Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST Столяр » Пон 29.12.08 23:09

3-й курінь УСП/УПС "Лісові Чорти" та їх друзі запрошують юнаків та юначок, а також старших пластунів та сеньйорів, на наш традиційний лещетарський табір. Табір відбудеться на терені гірськолижного комплексу "Буковель" в лютому(орієнтовно 2 тиждень) 2009 року.
На відміну від минулорічних таборів, географія учасників необмежена!

Зголошуйся, і Ти проведеш 4 дні в казкових зимових Карпатах, та ще й навчишся чи вдосконалиш своє вміння возитись на лещетах чи сноуборді!

За умов фінансової кризи та відсутності державної підтримки цьогоріч табір на самофінансуванні. Орієнтовна вартість участі в таборі - 1500 гривень (включено проживання, харчування, витяги, заняття із інструкторами).
Ми намагатимемось знизити вартість до мінімальної, але готові до найгіршого

Час табору наближається і ми приймаємо попередні зголошення [email protected] :thumbsup:( форма:ступінь, вміння возитися).

Детальніша інформація та зголошення - незабаром на Пластовому порталі.

Чекаємо на Тебе!

Я готовий контактувати з кожним кому потрібна інформація і поміч для вибору. :eusa_dance:

Від організаторів ст.пл.скоб Святослав Луців, ЛЧ
8-050-370-49-49
[email protected]
Востаннє редагувалось Столяр в Пон 12.01.09 20:00, всього редагувалось 1 раз.
Столяр
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 17
З нами з: Суб 06.12.08 18:19
Ім'я: Святослав
Прізвище: Луців
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: скоб

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST shopen » Пон 05.01.09 08:16

Якщо можна, декілька запитань від враженого :shock: гірськолижника:

1. Вражений (негативно) вартістю лещетарського табору!!!!
Дороговизна і як наслідок абсолютна "непопуляризація" г/л відпочинку в Пласті, може бути виправдана хіба що заняттями протягом чотирьох днів із сертифікованими найманими інструкторами лещетарства.

Звідси логічно випливає запитання: чи справді заняття будуть відбуватись із сертифікованими оплачуваними інструкторами???
(поясню: шестиденний курс для будь-якого рівня лижників чи сноубордистів вартує в середньому 1500грн. для кожного члена групи з 5 осіб - це тільки за інструкторську роботу)
Шопен. 21 ім. Г. Сковороди
Shut Up! And Ski!
shopen
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 198
З нами з: Чет 20.11.03 20:27
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Шафран
Курінь: ч.21 ім ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ
Пластовий ступінь: пл.скоб.

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST Lolik » Вів 06.01.09 16:49

ти ж сам відповів на своє питання: 6-денний курс не передбачає проживання та харчування, транспорту тощо

Дорого, але шо поробиш? Ми звикли таборувати при підтримці держави, але їм зараз теж важко
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST hvostuk » П'ят 09.01.09 13:27

В ціну вкладки входить проживання, харчування, витяги, дорога, відзначки...
а при відсутності фінансування вкладка меншою неможе бути
порахуй сам
звичайно, можна було б зробити дешевше табір десь в старому доброму Славську
проте, організатори табору мусять дбати про безпеку учасників
а на схилах Славська вона взагалі відсутня, це неговорячи про стан підйомників, відсутність рятувальників, ратраків, гармат, не обмотані опори...
і звичайно відсутність снігу
як можна популяризувати лещетарство в Пласті без снігу та піддавати небезпеці учасників табору?
минулого року було не дуже весело вчити дітей під дощем, або пів траси топати пішки по болоту до підйомника через відсутність снігу
а ШАЛ та Фест взагалі невідбулись
стосовно інструкторів, то робота інструктора від 150 грн./година
кожен з інструкторів ідучи на табір відпрошується з роботи, аби 4 дні працювати над тим, щоб навчити юнацтво їзді на лещетах
якщо ви думаєте, що інструктори переслідують якусь іншу мету, наприклад, відпочити і нахаляву покататись, то ви помиляєтесь
це важка робота і якщо випаде нагода за весь табір зїхати самому хоч раз з гори, то буде добре
Тетянка
Аватар користувача
hvostuk
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 60
З нами з: Суб 13.11.04 01:30
Звідки: Львів
Ім'я: Тетяна
Прізвище: Бей
Курінь: Степові Відьми
Пластовий ступінь: ст. пл. вірл.

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST shopen » П'ят 09.01.09 17:09

Так і не дочекався відповіді, щодо питання:
shopen написав:чи справді заняття будуть відбуватись із сертифікованими, можливо оплачуваними інструкторами???


hvostuk написав:В ціну вкладки входить проживання, харчування, витяги, дорога, відзначки...
а при відсутності фінансування вкладка меншою неможе бути
порахуй сам

- тут все залежить від того чи входить у вкладку забезпечення інструктора проживанням, харчуванням, абонементами... і відповідно кількості учасників а також оплачуваності/неоплачуваності роботи інструктора.
я порахував, ІМХО, вийшло як мінімум у півтора рази менше...
Можливо варто було б зібрати зголошення і попередню вкладку завчасно, придбати акційні абонементи, за рахунок масовості зменшити суму вкладки...
мабуть є думка, що якщо пластун спроможний здати вкладку у розмірі тисячі грн., то може і півтори... :eusa_think:
hvostuk написав:стосовно інструкторів, то робота інструктора від 150 грн./година

- це вартість за окрему годину роботи сертифікованого інструктора (принаймні який входить в АПГІ), але далеко не за чотириденний курс місцевого, можливо і "курортного" інструктора...
hvostuk написав:кожен з інструкторів ідучи на табір відпрошується з роботи, аби 4 дні працювати над тим, щоб навчити юнацтво їзді на лещетах
якщо ви думаєте, що інструктори переслідують якусь іншу мету, наприклад, відпочити і нахаляву покататись, то ви помиляєтесь
це важка робота і якщо випаде нагода за весь табір зїхати самому хоч раз з гори, то буде добре

- підтримую, це справді важка робота, але хіба це не робота для організації, певний альтруїзм???
Шопен. 21 ім. Г. Сковороди
Shut Up! And Ski!
shopen
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 198
З нами з: Чет 20.11.03 20:27
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Шафран
Курінь: ч.21 ім ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ
Пластовий ступінь: пл.скоб.

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST hvostuk » Суб 10.01.09 14:17

shopen написав:я порахував, ІМХО, вийшло як мінімум у півтора рази менше...

це ти маєш на увазі 500 грн., аж смішно
ти колись пробував пожити і покататись в районі Буковелю за 500 грн. на 4 дні це я не говорю про хати місцевих бабусь, бо для такої кількості людей нам потрібна база, + харчування на тих же базах + дорога туди і назад (в районі 200 км.) + дорога від бази до підйомників щодня + підйомники
я от нещодавно їздила на день (без проживання і харчування) 200 грн.
shopen написав:тут все залежить від того чи входить у вкладку забезпечення інструктора проживанням, харчуванням, абонементами... і відповідно кількості учасників а також оплачуваності/неоплачуваності роботи інструктора.

а входить у вкладку будь-якого іншого табору харчування, проживаня, дорога ... проводу табору?
чи оплачується робота пластового проводу на будь-яому іншому таборі в Україні?
от тобі і відповідь!
shopen написав:Можливо варто було б зібрати зголошення і попередню вкладку завчасно, придбати акційні абонементи, за рахунок масовості зменшити суму вкладки...мабуть є думка, що якщо пластун спроможний здати вкладку у розмірі тисячі грн., то може і півтори...

невже ти думаєш, що люди, які надцять років організовують лещатарські табори неспроможні підрахувати мінімальну вкладку
от її і вирахували 1500 грн. і це не з думкою про те, що ти писав
і взагалі, на якій підставі ти звинувачуєш організаторів у завищенні цін
це все люди цілком дорослі і самодостані, зокрема, у фінансовому плані, і їм немає сенсу це робити
акційні абонементи на весь табір (так щоб можна було мінятися, а не по одному кожному і при тому, що інстуктори використовуватимуть свої власні абонименти) були придбані за гроші організаторів табору ще рік тому
shopen написав:hvostuk написав:стосовно інструкторів, то робота інструктора від 150 грн./година - це вартість за окрему годину роботи сертифікованого інструктора (принаймні який входить в АПГІ), але далеко не за чотириденний курс місцевого, можливо і "курортного" інструктора...

правильно і я про теж
оплати інструктору немає і при цьому вкладка всеодно коштує не менше як 1500 грн.
пластові інструктори не отримують плати за свою роботу і працюють лише на голому інтузіазмі і це треба цінувати, а не сприймати як належне
в Пласті ніхто нікому нічого не повинен, вся організація тримається на інтузіастах і при тому замість того щоб це цінувати їх ще й звинувачують у поганих підрахунках ті, хто ніколи не пробував організовувати лещатарських табір
Тетянка
Аватар користувача
hvostuk
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 60
З нами з: Суб 13.11.04 01:30
Звідки: Львів
Ім'я: Тетяна
Прізвище: Бей
Курінь: Степові Відьми
Пластовий ступінь: ст. пл. вірл.

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST Swyst » Нед 11.01.09 21:42

Наразі і так виглядає що й надалі до табору не маю відношення, але

Хвостик трохи помилилась. в 1,5 рази буде 1000, а не 1500 грн (звичайна операція ділення :D )

Підемо від іншого
4 дні = 1500 грн
1 день = 375 грн


375 грн за день куди входить (доїзд до Буовеля, Проживання біля Буковеля, Транспорт на Буковель, харчування, витяги, орг витрати, доїзд з Буковеля)
спорядження ще + 40-80 грн за день

Не певен, що за таку суму вийде з'їздити навіть до Славська . . .на ті самі 4 дні :eusa_whistle:

Так важко звикати до нулів у сумі вкладки, але виглядає. що іншого варіанту нема . . . КРИЗА !!!
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST Столяр » Нед 11.01.09 23:19

Хочу втрутитись в дискусію.
Востаннє редагувалось Столяр в Нед 11.01.09 23:44, всього редагувалось 1 раз.
Столяр
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 17
З нами з: Суб 06.12.08 18:19
Ім'я: Святослав
Прізвище: Луців
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: скоб

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST Столяр » Нед 11.01.09 23:41

shopen написав:Так і не дочекався відповіді, щодо питання:
shopen написав:чи справді заняття будуть відбуватись із сертифікованими, можливо оплачуваними інструкторами???


Друже! В Пласті існує неписане правило:"Нас виховували і вчили для того, щоб ми виховували і вчили". Тому ми не маємо морального права запрошувати і фінансувати непластунам проживання, харчуванняі т.д. Тому варіант з КЛК або швейцарськими рятувальниками неможливий. :eusa_naughty:

Щодо сертифікованих інструкторів. Диплом з відзнакою вищої школи достатньо для проведення такого рівня акцій. В коменданта такий є!!! :eusa_dance:
Тому я вже декілька років працюю з командою, якій властиво забезпечити безпечне проведення табору. А це найголовніше!

Фінансування - це болюче питання цього року. Коли минулі роки воно перекривало 60% вартості табору, всі тішилися;в тому числі коли пластуни надавали свої бази(вартість проживання і харчування відповідала 50% вартості реальної) -також. А коли вперше настав момент істини...
Тому прив'язуватися до 1500 гривень наразі не варто. Ми працюємо над тим, щоб знизити вартість до мінімальної, або залишити реальною. :thumbsup:
Столяр
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 17
З нами з: Суб 06.12.08 18:19
Ім'я: Святослав
Прізвище: Луців
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: скоб

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST shopen » Пон 12.01.09 00:23

Столяр написав:В Пласті існує неписане правило:"Нас виховували і вчили для того, щоб ми виховували і вчили".

- я і сам пробую віддати щось Пласту...
тому і хочу зрозуміти причину розміру вкладки, по змозі допомогти в її мінімізації ...
хоча не маю досвіду в організації саме лещетарських таборів, проте маю певний досвід в лещетарстві...

не сумніваюсь в досвідченості проводу та інструкторів, адже вишколи г/л спорту в Пласті відбуваються не перший рік, і на скільки я знаю, навіть з деякими прогресивними методами навчання, але заявлена вартість лещетарського табору підштовхнула мене до думки, що будуть найматись оплачувані інструктори "зі сторони" :roll: ...
Шопен. 21 ім. Г. Сковороди
Shut Up! And Ski!
shopen
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 198
З нами з: Чет 20.11.03 20:27
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Шафран
Курінь: ч.21 ім ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ
Пластовий ступінь: пл.скоб.

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST shopen » Пон 12.01.09 00:25

Swyst написав:Не певен, що за таку суму вийде з'їздити навіть до Славська . . .на ті самі 4 дні :eusa_whistle:


В Славськ таки можна, ще й з комфортом :)
Шопен. 21 ім. Г. Сковороди
Shut Up! And Ski!
shopen
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 198
З нами з: Чет 20.11.03 20:27
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Шафран
Курінь: ч.21 ім ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ
Пластовий ступінь: пл.скоб.

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST alezhik » Пон 12.01.09 09:30

Довелось мені цого року троха в Славському возитися, то скажу, що 375 грн, це десь та сума, яку потрібно було викласти, щоб нормально кататися в Славську деньок (це звичайно з проживанням, харчуванняв, витягами, транспортом).

Згоден ціна шокує, але розібравшись вона є реальною причому навіть досить ліберальною за умови, що ти поїдеш.
Гей-га!
Аватар користувача
alezhik
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 267
З нами з: Чет 10.08.06 20:30
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST Lolik » Пон 12.01.09 19:48

Шопен, ти не від того відштовхуєшся

Реалії є такі: є комендант, який формує собі команду, і готовий провести табір із уже задекларованими умовами та перевагами для учасників. Звинувачувати його в неправильних розрахунках чи звинувачувати в "абсолютній непопуляризації г/л відпочинку в Пласті" - некоректно із твого боку.

Уточнити щодо умов, якості інструкторів - твій святий обов'язок :)

Ти можеш вирішити, чи поїхати на табір, чи ні - і те саме має зробити кожен. А там буде видно - є перспективи в г/л спорту в Пласті в умовах капіталізму, чи немає.
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST shopen » Пон 12.01.09 22:01

Lolik написав:Реалії є такі: є комендант, який формує собі команду, і готовий провести табір із уже задекларованими умовами та перевагами для учасників. Звинувачувати його в неправильних розрахунках чи звинувачувати в "абсолютній непопуляризації г/л відпочинку в Пласті" - некоректно із твого боку.
Уточнити щодо умов, якості інструкторів - твій святий обов'язок :)
Ти можеш вирішити, чи поїхати на табір, чи ні - і те саме має зробити кожен. А там буде видно - є перспективи в г/л спорту в Пласті в умовах капіталізму, чи немає.

Обурення - не звинувачення, на таку некоректність надіюсь маю ще право :wink:
Бо звинувачувати людей, що віддаються Пласту - таки некоректно.

Просто в умовах капіталізму хочеться знати за що платиш!

ІМХО, якщо середньостатистичні батьки середньостатистичного юнака/-чки побачать суму вкладки, вони точно "з легкістю" відправлять свою дитину на подібного роду акцію...

Я стараюсь усім своїм друзям доказати і показати, що дорогі, на їхню думку види спорту насправді можуть бути досить доступними...
Мабуть комусь(комерційним структурам) вигідно робити г/л спорт дорогим. Те саме стосується і ринку аутдор продукції
(з власних спостережень: чому в більшості магазинів Gore-tex куртки не дешевше 2000 грн??? В києві відповіли просто: Колекція одягу в якому катаються провідні екстримали світу ( а це до $350 за топову гор-текс куртку з усіма націнками) нашим дилерам не сподобався)
Звичайно, легше привчити українців, що якісне має бути недоступним (це в бік аутдор-магазинів (крім пластових:))))

Щодо декларацій умов зрозумів. Але все таки, можливо варто простіше., а???..


А деревце повідомлень мною спричинене пропоную перенести в іншу гілку форуму "теревені", щоб не заважати пластунам зголошуватись на табір ... :roll:

alezhik написав:Довелось мені цого року троха в Славському возитися, то скажу, що 375 грн, це десь та сума, яку потрібно було викласти, щоб нормально кататися в Славську деньок (це звичайно з проживанням, харчуванняв, витягами, транспортом).
Згоден ціна шокує, але розібравшись вона є реальною причому навіть досить ліберальною за умови, що ти поїдеш.

Це проясняє для мене усі умови :)

П.С. Я б організував пейнтбольний табір-вишкіл :roll:
Шопен. 21 ім. Г. Сковороди
Shut Up! And Ski!
shopen
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 198
З нами з: Чет 20.11.03 20:27
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Шафран
Курінь: ч.21 ім ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ
Пластовий ступінь: пл.скоб.

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST KrapKa » Вів 13.01.09 08:27

shopen написав: Я б організував пейнтбольний табір-вишкіл :roll:


То організовуй.
не пишіть транслітом
не пишіть через капс
не пишіть транслітом через капс
Аватар користувача
KrapKa
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 396
З нами з: Пон 31.07.06 19:14
Звідки: Львів
Ім'я: Юра
Прізвище: Каратник

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST Swyst » Вів 13.01.09 17:33

KrapKa написав:
shopen написав: Я б організував пейнтбольний табір-вишкіл :roll:


То організовуй.



Але дивись, щоб тебе не вигнали з пласту за "Військове пластування". Бо документ, який забороняє такі речі в виховній методі є.

ІМХО: Може дійсно винести ряд повідомлень в іншу тему???
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST shopen » Вів 13.01.09 18:56

Вибачейте за оффтоп. Ше раз прошу модератора перенести кудись гілочку повідомлень :)

Але спортивний пейнтбол не має нічогісінько спільного із військовим.
Так, збирається декілька разів на рік народ у ДУЖЕ великих кількостях на маневри, подібні до страйкбольних.
Але переважно у таких маневрах не беруть участь спортивні команди, тим займаються інші.

Просто вже так прийнято в світі, що г/л спортом та пейнтболом захоплюються люди приблизно однакового рівня достатків...
Тому я його і привів у приклад :)

Swyst написав:Але дивись, щоб тебе не вигнали з пласту за "Військове пластування". Бо документ, який забороняє такі речі в виховній методі є.


Ну а як же зголошення акцій??? Хіба це не попереджує подібних випадків???
Шопен. 21 ім. Г. Сковороди
Shut Up! And Ski!
shopen
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 198
З нами з: Чет 20.11.03 20:27
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Шафран
Курінь: ч.21 ім ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ
Пластовий ступінь: пл.скоб.

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST Lolik » Сер 14.01.09 23:46

http://www.plast.org.ua/news?newsid=2968
Уточнення від 14.01.2009

* Дати проведення табору: 9-12 лютого 2009 року
* Наголошуємо, що обмежень щодо вікового складу чи географії учасників цього року немає
* Кількість учасників табору - 25
* Перевага надаватиметься учасникам без досвіду лещетарства, які першими подадуть попереднє зголошення
* Вкладка учасника покриватиме дорогу Львів-Буковель-Львів, проживання та харчування на місці, доїзд від бази до витягу, власне витяги, заняття із інструкторами
* Вкладка учасника становитиме 1000-1500 грн (гарантовано не перевищить 1500 грн), вартість табору постійно уточнюється (з прицілом в сторону зменшення ;)
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST Столяр » Сер 14.01.09 23:52

Інформація для усіх потенційних учасників і бажаючих долучитися до історії. Якщо ти не байдужий, долучись.

Конкурс на назву та відзнаку табору. До цього моменту вона звучить Лісові Чорти та друзі.
Ти можеш увійти не лише в історію створення відзнаки чи назви, а стати учасником табору, який вперше пройде на Буковелі!!!
Столяр
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 17
З нами з: Суб 06.12.08 18:19
Ім'я: Святослав
Прізвище: Луців
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: скоб

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST Lolik » Чет 15.01.09 00:12

Пропоную свою стару ідею:

Пінгвіни-Буратіни

Гімном табору зробимо пісню Mad Heads XL про "Повний автобус Буратін" - тим більше що автобусом будемо їздити щодня

Відзнакою табору буде той самий пінгвін, але в шапочці Буратіно, і з троха довшим носом :)
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST alezhik » Чет 15.01.09 09:37

Льолік а може "Буратіни на лещетах", а пісню залишаємо без зміни ;)
Гей-га!
Аватар користувача
alezhik
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 267
З нами з: Чет 10.08.06 20:30
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST Саме та » Чет 15.01.09 13:03

Не хотілося б "Буратіни на лещетах", бо в назві традиційно-файнючо має бути слово "пінгвін"... :wink:
Зображення
Аватар користувача
Саме та
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 315
З нами з: П'ят 07.04.06 22:08
Звідки: ст. Львів
Ім'я: Марія
Прізвище: Осадча

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST Полковник » П'ят 16.01.09 11:37

Криза... вартість... дуже дорого...

Та нарешті!

Подивімося на себе, друзі, ким, у фінансовому відношенні, ми виховуємо пластунів?
Правильна відповідь: "Попрошайками, людьми, неспроможними себе і свої бажання, забезпечити"!

Читаєш архівні матеріали про довоєнний Пласт у Польщі або про повоєнний Пласт в Канаді, США, Австралії - які "60% бюджетного фінансування"? Людям навіть в голову не приходило, що хтось має давати гроші на Пласт!
Все заробляли самі, своїми руками і мізками!
І при цьому розбудували не лише міцні організації, а й досить потужні бази, той же "Новий Сокіл", наприклад.

Фінансова підтримка Пласту в Україні з боку діаспори та держави зіграла з нами злий жарт - ми втратили спроможність і бажання бути самодостатніми.

Тому я вітаю Кризу Фінансівну і сподіваюся, що вона допоможе нам нарешті позбутися комплексу "жебрацтва".

Організаторам табору - респект і побажання вдалого проведення! :thumbsup:
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST hvostuk » Суб 17.01.09 18:08

Полковник написав:Організаторам табору - респект і побажання вдалого проведення!

дуже дякуємо!!!
насправді кататися в Славську і кататися на Буковелі є практично однаково з фінансової сторони
організовувати табір у Славську та на Буковелі теж практично те саме, бо як вже сказав комендант
Столяр написав:Коли минулі роки воно перекривало 60% вартості табору, всі тішилися;в тому числі коли пластуни надавали свої бази(вартість проживання і харчування відповідала 50% вартості реальної) -також. А коли вперше настав момент істини...

проте умови та безпеку непорівняти
перенесення табору робиться лише для комфорту, зручності і головне безпеки учасників!!!
Тетянка
Аватар користувача
hvostuk
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 60
З нами з: Суб 13.11.04 01:30
Звідки: Львів
Ім'я: Тетяна
Прізвище: Бей
Курінь: Степові Відьми
Пластовий ступінь: ст. пл. вірл.

Re: Лещетарський табір "Лісові Чорти та друзі"

UNREAD_POST hvostuk » Суб 17.01.09 18:11

УВАГА! УВАГА! УВАГА!
Гаряча інформація!!!


Організатори табору активно працюють над питанням зниження вкладки, стараються мінімізувати витрати і нам це вдалось!!!!!!!! Сьогодні в робочій поїздці в район Буковелю організатори знайшли житло для учасників табору з чудовими умовами і за меншу ціну!!!

Отже ВКЛАДКУ БУДЕ ЗНИЖЕНО!!!!
Деталі та зголошення з’являться з понеділка на пластовому порталі

Проте табір переноситься на 2-5 ЛЮТОГО 2009 р.
Просимо прокоментувати на форумі, або приватним повідомленням чи підходить вам такі дати табору!!!???
Тетянка
Аватар користувача
hvostuk
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 60
З нами з: Суб 13.11.04 01:30
Звідки: Львів
Ім'я: Тетяна
Прізвище: Бей
Курінь: Степові Відьми
Пластовий ступінь: ст. пл. вірл.

Далі

Повернутись в Акції та проекти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron