Що дає нам Пласт? А чого ніколи не дасть?

Розмови на будь-які теми, що не мають відношення до інших розділів.

Модератор: Модератори

Що дає нам Пласт? А чого ніколи не дасть?

UNREAD_POST жООвта » Нед 24.02.08 17:23

мене часто хвилює це питання... :wallbash: чому дорослі люди бавляться в гру, від якої не отримують ні грошей, ні освіти і всякого такого дурного.. чи варте все це тих зусиль і втраченого часу? чому ми робимо себе щасливими на пустому місці? кому це потрібно? і чи потрібно це ще комусь крім нас? :D

отак... поділіться своєю життєвою філософією :thumbsup:
жовтий бажає вам приємного польоту, і кольорових снів. розслабся і покажи людям свій горіх!!!))))))
Аватар користувача
жООвта
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 63
З нами з: Пон 25.06.07 12:37
Звідки: Те, що не криве))))
Ім'я: Катруська
Прізвище: Карпович
Курінь: ч.20 ім. Олени Теліги
Пластовий ступінь: пл.розв.

UNREAD_POST Нєфору4ок » Пон 25.02.08 01:41

Пласт для мене ДАВ людей,яких я можу називати братами і сестрами.А це бааааааагато!!! :D а крім того,кохану людину... :thumbsup:
Пізнай себе-тільки тоді ти зможеш пізнати щастя...а як серйозно-хай живуть ХАЛЯВЩИКИ!!!
Аватар користувача
Нєфору4ок
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 354
З нами з: Вів 27.11.07 22:07
Звідки: Острог,Рівненська обл.
Ім'я: Тарасик
Прізвище: Хмару4ок
Курінь: ім.Василя-Констянтина Острозького
Пластовий ступінь: пл.розв.

UNREAD_POST Дивна дівчина » Пон 25.02.08 01:43

Не буду зараз розпинатися про те, що Пласт робить нас провідниками суспільства і т.д., хоча про це не варто забувати.
Я знайшла собі місце у Пласті тоді, коли не знала, чим можна заспокоїти свою душу, коли думала, що всім до мене байдуже... Пласт мені показав світ з іншої сторони, він і став тим іншим світом... Я потрапила в чудовий гурток під опіку найкращої виховниці, де мене навчили, як можна змінити своє буття...
Тепер я й сама виховниця, і навіть у найтяжчі моменти я завжди пам'ятаю, що мені потрібно зібратися силами, щоб прийти на ті сходини, тому що мене чекатиме малеча. Більше того, зобов'язана донести лише позитивний настрій, або вони підуть зі сходин сумні...
Пласт допомагає навчитися жити заради інших, помічати навколо ще щось, крім власних проблем! А ще, навчитися за тих 24 годин в добу зробити набагато більше всього корисного!
Просто дорослі отримують задаволення від цієї гри!
Дайте мені місце, де я могла би стати, і я зрушу землю!
Аватар користувача
Дивна дівчина
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 63
З нами з: Вів 29.01.08 15:27
Звідки: Львів
Ім'я: Христина
Прізвище: Смик
Курінь: ч. 36 ім. Анни Ярославни
Пластовий ступінь: розв.

UNREAD_POST Нєфору4ок » Пон 25.02.08 01:44

Пласт для мене ДАВ людей,яких я можу сміливо називати братами і сестрами.Він допоміг мені розкритися.а крім того...саме на пластовій акції я зустрів своє кохання...
Пізнай себе-тільки тоді ти зможеш пізнати щастя...а як серйозно-хай живуть ХАЛЯВЩИКИ!!!
Аватар користувача
Нєфору4ок
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 354
З нами з: Вів 27.11.07 22:07
Звідки: Острог,Рівненська обл.
Ім'я: Тарасик
Прізвище: Хмару4ок
Курінь: ім.Василя-Констянтина Острозького
Пластовий ступінь: пл.розв.

UNREAD_POST Відьмак » Пон 25.02.08 11:54

Тепер трішки про негатив. :eusa_drool: Оскільки всі до того дописи були позитивними, та й кожен більш-менш бувалий пластун може розказати цілу купу позитивного, що дав йому Пласт. А питання теми все ж звучить і чого він нам ніколи не дасть.
На жаль сьогодні Пласт нам не дасть методу виживання в сучасному житті. Так, він робить із своїх членів провідників і просто комунікативних людей і це великий плюс, але все ж він не вчить нас виживання в сучаних жорстоких урбаністичних умовах. Є способи здійснити такі цілі - це і економічне пластування і компютерне, але покишо вони тіки бліді тіні.
Якби класно не пластувалось на природі і яку би купу позитивів це не давало не треба забувати про сучасне життя, яке, нажаль, дещо далеке від природи.
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Відьмак
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 803
З нами з: Сер 04.04.07 14:24
Звідки: станиця Тернопіль
Ім'я: Тарас
Прізвище: Саламанюк

UNREAD_POST Чуприк » Пон 25.02.08 14:06

Пласт це не мета а щлях. шлях на якому в тебе два варіанти - або ти сам змінюєшся на краще і намагаєшся це зробити з оточуючим свтом, або ти пливеш за течією. А все решта - залежить від тебе. Життя в природі, друзі, комункативні навички, творчий підхід, ідеологічна зашореність, хзамкнутість в "своєму середовищі", слабке вміння адаптуватися до зовнішнього жорстоко світу - це тільки гарний чи не дуже орнамент, візуальний ефект. Пласт - це гра з самим собою в пошуку себе.
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Відьмак » Пон 25.02.08 15:27

От я і говорю за правила гри, у футболі ти не навчишся грати руками(якшо не воротар звичайно), бо правилами гри це просто не пердбачено і навіть забороняється. Те саме і Пласт, правила самі хороші тіки дещо застарілі. І пробувши хоч десять таборів, ти ніяк не навчишся від Пласту як вижити, наприклад, з 50 гривнями тиждень у незнайомому місті.
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Відьмак
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 803
З нами з: Сер 04.04.07 14:24
Звідки: станиця Тернопіль
Ім'я: Тарас
Прізвище: Саламанюк

UNREAD_POST alezhik » Пон 25.02.08 15:37

До Відьмак'а:
Я з тобою не зовсім згоден. Де ти бачив футболіста зі слабким торсом чи руками? Я ніде. Те, що вони йому у грі не дуже треба - це аж ніяк не означає, що вони в них слабі.
Так само і в пласті - те, що тобі не читають гутірок, як правильно тратити гроші, те що тобі не читають гутірок, як правильно робити презентацію в PowerPoint. Але пластун і презентацію тобі зклепає і гроші розумно потратить. Спитай себе чому?
Гей-га!
Аватар користувача
alezhik
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 267
З нами з: Чет 10.08.06 20:30
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Чуприк » Пон 25.02.08 17:22

Пласт не вчить, а сприяє зацікавленості до вивчення
Алежик - :thumbsup:
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Відьмак » Пон 25.02.08 17:47

alezhik написав:До Відьмак'а:
Я з тобою не зовсім згоден. Де ти бачив футболіста зі слабким торсом чи руками? Я ніде. Те, що вони йому у грі не дуже треба - це аж ніяк не означає, що вони в них слабі.
Так само і в пласті - те, що тобі не читають гутірок, як правильно тратити гроші, те що тобі не читають гутірок, як правильно робити презентацію в PowerPoint. Але пластун і презентацію тобі зклепає і гроші розумно потратить. Спитай себе чому?

За футболістів, я не говорив за слабкість рук, я говорив за невміння ними грати. Наприклад, ти ж не поставиш професіонального футболіста грати гандбол замість професіонала.
За Пласт, розмова йде не за конкретне розумне трачення грошей чи користування PowerPoint. Розмова йде за навчання Пластом досягнення успіху в сучасному житті. Звичайно, багато пластунів ставали і стають успішними, але це швидше через те що вони навчилися бути провідниками і просто комунікативними, але не через 2 тижневе перебування в лісі.
Що ж до зацікавлення, то це далеко не факт і не закономірність, що пластун знає основи компютерної грамотності і правильно витрачає гроші. В процесі формування зацікавлень для юнака грає більшу роль не Пласт, а його оточення - друзі, батьки, реклама. Хоча для кожного пластуна Пласт є теж частинкою оточення, але це скоріше не пряма дія, а другорядна.
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Відьмак
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 803
З нами з: Сер 04.04.07 14:24
Звідки: станиця Тернопіль
Ім'я: Тарас
Прізвище: Саламанюк

UNREAD_POST Ведмідь » Пон 25.02.08 20:29

Що дав у юнацтві:
1) Україномовне середовище (На жаль, в Києві це було актуально)
2) Друзів-націоналістів таких же як я. Інший погляд на праці та теорії Донцова.
3) Значно глибше розуміння християнства. Саме завдяки Пласту я почав щонеділі ходити до церкви. Дякую Кості за його гутірки.
4) Пластова присяга стримала мене від багатьох помилок про які зараз шкодував би.

У старшопластунстві:
1) Можливість дійсно потрібної громадської роботи (діяльність виховника), а не праця для якихось міфічних цілей
2) Часто під час гутірок юнацтво відкриває мені зовсім інші сторони проблеми про які я й не замислювався. Можливо, будучи впорядником вчусь значно більше, ніж у юнацтві....
3) Національна Ідея: волонтерська д-ть у Пласті значно ефективніша ніж в інший політ чи громад о-ії. (Ну а просто сидіти вдома чи пити пиво не зміг. Всеодно кудись би влип. Й добре, що це щось - Пласт)

Негатив:
Десь на підсвідомості накладає певні стереотипи, певним чином обмежує коло спілкувань.
(Допустим десь до 11 класу важав, що всі хто палять - неповноцінні й недорозвинені. :oops: Потім зрозумів, що це такі самі люди )
"Лише сміливі мають щастя"

Зображення
Аватар користувача
Ведмідь
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 438
З нами з: Нед 04.12.05 21:07
Звідки: Київ
Ім'я: Василь
Прізвище: Хом'як
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Wizor » Пон 25.02.08 21:14

Пласт по своїй суті одна з не багатьох організацій які дають комплексний розвиток особистості, незважаючи на все кожен може собі знайти якийсь сегмент для діяльності в середині організації, в тому його гнучкість і величезна перевага, що надає Пласту живучостію.

Одни з найбільших мінусів - дещо зверхньє ставлення до "простого люду", серед якого живеш більшість часу(думаю у кожного в певній мірі в певний період це проявляється)
Аватар користувача
Wizor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 446
З нами з: Суб 06.01.07 12:46
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Тарас
Прізвище: Ковалик
Курінь: 51
Пластовий ступінь: Учасник

UNREAD_POST Відьмак » Пон 25.02.08 21:52

Wizor написав:Пласт по своїй суті одна з не багатьох організацій які дають комплексний розвиток особистості, незважаючи на все кожен може собі знайти якийсь сегмент для діяльності в середині організації, в тому його гнучкість і величезна перевага, що надає Пласту живучостію.

Хоча раніше на форумі вже підіймалася тема за спеціалізації в Пласті, але треба сказати шо сегмент діяльності можна знайти не завжди і не зажди той що тобі по душі. Отож, в цьому і є ше один негатив - недостатня гнучкість.
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Відьмак
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 803
З нами з: Сер 04.04.07 14:24
Звідки: станиця Тернопіль
Ім'я: Тарас
Прізвище: Саламанюк

UNREAD_POST Andrew » Пон 25.02.08 22:56

Для мене Пласт. свого часу дав достатньо. Вважаю, що для більшості він має стати етапом у житті.
Головне - не передозувати))
snidanok.livejournal.com
Аватар користувача
Andrew
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 401
З нами з: Вів 20.12.05 18:22
Звідки: Стольний град Київ
Ім'я: Андрій
Прізвище: Дяченко
Курінь: зелена хустка
Пластовий ступінь: стп. прих

UNREAD_POST Ярославна » Вів 26.02.08 00:56

все що я маю хорошого в життя (крім родини)-це те,що мені дав Пласт....тут я знайшла підтримку яку завше шукала,знайшла шлях свого розвитку і духовного, і фізичного, і розумового.....я надзвичайно рада ,бо я є в Пласті,я не тупцюю на місці,а розвиваюсь всебічно,в мене є чудові друзі,найкраща виховниця,яких я дддуууужжжжееее сильно люблю!ЯРОСЛАВНИ Я ВАС ЛЮБЛЮ І ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВСЕ!
Честь+Відвага-Україна
Аватар користувача
Ярославна
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 620
З нами з: Нед 03.06.07 19:05
Звідки: Україна,станиця Львів
Ім'я: Анна
Прізвище: Сабара
Курінь: к.ч.36 ім.Анни Ярославни
Пластовий ступінь: пластунка учасниця

UNREAD_POST mudry » Сер 27.02.08 02:12

Пласт мене навчив думати, і саме це головним чином я хочу передати юнацтву з котрим працюю.
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
mudry
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2210
З нами з: Вів 21.10.03 14:00
Звідки: Львівська округа
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST Гася » Чет 28.02.08 14:06

:D Пласт подарував мені те, чого тут-в русифікованому регіоні-не знайти. Навчив любити і поважати себе та інших, проводити більше часу на природі, подарував чудових друзів зі всієї України, подарував можливість бути "не такою як усі" не соромлячись цього і небоячись того, що "інакші" будуть тикати пальцем. Подарував любов до Батьківщини. Подарував шанс виявити свої задатки і дав можливість по-справжньому відкритися. А також ВІру в Бога і в світле майбутнє. А ще рідних та вірних людей, і навіть коханого... :oops:
Аватар користувача
Гася
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 184
З нами з: Чет 06.12.07 15:27
Звідки: ст. Дніпродзержинськ :)
Ім'я: Олександра
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Nataxa » Чет 28.02.08 17:31

Пласт дав мені зрозуміти себе, відкрити свої нові сторони, подарував багато друзів, і коханого... :)
Nataxa
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 13
З нами з: Чет 17.01.08 18:51
Звідки: файне місто Тернопіль
Ім'я: Наталя
Прізвище: Драпак
Курінь: к.ч.58 ім. Катерини Білокур
Пластовий ступінь: пл.уч.

UNREAD_POST Караван » П'ят 29.02.08 17:35

ДАй багато чого!!!
Самореалізація!!!!!!!!!
Життя!!
Чисте повітря!!!
Гори!!!
ГАрних Дівчат!!!
і не тільки!! !!!
повір!!!

І ХАЙ поможе НАМ БОГ!!!!!!
гурток Вовча Ліга
С.К.О.Б. А У-У-У Дух Вовка
Аватар користувача
Караван
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 343
З нами з: Пон 26.03.07 11:52
Звідки: Чернівці
Ім'я: ОЛЕГ
Прізвище: Караван
Курінь: Самітник
Пластовий ступінь: Розвідувач

UNREAD_POST Білка » П'ят 29.02.08 19:46

вау....Пласт дає гарних дівчат....це цікаво...!
треба це десь записати, в якомусь документі...

цікаво, а дівчатам Пласт теж дає гарних дівчат чи хлопців...?
афігєзне трактування людини, як реці...
такий ряд синонімічний, що я просто прозріваю...
кожному своє!

ми ж город!
Аватар користувача
Білка
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1536
З нами з: Нед 14.11.04 15:56
Звідки: Вишгород, Україна- Lublin, Poland
Ім'я: Оленка
Прізвище: Слободяник
Курінь: к.ч. 18 "Шостокрилі", у минулому- підг.к.ім. Г.Барвінок
Пластовий ступінь: ст.пл.вірл.

UNREAD_POST sonechko14 » П'ят 29.02.08 20:14

бааагато нових добрих друзів
ще більше нових вражень.....
і досягнення таких вершин, про які в не пластовому житті навіть не думала :eusa_drool:
Аватар користувача
sonechko14
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 190
З нами з: П'ят 09.11.07 17:22
Звідки: Львів;)
Ім'я: Ольця
Прізвище: Проць
Курінь: к.ч.14 ім. С. Крушельницької
Пластовий ступінь: учасниця

UNREAD_POST Wizor » П'ят 29.02.08 21:49

Білка не придирайся
Аватар користувача
Wizor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 446
З нами з: Суб 06.01.07 12:46
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Тарас
Прізвище: Ковалик
Курінь: 51
Пластовий ступінь: Учасник

Re: Що дає нам Пласт? А чого ніколи не дасть?

UNREAD_POST Lolik » Суб 01.03.08 01:04

жООвта написав:чому дорослі люди бавляться в гру, від якої не отримують ні грошей, ні освіти і всякого такого дурного.. чи варте все це тих зусиль і втраченого часу? чому ми робимо себе щасливими на пустому місці? кому це потрібно? і чи потрібно це ще комусь крім нас? :D

Це легко пояснити за допомогою всім-відомої Теорії мотивації Маслоу:
Ми приходимо в Пласт, щоб реалізувати свою Потребу в приналежності до соціуму
Ми зростаємо в Пласті і залишаємось тут заради задоволення потреб вищого рівня - Потреби в повазі та Потреби в самовираженні і самореалізації (власне заради останньої ми і "бавимося в гру")
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Змій » Суб 01.03.08 11:22

Пласт - це гра з самим собою в пошуку себе.


просто і геніально...
“Манить мене, мене манить...” пісня Boвкулаків
Аватар користувача
Змій
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1254
З нами з: Нед 18.06.06 21:22
Звідки: Львів
Ім'я: Іван
Прізвище: Чир
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Що дає нам Пласт? А чого ніколи не дасть?

UNREAD_POST Dnipro » Суб 01.03.08 11:44

Lolik написав:
жООвта написав:чому дорослі люди бавляться в гру, від якої не отримують ні грошей, ні освіти і всякого такого дурного.. чи варте все це тих зусиль і втраченого часу? чому ми робимо себе щасливими на пустому місці? кому це потрібно? і чи потрібно це ще комусь крім нас? :D

Це легко пояснити за допомогою всім-відомої Теорії мотивації Маслоу:
Ми приходимо в Пласт, щоб реалізувати свою Потребу в приналежності до соціуму
Ми зростаємо в Пласті і залишаємось тут заради задоволення потреб вищого рівня - Потреби в повазі та Потреби в самовираженні і самореалізації (власне заради останньої ми і "бавимося в гру")


Згоден!
усі шукають в Пласті самовираження і самореалізації, мабуть тут усім це вдається найкраще..
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

Далі

Повернутись в Теревені

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron