Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST Поручик » Вів 06.01.09 00:15

Міністерство освіти і науки України,Чернівецька обласна державна адміністрація, Управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошують пластунів взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції
«Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії та перспективи», яка відбудеться 15-16 січня 2009 року
на базі Чернівецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Тематичні напрямки конференції:
1. Система позакласного та позашкільного виховання в Україні: основні напрямки, форми і методи роботи
2. Дитячий та молодіжний рух як соціально-педагогічний феномен
3. Відродження пластових традицій в Україні
4. Організація діяльності сучасного «Пласту»
5. Діяльність міжнародних молодіжних організацій

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Просимо: до 10 січня 2009 року офіційно повідомити Оргкомітет про свою участь у роботі конференції, подавши тему доповіді та відомості про автора.

Матеріали конференції: будуть опубліковані в науково-педагогічному журналі «Обрії» Івано-Франківського ОІППО (фахове видання ВАК України) та у збірнику Чернівецького ОІППО. Повні тексти доповідей у роздрукованому та електронному варіантах подати при реєстрації.

Організаційний внесок – 75 грн. (може бути внесений безпосередньо в день приїзду). Оплата публікації у збірнику матеріалів конференції включена в оргвнесок; вартість публікації за друковану сторінку в науково-педагогічному журналі «Обрії» Івано-Франківського ОІППО (фахове видання ВАК України) – 15 гривень

Адреса Оргкомітету:

Оргкомітет Всеукраїнської науково-практичної конференції, Чернівецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, вул. Франка, 20, м. Чернівці, 58000
Тел..: 8(0372) 51-14-01; e-mail: [email protected]
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST Поручик » Вів 06.01.09 00:19

29 грудня 2008 р. мені на скриньку прийшло вище вказане повідомлення. І відразу виникло питання: - і який мудрагель задумав таке дійство? Явно що людина далека від науки, бо а підготовку нормальної статті залишено лише 14 днів. Чи хтось з організаторів думав головою, як за 15 днів можна написати дійсно вартісну статтю? Чи це знову захід для галочки?
А може я тут зря кіпішую і це не допрацювало наше КПС, в особі пдр.Вікторії Іваскевич?
Чи може хтось дати відповідь?
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST gryvul » Вів 06.01.09 20:52

Я навіть не збираюся зголошуватися на таку "конференцію". Комусь треба провести формальність - то нехай і бавляться собі в науковців.
http://www.mojahata.com.ua - світ улюбленого мистецтва!
gryvul
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 122
З нами з: П'ят 28.11.03 21:10
Звідки: Lviv
Ім'я: Taras
Прізвище: Hryvul
Курінь: OZO
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Re: Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST Поручик » Вів 06.01.09 22:40

Тарасе, мове не йде про зголошуватися чи не зголошуватися. Я, наприклад, теж не думаю зголошуватися. Але йде мова про те, що просто так тему конференції не вибрано, хтось мав подати цю ідею і явно хтось з наших пластунів. Більш того така тематика мала б бути узгоджена з нашою організацією. А тут що не зрозуміле. Думаю хтось просто заробляє, вкотре, на нас.
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST gryvul » Чет 08.01.09 23:29

Так тут не могло обійтися без крайових органів! однозначно, вони про це знають. Цікаво тільки, чому вибрали як центр пластового життя Чернівці? Але, наскільки знаю, КПС тепер не виступає з інінціативами без узгодження з КПРом. так що...
http://www.mojahata.com.ua - світ улюбленого мистецтва!
gryvul
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 122
З нами з: П'ят 28.11.03 21:10
Звідки: Lviv
Ім'я: Taras
Прізвище: Hryvul
Курінь: OZO
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Re: Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST Поручик » Суб 10.01.09 00:06

gryvul написав:Так тут не могло обійтися без крайових органів! однозначно, вони про це знають. Цікаво тільки, чому вибрали як центр пластового життя Чернівці? Але, наскільки знаю, КПС тепер не виступає з інінціативами без узгодження з КПРом. так що...
Ну як завжди. Мені б дізнатися хто ж це з наших настільки туповатенький, що так загрався :P .... Так що, доведеться вчити бідних бідолах або недоумків, що в науці ,а особливо серйозній академічного рівня, такі речі просто не проходять і методи боротьби в науці доволі жорсткі... :twisted:
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST Правник » Суб 10.01.09 11:45

Друзі, крайовий провід безперечно знає про проведення даного заходу.
Щодо самого заходу, то в мене виникає кілька думок:
1. Дивно, що інституції, які виступили з ініціативою проведення конференції на подібну тематику зробили це самостійно. З одного боку добре, що державні структури цікавляться і популяризують пластову ідею, а з іншого може виникати питання про рівень і масив подання ними матеріалу; подібні заходи необхідно погоджувати з Пластом.
2. Якщо відбувається подібний захід, то пластунам все ж вартує взяти в ньому участь - щоб інформувати учасників семінару про своє бачення методи організації, залучення зацікавлених і т.д. Зрештою, чому не зробити цей захід 50 на 50 % (наполовину освітянським, наполовину - пластовим).
3. А щодо Чернівців - вартує підтримати. Цей осередок, і ті пластуни, які його провадять вартують на підтримку. Семінар може стати поштовхом для нового етапу розвитку осередку.
"Не cxиляй голови у знемозі, бо зірок не побачиш тоді..."
Аватар користувача
Правник
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 151
З нами з: П'ят 10.03.06 21:55
Звідки: New York, USA
Ім'я: Чемеринський
Прізвище: Андрій

Re: Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST Поручик » Нед 11.01.09 14:01

Правник написав:А щодо Чернівців - вартує підтримати. Цей осередок, і ті пластуни, які його провадять вартують на підтримку. Семінар може стати поштовхом для нового етапу розвитку осередку.
Друже, ніхто не заперечує, що семніари та конференції присвячені пластовій тематиці є вартісними заходами. Більш того, як представник академічних кіл, цілковито підтримую такі починання, але за умови дотримання всіх правил та норм організації і проведення таких заходів.
Правник написав: Якщо відбувається подібний захід, то пластунам все ж вартує взяти в ньому участь - щоб інформувати учасників семінару про своє бачення методи організації, залучення зацікавлених і т.д.
Да вартує, але чи можна в такі стиснуті терміни написати вартісну статтю? Провести вартісне дослідження? :eusa_whistle: Думаю пояснювати тут не треба.
А їхати тільки для того участі... :eusa_naughty:
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST Правник » Вів 13.01.09 14:05

Цікаво все ж довідатися, чи на конференції присвяченій Пласту виступав хоч хтось з пластунів.
Думаю, що Пласт повинен рівноцінно співпрацювати не тільки з Міністерством оборони, а й з Міністерством освіти і науки. Ми повинні виступати самі ініціаторами й організаторами подібних заходів, а не бути статистами.
"Не cxиляй голови у знемозі, бо зірок не побачиш тоді..."
Аватар користувача
Правник
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 151
З нами з: П'ят 10.03.06 21:55
Звідки: New York, USA
Ім'я: Чемеринський
Прізвище: Андрій

Re: Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST Полковник » П'ят 16.01.09 11:42

Правник написав:Цікаво все ж довідатися, чи на конференції присвяченій Пласту виступав хоч хтось з пластунів.
Думаю, що Пласт повинен рівноцінно співпрацювати не тільки з Міністерством оборони, а й з Міністерством освіти і науки. Ми повинні виступати самі ініціаторами й організаторами подібних заходів, а не бути статистами.


:eusa_clap: :thumbsup:

Додам - і з МВС, МНС, мінекології, МОЗ, Держкомлісом, прикордонною службою... чим більше, тим краще!

Питання в особах - хто з пластунів готовий і спроможний взяти на себе ці ділянки роботи?
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

Re: Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST Professor » П'ят 16.01.09 19:14

я тіко статтю надіслав. я не виступав...
а вартувало б... але біда в нас на чернівці потяг через 3 дні їздит...
Крокуємо разом http://100krokiv.info/ - Крок за кроком до 100-ліття Пласту!
Аватар користувача
Professor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 479
З нами з: Пон 20.10.03 13:16
Звідки: Станиця Ужгород
Ім'я: Андрій
Прізвище: Ребрик
Курінь: ч. 41/44 УСП/УПС
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST Tokach » Чет 22.01.09 16:29

Хлопці, ну ви двоє такі зануди, що світові тяжко! Ну яка різниця, чи вас двох за тиждень чи за місяць запросили? Не можеш — не їдь, ні — це треба кричати, які пластуни погані організатори "конференції". І звідки вам знати, чи то була "конференція" чи Конференція? Вам цього не знати, бо вас там не було.

Як на мене, то це очевидний позитив, що така конференція відбулася. А те що десь, можливо, не дотримані встановлені правила проведення (хоча і цього вам не знати!, бо з іншого боку, в приватній переписці мені кажуть теж науковці, що знали і за місяць про проведення), то хай так — пластуни це не сплошь і рядом науковці академічні, а волонтери перш за все. А ті, які знають, що і як, замість того, щоб написати у відповідь окремого листа організторам своє обурення, пишуть тут на форумі, як це все плачевно.

Чесне слово — читати противно.

p.s. Мене теж там не було.
Аватар користувача
Tokach
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 879
З нами з: Пон 21.03.05 19:52
Звідки: Ужгород
Ім'я: Володимир
Прізвище: Токач
Курінь: Целібат Мурлики
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST gryvul » Нед 25.01.09 03:24

Знаєш, якби це було в роки 1993-97, я би тільки радів. що якась та й конференція проходить. І не спав би, щоб щось написати. А тепер, коли маємо певний кадровий потенціал пластунів і вихованців Пласту проводити задля "галочки" конференцію? Не знаю... А раптом комусь (ворогам, конкурентам, рідним командирам) потрібно сказати, що тематика пластової системи виховання нецікава навіть для самих пластунів? До речі, так і немає серед новин ніякої інформації-враження про такий захід.
http://www.mojahata.com.ua - світ улюбленого мистецтва!
gryvul
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 122
З нами з: П'ят 28.11.03 21:10
Звідки: Lviv
Ім'я: Taras
Прізвище: Hryvul
Курінь: OZO
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Re: Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST Tokach » Нед 25.01.09 19:29

А раптом інопланетяни? Що тоді? Куди ховатися? З чого починатимемо?

Якісь фобські настрої не поділяю. Я оптимістично дивлюся на світ.
І так і не зрозумів, чому вважається, що захід відбувся "для галочки"?
Аватар користувача
Tokach
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 879
З нами з: Пон 21.03.05 19:52
Звідки: Ужгород
Ім'я: Володимир
Прізвище: Токач
Курінь: Целібат Мурлики
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: Система виховання «Пласт»: світові традиції, реалії

UNREAD_POST МзС » Вів 27.01.09 09:50

http://www.plast.org.ua/news?newsid=3032

Ось Тарасе посилання на новину про цю конференцію. Там вказано, що Пласт взяв там активну участь.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.


Повернутись в Акції та проекти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron