СВ - 2010

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Pomashka_7 » Пон 24.05.10 11:23

Gazon написав:4. Чому не було організовано атракцій для ст. пл. та пластунів з дітьми?
Такого ніхто не анонсував. Хотіли зробити, та не хватило рук. Наступного року мусимо зробити цей прорив.


Питання Мисаку:
Ти плануєш наступного року знову стати комендантом чи долучитись до організації СВ?
Pomashka_7
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 364
З нами з: Вів 09.03.04 21:31
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Вахній
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Swyst » Пон 24.05.10 12:11

Питання наступне, - ЩО ми робимо з тереном СВ? Відомо що поляна і дорога - "застрані", чи буде організована поїздка з рекреаційною метою?
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Pavu4ok » Пон 24.05.10 13:05

По терену: вчора в обід провід СВ виїхав для проведення прибирання терену. Сьогодні до вечора мали б повернутись )
I fight for the one's you can't fight. And if I lose - at least I tried
Аватар користувача
Pavu4ok
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 673
З нами з: П'ят 19.10.07 18:46
Звідки: Lviv.ua
Ім'я: Роман
Прізвище: Пастух
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST gryvul » Пон 24.05.10 13:12

Щодо питання програми для пластунів із малими дітьми. Вазалі-то до мене звертався комендант із пропозицією підготувати-провести таку програму. Особисто я відмовився, бо: 1) не мав часу; 2) не бачу доцільності на юнацькому СВ такого напрямку. Пташат, як таких, у Львові немає, а робота з ними не полягає в одноразовому забавлянні на кілька годин. Звичайно, окремим батькам хотілося потуснячити, згадати молодість, поки хтось дітей забавить, але для якогось наближення до корисності краще напрошуватися на новацьке СВ (там пташачий казантіп - по віку більше відповідає).

Цікавим є питання не програми для ст пл. і пташат, але саме "атракцій". Як на мене, справді досвідчені пластуни знайдуть собі заняття і не треба їм "атракцій" забезпечувати на юнацькому СВ. Провід завжди має що до роботи з основною програмою для основної групи учасників, чи нє? Бо так за пару років виникне питання: "а чому провід не подумав про цікаву програму для казантіпу?"
http://www.mojahata.com.ua - світ улюбленого мистецтва!
gryvul
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 122
З нами з: П'ят 28.11.03 21:10
Звідки: Lviv
Ім'я: Taras
Прізвище: Hryvul
Курінь: OZO
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST МзС » Пон 24.05.10 13:39

По батькам і маленьким дітям
Це відпочинок для батьків, змога піти до своїх юнацьких куренів і побути з ними, бо коли ти приїздиш на СВ з маленьким дитьом, то всю свою увагу ти маєш приділити йому, і переживати за нього.

Користь, якщо дитині сподобається забавлятись, а я певен, що новацькі братчики-сестрички могли б щось придумати цікавого, вона потім сама захоче піти в новацтво, не батьки їй насаджуватимуть те, що ходи туди, там буде цікаво, вона сама це знатиме, бо класно провела тих пару годин на природі.

По старшопластунам
Як на мене потрібна програма, і атракції, тоді їм для чогось хотітиметься приїхати на СВ, бо зараз туди приїзджають або виховники, які наглядають за своїм куренем (хоча, якщо вік твого юнацтва дозволяє, щоб ти не наглядав за ними 24/7, то ти теж хочеш якось цікаво провести час, а для тебе нічого такого не придумано, от і розважаєшся хіба розмовами з такими ж як і ти "старіками") або ж приїзджати казантіпом, щоб "відпочити".

Тим самим відкидаємо більшість ст.пл., які могли б приїхати, стати окремим підтабором, або кількома, теж збудувати свою браму і т.п., в поза конкурсній програмі звісно і відчути, що вони теж є частина однієї організації.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Pavu4ok » Пон 24.05.10 14:10

Ще раз: ст. пл. можуть забавти себе самі.
I fight for the one's you can't fight. And if I lose - at least I tried
Аватар користувача
Pavu4ok
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 673
З нами з: П'ят 19.10.07 18:46
Звідки: Lviv.ua
Ім'я: Роман
Прізвище: Пастух
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Pavu4ok » Пон 24.05.10 14:24

А от стосовно батьків з малечею.. особисто мені думка подобаєтсья, бо на цьому СВ бачив кілька таких сімей.
Але Тарас писав чому йому не вийшло зробити це, інші нов. виховники - були зайняті підготовкою свого СВ.
Може наст. року, коли вже ідея заздалегідь відома, її ще з початку запланують, вдасться втілити :)
I fight for the one's you can't fight. And if I lose - at least I tried
Аватар користувача
Pavu4ok
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 673
З нами з: П'ят 19.10.07 18:46
Звідки: Lviv.ua
Ім'я: Роман
Прізвище: Пастух
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST МзС » Пон 24.05.10 14:27

Pavu4ok написав:Ще раз: ст. пл. можуть забавти себе самі.


Якраз тому, у нас таки велий відсоток переходу з юнацтва в старшопластунство, і стільки ст. пл. приїздить на СВ, бо вони самі себе моужть забавити.

Ми бавимо дітей до 16-17, а далі нехай сам вирішує знайде причину тут залишитись, залишиться, не знайде, то нічого страшного, ніхто не переживатиме з того приводу.

Може наст. року, коли вже ідея заздалегідь відома, її ще з початку запланують, вдасться втілити

Та про таку ініціативу і зараз говорили від початку і не лише я, але ефекту це не принесло.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Pavu4ok » Пон 24.05.10 14:47

Михайле, Володя одразу написав що якщо є готові помогти - хай помагають, окремо до Тараса звернувся. Тобто сказати, що він проігнорив - неззя.

Просто ця думка була запропонована занадто близько до самого СВ, щоб організатори взяли її на особистий контроль, бо в них було ітак купа справ. Я щодня читав переписку Орг. комітету і, повір, вони щодня працювали і часу, ресурсу на окремий проект не було.
--------------------
по ст. пл.: якщо пл. не найшов собі мотивації до 18 років, то СВ йому не поможе, я думаю так.
I fight for the one's you can't fight. And if I lose - at least I tried
Аватар користувача
Pavu4ok
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 673
З нами з: П'ят 19.10.07 18:46
Звідки: Lviv.ua
Ім'я: Роман
Прізвище: Пастух
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST МзС » Пон 24.05.10 15:14

Pavu4ok написав:Михайле, Володя одразу написав що якщо є готові помогти - хай помагають, окремо до Тараса звернувся. Тобто сказати, що він проігнорив - неззя.

А я написав десь, що він проігнорував? :)
Я написав, що ефекту не було, справа не в тому, коли почати про це говорити, справа, щоб була людина, яка це зробить, була б вона зараз, було б таке нововведення на цьому СВ, але її не було, не буде її за рік, не буде такого і за рік, все дуже просто :)

по ст. пл.: якщо пл. не найшов собі мотивації до 18 років, то СВ йому не поможе, я думаю так

СВ лише одна з акцій, яка має зацікавлювати пластунів і далі залишатись в організації, і згодом знайти якусь свою ділянку, в якій тут працювати і допомагати організації.

Але то питання окремої дискусії, і окремої політики в Пласті щодо ст. пл., чи маємо ще щось для них робити і якось їх заохочувати до подальшого пластування, чи всі вони мають бути затятими волонтерами і самі рватись до роботи, тому пропоную не розвивати далі тут дискусію про це, тим більше, що я розумію, що більшість не бачить користі від таких ініціатив.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST gryvul » Пон 24.05.10 15:36

Та про таку ініціативу і зараз говорили від початку і не лише я, але ефекту це не принесло.

Смішні... Так говорити можу і я... а от навіщо, я для себе не зрозумів. Новацькі виховники не можуть займатися з пташатами, бо переважно навіть не мають уявлення, що таке дитина до 5 років. Це може знати-відчувати тільки хтось батьківсько-матьківський :D .

Але раз постає таке питання, то можливо треба міняти формат СВ? Не тільки юнацтво, але й новацтво, старшопластунство, пташата, прихильники-колишні пластуни і окрема програма для сеньйорів? Не стільки змаг між куренями чи початок таборового сезону, а скільки зустріч усіх пластунів? Така собі весняна свічечка?

І взагалі - що таке Свято Весни і для чого тоді воно?

Правда, хотів би я подивитися на того самогубця, який візьметься таке мале Джемборі організовувати. І кожного року, щоб було ще краще...
http://www.mojahata.com.ua - світ улюбленого мистецтва!
gryvul
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 122
З нами з: П'ят 28.11.03 21:10
Звідки: Lviv
Ім'я: Taras
Прізвище: Hryvul
Курінь: OZO
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Pavu4ok » Пон 24.05.10 15:47

МзС написав:
Але то питання окремої дискусії, і окремої політики в Пласті щодо ст. пл., ч


100%
I fight for the one's you can't fight. And if I lose - at least I tried
Аватар користувача
Pavu4ok
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 673
З нами з: П'ят 19.10.07 18:46
Звідки: Lviv.ua
Ім'я: Роман
Прізвище: Пастух
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST gryvul » Пон 24.05.10 15:54

Забув про ще одне. Воно для мене було досить зрозумілим, що дитина до 6 років на юнацькому святі весни може бути ТІЛЬКИ з батьками. Постійно і всюди. І ніхто не буде на себе брати відповідальність за її догляд. Програма для пташат - це програма занять мами-тата із дитиною, занять дитини з присутності батьків. Бо є кращий варіант для туснячення: здати дитину дідові-бабі і самому приїхати. Або віддати в інтернат на пару днів, поки батьки хочуть відпочити...
http://www.mojahata.com.ua - світ улюбленого мистецтва!
gryvul
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 122
З нами з: П'ят 28.11.03 21:10
Звідки: Lviv
Ім'я: Taras
Прізвище: Hryvul
Курінь: OZO
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST МзС » Пон 24.05.10 16:11

gryvul написав:Смішні... Так говорити можу і я... а от навіщо, я для себе не зрозумів.

Власне, що говорили, цьогорічний провід запитв, що нового зробити, йому написали, але людини на це не знайшлось, не бачу чогось смішного в тому.

Новацькі виховники не можуть займатися з пташатами, бо переважно навіть не мають уявлення, що таке дитина до 5 років. Це може знати-відчувати тільки хтось батьківсько-матьківський.

Ось теза цікава, бо я якраз собі думав, що саме новацтво зможе в цьому посприяти, якщо вони не можуть, значить коло пошуків зменшується відповідальних осіб за таку ділянку.

Але раз постає таке питання, то можливо треба міняти формат СВ? Не стільки змаг між куренями чи початок таборового сезону, а скільки зустріч усіх пластунів? Така собі весняна свічечка? І взагалі - що таке Свято Весни і для чого тоді воно?

Так потрібно! Це власне має бути святом, що пластуни туди приїздили і відпочивали, святкуючи прихід Весни і початок таборового сезону. А не бігали із змагу на змаг, цьогорічний провід вже зменшим кількість змагів, таке склалось враження, і це позитив. Але концепцію слід змінити повністю, принаймні спробувати один рік таке зробити.

Не тільки юнацтво, але й новацтво, старшопластунство, пташата, прихильники-колишні пластуни і окрема програма для сеньйорів?

Тоді про Поляни треба забути. Слід буде знайти місце з готелем (будиночками) неподалік, щоб новаки і сеньйори теж могли взяти участь, але це можливо питання майбутнього, спочатку я б спробував із активним залученням ст.пл., бо юнацтво і старшопластунство все таки більш близькі за вимогами до таборування.

Забув про ще одне. Воно для мене було досить зрозумілим, що дитина до 6 років на юнацькому святі весни може бути ТІЛЬКИ з батьками. Постійно і всюди. І ніхто не буде на себе брати відповідальність за її догляд. Програма для пташат - це програма занять мами-тата із дитиною, занять дитини з присутності батьків. Бо є кращий варіант для туснячення: здати дитину дідові-бабі і самому приїхати. Або віддати в інтернат на пару днів, поки батьки хочуть відпочити...


Я не тато, тому для мене все не так очевидно :) Чому не здавати дітей бабусям-дідусям, щоб дитина ще змалечку побачила, що таке СВ, Пласт, щоб разом з батьками прогулялась тереном СВ, і побачила купу нового і цікавого для себе. Але окрім того мала би бути якась вільна годинка-дві, коли батьки могли б потусити, в яку дітьми би хтось зайнявся.

Хоча можливо діти б і не погодились десь залишитись без мами-тат (та й тато-мама дитину навряд чи зможуть надового залишити саму), а може і вийшло б створити такі собі ясла на пару годин, якщо це нереально, то нехай, хай будуть ігри з батьками, просто щоб була якась програма, яку б не мали вигадувати батьки самі для себе, а хтось би спростив їм трохи життя
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST соловейко » Пон 24.05.10 19:26

вставлю і своїх 5 копійок:

цитата:
Передісторія:
Лікарем мав бути Андрій Жолоб, проте в нього сталась трагедія і він не міг бути присутнм на СВ. Про це стало відомо в вівторок ввечері і за середу ми шукали іншого лікаря.
Так, кваліфікація достатня, зокрема: була вчасно надана перша медична допомога при травмах (забоях, порізах, розтягненні зв'язок), болях живота, серцевому нападі.
Жодних нерозв’язаних проблем не було.
Крім того, на терені табору знаходився досвідченіший лікар, який виконував функції виховника і міг в разі потреби допомогти.

1) чи знав комендант заходу,що Андірй Жолоб до організації СВ йшов у іншій команді і була загроза,шо він відмовиться від функцій лікаря не зі своєю командою??

2)"Крім того, на терені табору знаходився досвідченіший лікар, який виконував функції виховника і міг в разі потреби допомогти." тоді чому оцей досвідченіший лікар не був лікарем СВ?

дякую
Сила в сосисці!
-----------------------------
Аватар користувача
соловейко
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 278
З нами з: Вів 07.02.06 16:19
Звідки: Львів
Ім'я: Олесь
Прізвище: Мікула
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: ст.пл

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Pavu4ok » Пон 24.05.10 21:24

Володя просив всі подальші пиатння скидати в приват, читайте уважніше :)
I fight for the one's you can't fight. And if I lose - at least I tried
Аватар користувача
Pavu4ok
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 673
З нами з: П'ят 19.10.07 18:46
Звідки: Lviv.ua
Ім'я: Роман
Прізвище: Пастух
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST ljana » Вів 25.05.10 13:41

Дуже дякую за відповіді від проводу, а особливо від коменданта!
Щодо вище написаного, то в мене склалася думка що всі виноваті але не ми...простіть, якщо це не так :)
Христя Тузяк, чого ти так все агресивно сприйняла...???
Багато думок, не буду повторюватися...просто прошу вас звернути увагу на помилки і не ставати на ті самі граблі :)
Чого не лікують ліки, те виліковує залізо, чого не лікує залізо, те виліковує вогонь
Аватар користувача
ljana
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон 05.03.07 13:03
Звідки: Львів
Ім'я: Роксоляна
Прізвище: Двораковська
Курінь: Чорноморські Хвилі
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Swyst » Вів 25.05.10 15:37

Перечитала все-все :)

І от мене турбує одна думка: дана тема відкрита для всіх, правда? Тобто серед 1033 людей що переглянули цю тему може бути наше юнацтво, їх батьки і ще різні зацікавлені та незацікавлені в Пласті особи. Мені соромно :(

Марта Червінка
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST WoolF » Вів 25.05.10 16:34

Перенесіть цю тему в закриту гілку.
Аватар користувача
WoolF
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 883
З нами з: Сер 30.03.05 12:18
Звідки: Станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Akademik » Вів 25.05.10 21:17

"П"рограма для УСП не мусить бути "забавляльна". Це може бути:
- товариська зустріч-випускників куреня (20 річчя чи 10 річчя куреня)
- ділова чи переговорна гра
- семінар чи майстерклас по новим знанням чи забутим навичкам по самозарадності
- відкрита гутірка чи дискусійний клуб
ну і традиційні для УСП заходи:
- усп-змаги
- усп-ватри

ті всі речі потрібно централізовано підтримувати: тенти, ліхтарі, інструктори. Це все потребує попередньої підготовки і підтримки від проводу. Якщо вважати що діяльність усп зведеться до шлянння по друзях, по юнацьких куренях, забавлянях з власними дітьми, і співання голосних пісень на юнацьких підтаборах, то в принципі УСП може (!!!) себе забавити і підтримки для цього не потрібно.

Стосовно малих дітей, то тут маючи високий рівень лінощів можна починати від мал-малесеньких деталей. Для прикладу (за рівнем складності)
- тент і з каріматами та мінімумом іграшок
- набір спортивних та розвагових ігор (флорбол, бадмінтон, теніси,)
- набір спортивного та іграшкового реманенту
- "смуга" "перешкод" з природніх матеріалів
- польова кухня, на якій постійно - гаряча вода, теплі та прохолодні напої
- дитячо-пташачий підтабір

тоді рік за роком і будуть приїзджати батьки з діточками, а для підтримки в перший рік потрібно буде двох-трьох юнаків-бначок для денного чергування та 1 реалізований проект на 3 пробу. Як приїде - 3 сімї з 3-7 дітьми це вже буде успіх! Шороку складність можна буде нарощувати. СВ та команда має пропонувати не лише взятися за програму, а й підшуковувати людей, які забезпечать логістику. Або і сама СВ-команда пропонує логістику для інструкторів чи організаторів програми. Нам треба починати не з "проривів" у програмі, а з "проривів" в організації, логістиці, постачанні.
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Шльомчик » Вів 25.05.10 21:51

постійно стежу за темою...

нарешті конструктив...
Ідея Ордену є вічна, ніхто не згасить тих сердець!
Перемога!
http://www.upu5.plast.org.ua/
Аватар користувача
Шльомчик
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 201
З нами з: Суб 18.08.07 21:07
Звідки: Львів
Ім'я: Максим
Прізвище: Скопик
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Gazon » Чет 03.06.10 21:07

"П"одаруночки - в Галини Іллівни на столі.
Хто мав отримати - можете забирати =)


По питаннях: Олесю відповів особисто.

Андрію:
до наступного СВ ще рік, ще рано планувати, але комендантом бути не збираюсь наступного року.
А займенник МИ був вжитий в значенні до всієї станиці Львів.
Аватар користувача
Gazon
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 42
З нами з: Сер 15.11.06 07:31
Звідки: Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мисак
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Aferisto » Чет 03.06.10 21:31

Доречі шойно зрозумів, шо Ляна впалилася)))
Ляна для чого шось питати в проводу - якшо того потім не читаєш? :eusa_whistle:
Ну або не все-все читаєш :)
Зображення
Аватар користувача
Aferisto
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 210
З нами з: Чет 07.12.06 01:18
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Роман
Прізвище: Кучкуда
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST ljana » П'ят 04.06.10 08:30

Роман, хочеш так думати, думай...
Чи ти просто немаєш чим зайнятися, такий бідненький без роботи сидиш, що охота мене подіставати??? :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
В мене є для тебе пропозиція, закрити цю тему раз і назавжди, ок? :D
Чого не лікують ліки, те виліковує залізо, чого не лікує залізо, те виліковує вогонь
Аватар користувача
ljana
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон 05.03.07 13:03
Звідки: Львів
Ім'я: Роксоляна
Прізвище: Двораковська
Курінь: Чорноморські Хвилі
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: СВ - 2010

UNREAD_POST Aferisto » П'ят 04.06.10 08:36

ljana написав:Прошу не сприймати все так буквально


:wink:
я ж жартую :)
просто ти ж не викупила шифр, а могла б подарунок отримати. неуважна певно :eusa_think:

а щодо бєздєлія, то справді. :eusa_dance: сижу думаю чим би то зайнятися. а тут шей тема СВ заглохла. одним словом взагалі тоска :(
Зображення
Аватар користувача
Aferisto
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 210
З нами з: Чет 07.12.06 01:18
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Роман
Прізвище: Кучкуда
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.

Поперед.Далі

Повернутись в Акції та проекти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron