиці Личаківській до магазину «Оксана» (його всі водії знають, повірте :)). Звідти вулицями Черемшини та Банаха виходите до Фестивалю. Чи будь-якою зі численних маршруток, що їдуть з центру до вулиці Зеленої, доїжджаєте до «ЛьвівВодоканалу». Звідтіля вулицями Студентською, Костя Левицького та Вахнянина доходите до Фестивалю.

б) від залізничного вокзалу – трамваями №1 чи №9 потрібно доїхати до центру міста (зупинки «вулиця Дорошенка» (тоді див. пункт А і варіант із вулицею Зеленою) чи «вулиця Руська» (тоді див пункт А і варіант із вулицею Личаківською).

Незабаром очікуйте оновлення інформації, фотографії об'єкта, що шукається (приміщення Фестивалю) та мапу.

Зворотній зв'язок
Нам важлива Ваша думка! Якщо маєте, що сказати загалу про Фестиваль - кажіть на Форумі у відповідній темі.
Якщо у маєте щось приватне до оповідання, то пишіть на dp(вухо)plast.org.ua

Новини:


20 лютого 2008. Оголошений порядок театральних виступів на «Дні пластуна 2008» (оновлено)

19 лютого 2008. Оприлюднено програму «Дня пластуна 2008»

13 лютого 2008. Оголошений порядок театральних виступів

01 лютого 2008.
На «День пластуна» зголосилося 50 команд! Темно їм не буде :)

27 січня 2008. Нагадайте собі, що було на Дні пластуна цим відео на YouTube!

24 січня 2008. Хочете переночувати у Львові з 23 на 24 лютого? Служба поселення «Дня пластуна» пропонує свої послуги

17 січня 2008.
«День пластуна» – командам з гірських районів або deadline продовжено

23.11, 30.11 та 01.12 у Івано-Франківську, Львові та Києві пройшли презентації ФПТ ДП-2008.

28 листопада 2007. «День пластуна 2008» продовжує презентації. На черзі Львів та Київ.

20 листопада 2007. 23 листопада о 18:53 у Івано-Франківську у рамках «Чортівської Галереї» відбудеться презентація Фестивалю пластової творчості «День пластуна 2008». Саме у івано-франківській домівці на вул. Павлика, 10 вперше прозвучить докладна й повна інформація про майбутній Фестиваль.

17 листопада 2007. На Вікіпедії триває розвиток статті про Фестиваль. Запрошуємо долучатися!

9 листопада 2007. На Форумі Пластового порталу з'явилася тема для всенародного обговорення ФПТ ДП-2008 та недоліків чи позитивів попередніх Фестивалів.

3 листопада 2007.
Пройшла презентація Фестивалю на Орликіаді-2007 у Тернополі, куди завітали з приватним дружнім візитом декілька членів Оргкомітету.

31 жовтня 2007.
Станична пластова старшина станиці Львів дозволила проведення ФПТ ДП-2008 та завтердила комендантом ст. пл. скоба Олександра Полякова, ЛЧ.

29 жовтня 2007.
Відбулися Перші сходини, Тих, що бажають зробити ФПТ ДП-2008. Звісно, далеко не всі дотримаються аж до заповітних дат, не витримавши навантаження та важкого звання Організатор Дня пластуна... ;)


Цьогорічні конкурси:
Театральний конкурс.
(читається: «театральний конкурс «крапка»)

[Час прийому вже вийшов]
Командний конкурс. Мистецькі й творчі виступи команд передбачають відсутність кордонів для польоту творчої думки та розкриття потаємних театрофільських бажань. Свої приховані пристрасті, котрі прагнуть постановки на сцені, команда від пластового куреня мусить оформити у Сценарій. Курені УПЮ потрапляють у категорію «Юнацтво», куреням УСП й УПС пропонується зайнятися мистецтвом і показати свій хист у категорії «За 18», а гнізда і рої УПН зможуть пофестивалити на Новацькій сцені.  За остаточним варіантом Сценарію команди ставитимуть свої [сподіваємося] неймовірні вистави [маємо надію, що у хорошому сенсі «неймовірні»]. Критерії оцінювання залишаються традиційними – відповідність часовим рамкам (до 15 хв.), підготовленість, артистизм, декорації та костюми, технічний супровід, оригінальність, втілення сценарію. Перегляд вистав у Кінокон-цертному залі.

Фотоконкурс «Старий модерн»
[Фото приймаються до 02.02.08]
Команди куренів, що бажають взяти участь, подають не більше 5 названих/підписаних фото формату А4. Керуйтеся принципом «Форма старовинна, а суть – модерна». На фото вимагається наявність ≥1 ос. «Пейзажна тематика» нехай прикрашає Ваші домівки. Знимки не повертаються. Командні номінації: «репортаж», «портрет» та «композиція». Окремо пройде індивідуальний конкурс «Монтаж», де основними критеріями буде креативність й оригінальність. Перегляд фото відбуватиметься у спеціальному приміщенні – Галереї.

Конкурс відзначок «Кращі колекції»
[відзначки приймаються до 02.02.08]
Можливо, Ви гадаєте, що у Вас особисто чи у Вашого куреня найбільша у світі колекція найприкольніших і найоригінальніших відзначок із пластових акцій? То чому б у цьому не переконати усіх? Якщо зберете це все до купи, підпишете й передасьте чи перешлете, то маєте таку нагоду. Або й цілий ШАНС.

Конкурс «Презентація куреня»
[презентації приймаються до 02.02.08]
Роздуми на тему «Які ми красиві» заважають спати, а потім сниться все, про що думали? Зробіть оригінальну та унікальну електронну презентацію свого куреня тривалістю до 5 хвилин та дайте змогу відчути оточуючим які ж ви красиві! Умови участі в конкурсі як і у «Кращих колекціях».

Кіноманія «Де кум?»
[відеороботи приймаються до 02.02.08]
Старий-добрий індивідуально-командний конкурс. Проводиться у номінаціях «Короткометражний фільм» (до 5 хв.) та «Ґранд-творіння» (обмеження часового немає, але майте совість). Надсилайте свою творчість на CD/DVD на вказану нижче адресу.

Мобіманія
[відеороботи приймаються до 02.02.08]
Маєте мобільний телефон? Може, у ньому ще й якась відеокамера є? На обидва питання відповідь: «Так»? Тоді пропонуємо Вам познімати тим телефоном й передати нам для участі у конкурсі відзняте відео. Хто-зна, чи не стане воно кращим у номінаціях «Тільки 60 секунд» чи «Безліміт»?

«Не жуй, а знимкуй» або «перший пластовий Snapshot»
[окреме підтвердження участі на Фестивалі]
Маєш цифровий фотоапарат? Подобається знимкувати всіх і все? Твоя голова переповнена креатином і неймовірними ідеями? Тоді збирай команду (від 1 до 4 пластунів/ок), ставте пташку навпроти цього змагу в зголошенні і приходьте всі разом на ДП-2008!
Вам згодиться цифровий фотоапарат будь-якої конфігурації та веселий настрій! (кількість фотокамер у кожного члена команди не обмежується проте з собою бажано мати USB-шнур до них). Кому взагалі нічого не зрозуміло, то повідомляємо, що Google ніхто не відміняв :)

інші ПРЕЗЕНТАЦІЇ, КОНКУРСИ, ЗМАГАННЯ та ПЕРФОРМЕНСИ
про які стане відомо згодом, коли інформацію Ви прочитаєте на сайті чи у газеті, побачите на стіні чи уві сні, або отримаєте із уст в уста...

Що ще тут додати? Чекайте інфу, фантазуйте (не про «із уст в уста», а конкурси думайте) і своє пропонуйте.

IV вечірки
Ви собі уявляєте цей Фестиваль без вечірок? Якщо ні, то більше нема чого тут дописати. Якщо уявляєте, то прийдіть і переконайтеся у неможливості відсутності їх наявності!

Вкладка - 10.00 грн. (і для учасників, і для гостей) 

Скачати ОГОЛОШЕННЯ (Zipped MS Word, 70 Kb)Скачати ЗГОЛОШЕННЯ (Zipped MS Word, 50 Kb)


Контакти:
для паперових листів – 79008, Львів-8, а/с 1369
для електронних листів – dp(at)plast.org.ua