КРУТИ

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

КРУТИ

UNREAD_POST ZyZik » Пон 12.01.09 21:57

Хто володіє інформацією про цьогорічну акцію ?? хто , що , де , коли ???
"Ніщо не обходиться нам так дешево і не цінується так дорого як ввічливість"
ZyZik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 303
З нами з: П'ят 02.11.07 10:06
Звідки: Львів
Ім'я: Юрій
Прізвище: Зіланов
Пластовий ступінь: ст.пл.прих.

Re: КРУТИ

UNREAD_POST -=Лис Микита=- » Суб 17.01.09 01:29

Я точно знаю, що к. ч. 75 ім. Героїв Бою під Крутами організовує щорічну мандрівку у Крути у суботу 31 січня. У програмі: катання на конотопській електричці (знали б Ви що це таке=), відвідини станції Крути, місця Бою, музею, теренова гра, ватра. Приєднуйтесь...Я думаю курінь буде лише радий, ну принані КВ куреня точно)

А по львівському напряму це треба цікавитись у Василя Польового (Звіра). Він по відзначенню Крутів у Львові знає всьо...)
Аватар користувача
-=Лис Микита=-
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 106
З нами з: Чет 28.06.07 23:17
Звідки: станиця Київ (м. Боярка)
Ім'я: Ковальов
Прізвище: Андрій
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Re: КРУТИ

UNREAD_POST ZyZik » Вів 20.01.09 17:18

"29 січня відбудуться вже традиційна у Львівській станиці акція, присвячена пам'яті нашому героїчному минулому. Тому організатори акції, пластуни ст. Львів, впевнені, що й цього року юнацтво та вся свідома львівська громадськість не залишитсья осторонь цієї дати та відчують у своїх жилах кров героїв.


Основні елементи акції відбуватимуться 29 та 31 січня (четвер та субота відповідно).

Одноденне голодування-піст (від 21.00 28 січня до 6.00 30 січня) в пам'ять про полеглих юнаків, збір заощаджених таким чином коштів для увічнення подвигу київських юнаків. Цю традицію саме в цей день започаткувало в 1931 році покоління Шухевича і Бандери, на ній виросли майбутні лицарі УПА.

Наочна солідаризація з крутянцями шляхом носіння 29 січня червоно-чорної символіки (стрічок, вишиванок), яка споконвіку нагадує українцям червону кров героїв, пролиту за нашу чорну землю. На питання оточуючих давай передусім таку відповідь: «Сьогодні День української молоді!»

31 січня у суботу вранці відбудеться теренова гра, натхненна подіями 1918 року. Учасниками якої буде усе активне юнацтво станиці Львів.

Наступна частина акції - це "Вечір памяті та патріотичної пісні", на який запрошені всі без винятку свідомі українці.

Детальніша інформація та про зголошення - незабаром на Пластовому порталі.

Автор новини: Колібаба Володимир

"
"Ніщо не обходиться нам так дешево і не цінується так дорого як ввічливість"
ZyZik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 303
З нами з: П'ят 02.11.07 10:06
Звідки: Львів
Ім'я: Юрій
Прізвище: Зіланов
Пластовий ступінь: ст.пл.прих.


Повернутись в Акції та проекти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron