СВ - 2010

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Natalia » П'ят 21.05.10 23:56

Христя Тузяк написав:якщо почали емоційно самі то от вам і емоційні коментарі0


покажи мені емоції, з яких я починала... може ви на емоціях читали? а не я на емоціях писала!
ок, давайте згадаємо про що ми тут мали б говорити... сподіваюсь, продовжимо більш конструктивно говорити після офіційної відповіді проводу СВ.
Аватар користувача
Natalia
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 11
З нами з: П'ят 01.06.07 08:22
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Наталія
Прізвище: Оленчин
Курінь: к. УСП ч.9 Одержимі
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Natalia » П'ят 21.05.10 23:57

WoolF написав::shock:

вибач, що тобі доводиться це читати :D
Аватар користувача
Natalia
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 11
З нами з: П'ят 01.06.07 08:22
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Наталія
Прізвище: Оленчин
Курінь: к. УСП ч.9 Одержимі
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Христя Тузяк » П'ят 21.05.10 23:57

ок. кожен думає що він супер-правий.
нехай так і буде.
Христя Тузяк
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 38
З нами з: Вів 23.03.10 21:53
Ім'я: Христя
Прізвище: Тузяк
Курінь: Одержимі
Пластовий ступінь: ст. пл. вірл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST МзС » Суб 22.05.10 00:13

Христя Тузяк написав:проблема в тому що всі пластуни тільки копають одне під одного. от і все.

якщо не привезли реманент на цілі ділянки на Джемборі - то це так сталося...
а якщо зіл не забрав речі дітей... то це вже провід винен))
в звязкових нема мозгів**???
чи на акціях де вони не коменданти мозги відключаються???
це смішно.
про 30 дітей можна подбати самому??? чи провід мав дбати про 700???
просто якісь нездорові думки.
Цвіт України і краса....
цвіту дощ всі пелюсточки пообривав)))
ніякого розуміння. ми ж пластуни, ні?


Ставити питання тут почав я, в моєму розумінні я ні під кого не копаю, якщо думаєш, що мені для чогось потрібно копати, то нехай.

Тепер по суті, зв'язкові кожного куреня відпрацювали по повній, бо кожен таки вивіз своїх дітей, максимально швидко як це було можливо.

Чи мав провід подбати про учасників СВ? Так, мав, бо для чого є провід, якщо не для вирішення проблем, які виникають під час акції. При чому достатньо було зробити декілька зайвих дзвінків, замовити ще один Зіл, витратити лишніх 400-500 грн., і запакувати його "важкотранспортабельним" реманетом всіх куренів, які це потребували. Можна було ще передзвонити бригадиру 44 маршрутки, запропонувати їм поїздити частіше в Поляни, і заробити собі гроші з вивозу пластунів додому.

Це все не складно, підготуватись до цього можна було ще у Львові, з огляду на прогнози погоди, які давали синоптики. Всі ж знали, що буде дощити, вирішили залишатись на неділю, значить треба було подбати про шляхи відступу.

А для мене ситуація в неділю виглядала - "кожен сам за себе", оргкомітет дбав за свої речі, учасники за свої.

Злитись тут на когось не має чого. СВ відбулось. це було СВ як СВ, воно мало свої прорахунки, як на мене. Якщо гадаєте, що ні, що воно проведено було без накладок, то нехай, ваша право мати власну думку.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Pavu4ok » Суб 22.05.10 00:22

Будучи юнаком, будучи виховником, щось ніколи не відчував на наших СВ більшої ні меншої "опіки зі сторони проводу", ніж було цього року.

Хоча.. цього ркоу охорона краще спрацювала з казантіпами на відміну від минулих років (суб'єктивна думка) ))
I fight for the one's you can't fight. And if I lose - at least I tried
Аватар користувача
Pavu4ok
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 673
З нами з: П'ят 19.10.07 18:46
Звідки: Lviv.ua
Ім'я: Роман
Прізвище: Пастух
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Pavu4ok » Суб 22.05.10 00:23

Провід дбав не про "свої речі", а про загальний станичний виряд, до речі ;)
I fight for the one's you can't fight. And if I lose - at least I tried
Аватар користувача
Pavu4ok
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 673
З нами з: П'ят 19.10.07 18:46
Звідки: Lviv.ua
Ім'я: Роман
Прізвище: Пастух
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Христя Тузяк » Суб 22.05.10 00:26

якби хто питав)))
Христя Тузяк
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 38
З нами з: Вів 23.03.10 21:53
Ім'я: Христя
Прізвище: Тузяк
Курінь: Одержимі
Пластовий ступінь: ст. пл. вірл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Gazon » Суб 22.05.10 00:30

Привіт усім ще раз.

Найперше – прошу всіх, хто писав, що робить зауваження по-дружньому і просто задає питання – так і робити, а членів проводу прошу поводитись врівноважено і відповідати на питання, які в людей виникають.

Отже, по запитаннях:

1. Де ж таки був комендант, а то легенди кажуть, що його на Сибір завезли?
В час моєї відсутності, обов’язки коменданта виконував Павло Шабат.
Сам я був тут, кому цікаво: http://www.plast.org.ua/news?newsid=4781 (дякую хлопцям з ПП за ініціативу в написанні і публікуванні новини).
Насправді, ми взнали, що туди попадаємо – за 2 тижні до СВ, коли переносити вже було накладно, та й комендант – не таке вже цебе, щоб під його графік підлаштовуватись.
Провів консультації з проводом, станичною старшиною, попередніми комендантами – всі висловились однозначно – їхати представляти Україну. Хто знає, що таке організація СВ – самі розумієте, що комендант живе ним 2-3 місяці. Я мав надійного заступника і хорошу команду, тому пішов на такий крок, хоч дуже складно було це зробити через відчуття обов’язку.
2. Чому не відбувалось відкриття/закриття дня?
Досвід Джемборі та деяких попередніх СВ показав, що проведення відкриття та закриття дня в умовах 2-3 денної акції – не дуже хороша практика.
3. Чи достатньою на думку оргкомітету була кваліфікація лікаря СВ?
Передісторія:
Лікарем мав бути Андрій Жолоб, проте в нього сталась трагедія і він не міг бути присутнм на СВ. Про це стало відомо в вівторок ввечері і за середу ми шукали іншого лікаря.
Так, кваліфікація достатня, зокрема: була вчасно надана перша медична допомога при травмах (забоях, порізах, розтягненні зв'язок), болях живота, серцевому нападі.
Жодних нерозв’язаних проблем не було.
Крім того, на терені табору знаходився досвідченіший лікар, який виконував функції виховника і міг в разі потреби допомогти.
4. Чому не було організовано атракцій для ст. пл. та пластунів з дітьми?
Такого ніхто не анонсував. Хотіли зробити, та не хватило рук. Наступного року мусимо зробити цей прорив.
5. Чи знали організатори про погодні умови неділі наперед, якщо так чи планувалось вжити якихось заходів по вивезенню дітей? Чи закриттю СВ ще в суботу?
Так, знали, що дощитиме. Не знали, що буде такий сильний дощ. Розглядали можливість перенести на ці вихідні, але на ці прогноз був таким самим.
Закриття в суботу не планували – бо могло бути в неділю й інша погода – прогнози мають властивість не збуватися.
6. Чи було узгоджено з бригадиром маршруту 44, щоб вони забезпечили більшу кількість маршрутів на Поляни в п'ятницю зранку-неділю пообіді, якщо так, де були ці маршрутки?
Так, маршрутчиків було повідомлено. На зборі зв’язкових зв’язкові сказали, що не потребують збільшення к-ті маршруток, бо всі собі домовляються за доїзд.
Маршрутки були і в більшості були наполовину пусті.
7. Які пункти програми не вдалось втілити організаторам?
Мистецький змаг, змаг третьопробників, повітряну кулю – через погоду.
Концерт – через фінанси.
8. Чому деякі курені бігали по декілька разів на змаг, бо їх зміщували в часі? (приклад курінь Сагайдачного)
Якщо йдеться про суботу – то через спізнення на точки, або провтики курінного. Збоїв в програмі не було.
9. Яку оцінку ви поставили собі за це СВ?
Рівно 4 (система 5-бальна).

10. Значить мене також дуже цікавить питання де був комендант??? Чи він перед СВ незнав що він має їхати, кудись на Сибір, як люди вже почали говорити???
Відповідав вже.
11. Люди ми що злізли з дерев і не вміємо і незнаємо що таке інтернет
Знаємо =)
12. щоб перевірити погоду на ті числа, чи ми надіємся що воно якось буде, якщо навіть буде падати дощ і передають штормове попередження...дивно...
Штормового попередження не було.
Те ж питання можна спитати в зв’язкових. Провід не володіє даром передбачення більшим, ніж зв’язкові, які за дітей відповідають.
13. Програма дощова, щодо вивезення дітей
За доведення – вивезення дітей відповідали КВ куренів. Фінансування СВ не дозволяє зробити централізованого добирання, крім того, децентралізоване – зручніше і дешевше для куренів.
14. облаштування доріг, принаймі дошки, щоб машини не грузли на дорозі
Я на вивчення цього питання витратив багато часу. Витрать 15 хвилин, дізнайся ціну питання.
При тому врахуй, що за кілька днів до СВ нам сказали, що фінансування не буде.
Насправді – ніякі дошки питання б не вирішили. Я мав змогу ще з 6ма хлопцями, що допомагали розтаборовуватись в четвер витягувати цілу ніч 2.5 тонний нісан, що застряг в тому болоті. І робили ми це з допомогою тих ще дощок і дерев.
Мав бажання прокласти повноцінну дорогу, але цей проект не може бути прив’язаний до конкретного СВ і вимагає величезного капіталовкладення.


Наступна порція:
1. По змагах - для чого роздавалась книжечка, якщо умови змагів всеодно змінювались?????????:
Відповідь шукай нижче.
Куховарення:
- чому вже на СВ помінялись правила змагу і всі курені не брали участі у всіх етапах змагу, як було попередньо заанонсовано?
Звідки інформація, що щось мінялось? В книжечці не було уточнено, хто як проходить і скільки готує.
- одним з критеріїв оцінювання була пісня, яку курінь-учасник мав заспівати на одному з прийомів їжі, однак через зміну правил змагу ті курені, які хотіли співати якусь пісню на обід чи сніданок, але зрештою не вийшли у ці етапи - не мали змоги отримати цих балів!!!
Пісень не враховували в точкуванні.
Впоряд:
"Виряд: повні пластові однострої, курінний прапор або знамено." - це цитата з книжечки. Чому тоді куреням не просто дозволяли брати пластові палиці, але ще й на СВ виявилось, що за це додаються бали. Багато завдань які отримували команди на перевірці були з пластовими палицями...
Пряма мова від інструктора:” в книжечці було написано "змаг проводиться на основі правильників однострою і ВПОРЯДУ" в правильнику впоряду є окремий розділ, називається ВПОРЯД З ПАЛИЦЕЮ. Я ж не підкреслювала що впоряду з палицею не буде! йшлось про ВЕСЬ правильник впоряду”
Виглядає ніби логічно. Але ситуація неоднозначна, тому кількість балів, яку курінь максимально міг отримати за вправи з палицями рішенням проводу було зменшено до 5 балів з 40.
Футбол:
"Вік учасників:12-14", однак на СВ виявилось, що якщо команда противник не проти, щоб грав хтось старший, то це не заборонялось. Чи може команда, яка складається з 12-річних юначок і яких виховник зі спокійною душею відправив на змаг, бо з великими і дорослими 16-річними юначками їм там битись не доведеться (усі знають, як відбувається футбол у дівчат:) відмовити тим 16-річним юначкам, які там мило запитують "ви не проти, що ми з вами зіграємо?"
Я перепрошую, то провід ще й винен в тому, що ви дозволили суперникам поставити доросліших дівчат? Тут вже вибачайте.
Насправді – всі учасники відслідковувались і команди-порушники дискваліфіковувались негайно. Провід дав учасникам право допускати суперників до змагу і разом з тим – відповідальність за прийняття такого рішення.
Загалом, цього року футбол – заслуговує окремої похвали, змаг був проведений на значно високому рівні. Є багато позитивних відгуків від учасників.

Отже, відповідь на питання про книжечку: в скількох змагах було змінено правила, написані попередньо?
Правильно, в жодному.

2. Щодо погоди, то тут важко звинувачувати оргкомітет,
На тому дякую.
але те, що коли всі підтабори пакували мокрі речі, мокрих дітей і "парили" собі мозги тим, як вибратись з Полян половина проводу солодко спала - виглядало дуже негарно.
Прошу по прізвищах – будемо жостко карати. Якщо йдеться про Колобка і Андрія Пивоварчука – то вони обоє мали погане самопочуття, а Андрій – досі хворий, при тому, що не був в проводі. Андрію окреме дякую за допомогу.
Невже не можна було всім куреням або принаймні дівочим запропонувати скинути реманент на ЗІЛ і хоча б таким чином допомогти куреням...?
Нажаль, не було змоги допомогти всім.
3. За яким принципом виділяли місця для підтаборів? Чи аналізували скільки людей попередньо зголосилось з того чи іншого куреня?
За принципом кількості оголошених. Так, аналізували. Для вас було виділено достатньо місця. Можливо, проблема виникла так, що ви не запитали в проводу, де ваше місце і помінялись з кимось із сусідів.
4. Чим керувались, коли розробляли режим подачі води на СВ? Зокрема в п'ятницю воду подавали лише до вечері, а помити після вечері посуд, чи помитись перед сном можливості не було.
В час подачі води – вода подавалась необмежено. Після того – залишалось ще 600 літрів набраної води. Це на курінь з 30 людей в середньому – 4 відра води запасних. Мало б вистачити. Крім того, просили набрати весь посуд, який був. Були проблеми з тим, що деякі учасники неощадно ставились до запасів води і влаштовували собі водні забави з тих запасів. (хто прочитав до цього місця цю стіну тексту - почніть свій пост з букви П і отримаєте подаруночок від коменданта! =)
Проблема з водою – сукупність випадку – того, що новий генератор перестав працювати і нехватки робочих/стійкових рук в оргкомітету.


Надіюсь, усім відповів достатньо чітко та зрозуміло.

Опитник зв’язкові вже мали б отримати.
Прошу заповнити та відправити мені на пошту.

Також, хочу всіх попросити трохи понизити градус спілкування – адже усі, хто тут пише – друзі і маємо співпрацювати, а не писати, хто там зліз з дерев і не відписувати про те, що там якомусь куреню допомогли, а вони такі-сякі.

Якщо в когось є ще якісь запитання – спробуйте їх з’ясувати особисто в мене, чи в відповідальних осіб.

Наперед прошу вибачення, якщо не матиму змоги тут більше відписувати – з організацією СВ в мене досі не почата магістерська робота, а час вже не шкодує і ще чекає звітування за акцію.
Всім, хто напише на пошту/подзвонить обіцяю відповісти.

Чекаю ще заповнених опитників зв’язкових, щоб скласти повну картину.

Бачу, таки, на велику частину, дискусія є конструктивною, особливо в питаннях реферантури і облаштування місця.

Ще раз до зв’язкових – прошу утриматись від зайвих коментарів на форумі, бо воно виглядає на конфронтацію, а особисто уточнити усі питання, а на зборі зв’язкових – обговоримо все, що ще залишиться не обговореним.


П.С. Будьте обережні, читаючи цей допис – там є жарти. Особливо провокативні – позначені кодовим набором символів “=)”.
Нажаль, після повторного прочитання тексту – кількість таких знаків скоротилась =)
Аватар користувача
Gazon
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 42
З нами з: Сер 15.11.06 07:31
Звідки: Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мисак
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Gazon » Суб 22.05.10 00:35

Я перепрошую, що ви тут розвели?
*Перечитав коменти і жахнувся*.

Забороняю членам своєї команди писати тут пости без щирої посмішки!
Категорично!

Прохання про переведення в конструктив написав в попередньому пості.
Чекаю листів/дзвінків тих, кому це буде потрібно.

Гарних усім вихідних і Зелених свят!
Аватар користувача
Gazon
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 42
З нами з: Сер 15.11.06 07:31
Звідки: Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мисак
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST МзС » Суб 22.05.10 00:36

Pavu4ok написав:Будучи юнаком, будучи виховником, щось ніколи не відчував на наших СВ більшої ні меншої "опіки зі сторони проводу", ніж було цього року.

Хоча.. цього ркоу охорона краще спрацювала з казантіпами на відміну від минулих років (суб'єктивна думка) ))

Провід дбав не про "свої речі", а про загальний станичний виряд, до речі


Ромко, для чого кивати на попередні СВ? Ми зараз говоримо про СВ 2010, і про конкретну ситуацію. якщо ти раніше не помічав турботи проводу (давай вже не сперечатись ще й про попередні СВ), то що це означає, що і цьогорічний провід тоді може не дбати за учасників? Для чого взагалі провід тоді? на відкритті постояти?

Казантіпу цього року не було толкового, через погоду, хоча Феник однозначно гарно впорався з обов'язками нач. охорони.

"їх виряд" це і йшлось про загальнотаборовий
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Христя Тузяк » Суб 22.05.10 00:42

словом скажу таке. після жодної акції комендант не садить учасників на маршрутку))
так і з св)
останнє моє повідомлення.
Христя Тузяк
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 38
З нами з: Вів 23.03.10 21:53
Ім'я: Христя
Прізвище: Тузяк
Курінь: Одержимі
Пластовий ступінь: ст. пл. вірл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST МзС » Суб 22.05.10 00:43

Прочитав! :)

Зважаючи, що всі з проводу, хто тут писав, вже написали, що припиняють тут дописувати, то ж мабуть подальші питання не мають сенсу.

Ну тоді залишимось кожен при своїй думці.
Востаннє редагувалось МзС в Суб 22.05.10 00:45, всього редагувалось 1 раз.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST WoolF » Суб 22.05.10 00:44

П.рочитав!
Аватар користувача
WoolF
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 883
З нами з: Сер 30.03.05 12:18
Звідки: Станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST WoolF » Суб 22.05.10 00:45

Ех, випередив ти мене, Міську) Але може і мені щось перепаде від коменданта :D
Аватар користувача
WoolF
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 883
З нами з: Сер 30.03.05 12:18
Звідки: Станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Natalia » Суб 22.05.10 00:49

П

будь ласка, хлопці, уступіть дівчині подарунок я їх дуже люблю)))
Аватар користувача
Natalia
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 11
З нами з: П'ят 01.06.07 08:22
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Наталія
Прізвище: Оленчин
Курінь: к. УСП ч.9 Одержимі
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST МзС » Суб 22.05.10 00:50

WoolF написав:Ех, випередив ти мене, Міську) Але може і мені щось перепаде від коменданта :D

Іванку, я з тобою завше поділюсь, не переживай ;)

Млін, вже на 3 ділити :)
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST WoolF » Суб 22.05.10 00:51

МзС написав:Іванку, я з тобою завше поділюсь, не переживай ;)

Дякую! Але давай уступимо Наталі :wink:
Аватар користувача
WoolF
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 883
З нами з: Сер 30.03.05 12:18
Звідки: Станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST МзС » Суб 22.05.10 00:56

Ну, ми ж з тобою справжні гусари!

А тому без проблем, приз віддаємо Наталі :)
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Pavu4ok » Суб 22.05.10 00:57

Михайло, ти правий стосовно минулих СВ, перепрошую, то емоції :)
Мав на увазі те, що Христя написала..
I fight for the one's you can't fight. And if I lose - at least I tried
Аватар користувача
Pavu4ok
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 673
З нами з: П'ят 19.10.07 18:46
Звідки: Lviv.ua
Ім'я: Роман
Прізвище: Пастух
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Gazon » Суб 22.05.10 01:02

Ех, попалили секретний код.

Михайле, якщо тобі не достатньо відповідей - будь ласка, звертайся, відповім на все, що цікавить.

093 228 58 68
Скайп: gazon_88

Градус цієї гілки форуму трохи неадекватний темі, тому простіше певно особисто вирішити основні питання, а не перетворювати форум на чат.
А форум - за призначенням використовувати - змістовні пости писати.

Христя! гр-р-р!
Аватар користувача
Gazon
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 42
З нами з: Сер 15.11.06 07:31
Звідки: Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мисак
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST mykola muzala » Суб 22.05.10 08:21

"П"рочитав все... ;) Навіть всю переписку... В Пласті все так переплутано, що яку б позицію я не почав б відстоювати, однаково звинуватять в упередженості ;) Але все ж...

Як на мене, то вся проблема з СВ була закладена задовго до СВ - а саме з конкурсу на коменданта ( якщо хтось не знає, то я радив іншому кандидату зняти свою кандидатуру і не вступати в ніякі перепалки - я таке останнім часом часто раджу, тому в цих словах я НЕ намагаюсь сказати" от був б інший комендант, було все краще"), під час якого група людей взяла на себе повну відповідальність за те, що буде відбуватись. При чому взяла таким чином, що налаштувала проти себе значну частину тих самих виховників і звязкових (відразу аналогія по минулих роках - комендант знаходився чи не в останній момент і це морально "змушувало" всіх працювати на СВ і поменше критикувати, бо хто його зна, як там наступного року буде з комендантом, а СВ треба комусь проводити).

В процесі підготовки до СВ не раз доходила інформація, що провід цьогорічного СВ обіцяє "феноменальний прорив", купу нового і цікавого (хоча, коли почали розбиратись, виявилось що все вже давно було на СВ - новинки звичайно мали бути (як-от повітряна куля), але в концепції СВ нічого кардинально не змінилось). Вся ця реклама часто озвучувалась з неконструктивною критикою на попередні проводи СВ - якщо дуже спростити, то здалека збоку це виглядало десь на рівні " всі к..зли, а от ми такі класні". Тому з самого початку сам провід налаштував загал станиці на оцінку СВ саме через призму всієї "підготовчої" роботи.

СВ відбулось (як б СВ класно не буде підготоване, акція такого масштабу завжди буде мати якісь, хоча б мінімальні, провтики, а погода в кількості провтиків тільки посприяла). "Підготовчі" заклики, як на мене, не справдились - СВ як СВ, нічого аж такого проривного, нічого аж такого провального.

Але найбільше мене здивувала позиція проводу після СВ - такого зазнайства я ще не бачив за 20 років в Пласті (може я відкрию очі членам проводу, але ваша переписка вже давно ходить по станиці і тільки ліниві її не прочитали, але в будь-якому разія не буду її тут виставляти, щоб не виглядало аж дуже нагоном на вас). Жодна акція чи подія не відбувається ідеально - завжди є провтики. І після заходу провід, який єдиний по суті бачить всю картину, сідає їх аналізувати. Думаю, що провід СВ 2010 також сів аналізувати ці провтики, але назовні це виглядало "ай да ми молодці, ай дазафігачили акцію, ай да ми рулимо" (знайомі слова всі побачили? ;) ). Такого собі не дозволяв за моєї памяті провід жодної акції в станиці за багато років - принаймні назовні. От тут, як на мене, і "закопана собака". Поки ви не зрозумієте що ви нічим не кращі і не гірші від інших, що ви, як і інші, не ідеальні, до того часу вас регулярно будуть "мокати писком в болото", як це, по суті, відбулось десь в цій гілці теми...

Все вище написане ІМХО ;)
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST mykola muzala » Суб 22.05.10 08:27

І щоб критику не мішати з позитивом - все, що нас не вбиває, робить нас сильнішим. Добре, що СВ відбулось, команда таки попрацювала, але, на жаль, скільки саме зусиль було вкладено зможуть оцінити тільки ті, хто організовував СВ перед вами і хто буде організовувати СВ після вас (до речі, зверніть увагу хто в більшості дописує в темі ;) ). Все що відбулось на СВ 2010 стає ще однією частиною досвіду, який допоможе в наступні роки наступним організаторам СВ.

І насамкінець, я сподіваюсь, що наступного року стане вже менше тих, хто стоїть казантіпом і після СВ все критикує, а більше тих, хто долучається до організації (навіть якщо стоїть казантіпом), і таким чином робить СВ кращим.

Чим менше тих, хто просто спостерігає збоку, тим менше в підсумку тих хто просто наганяє :)))
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST МзС » Суб 22.05.10 09:56

Та "градус спілкування" як на мене цілком нормальний, емоції зараз переважають в "групі захисту" :)

Це звісно є нормальним, ви захищаєте своє дітище, яке вважаєте найкращим, а ми для вас "вісь зла", бо питання якісь тут свої ставимо, критикуємо :)

Микола вже виклав основну думку, яку до вас тут намагались донести інші. Направду по відповідях видно, що ви зайняли "кругову оборону" - "в нас все було добре, ми все зробили правильно", а всі питання це наїзди від "казлів, каторие мішают нам жить" :)

І ще раз поторю свій старий пост

МзС написав:Мої питання тут - це насамперед бажання поспілкуватись з організаторами, поставити запитання, які можливо вони самі собі не ставлять, і не бачать якихось своїх прорахунків, мета цього єдина, щоб вони зробили для себе висновки і в майбутньому провели СВ чи якусь акцію на кращому рівні.


Сподіваюсь як емоційний запал пройде, і ви знімите "захисний щит", то таки оціните все більш реально, порахуєте свої "плюсики і мунсики" :)
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Pavu4ok » Суб 22.05.10 18:46

Микола - миротворець. Треба буде тобі таку футболку замовити ))
--------------
До речі, Микола, я і зараз вважаю, що рішення СПС було абсолютно правильне і переконаний, що Станиця в загальному виграла від того, що Володя та його команда були обрані для проведення акції (при цьому не маю на увазі, що інша команда провела би погано акцію),
зокрема:
1) Тепер в Станиці всі "команди" (умовно назву так) відчули що це таке, пройшли цю школу;
2) СВ НЕ було завалено, було проведено нормально (про це вже писалось (Микола)), діти задоволені (з багатьма особисто спілкувався);
3) Є купа свіжих ідей ми дійшли до переломної точки, зрозуміли щоб потрібні зміни масштабного плану (на мою думку це усвідомленян не прийшло б, якби була обрана інша команда).
-------------

Про градус: він саме такий, який є в реалі між пластунами. Навіть якщо пост збоку виглядає в цілком виваженому тоні викладений - ст. пл., який не перший рік в нашій Станиці таки відчує градус.
Але це нікому не закидаю, просто висловлююсь, не ображайтесь :roll:

СКОБ!

Роман.
I fight for the one's you can't fight. And if I lose - at least I tried
Аватар користувача
Pavu4ok
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 673
З нами з: П'ят 19.10.07 18:46
Звідки: Lviv.ua
Ім'я: Роман
Прізвище: Пастух
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST МзС » Нед 23.05.10 00:10

як я й писав, кожен при своїй думці
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Поперед.Далі

Повернутись в Акції та проекти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron