Українська English Deutsch Polska Русский

Визначні українці - члени Пласту

Підготував ст. пл. скоб Іван Гоменюк, ЦМ.
Дописи Богдана Печеняка.

Провідники національних визвольних змагань 1914-1959 років

Андрусяк Василь, Арсенич Микола, Бандера Степан, Бандусяк Дмитро, Басараб (уроджена Левицька) Ольга, Білас Василь, Вітовський Дмитро, Войновський Петро, Врецьона Євген, Габрусевич Іван, Галечко Софія, Гасин Олекса, Гірняк Никифор, Грабець Омелян, Грицай Дмитро, Данилишин Дмитро, Зарицка Катерина, Карачевський Осип, Кедюлич Іван, Климів Іван, Колодзинський Михайло, Коссак Григорій, Коссак Зенон, Кук Василь, Мирон Дмитро, Охрімович Степан, Робітницький Володимир, Сорока Михайло, Старух Ярослав, Степанів Олена, Сушко Роман, Тершаковець Зиновій, Франко Петро, Черник Федір, Чмола Іван, Шпонтак Іван, Шухевич Роман, Якимчук Микола, Яримович Осип.

Політичні провідники

Комаринський Володимир, Кучабський Василь, Ребет Лев, Саварин Петро, Скоропадський Данило, Ющенко Віктор.

Дипломатичні працівники

Бігун Андрій, Ващук Роман, Ліщинський Петро Роман, Попадюк Роман.

Військовики

Гаврилюк Орест, Кравців Микола, Шишка Степан.

Науковці

Воронка Роман, Гаврилишин Богдан, Гайда Любомир, Горняткевич Андрій, Даревич Юрій, Ісаїв Петро, Кархут Василь, Когут Зенон, Коржинський Степан, Маркусь Василь, Мриц Іван, Лабунька Мирослав, Онишкевич Лариса, Падох Ярослав, Пастернак Северин, П'ясецький Андрій, Романків Любомир, Рудницький Леонід, Семків Юрій, Соболь Петро, Старосольський Юрій, Стойка Володимир, Струк Данило, Студинський Юрій, Субтельний Орест, Цурковський Ярослав, Фіголь Атанас, Фізер Іван.

Релігійні діячі

Гриньох Іван, Гудзяк Борис, Гузар Любомир, Їжик Семен, Коржан Михайло, Маргітич Іван, Милусь Микола, Пекар Атанасій Василь, Стернюк Володимир.

Діячі культури та мистецтва

Бірчак Володимир, Богацький Павло, Божук Миколая, Гарасевич Андрій, Кандиба-Ольжич Олег, Кархут Василь, Керекеш Юрій, Козак Едуард, Колесса Микола, Кравців Богдан, Крушельницькій Тарас, Лісовський Робер, Луцик Степан, Мицко Ярослав, Мудрик-Мриц Ніна, Палій Ліда, Рошко Іван (літературне псевдо Ірлявський), Сай Христина, Селянська-Вовк Віра, Світлична Надія, Стецура Осип, Тарнавська Марта, Храплива-Щур Леся, Шерегій Євген, Шерегій Юрій Августин.

Підприємці

Вжесневська Руслана, Вжесневський Борис, Гельбік Марія, Гуцуляк Ераст, Іваночко Василь, Кашицький Володимир, Кекиш Богдан, Мисик Роман, Мосюк Андрій.

Провідники українського громадського життя

Бажанський Михайло, Велігорський Ігор, Вінницька Іроїда, Вировий Євген, Врецьона Володимир, Геврик Тит, Горохович, Дехніч Юрій, Довгович Левко, Дорожинський Павло, Дячук Уляна, Зелений Зенон, Кузьмович Ольга, Куровицька Ірина, Мацюрак Роман, Миськів Дмитро, Плав'юк Микола, Пришляк Григорій, Соколик Всеволод, Рогожа Роман, Савчак Володимир, Стернюк Богдан, Ткаченко Ольга, Ценко Микола, Юзефів Михайло, Янів Володимир, Янківська Євгенія.

Визначні постаті, що не належали безпосередньо до Пласту, але співпрацювали з ним та сприяли йому

Біличенко Михайло, Боберський Іван, Бокшай Йосип, Волошин Августин, Ґренджа-Донський Василь, Донців Дмитро, Іванцев Денис-Лев, Мельник Андрій, Мстислав І, Ольбрахт Іван, Пачовський Василь, Підгорянка Марійка, Студинський Кирило, Теліга Олена, Філарет, Черкасенко Спиридон, Шептицький Андрей, Юхновський Ігор.