Задай запитання коменданту Орликіади 2009

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST Ximik » Нед 18.10.09 22:36

Протягом тижня Ви маєте можливість задати запитання цьогорічному коменданту, а заодно й референту Орликіади - ст.пл.вірл.Юлії Хмарук, ОРЛ і отримати на них опертивну відповідь.
Запитання просимо залишати в цій темі.
Поспішайте!
ПЛАСТ не робить людину ідеальною! Він робить її кращою ніж вона була до того!!!

Мій Блоґ
Аватар користувача
Ximik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 373
З нами з: Чет 04.12.03 16:48
Звідки: Станиця Луцьк.Україна
Ім'я: Рома
Прізвище: Коваль
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST Змій » П'ят 23.10.09 22:11

1. Чи не могла б ти розказати про історію Орликіади?

2. Твоє перше знайомство з цією подією?

3. Чого вчить участь в Орликіаді?

4. Чи вдається знайти спонсорів на таку акцію?

5. Чи ви використовуєте учасників для того, щоб зробити якесь добре діло для міста, де вона проходить, за що могли б підвищити авторитет Пласту у влади? Там наприклад пластове містечко, вимарш... екологічні акції.

6. Чи планується конкурс музикантів у рамках Орликіади?

7. Чи не було у вас ідеї розробити якусь спеціальну вмілість, яку можна здати тільки на Орликіаді, як наприклад “Наплечник ЮМПЗ”, яку можна було здати тільки на ЮМПЗ?

8. Який твій найяскравіший спогад з Орликіад?

9. Які функції гетьманича та гетьманівни? Чи ці звання є почесними? Чому учасники мали б на них зголошуватись?

10. Яка найсмішніша вистава за час проведення Орликіади?

11. Чи не хотіли б ви ввести кулінарний конкурс на Орликіаді? Їжа як мистецтво :)

З повагою і цікавістю
“Манить мене, мене манить...” пісня Boвкулаків
Аватар користувача
Змій
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1254
З нами з: Нед 18.06.06 21:22
Звідки: Львів
Ім'я: Іван
Прізвище: Чир
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST Змій » П'ят 23.10.09 22:25

12. Чи не хотіли б ви провести конкурс ораторів у часі Орликіади? З попередніми навчанням (наприклад у п’ятницю), в суботу зранку учасники витягнули б тему своєї промови, а ввечері виступали по 5 хвилин перед публікою.

13. Чи не хотіли б ви проводити в виставку малюнків у рамках Орликіади з призами? З’їхались б всі з всієї України на це подивитись.

14. Ще було б добре проводити конкурс пісні? Цього року наприклад можна оголосити конкурс в рамках Орликіади на пісню 100-ліття Пласту. На рівні з відзначкою та прапором. Можливо це була б якась спільна робота всіх учасників ? Там наприклад полотнище, на якому сві залишають свої відбитки рук фарбою, а потім туди нашивається лілейка і св. Юрій ззаду.

15. Чи не хотіли б Ви садити дерево, наприклад у місцевому Ботанічному саду, чи міському парку, на якому кожен учасник зав’язував би стрічечку з побажанням жителям міста?

16. У вас не було думок про конкурс музичного креативу? Наприклад зіграти яку-небудь мелодію на музичних інструментах, зроблених самотужки. І щоб в команді-оркестрі було з 5 людей. Хтось мав би шипкові, хтось духові, хтось ударні...

17. Чи не хотіли б ви проводити в рамках Орликіади щорічний пластовий ярмарок у місті, де проводиться Орликіада з метою збору коштів на розвиток Пласту, чи дітям у сиротинець? В рамках Орликіади можна було б зробити конкурс підприємництва. Кого курінь продасть на найбільшу суму грошей хенд-мейд виробів.

18. А конкурс журналістів, конкурс реклам, конкурс гасла року для Пласту в Україні, конкурс есе, конкурс віршів - про таке колись були думки? Що стало на заваді впровадження?

Все з більшою цікавістю.
“Манить мене, мене манить...” пісня Boвкулаків
Аватар користувача
Змій
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1254
З нами з: Нед 18.06.06 21:22
Звідки: Львів
Ім'я: Іван
Прізвище: Чир
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST Змій » П'ят 23.10.09 22:29

19. А для УСП таке колись планувалось проводити?
“Манить мене, мене манить...” пісня Boвкулаків
Аватар користувача
Змій
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1254
З нами з: Нед 18.06.06 21:22
Звідки: Львів
Ім'я: Іван
Прізвище: Чир
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST WoolF » П'ят 23.10.09 23:28

:shock:
Аватар користувача
WoolF
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 883
З нами з: Сер 30.03.05 12:18
Звідки: Станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST Ximik » П'ят 23.10.09 23:59

відповідь буде через декілька годин ;)
ПЛАСТ не робить людину ідеальною! Він робить її кращою ніж вона була до того!!!

Мій Блоґ
Аватар користувача
Ximik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 373
З нами з: Чет 04.12.03 16:48
Звідки: Станиця Луцьк.Україна
Ім'я: Рома
Прізвище: Коваль
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST Ximik » Суб 24.10.09 08:00

Іване, перше, дуже дякую за питання, за їх різноплановість і за стільки ідей:)
готова тебе і зараз запрошувати в оргкомітет заходу:) або хоча б волонтером по ідеям:)
щодо питань. буду коротко на них давати відповіді.

1. Чи не могла б ти розказати про історію Орликіади?

могла. тут багато, що є розказати. найважливіше: перша "Орликіяда" відбулась в Америці в Гемпседі ("Нова Хортиця") у 1962 році в листопаді. розпочали впроваджувати захід орликівці з метою втримання та передачі знань про Україну, оскілька кожного року тема "Орликіади" різна - присвячена одній з тематик українознавства. тому спектр дій - тут величезний. Все починалось з завдань на один день. але далі програма збільшувалась, вдосконалювалась. у 1993 році тодішня Гетьманівна з Америки Рената Кость приїхала впровадити "Орликіаду" і в Україні. і перший захід відбувся у Львові. Як Рената, так і її родина доклали чимало зусиль, щоб розпочати працю над "Орликіадою" тут. це був тільки початок. "Орликіада" мандрувала різними містами України: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Тернопіль, Рівне, Полтава. змінювались теми, команди організаторів, завдання, учасники. але мета залишалась незмінною - донести щось цікаве, важливе, новітнє, чи актуальне до учасників змагу через ігри та завдання. Раніше конкурс Гетьманича та Гетьманівни відбувався так, що кожна команда поміж себе обирала кандидата. з 2004 року - цей конкурс відділений. кожний рік несе щось нове, і кожна "Орликіада" відрізняється від попередньої, хоча основні принципи все ж залишаються. На сьогодні "Орликіада" проводиться як в Україні, так і в Америці (там вона "Орликіяда"). В нашій країні вже відбулось 16 заходів, щороку від початку.

2. Твоє перше знайомство з цією подією?

моє перше знайомство відбулось певно з завдань, які опрацьовував наш курінь на захід. то було в 2001 році. тоді я поїхала підтримати свою команду як гість. вражень було дуже багато: особлива атмосфера, цікаві виступи, серйозність конкурсу Гетьманичів. о, тоді ще Україна святкувала якусь футбольну перемогу:) тому емоцій було дуже багато. а вже відчути себе учасником заходу я змогла в 2003 році. памятаю дуже багато подій, нервів, як переставили наш виступ і я виходячи на сцену не могла згадати слова:) але згадала!!!! і то добре. а ще, наша команда тоді дуже багато співала і бавилась:) це вже певно я забагато пишу:) спогади:)

3. Чого вчить участь в Орликіаді?

тут така справа: хто чого хоче навчитись, або хто з якою метою туди їде. насправді, якщо ти їдеш як учасник в команді, то для тебе і для куреня це виклик: чи зможете ви спрацюватись як команда і презентувати себе достойно на рівні куренів з різних куточків України. кожного року на змазі достатньо багато завдань, і всі вони різнопланові, тому тут ти можеш себе випробувати в різних ролях, в різних видах мистецтва, перевірити і доповнити свої знання, перевірити курінь на відповідальність, відданість справі, словності. думаю, це загартування куреню чи команді. є деякі команди, які я памятаю і завжди буду памятати, бо вони змогли виділитись, вони змогли себе розкрити і бути безпосередніми, щирими, творчими, з сяйвом в очах. а як за них раділи їхні виховники!!! оце - результат праці. щодо кандидатів, то ми намагаємось зробити також програму для них так, щоб кожен від участі взяв собі щось нове, і що йому знадобиться в житті. звичайно, це перевірка кожним свого рівня, випробування чи ти можеш здолати різні завдання, але повірте, роблячи завдання на "Орликіаду" або будучи кандидатом, ти вже отримуєш певне переосмислення того хто ти в організації і суспільстві, і що ти можеш ще зробити. а це теж важливо.

4. Чи вдається знайти спонсорів на таку акцію?

вдається. основне захотіти:)
5. Чи ви використовуєте учасників для того, щоб зробити якесь добре діло для міста, де вона проходить, за що могли б підвищити авторитет Пласту у влади? Там наприклад пластове містечко, вимарш... екологічні акції.


участь в доброму ділі учасники брали в 2006 році в Києві, щодо вимаршу - завжди, коли захід відбувається в центрі міста, то вимарш завжди є. щодо пластового містечка та екологічної акції - насправді в той час вже холодно, не в наших інтересах студити учасників, тай ці акції проходять в різних станицях, і ми спрямовуємось більше на мистецтво та інтелектуальні ігри.

6. Чи планується конкурс музикантів у рамках Орликіади?

так. йього року:) зголошуйся:) в нас цього року проходить "Пласт має талант", тому чекаємо всіх талановитих пластунів в себе:) чекаю зголошення!!! інфо на сайті. термін подачі закінчується 25 жовтня, так, що поспішай:)
Детальніше тут
http://orlykiada.plast.org.ua/index.php ... &Itemid=46
7. Чи не було у вас ідеї розробити якусь спеціальну вмілість, яку можна здати тільки на Орликіаді, як наприклад “Наплечник ЮМПЗ”, яку можна було здати тільки на ЮМПЗ?


була практика надання вмілостей на "Орликіаді", саме мистецьких. думаю, можна то пригадати:) гарна ідея:) щодо нових вмілостей, то треба задуматись:) креативно:)

Далі буде....
Востаннє редагувалось Ximik в Суб 24.10.09 08:08, всього редагувалось 1 раз.
ПЛАСТ не робить людину ідеальною! Він робить її кращою ніж вона була до того!!!

Мій Блоґ
Аватар користувача
Ximik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 373
З нами з: Чет 04.12.03 16:48
Звідки: Станиця Луцьк.Україна
Ім'я: Рома
Прізвище: Коваль
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST Ximik » Суб 24.10.09 08:06

8. Який твій найяскравіший спогад з Орликіад?

з Орликіад:) хм... чесно, з кожної "Орликіади" свої:) тут можна розповідати годинами:) звичайно, найбільш яскраві спогади певно з "Орликіади-2003", коли ми були в команді, і дуже добре виступили, повеселились:) було багато гарних пригод:) нагородження Гетьманівною мені взагалі видається сном:)

9. Які функції гетьманича та гетьманівни? Чи ці звання є почесними? Чому учасники мали б на них зголошуватись?

з 2004 року Гетьманич і Гетьманівна є повноцінними організаторами "Орликіади". раніше, вони просто були переможцями і наступного року передавали свої повноваження. тепер вони думають над програмою, придумують завдання, відповідають за певну ділянку в організації. в першу чергу, це почесно бути Гетьманівною чи Гетьманичем певного року. це означає, що це звання тобі дане до віку. і всі тебе можуть памятати Гетьманівною чи Гетьманичем того року. звичайно, учасники, твої однолітки тебе памятатимуть і будуть оцінювати навіть більш строгіше на всіх інших заходах. бо вважається, що то вже якийсь рівень. чому мали б зголошуватись? завжди цікаво випробувати себе, свої сили, а разом з тим отримати нові знання та познайомитись з різними цікавими людьми (кандидати мають додаткові зустрічі та завдання). а участь в організації крайової акції дає достатньо розуміння, як має плануватись, проводитись пластовий захід, як зробити його цікавим для усіх, як відповідально до цього віднестись, і які контакти ти можеш взяти з цього. тут вже можна обирати, що тобі важливіше.

10. Яка найсмішніша вистава за час проведення Орликіади?

:) я памятаю точно 98 % усіх вистав з 2004 року (яка команда ставила, що там відбувалось). але як чудово, що нарешті з кожним роком веселіших і легших вистав на "Орликіаді" стає все більше:) щодо веселості:) не можу визначити одну - кожного року була така, і яка не зрівняється з іншими. звичайно, найбільш памятною по веселості, та щей такою, що весь зал плескав стоячи, була вистава минулого року команди "Пацики на моциках":) чекаємо їх цього року:)

11. Чи не хотіли б ви ввести кулінарний конкурс на Орликіаді? Їжа як мистецтво

ми все б хотіли:) але на жаль часу завжди мало:)

12. Чи не хотіли б ви провести конкурс ораторів у часі Орликіади? З попередніми навчанням (наприклад у п’ятницю), в суботу зранку учасники витягнули б тему своєї промови, а ввечері виступали по 5 хвилин перед публікою.

о, ми таке вже робили кілька разів. саме для кандидатів. кандидатам, то звичайно користь, і є результати. але публіці нудно... що робити????:)

13. Чи не хотіли б ви проводити в виставку малюнків у рамках Орликіади з призами? З’їхались б всі з всієї України на це подивитись.

"Пласт має талант" дає для цього всі можливості:) малюєш? або знаєш, хто малює, танцює, співає, пише вірші, творить щось цікавеньке - всім до нас:)
Детальніше тут
http://orlykiada.plast.org.ua/index.php ... &Itemid=46

14. Ще було б добре проводити конкурс пісні? Цього року наприклад можна оголосити конкурс в рамках Орликіади на пісню 100-ліття Пласту. На рівні з відзначкою та прапором. Можливо це була б якась спільна робота всіх учасників ? Там наприклад полотнище, на якому сві залишають свої відбитки рук фарбою, а потім туди нашивається лілейка і св. Юрій ззаду.

цим займається провід ЮМПЗ. ми ж не можемо в них забрати чудову ідею.

15. Чи не хотіли б Ви садити дерево, наприклад у місцевому Ботанічному саду, чи міському парку, на якому кожен учасник зав’язував би стрічечку з побажанням жителям міста?


це цікаво. але якби ми то проводили, коли тепло... мучити дерево, а потім воно не приживеться, бо вже тоді приморозки... шкода...

16. У вас не було думок про конкурс музичного креативу? Наприклад зіграти яку-небудь мелодію на музичних інструментах, зроблених самотужки. І щоб в команді-оркестрі було з 5 людей. Хтось мав би шипкові, хтось духові, хтось ударні...

о, це кльова ідея. якщо цього року зїдуться музиканти - то тільки за. в нас є для цього всі можливості.

17. Чи не хотіли б ви проводити в рамках Орликіади щорічний пластовий ярмарок у місті, де проводиться Орликіада з метою збору коштів на розвиток Пласту, чи дітям у сиротинець? В рамках Орликіади можна було б зробити конкурс підприємництва. Кого курінь продасть на найбільшу суму грошей хенд-мейд виробів.

це теж цікава ідея. але ми також не маємо достатньо часу для цього. є загальні правила конкурсу. кожного року ми звичайно придумуємо щось нове. але ця ідея теж дуже цікава.

18. А конкурс журналістів, конкурс реклам, конкурс гасла року для Пласту в Україні, конкурс есе, конкурс віршів - про таке колись були думки? Що стало на заваді впровадження?

конкурс віршів був позаминулого року. конкурс есе - майже щороку відбувався. але всім теж набридло. кандидати писали статті в газети. рекламки - вже теж робились. щодо гасла - загалом, ми не маємо таких повноважень. звичайно, можемо подумати і над цим. а загалом, в Пласті і в суспільстві зараз відбуваються стільки заходів, конкурсів різнобічних, що на пластунів, як і на всіх, нападає пасивність, на жаль. а гарні роботи учасників, їхні успіхи, хороші результати, завжди нас радують і додають натхнення щось робити.

19. А для УСП таке колись планувалось проводити?

ця ідея також багато разів піднімалась:) але першим на заваді стає те, що для організаторів "Орликіади" робити ще один такий захід, трохи накладно, як фінансово, так і фізично, просто важко. бо це забирає багато часу. друге - це самі учасники. УСП важче зібратись в команди і підготуватись на належному рівні. звичайно, це може стати реальністю. треба тільки попрацювати більше.

Дякую, Іване, за цікаві питання:) дуже креативно мислиш:) а нам такі треба в команді:) приїжджай на "Орликіаду":)
надіюсь, до зустрічі!

Юля Хмарук
ПЛАСТ не робить людину ідеальною! Він робить її кращою ніж вона була до того!!!

Мій Блоґ
Аватар користувача
Ximik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 373
З нами з: Чет 04.12.03 16:48
Звідки: Станиця Луцьк.Україна
Ім'я: Рома
Прізвище: Коваль
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST Skif » Сер 09.12.09 18:35

Вийшов такий собі формат FAQ :):):)
І більше ніхто запитань задавати не хоче...
Vievere est militare!
Krashche vmerty vovkom nizh zhyty sobakoju!
Аватар користувача
Skif
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 309
З нами з: Вів 14.09.04 19:45
Звідки: Луцьк
Ім'я: Роман
Прізвище: Шулик
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST Ximik » Сер 09.12.09 20:42

=)
і так непогано.
ПЛАСТ не робить людину ідеальною! Він робить її кращою ніж вона була до того!!!

Мій Блоґ
Аватар користувача
Ximik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 373
З нами з: Чет 04.12.03 16:48
Звідки: Станиця Луцьк.Україна
Ім'я: Рома
Прізвище: Коваль
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST Змій » Сер 09.12.09 21:09

Зрадістю допоможу вам наступного року щось придумати.
може й організувати.
“Манить мене, мене манить...” пісня Boвкулаків
Аватар користувача
Змій
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1254
З нами з: Нед 18.06.06 21:22
Звідки: Львів
Ім'я: Іван
Прізвище: Чир
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST Aferisto » Пон 14.12.09 19:55

я думаю можна вішати на портал, як інтервю з комендантом Орликіади =)
Зображення
Аватар користувача
Aferisto
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 210
З нами з: Чет 07.12.06 01:18
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Роман
Прізвище: Кучкуда
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST МзС » Пон 14.12.09 20:36

Aferisto написав:я думаю можна вішати на портал, як інтервю з комендантом Орликіади =)


Якщо автор і інтерв'юєма особа мають намір опублікувати їхню бесіду на форумі, то треба це відсилати на portal(at)plast.org.ua, оформивши у вю
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST mykola muzala » Пон 21.12.09 10:09

Є шанси, що колись на Орликіаді нарешті будуть вирішені проблеми із технічним забезпеченням вистав?
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST Змій » Пон 21.12.09 10:57

А що таке?
“Манить мене, мене манить...” пісня Boвкулаків
Аватар користувача
Змій
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1254
З нами з: Нед 18.06.06 21:22
Звідки: Львів
Ім'я: Іван
Прізвище: Чир
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST Ximik » Пон 21.12.09 11:39

Відповідь Референта Орликіади:

Будемо надіятись з наступного року. але тут є питання ще до самих команд і їхньої підготовки записів, роликів і т.д.
ПЛАСТ не робить людину ідеальною! Він робить її кращою ніж вона була до того!!!

Мій Блоґ
Аватар користувача
Ximik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 373
З нами з: Чет 04.12.03 16:48
Звідки: Станиця Луцьк.Україна
Ім'я: Рома
Прізвище: Коваль
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST МзС » Пон 21.12.09 15:17

Змій написав:А що таке?

Мабуть ідеться зокрема про виставу басаробок, бо в них виступ був пов'язаний із відео, але їм один ролик не пустили, інший зарано, третій не до кінця, словом зіпсували виступ.

Хоча йдеться не тільки про вистави, інтелектуальний змаг серед кандидатів теж виглядав дуже не якісно з точки зору технічного супроводу
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: Задай запитання коменданту Орликіади 2009

UNREAD_POST mykola muzala » Вів 22.12.09 12:39

але тут є питання ще до самих команд і їхньої підготовки записів, роликів і т.д.

Без сумніву, що важливим, разом із створенням можливості технічної можливості з боку організаторів, є також і правильне/корисне/доцільне використання цієї можливості з боку учасників...

Ок, будемо сподіватись, що наступного року на Орликіаді і технічне забезпечення з боку організаторів буде на рівні
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун


Повернутись в Акції та проекти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron