Розбудова НОСУ у Львівській області в світлі порозуміння

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

Розбудова НОСУ у Львівській області в світлі порозуміння

UNREAD_POST ousivec » П'ят 25.06.10 10:21

7 червня 2010 року відбулося перше засідання відносно створення Осередку Національної Організації Скаутів України НОСУ.
17 червня 2010 року відбулося друге засідання де обговорено конкретні питання по створенню осередку.
23 червня 2010 року відбули установчі збори осередку на якому обрали керівництво, засновників, ревізійну комісію, раду.
Загальний склад ради, та ревізійної комісії розподілили поміж собою представники трьох скаутських організацій Львівщини: Пласту, ОУС та Галицької Русі. Це сухі рядки...
Але можна сказати більше про цю подію яку навіть не помітило широке коло громадськості. Це початок порозуміння поміж трьома організаціями, можливо початок кінця протистояння ОУС-Пласт-Галицька Русь. Чому? Тому що три потужні скаутські обєднання Львівщини сіли за стіл переговорів на офіційному рівні і ця подія не може нікого не тішити.
Не лукавлю, переговори проходили важко на першому засіданні ми готові один на одного ледь не вилами йти, на другому вже слухали одне одного, наприкінці третього вже пожимали одне одному руку і разом фотографувалися і спілкувалися в досить теплій обстановці. ОУС не трактує Пласт як дружню організацію, однак нам потрібно спільно шукати порозуміння, контактів та в майбутньому і співпрацю і це все форматі розбудови НОСУ у Львівській області.
Просимо всіх читачів Пластового порталу та Офіційного Порталу ОУС: http://skauty.org.ua/forum/5-3-1 висловитися з цього питання.
ousivec
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 10
З нами з: Суб 13.02.10 19:35
Ім'я: Олександр
Прізвище: Мацієвський

Re: Розбудова НОСУ у Львівській області в світлі порозуміння

UNREAD_POST Vus » П'ят 25.06.10 13:33

Досить цікаво.
Олександре, продовжуйте і далі повідомляти загал про досягнення (утворення осередку НОСУ). Булоб цікаво довідатись і керівництво, і досягнуті домовленості про співпрацю (сподіваюсь не секретні ж то протоколи ))). Ви, я так розумію, як учасник перемовин зможете краще пояснити процес що відбувся.
І від себе питанячко до Вас, суто Ваша особиста думка:
чому раніше організації Пласт, ОУС, Галицька Русь не знаходили спільного поля для переговорів? Що змінилось?

Дякую!
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

Re: Розбудова НОСУ у Львівській області в світлі порозуміння

UNREAD_POST ousivec » П'ят 25.06.10 14:40

Vus написав:Досить цікаво.
Олександре, продовжуйте і далі повідомляти загал про досягнення (утворення осередку НОСУ). Булоб цікаво довідатись і керівництво, і досягнуті домовленості про співпрацю (сподіваюсь не секретні ж то протоколи ))). Ви, я так розумію, як учасник перемовин зможете краще пояснити процес що відбувся.
І від себе питанячко до Вас, суто Ваша особиста думка:
чому раніше організації Пласт, ОУС, Галицька Русь не знаходили спільного поля для переговорів? Що змінилось?

Дякую!


Я не знаю чи я маю право озвучувати повністю процес. Однак я постараюся сказати так:
Керівництво було поділене поміж трьома Організаціями: Пластом, ОУС та Галицькою Руссю, відносно співпраці по проведенню заходів до цього не дійшло однак сам процес переговорів і тут йдеться про поступове порозуміння. Співпраця як слово в моєму дописі не згадується. Наразі почалася співпраця по створенню обласних осередків НОСУ в тому числі і НОСУ Львівської області.
Щодо хто очолив який орган то я наразі утримуюся від озвучування. Єдине скажу що всі три сторони представлені в керівних органах НОСУ Львівської області.
На мою думку всі три організації зацікавлені в розбудові НОСУ як частини українського скаутингу тому це завдання поставили Скаутським Організаціям. І гадаю чим зменшуватиметься прагнення будь-кого монополізувати скаутинг, тим більше порозуміння будемо знаходити поміж собою. Також і на мою думку держава повинна менше втручатися в цей процес і бути на чиїсь стороні.
Як ми бачимо тільки більш-менш рівні умови і певне бажання слухати одне одного сприяють порозумінню і можливо подальшого діалогу поміж трьома найбільшими скаутськими організаціями західного, зокрема регіону. Тим більше на Львівщині...
Далі все залежить від кожної сторони.
ОУС прихильник діалогу і нераз про це заявляла, що ми за діалог зокрема з Пластом але за столом переговорів. І ось переговори звичайно що ми одразу відгукнулися на це, погодилися працювати разом в певних напрямком, на партнерських засадах.
Цими діями ми створимо Організацію, при тому продовжуючи діяльність ОУС, Галицької Русі та Пласту...
Тому що ОУС наприклад має плани далі розбудовувати власну Організацію, проводити заходи, вишколи, табори, в подальшому розвивати контакти з закордонними скаутськими організаціями, створювати осередки, Дружини, патрулі, проводити соціальну роботу тощо... В межах ОУС.
Таку саму думку і поділяють думаю що і інші сторони.
Оскільки напрацьовані в трьох організаціях власні традиції, церемоніал, впоряд, правильники, документи, однострій, звязки, членство тощо... Те саме і в ОУС.
Така моя думка
ousivec
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 10
З нами з: Суб 13.02.10 19:35
Ім'я: Олександр
Прізвище: Мацієвський

Re: Розбудова НОСУ у Львівській області в світлі порозуміння

UNREAD_POST СергійШ » Вів 29.06.10 07:10

Зображення
СергійШ
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 18
З нами з: Пон 14.06.10 11:29
Ім'я: Сергій
Прізвище: Шевчук

Re: Розбудова НОСУ у Львівській області в світлі порозуміння

UNREAD_POST tenore » Вів 29.06.10 13:50

Невже ОУС зібралася сідати за стіл переговорів?! Адже недавно, досить "миролюбні" представники ОУС (зокрема Ви, пане Олександре) піддавали нищівній критиці саму ідею Пласту та піддавали сумніву Пласт, як скаутську організацію. Визріває одне питання: "Що в лісі здохло?"
Аватар користувача
tenore
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1097
З нами з: Сер 12.11.08 17:00
Звідки: зі Львова
Ім'я: Іщик
Прізвище: Тарас
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Re: Розбудова НОСУ у Львівській області в світлі порозуміння

UNREAD_POST Vus » Вів 29.06.10 15:32

Олександре, багато слів не завжди значить змістовно.
Повторюсь:
Vus написав:чому раніше організації Пласт, ОУС, Галицька Русь не знаходили спільного поля для переговорів? Що змінилось?
.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

Re: Розбудова НОСУ у Львівській області в світлі порозуміння

UNREAD_POST ousivec » Вів 29.06.10 20:37

tenore написав:Невже ОУС зібралася сідати за стіл переговорів?! Адже недавно, досить "миролюбні" представники ОУС (зокрема Ви, пане Олександре) піддавали нищівній критиці саму ідею Пласту та піддавали сумніву Пласт, як скаутську організацію. Визріває одне питання: "Що в лісі здохло?"

:eusa_naughty: Та власне за стіл переговорів запросив Пласт, що і вимагалося стороною ОУС, однак тема переговорів стало не примирення а створення осередків НОСУ. Оскільки ОУС та Галицька Русь стали партнерами Пласту по створенню НОСУ у Львові то однозначно це і своєрідна як само собою розуміється творення перемиря поміж нашими організаціями.
Так тема доречі і звучить як: Розбудова НОСУ у Львівській області в світлі порозуміння.
Тобто сама розбудова НОСУ і передбачає також порозуміння поміж трьома організаціями. Власне цей процес показує також що всі три організаціїх здатні поміж собою домовлятися, або принаймі здаться чути одне одного. Позитивом навіть стало те, що всі три сторону почули одне одного.
ousivec
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 10
З нами з: Суб 13.02.10 19:35
Ім'я: Олександр
Прізвище: Мацієвський

Re: Розбудова НОСУ у Львівській області в світлі порозуміння

UNREAD_POST ousivec » Вів 29.06.10 20:39

Vus написав:Олександре, багато слів не завжди значить змістовно.
Повторюсь:
Vus написав:чому раніше організації Пласт, ОУС, Галицька Русь не знаходили спільного поля для переговорів? Що змінилось?
.

Полем переговорів стала розбудова НОСУ у Львівській області та інших областях України. Кожна з трьох сторін зацікавлена в цьому процесі також зацікавлена знайти один з одним порозуміння
ousivec
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 10
З нами з: Суб 13.02.10 19:35
Ім'я: Олександр
Прізвище: Мацієвський

Re: Розбудова НОСУ у Львівській області в світлі порозуміння

UNREAD_POST Hans » Сер 13.10.10 09:11

п. Олександр проявив неабиякі дипломатичні здібності в тих переговорах.
Аватар користувача
Hans
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 374
З нами з: Чет 18.12.03 20:18
Звідки: Весь світ
Ім'я: Іван
Прізвище: Гаврилко
Курінь: 1-ий курінь УСП " Ватага Бурлаків"
Пластовий ступінь: ст.пл.


Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron