Пласт у Хмельницькому

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST warrior » П'ят 05.06.09 20:27

Доброго дня, маю пару питань:
1) Чи існує осередок Пласту у м. Хмельницький?
2) Чи може керівник пластового осередку курити цигарки?
warrior
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 2
З нами з: П'ят 05.06.09 20:19
Ім'я: Warrior
Прізвище: Warrior

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST МзС » Нед 07.06.09 08:36

Безпосередньо у Хмельницьку, здається не існує.

Точно, що є великий осередок у Кам'янці-Подільському.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Krasus » Вів 09.06.09 21:44

12 точка пластового закону - "Пластун дбає про своє здоров'я". Закони для всіх.(Можливо можна ставитися до цього ліберальніше, проте навіщо тоді Пласт якщо не виконувати закони у ньому поставлені...)
Хочу інший колір ніку.
Аватар користувача
Krasus
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 17
З нами з: Вів 12.05.09 14:21
Ім'я: Дмитро
Прізвище: Побережний
Курінь: ім.апостола А.Первозванного
Пластовий ступінь: прихильник

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Vus » Чет 11.06.09 11:59

warrior написав:Доброго дня, маю пару питань:
1) Чи існує осередок Пласту у м. Хмельницький?
2) Чи може керівник пластового осередку курити цигарки?



1. Так. Є ініціативна група. Контактна особа Володимир Васьковський.
2. Тут згідно пластового закону. Ні.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST loza » Вів 16.06.09 15:34

якраз нещодавно я знайшов групу вконтакте Пластуни Хмельниччини.
Дійсне членство в Пласті - це не лише право голосу!
Аватар користувача
loza
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 933
З нами з: Пон 16.06.08 00:36
Звідки: Станиця Чернівці
Ім'я: Ігор
Прізвище: Наконечний
Курінь: СМ
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST warrior » Чет 18.06.09 22:40

Vus написав:1. Так. Є ініціативна група. Контактна особа Володимир Васьковський.
2. Тут згідно пластового закону. Ні.

Ну так цей, Володимир Васьковський, активно курить цигарки і вживає спиртні напої.

Просто мене саме це і здивувало, бо в Хмельницькому раніше Пласту не бачив, а тут взнав, що тепер є Пласт і його керівник дружить зі шкідливими звичками.

Поцікавився в молодіжному середовищі, виявляється це Пластовий осередок створений штучно, для певних цілей.
Є в Хмельницькому колишній начальник управління молоді з області, Олесь Вітряний, після того, як його звільнили з посади, почав створювати штучні молодіжні організації, в кожній з яких по 3-4 чоловіка, для того, щоб була видимість, що він має підтримку молоді.
Не виключенням став і Пласт.

Дуже дивно, коли організація Пласт у Хмельницьому має ще статус ініціативної групи, коли має лише 5 чоловік, коли не провела жодного Пластового заходу (ну і самі члени ніколи не були на пластових заходах), а вже підписуються іменем Пласту під псевдополітичними акціями

Ось приклад, акція проти прокуратури, яку проводить Олесь Вітряний (бувший начальник управління молоді)
http://vkontakte.ru/event10224474
І в переліку організацій що приймуть участь в акції числиться:
Хмельницька міська молодіжна організація «Станиця національної скаутської організації України «Пласт»

Тому буде дуже не приємно, якщо під маркою виховання дітей і молоді, будуть діяти кишенькові організції для відстоюванн інтересів певних політичних невдах.
warrior
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 2
З нами з: П'ят 05.06.09 20:19
Ім'я: Warrior
Прізвище: Warrior

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Zjelia » П'ят 19.06.09 12:24

warrior написав:Ну так цей, Володимир Васьковський, активно курить цигарки і вживає спиртні напої.


То шо курить, то точно, навіть на нараді окружних і станичних смалив :)
ст.пл.скоб Назар Зелінка, OЗО
Терпи! Терпець тебе шліфує!
Крути свої педалі!
Аватар користувача
Zjelia
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 57
З нами з: Суб 23.10.04 13:17
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Назар
Прізвище: Зелінка
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST loza » Нед 21.06.09 00:16

це взагалі не дуже моя справа, але ради цікавості вирішив поспіллкуватися із персонажем вконтакте http://vkontakte.ru/id19286358 Володимир **КАЖАН** Васьковський.
по-перше у цій групіhttp://vkontakte.ru/club9026074, на яку я давав посилання, з самого початку було написано про організацію Пласт, про те шо це українська скаутська організація і деякі інші застарілі дані. зацікавила емблема групи - орел з пластовою лілейкою і з підписом "Сокіл".
на жаль, немає скріншотів того, як виглядала група тоді, бо за останніх кілька днів вигляд групи вже часто змінювався.
там ше були в друзях деякі групи "ВО Свобода" (здається, Пласт у Свободу ще не вступав). Проте ці посилання вже зникли... можливо і через те, що я пана Кажана про це запитував.

але зараз там пише ось такі речі:
СОКІЛ – це Український Пластовий (скаутський) Рух. Метою якого є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді. Організація виховує молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, лідерів суспільства, та захисників вітчизни.
Для досягнення виховних цілей застосовує скаутську методу виховання, основні принципи якої полягають у добровільності членства в організації, вихованні і навчанні через гру та працю, поступовій програмі занять і випробувань, гуртковій системі самоорганізації, заохоченні ініціативи і самоврядування, пізнанні природи і житті серед природи, підтримці спеціальних зацікавлень і здібностей дітей та молоді.
____________________________________
Пластова ідея: вірність високогуманним і загальнолюдським ідеалам - Батьківщині, своєму родові, своїм близьким, всім людям. Ця ідея закріплена в Присязі. Присяга - це добровільна, звичайно прилюдна і урочиста заява, якою хтось зобов'язується безумовно та невідклично виконати якесь діло, жити або з усіх сил намагатися виконувати точно визначені умови, а також не зробити якогось злого діла, хоч би які труднощі чи небезпеки довелося б поборювати.
________________________________________
Всі вперед і враз! Гаразд!
________________________________________
РОЗВІДНИК->СКАУТ->ПЛАСТУН


на стіні групи можна знайти багато перлів. як-от такі:

Володимир **КАЖАН** Васьковський написав
19 червня 2009 о 18:32
шановні, чого якщо пластун то відразу Пласт!?



хоча перед цим явно говорилося проорганізацію ПЛАСТ:
Друзі! Якщо когось цікавлять питання по Пласту, дзвоніть!

СКОБ!!!!!!! Друзі, учасники групи, приєднуйтесь до голосування!

... і цією організацією є ПЛАСТ

ЩО ВІДВІДУВАТИ ТАКІ ТАБОРИ, ЯКІ Є У СПИСКУ(окрім констаборів ;)) ), В ПЕРШУ ЧЕРГУ ПОТРІБНО БУТИ ЧЛЕНОМ НАШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, АЛЕ НАГАДУЮ, ЩО КОЖЕН ХТО Є В НАШІЙ КОМАНДІ НЕ ТІЛЬКИ ЗМОЖЕ ВІДВІДУВАТИ ТАБОРИ АДЖЕ ДІЯЛЬНІСТЬ В ПЛАСТІ -- ЦЕ ЦІЛЕ ЖИТТЯ, ЯКЕ НАПОВНЕНЕ РІЗНИМИ ЦІКАВИМИ ПОДІЯМИ!!!


я чесно кажучи нічого не розумію.
може хтось якесь спростування дати, чи що.
на додачу скріншот, як виглядає та група зараз:
Зображення
Дійсне членство в Пласті - це не лише право голосу!
Аватар користувача
loza
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 933
З нами з: Пон 16.06.08 00:36
Звідки: Станиця Чернівці
Ім'я: Ігор
Прізвище: Наконечний
Курінь: СМ
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST sas8km » Вів 23.06.09 08:53

warrior написав:
Vus написав:1. Так. Є ініціативна група. Контактна особа Володимир Васьковський.
2. Тут згідно пластового закону. Ні.

Ну так цей, Володимир Васьковський, активно курить цигарки і вживає спиртні напої.

Просто мене саме це і здивувало, бо в Хмельницькому раніше Пласту не бачив, а тут взнав, що тепер є Пласт і його керівник дружить зі шкідливими звичками.

Поцікавився в молодіжному середовищі, виявляється це Пластовий осередок створений штучно, для певних цілей.
Є в Хмельницькому колишній начальник управління молоді з області, Олесь Вітряний, після того, як його звільнили з посади, почав створювати штучні молодіжні організації, в кожній з яких по 3-4 чоловіка, для того, щоб була видимість, що він має підтримку молоді.
Не виключенням став і Пласт.

Дуже дивно, коли організація Пласт у Хмельницьому має ще статус ініціативної групи, коли має лише 5 чоловік, коли не провела жодного Пластового заходу (ну і самі члени ніколи не були на пластових заходах), а вже підписуються іменем Пласту під псевдополітичними акціями

Ось приклад, акція проти прокуратури, яку проводить Олесь Вітряний (бувший начальник управління молоді)
http://vkontakte.ru/event10224474
І в переліку організацій що приймуть участь в акції числиться:
Хмельницька міська молодіжна організація «Станиця національної скаутської організації України «Пласт»

Тому буде дуже не приємно, якщо під маркою виховання дітей і молоді, будуть діяти кишенькові організції для відстоюванн інтересів певних політичних невдах.




:eusa_hand: Хотів-би зауважити автору, що не гарно зі сторони характерників займатись наклепом на будь-яку пластову організацію,1) адже пана Олеся просили щоб не вказував ніякої пластової організації під час цого заходів
2) пан Володимир так, страждав))) до недавного часу від шкідливої звички - паління, але хочу зауважити , що страждав, адже за останній час спілкування з ним такої звички не було помічено
3) пан характерник який займається наклепом, пан Володимир взагалі не вживає алкоголю, не тільки з тої причини що не любить, а і по тому, що під час військової служби зірвав собі шлунок!!!!!!!(він навіть на день "ВДВ" не сів за нашу компанію)
4) ще одне в пана Олеся не по 3-4 чоловіки які в усіх організаціях, адже в нього тільки дівочий рух складає до 50 дівчат, єдине шкода, що пригрів він біля себе близько 30 марксистів, не дивлячись на те, що пан Олесь заявляє що він справжній патріот.
5)і ще про СОКІЛ, я є прихильником цієї організації так само як і Пласту, але щось хлопці були не довольні Пластом(тут я не розбирався, але пам"ятаю, що мова йшла про діапспору і військове пластування), тому вони вирішили створити свою організацію, але надалі не хочуть переривати зв"язок з такою потужною силою як Пласт!
sas8km
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 4
З нами з: Вів 23.06.09 08:28
Ім'я: sas8km
Прізвище: sas8km

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Цвітка » Чет 25.06.09 10:30

до sas8km
але щось хлопці були не довольні Пластом(тут я не розбирався, але пам"ятаю, що мова йшла про діапспору і військове пластування), тому вони вирішили створити свою організацію, але надалі не хочуть переривати зв"язок з такою потужною силою як Пласт!

якщо хтось створює свою організацію, то не використовує краденої емблеми, краденої структури, крадених принципів, за якими, я впевнена у них не стоїть нічого, окрім порожніх слів...
якщо "хлопці були недовольні Пластом", то чому чесно про це не сказали Пластовому керівництву, а нап"яливши наш однострій, були присутні на нараді осередкових, як представники таки Пласту Хмельниччини. Не "Сокола", не "Якоїсь іншої організації", а саме Пласту(!!!), яким вони "недовольні"... Це називається, як мінімум, непорядністю...
Крім того, любителям свореннря одноденних організацій хочу сказати, що за майже 100 років, сотні організацій різного плану створювались і розпадались, а ПЛАСТ був, є ,і, я впевнена, буде, не зважаючи на те, "довольний" хтось ним, чи "недовольний". От тільки керівницву Пласту, як на мене, потрібно відповідальніше ставитись до відбору кадрів, що б не впускати в лави Організації перевертнів, які потім, використовуючи нечесну гру і Пластовий досвід, розривають і без того розрізнене суспільство, створюючи якісь організації-близнюки, і цим самим дискредитуючи добре ім"я Пласту.
Якщо ти володієш веселкою, ти володієш світом - можеш зробити його невидимим!!!
Аватар користувача
Цвітка
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 837
З нами з: Нед 13.08.06 17:31
Звідки: Україна, Чернівці
Ім'я: Тая
Прізвище: Наконечна
Курінь: Ті, що греблі рвуть
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST sas8km » Сер 01.07.09 10:35

Одне я точно зрозумів, на скільки я також був вашим прихильником, але бачу одне, що Пласт виховує, нахабну, сліпу, самовпевнену молодь, яка сама не знає що вона робить і для чого це! Вибачте якщо я когось образив :thumbdown:
sas8km
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 4
З нами з: Вів 23.06.09 08:28
Ім'я: sas8km
Прізвище: sas8km

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST sas8km » Сер 01.07.09 10:37

:thumbdown: А і ще, я забув вказати, що ще вчать як правильно обливати брудом! :thumbdown:
sas8km
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 4
З нами з: Вів 23.06.09 08:28
Ім'я: sas8km
Прізвище: sas8km

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST WoolF » Сер 01.07.09 14:32

2 sas8km

І до чого було це словоблудство? Навіщо ображати тисячі молодих людей, яких ви навіть в очі не бачили? Це нормально? :?
Маєте якісь аргументи - прошу, наводьте. А ні - то нічого тут писати заради писанини.
Аватар користувача
WoolF
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 883
З нами з: Сер 30.03.05 12:18
Звідки: Станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST nazar » Сер 01.07.09 21:09

відколи політика і пласт є одним цілим ...пласт не є політичною організацією ...і до ніякої політичної партії не прихильний ....
Все що не робиться-все до ліпшого.
Аватар користувача
nazar
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 17
З нами з: Суб 29.03.08 11:25
Звідки: львів
Ім'я: Назар
Прізвище: Партика
Курінь: 41
Пластовий ступінь: Прих

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Чуприк » Вів 07.07.09 08:21

Друзі, майте ся на стримання!
Перетворили форум на обговорення особистостей, висловів і іже з ним. Та ще й у відкритій гілці.
Давайте діяти за пластовими приписами. Якщо у нас є зауваження до члена організації, то першим кроком є індивідуальна розмова, а не оголошення всім і вся про його помилку. Прям за Подревлянським - давайте всі разом плюнемо на цього філіна...
Ще ні разу не був свідком, щоб негативом виправляли людину чи організацію на краще. Тому закликаю всіх, хто не байдужий до долі Хмельницького осередку, замість переливати з пустого в поржнє - зголоситися у допомозі в проведенні акції. І тоді ви вже точно подбаєте, щоб вона була позаполітикою, повністю пластова і ніхто на ній не палив- пив- і прелюбодіяв. Бо, як казав інший класик, триндіти не мішки таскати...
А щодо взаємних образ... кожен/а пластун/ка завше думає, що він більший/а пластун/ка за інших і має право сидити їх за всією суворістю Пластового Закону. Але як казва Сент-Екзюпері "Себе судити найважче".
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST sas8km » Сер 08.07.09 10:30

:thumbsup: А оце вже по пластовому :wink:
sas8km
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 4
З нами з: Вів 23.06.09 08:28
Ім'я: sas8km
Прізвище: sas8km

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Lulovi » П'ят 05.02.10 19:51

до Цвітка
+++

Славко справді сказав по-пластовому, от sas8km - помітно, що далекий від поведінки пластуна )
Lulovi
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 101
З нами з: Сер 25.02.09 00:45
Звідки: Галичина
Ім'я: Олександр
Прізвище: Улан
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Ivan » Чет 11.02.10 23:00

А що Пласту нема ні в Харкові ні в Хмельницьку? :cry: А дде ще його нема?
Аватар користувача
Ivan
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 13
З нами з: Чет 11.02.10 12:26
Ім'я: Ivan
Прізвище: Negros

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST mykola muzala » П'ят 12.02.10 10:34

А дде ще його нема?
А ще його немає в 4 школах Львова за які до мене, коли я був станичним, приходив керівник однієї ВЕЛИКОЇ скаутської організації і просив, щоб Пласт там не створив своїх гуртків, бо як тільки утворюються в них пластові гуртки всі "скаути" ВЕЛИКОЇ скаутської організації чомусь переходять в Пласт ;)
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Lulovi » П'ят 12.02.10 10:52

до mykola muzala
+100, :D :eusa_clap: :thumbsup:
Lulovi
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 101
З нами з: Сер 25.02.09 00:45
Звідки: Галичина
Ім'я: Олександр
Прізвище: Улан
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST WoolF » П'ят 12.02.10 11:19

:lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
WoolF
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 883
З нами з: Сер 30.03.05 12:18
Звідки: Станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST ousivec » Суб 13.02.10 20:03

mykola muzala написав:
А дде ще його нема?
А ще його немає в 4 школах Львова за які до мене, коли я був станичним, приходив керівник однієї ВЕЛИКОЇ скаутської організації і просив, щоб Пласт там не створив своїх гуртків, бо як тільки утворюються в них пластові гуртки всі "скаути" ВЕЛИКОЇ скаутської організації чомусь переходять в Пласт ;)

Знаєте товаришу Музала!!! Я ніколи на цьому форумі не писав, але не стримався і порушив цю традицію...
Ви відповідатимете як юридично так і морально за свої слова.
По-перше так справді я підходив з таким проханням, і навіть не тільки ще й висловив підтримку у ваших тертяз з паном Довбушем, який перетянув всіх ваших пластунів у Залізничному районі міста Львова і як ви голосно кричали про це. Це перше... Справді Ви поступили чесно і порушили обіцянку, що Вам робить честь. Справді Ви підтримали діалог ОУС з Пластом. Але мені цікаво чому де та Ваша честь ділася??? Невже як почулося грошенята і оточення бувшого президента Вам скружляло голову??? А Ваша честь розсіялася як повітря? Друге я не говорив про "бо як тільки утворюються в них пластові гуртки всі "скаути" ВЕЛИКОЇ скаутської організації чомусь переходять в Пласт".Це Ви шановний мною неправда.
Що Вам до тих чотирьох шкіл??? Пильнуйте інші школи там немає ані ОУС ані Пласту. А таких 70 відсотків, ви радше скажіть де Пласт у Львові в яких школах? Прошу перерахувати... Я Вам можу підказати: Нема її ані в Академічній Гімназії, Ані в Лінгвістичній, ані в багатьох місцях, там немає і ОУС.
Пласт є:
-15 Школа
-Класична Гімназія
-5 Школа
-93 Школа на Сихові здається
-37 школа, там справді дійсно сильний Пласт.
І це все... А школи у яких немає ані ОУС ані Пласту ані СПОК справді потребують самі такі Організації і чому Вас там немає?
Тепер в Україні
Пласту немає ані в Харкові, ані у Вінниці, ані в Одесі, ані в Сумах, ані в Хмельницькому, ані в Запоріжжі ані в Миколаєві а ні в Херсоні також його немає. В Черкасах його також практично немає.
Зрештою у Львівській області ви мало присутні.
І досить Вам ображати ОУС, це 600 особа Скаутська організація, член Міжнародної. Нагадаю що Організація Українських Скаутів ОУС- член Ордену Всесвітніх Скаутів і я Комісар ОВС від України, представник Міжнародного скаутингу.
Оскільки ви шанована і поважна особа то поводьтеся себе пристойно тим більше що пропихання любими друзями Пластом закінчився... Настав час для вас шукання діалогу з іншими Скаутськими Організаціями в тому числі і Організацією Українських Скаутів і зі мною як з керівником цієї Організації.
Статистика
з 2000 по 2010 рік
з ОУС в Пласт- перейшло 3 особи
з Пласту в ОУС- 4 особи
Мені все рівно що ви там пишите, просто візьміть до уваги що ви шановні робите не так і це вже робити багато років.
НЕ ПРЕТЕНДУЮ НА АДЕКВАТНУ ВІДПОВІДЬ
ousivec
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 10
З нами з: Суб 13.02.10 19:35
Ім'я: Олександр
Прізвище: Мацієвський

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST Ivan » Суб 13.02.10 22:31

Вибач друг,багато слів - нічого не зрозумів :eusa_think: , але звороти твої мені подобаються - можна використовувати? Посилання обов'язкові?
Але мені цікаво чому де та Ваша честь ділася??? :))Це Ви шановний мною неправда.
Аватар користувача
Ivan
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 13
З нами з: Чет 11.02.10 12:26
Ім'я: Ivan
Прізвище: Negros

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST ousivec » Нед 14.02.10 12:45

Ivan написав:Вибач друг,багато слів - нічого не зрозумів :eusa_think: , але звороти твої мені подобаються - можна використовувати? Посилання обов'язкові?
Але мені цікаво чому де та Ваша честь ділася??? :))Це Ви шановний мною неправда.

Друже!!! Ти читай краще, бо тому й виникають нерозуміння позиції опонента, через небажання його слухати (в даному випадку читати). Оскільки 10 річну історію протистояння ОУС-Пласт, Пласт-СПОК неможливо написати декількома слова...
Тому вибач, ще й написав емоційно...
ousivec
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 10
З нами з: Суб 13.02.10 19:35
Ім'я: Олександр
Прізвище: Мацієвський

Re: Пласт у Хмельницькому

UNREAD_POST соловейко » Нед 14.02.10 13:07

ousivec написав: Я Вам можу підказати: Нема її ані в Академічній Гімназії, Ані в Лінгвістичній, ані в багатьох місцях, там немає і ОУС....

:D :D :D а як Ви розумієте слова там нема Пласту??? має висіти банер з надписом:"УВАГА!Тут є Пласт!Бережіться!" :eusa_clap:

давайте, Ви не будете говорити про речі,які незнаєте? я вчився в Академічній гімназії і я є пластуном. Окрім того, я багато дітей,що досі там вчаться і є пластунами. Тоді, як діє ваше твердження,що там немає Пласту?? чи може ми не пластуни? :)
ааа! точно! я й забув=) Ви напевне маєте на увазі,що там нема Пласту бо він там не займається?? :eusa_think: Вибачте,але ми маємо свої приміщення і нам не потрібно проситися в приміщення школи для занятть 8)
Сила в сосисці!
-----------------------------
Аватар користувача
соловейко
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 278
З нами з: Вів 07.02.06 16:19
Звідки: Львів
Ім'я: Олесь
Прізвище: Мікула
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: ст.пл

Далі

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron