Пласт у Хмельницькому

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST mykola muzala » Нед 14.02.10 16:48

А_А_А_А, накрило з головою! Довго сміявся... :thumbsup:
Я навіть не буду зараз аргументами доводити щось протилежне - той, хто хоч щось бачить в цьому житті, крім "дописів" нашого ВЕЛИКОГО брата в скаутінгу, на 100% розуміє весь його набір аргументів... та й в оусівця не має звички слухати аргументи, тому аргументовано з ним дискутувати це переконуватись в одній приказці - це в якій про свиней і бісер йшлося...
Оусівесь, ви знову зявились в нас на форумі, бо на інших сайтах вам стало нудно, оскільки у віртуальних війнах, в яких ви завжди перемагаєте, участь берети тільки ви? Ми не будемо забирати у вас ваші перемоги, чесно, - перемагайте і далі. В якій ви там вже за порядком "портальній війні" перемогли? Бо якось все проходить повз нас - деколи аж нудно стає в нашій рутинній пластовій роботі без подібних індивідуумів.

А, давно хотів запитатись (оце скористаюсь можливість вашою ну-зовсім-несподіваною появою на Пластовому форумі), а чо ви так Пласт ненавидите? Вас в нього колись не взяли (є багато прикладів саме подібної поведінки, коли хтось, кого в Пласт не взяли, або з Пласту виключили, саме так поводиться)? Аргументи про "жорстокий і несправедливий Пласт, якому допомагають СБУ, ФСБ, ЦРУ, МІ5 і Моссад, олігархи, "любі друзі" і комуністи з фашистами", як ви могли зрозуміти, якщо взагалі щось хотіли б зрозуміти, не приймаються ;)
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST ousivec » Нед 14.02.10 18:13

mykola muzala написав:А_А_А_А, накрило з головою! Довго сміявся... :thumbsup:
Я навіть не буду зараз аргументами доводити щось протилежне - той, хто хоч щось бачить в цьому житті, крім "дописів" нашого ВЕЛИКОГО брата в скаутінгу, на 100% розуміє весь його набір аргументів... та й в оусівця не має звички слухати аргументи, тому аргументовано з ним дискутувати це переконуватись в одній приказці - це в якій про свиней і бісер йшлося...
Оусівесь, ви знову зявились в нас на форумі, бо на інших сайтах вам стало нудно, оскільки у віртуальних війнах, в яких ви завжди перемагаєте, участь берети тільки ви? Ми не будемо забирати у вас ваші перемоги, чесно, - перемагайте і далі. В якій ви там вже за порядком "портальній війні" перемогли? Бо якось все проходить повз нас - деколи аж нудно стає в нашій рутинній пластовій роботі без подібних індивідуумів.

А, давно хотів запитатись (оце скористаюсь можливість вашою ну-зовсім-несподіваною появою на Пластовому форумі), а чо ви так Пласт ненавидите? Вас в нього колись не взяли (є багато прикладів саме подібної поведінки, коли хтось, кого в Пласт не взяли, або з Пласту виключили, саме так поводиться)? Аргументи про "жорстокий і несправедливий Пласт, якому допомагають СБУ, ФСБ, ЦРУ, МІ5 і Моссад, олігархи, "любі друзі" і комуністи з фашистами", як ви могли зрозуміти, якщо взагалі щось хотіли б зрозуміти, не приймаються ;)

По-перше пишу на вашому тзв "форум" вперше. Прошу неприписуйте праведне (маю на увазі увагу до вас) з грішним :eusa_pray:
І знову ви згадали про ОУС
Пане (чи товаришу) Музала адже Ви знову кажете неправду
Перше: Відносно інтернету, ти самі кажете що Пласт в цьому спец. Десятки провладних газет так і кричать про здобутки пластунів а реально? І звідки тих 10 тисяч взялося якщо офіційна статистика 5 тисяч... Офіційна статистика ОУС 600 членів. Звичайно вдесять раз менше ніж пластунів. Але це ніхто не заперечує, може ви читали зворотнє?
mykola muzala написав:
І всю свою скаутську діяльність він чомусь зосереджує в інтернеті в "віртуальних боях з Пластом" в яких, крім нього більше ніхто не бере участі - навіть зі сторони Пласту :D .

І знову пане Музала а чи ви усвідомлюєте той факт що знову кажете неправду (не брешете як вживають по відношення до оусівців пластуни а власне кажете неправду) або немаєте взагалі поняття що відбувається у цій країні.
Адже ОУС проводять свою діяльність (інтернет я не беру до уваги) і при чому круглий рік...
Подивіться будь-ласка альбоми порталу ОУС під назвою "УКРАЇНСЬКІ СКАУТИ" http://ukrainianscouts.ning.com/photo/album/list
А це одна з тем форуму на цьому порталі http://ukrainianscouts.ning.com/forum/t ... umaete-pro
А це сам портал: http://ukrainianscouts.ning.com де щодня додаються новини з життя ОУС
А це щорічні заходи і акції ОУС: http://ukrainianscouts.ning.com/page/ak ... zahodi-ous
А це Офіційний Сайт Акції ОУС "Вифлеємське Світло Миру": http://svitlo-vsm.at.ua/ і там також є висвітлення подій з життя ОУС.
Тому якщо хтось каже що нічого не робимо або те що казав Микола Музала мяко кажучи не відповідає дійсності.
І по дружньому хочу сказати Миколі що мені є з ким спілкуватися в тому числі на форумах, (а він у нас тільки один, той на порталі УКРАЇНСЬКІ СКАУТИ) а написав тому що набрид оцей бруд яким ви поливаєте Організацію Українських Скаутів та інші скаутські організації в Україні.
Дискутувати з вами незбираюсь бо немаєте аргументів дискутувати з ОУС а ось трохи поправити інформацію і донести до людей це була моя мета.
ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!!!
ЩИРО ВАШ друг ОЛЕКСАНДР МАЦІЄВСЬКИЙ Асистент Скаутмайстра
КЕРІВНИК ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ СКАУТІВ ОУС- члена ОРДЕНУ ВСЕСВІТНІХ СКАУТІВ OWS
УПОВНОВАЖЕНИЙ КОМІСАР OWS ДЛЯ УКРАЇНИ
ousivec
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 10
З нами з: Суб 13.02.10 19:35
Ім'я: Олександр
Прізвище: Мацієвський

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Ivan » Нед 14.02.10 18:37

Добре, пацани, уявлення про скаутів склав. :cry: Відпливаю. Бай-байте!
Аватар користувача
Ivan
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 13
З нами з: Чет 11.02.10 12:26
Ім'я: Ivan
Прізвище: Negros

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST mykola muzala » Нед 14.02.10 19:01

тема вичерпала себе і перетворилась на флуд і зясування стосунків ;), тому далі з оусівцем дискутувати не раджу - що всім настирливо рекомендую...
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Шльомчик » Пон 15.02.10 00:10

Хотів би повернутись до того, що пласт існує лише в декількох школах Львова...

Зокрема його в Академічній гімназії й справді нема...Ну якщо не врахувати тих шести гуртків які я особисто за останні 4 роки допомагав набирати своїй товаришам, якшо бути точним то на даний момент в у Львові існує два куреня з чисельністю порядка по 30 осіб кожен, з яких 75-80% є учні академічної гімназії. Власне спростувавши лише одну тезу, я щось засумнівався в правдивості всіх рештанаписаних... Але загалом мені цікаво читати такі казочки на ніч, ще з дитинства люблю казки. Приємно почитав, дсохочу посміявся.. тепер можна і спатоньки...

Надоброніч Панове!
Ідея Ордену є вічна, ніхто не згасить тих сердець!
Перемога!
http://www.upu5.plast.org.ua/
Аватар користувача
Шльомчик
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 201
З нами з: Суб 18.08.07 21:07
Звідки: Львів
Ім'я: Максим
Прізвище: Скопик
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Partyzan » Вів 16.02.10 20:41

Пане оУСІВЕЦЬ. Судячи з вАШИХ емоційних баталій я прийшов до висновку що вАС не запросили до Пласту через вАШУ професійну непридатність.

Рекомендую встановити на вашому ПК іграшку (Doom, Doom 2 ну і т.д. і т.п.). Так буде краще для Всіх оточуючих!
Аватар користувача
Partyzan
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 8
З нами з: Вів 16.02.10 20:30
Ім'я: Ivan
Прізвище: Kalynychenko

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST mykola muzala » Вів 16.02.10 21:37

Як тільки на форумі зявляється Олександр Мацієвський в дуже різних іпостасях, на форумі зявляється ще декілька дописувачів, які саме в цих темах роблять свої перші дописи. Це звичайно радує, що нас, тобто дописувачів форуму стає більше, але ця традиція починає насторожувати.

Тому я повторю запитання до Партизана - перепрошую, Ви хто? (на жаль профіль жодним чином не заповнений, тому крім ніку, імя та прізвища, які легко можна вказати які завгодно, нічого що вказувало б на Вашу приналежність до Пласту)...
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Юля Молода » Пон 22.02.10 16:31

Чи існує осередок Пласту у м. Хмельницький?

Я пластунка з Самбора. 5 років я (і ще,як мінімум,одна моя знайома пластунка) провчилась на стаціонарі в Хмельницькому. Тепер мені "світить" ще три роки в аспірантурі. Тому, якщо нема справжнього осередку -то ПЛАСТУНИ все ж Є!!!!!!

p.s. Якщо є ще хтось -пишіть [email protected]
Аватар користувача
Юля Молода
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 16
З нами з: Пон 18.01.10 20:54
Звідки: Cамбір-Львів-Хмельницький
Ім'я: Юлія
Прізвище: Кокоячук (Хула)
Курінь: -
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Юля Молода » Пон 22.02.10 16:39

Ще хотіла спитати, можливо хтось знає -
СКІЛЬКИ ПЛАСТУНІВ В УКРАЇНІ? і особливо СКІЛЬКИ ЮНАЦТВА?
Добре би було точні цифри.
Аватар користувача
Юля Молода
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 16
З нами з: Пон 18.01.10 20:54
Звідки: Cамбір-Львів-Хмельницький
Ім'я: Юлія
Прізвище: Кокоячук (Хула)
Курінь: -
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST dmytrokol » Пон 22.02.10 21:13

Юля Молода написав:p.s. Якщо є ще хтось -пишіть [email protected]

написав
Аватар користувача
dmytrokol
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 63
З нами з: Пон 20.11.06 13:07
Звідки: Станиця Краматорськ, Україна
Ім'я: Дмитро
Прізвище: Колесник
Курінь: "Сіроманці"
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Savko » Чет 27.05.10 10:05

МзС написав:Безпосередньо у Хмельницьку, здається не існує.

Точно, що є великий осередок у Кам'янці-Подільському.


Точно є я з Камянця ! :D
Ми сміло в бій підем за Україну і голови складем за землю рідну!
Savko
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 13
З нами з: П'ят 30.04.10 18:42
Ім'я: Станіслав
Прізвище: Матвєйцов
Пластовий ступінь: Абітурієнт

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Юля Молода » Нед 26.09.10 18:41

Адреса Пласту у Хмельницькому:
ВУЛ. ІНСТИТУТСЬКА, 8
тел. 0977730685
Аватар користувача
Юля Молода
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 16
З нами з: Пон 18.01.10 20:54
Звідки: Cамбір-Львів-Хмельницький
Ім'я: Юлія
Прізвище: Кокоячук (Хула)
Курінь: -
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST chinaboyz » Суб 26.03.11 18:58

Дякую за точну адресу!
--------
товары из китая оптом
chinaboyz
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 1
З нами з: Суб 26.03.11 11:16
Ім'я: Иван
Прізвище: Петров
Курінь: нет
Пластовий ступінь: нет

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST rocsta » П'ят 16.08.13 19:41

Спеціально зареєструвався,щоб відповісти у цій темі.
Я хмельничанин у третьому поколінні і знаю місто не з тимчасового досвіду навчання чи просто перебування.
Перша,так би мовити,"пост-радянська" пластунська організація утворилася в Хмельницькому ще далекого 1989 чи 1990 року (точно вже не згадаю,але практично одночасно з формуванням Хмельницького осередку НРУ та під його крилом). Пласт збирався в приміщенні НРУ на вул.Пилипчука. Я був у тій пластовій групі. Було нас приблизно 10-11 осіб школярів. Керувала нами жіночка на ім'я Галина (прізвища,нажаль,не пам'ятаю). Коли я розповів про цей,нині вже епічний,осередок пану Криськіву,він втомлено посміхнувся та зауважив,що "це,напевно,було щось феєричне" )))
Згодом,вже в середині 1990х був ще один пластовий "здвиг" під проводом одного мого товариша. В них було приміщення в районі ХНУ,на вул.Інститутській. Потім і це потроху згасло,бо не ті то були роки для пісень біля ватри.
Але жодного зі згаданих тут фіктивних чи дійсних пластових провідників я не знаю і ніколи про них не чув. Виходить - це все вже нові люди,що активізувалися в 2000х роках.
Цікавлячись скаутською символікою (трохи колекціоную) та у зв'язку з цим,дотично,скаутським рухом загалом - маю свій погляд і на сам Пласт з його певними традиціями,що склалися в Західній Україні на початку 20 століття. І цей погляд не дає мені можливості дивуватися відсутності пластового руху в таких містах,де його існування викликало б,скоріше,здивування - Харків,Одеса,Запоріжжя тощо. Шановні - це зовсім інший світ! )))
Наприклад,що люди можуть знати про Пласт з шпальт ЗМІ чи телевізійних екранів? Тільки регулярні щорічні репортажі про передачу Віфлеємського вогню. І якщо хтось вважає,що подібне деклароване клерикальне спрямування додасть нових "адептів" Пласту у великих містах,то - це неадекватна людина. В іншому випадку - "неофіти" будуть виключно з "понаєхавших" з села,що буде викликати лише відповідну та логічно зростаючу зневагу до цього "селюцького" руху з боку городян.
В СУЧАСНОМУ світі,декларуючи виховання патріотизму,одночасно відмежовуючись від політики та зациклюючись у виховному процесі на авторитеті церкви - не можна дотриматися такої головної мети скаутського руху,як "виховання особистостей,що будуть здатні мати власну думку". Релігійність та власна думка - несумісні інгредієнти особистості. До того ж - релігійні атрибути та відповідна поведінка у великому індустріальному місті сприймаються лише як обмеженість,забитість та інфантилізм.
А для розвитку інших навичок (пізнавати світ,гартувати тіло,розпалювати ватру,в'язати вузли,змістовно мандрувати,займатися краєзнавством тощо) - є різноманітні туристичні клуби та онлайн-бібліотеки (якщо погода нельотна).
Сумно це все,бо нагадує біг по колу.
І хай моя дитина любить Батьківщину,палить цигарки та незалежно мислить,ніж так само любить Батьківщину,але ходить строєм,знає гасло та молиться. Бо підкорення особистості правилам загалу виховує лише слухняних,а не самостійних та "незалежно мислячих".
Зауважу тільки,що це я виклав вже сформований погляд з висоти свого 40-річного віку.
rocsta
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 2
З нами з: П'ят 16.08.13 18:24

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST rocsta » Вів 17.12.13 19:15

...і що?! З 16 серпня так ніхто й не відреагував на мій допис.
І це виглядає логічним.
Зате знов щойно у новинах - про передачу Віфлеємського вогню )))))
Це глухий кут,шановні.
rocsta
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 2
З нами з: П'ят 16.08.13 18:24

Поперед.

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron