Спартакіада 2008

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST Cassy Willson » Нед 09.11.08 20:15

як на мене то Спартакіада вийшла суперовою і нікуди її не потрібно переносити :thumbsup:
не можна допомогти тому, хто не бажає слухати поради
Аватар користувача
Cassy Willson
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 1
З нами з: П'ят 01.12.06 01:07
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Пирч
Курінь: Чорноморці

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST Swyst » Пон 10.11.08 16:31

На жаль не матиму змогу побувати на зустрічі-обговоренні спартакіади 30 листопада, але просив б таки розглянути мої пропозиції, що подавались вище, та не робити загальні заліки, а розглядати всі види спорту як окремі дисципліни.
Дякую
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST Dnipro » Сер 12.11.08 14:06

шо я скажу...
1.Чому дискваліфікували ЛЧ після змагань а не відразу?
Справді виходить трохи не логічно, але тоді мабуть ніхто не міг бігати перевіряти хто і як робить... все справді вирішувалось на нараді проводу, бо я скидав фото в той час... Думаю старші ЛЧ показали трохи негарний приклад щодо "чесної гри", хоча не випускаю що це могло бути випадково і не спеціально... Але правила є правила... мій курінь 2008 року дискваліфікували з ДП, а цьої Орликіади дискваліфікували франківську команду за феєрверки на сцені, за які майже не зірвалась уся акція взагалі...
Порядок є порядок і він один для всіх... Люди з певним віком заслуговують на повагу, але не на якісь інакші правила гри, а то буде в нас як у державі з законами, що в кожного вони різні...
2. Про рівень... "А що організовуєш ти? " хай кожен задасть собі це питання... треба щоб критика несла зміст, давала поштовх до вдосконалення, а не до сварок і наганянь... ми ж братерські доброзичливі, то може давайте помагати одне одному...

П.С. давно не писав на форумі... а все тре дякувати Льоліку за те що відновив на головній порталу "гарячі теми" ;)
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST mykola muzala » Сер 12.11.08 15:08

Про рівень... "А що організовуєш ти? " хай кожен задасть собі це питання...

От з певного часу мене починають вкурв...ти такі тези - мені, для того, щоб написати свою думку, спочатку треба перерахувати, що і як я організовував?!!! Чи відразу з пластового життєпису починати?!!!

Наскільки я бачу, то всі, хто тут писав свою думку, мають за плечима більший чи менший досвід організації акцій в Пласті, тому можуть з боку достатньо обєктивно оцінити рівень проведення і висловити свою завваги, якщо такі звичайно є. Якщо це подано в нормальних рамках, то це може бути великою допомогою для організаторів, якщо вони звичайно відркриті для нормальної обєктивної критики... Поки рамки висловлювання завваг ніхто не переходив, з дій організаторів виглядає, що вони абсолютно відкриті до критики і беруть ідеї для подальшого розвитку акції.

І пора перестати в Пласті на критику відповідати "на себе подивись"....
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST Swyst » Сер 12.11.08 17:04

Dnipro написав:шо я скажу...
1.Чому дискваліфікували ЛЧ після змагань а не відразу?
Справді виходить трохи не логічно, але тоді мабуть ніхто не міг бігати перевіряти хто і як робить... все справді вирішувалось на нараді проводу, бо я скидав фото в той час...
;)


Може не прямо, але все ж вказує на брак організації . . . :eusa_doh:
Бо мало б бути трохи по іншому
Dnipro написав:2. Про рівень... "А що організовуєш ти? " хай кожен задасть собі це питання... треба щоб критика несла зміст, давала поштовх до вдосконалення, а не до сварок і наганянь... ми ж братерські доброзичливі, то може давайте помагати одне одному...

Не знаю чи мій організаційний досвід достатній для порад організаторам, тому керуюсь гаслом:
Щоб оцінити якість яйця необов'язково бути куркою
- колись сказав хтось розумний.
Однак тре знати міру. Не бачу в постах "тупих нагонів", принаймі в своїх. Навпаки хотілось б , щоб акція була цікавіші і "зручніша".
Бо кожен рік наступати на ті ж граблі якось негарно.Ще раз декларую свою прихильність змагу і значний ріст організації за ці роки. Шкода, що критику сприймають так болісно :?
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST Dnipro » Сер 12.11.08 17:57

mykola muzala написав:
Про рівень... "А що організовуєш ти? " хай кожен задасть собі це питання...


І пора перестати в Пласті на критику відповідати "на себе подивись"....


Думаю в Пласті ше ніхто не навчився починати з себе... ми завжди усе находимо в інших... всі провини і навіть свої...
наприклад якщо я почую від юнака шось типу "вкурв..є" то я не зможу його в чомусь переконувати якщо сам так говорю... (не ображайся Микола)

П.С. Плюралізм думок це добре, але якщо хтось вважає що його думка ідеально правильна то це неправильно (тавтологія)... я наприклад стараюсь аналізувати факти за і проти і міняти відповідно думку... Подобається позиція Сашка в даній справі, вона якась така справді щира і не нав’язлива, хоча насправді найбільше "постраждала" команда його куреня від правильних чи не дуже дій оргкомітету. Думаю нам тре вчитись сприймати світ простіше і позитивніше.Ну і прагнути до Ідеалізму хіба не цього виховують в Пласті. А наші такі дискусії то як верховна рада, вони ні до чого не приводять...Хіба можна бажання потриндіти вгамувати(мені помагає:)) ..зато весело :)
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST Swyst » Сер 12.11.08 17:59

Щодо закидів, мовляв чого раншіе ніц не казав
відповіді тут
http://www.plast.org.ua/forum/viewtopic.php?f=3&t=486
http://upu7.plast.org.ua/forum.php?page=newpost&aid=53
http://upu7.plast.org.ua/forum.php?page=newpost&aid=165


наголошую що там не критика а пропозиції. і здебільшого ті самі
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST mykola muzala » Сер 12.11.08 22:27

якщо я почую від юнака шось типу "вкурв..є" то я не зможу його в чомусь переконувати якщо сам так говорю...
а що Ти тут прочитав?;) І я так не говорю, я так від часу пишу;))))))

А загалом до кожної з Твоїх тез я міг написати коментар, але це вже буде очевидний офтоп і відходження від теми.. Тому тільки повторю те, що писав раніше
бачу представники організаторів вже на форумі і могли б подати офіційну інформацію, щоб не породжувати чергових чуток, яких в Пласті аж занадто часом, щоб розяснити ситуацію з ЛЧ. А далі було б непогано утриматись від зясувань стосунків і всім разом подумати, як наступного разу Спартакіаду в Івано-Франківську зробити кращою...

(дорогі організатори, я жодним чином не критикую вас чи применшую ту роботу, яку ви зробили і робите, але часом погляд збоку може дати дуже багато корисного в плані ідей до покращення - особливо зважаючи на те, що більшість тут присутніх мають за плечима значний організаторський досвід в Пласті. Звичайно, якщо погляд буде обєктивний і налаштований на позитив..;) )
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST Lolik » Нед 16.11.08 13:41

Dnipro написав: Думаю старші ЛЧ показали трохи негарний приклад щодо "чесної гри", хоча не випускаю що це могло бути випадково і не спеціально... Але правила є правила...

Я взагалі там не був і в принципі мені не розходиться в дискваліфікацію ЛЧ, але абидна. І ось чому.

Пластовий захід такого штибу в першу чергу має бути святом. Святом, на яке всі з'їжджаються, щоб побачитись, позмагатись, поспілкуватись тощо. Поза спортивним (мистецьким чи ін.) змаганням найголовніше, що має переслідуватись - це святкова атмосфера, а учасники мають поїхати щасливі, і хотіти приїхати знову.

Ми ж звикли ставити такі пріорітети, що найголовніше - це дотримання правил і виконання наказів. Всі навколо мають бути такі правильні, що покарати неслухняних - мало не святий обов'язок кожного "камандіра".

Тож пост-фактум дискваліфікація, ще й на таких підставах, залишає "гіркий присмак". І мені шкода хлопів, які стратили день, щоб бути покараними. Не знаю, чи захотів би я ще раз їхати, щоб так вграли - "мнє ета нада?"...

Хоч загалом звичайно захід хороший, і про рівень проведення в загальному дискутувати не доводиться
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST Льова » Пон 17.11.08 10:26

виглядає на те що нарід не читає всієї теми а тільки 2-3 останні повідомлення

отож - про поганий приклад це ти - бо мало знаєш

на форумі було трохи конструктиву - цікаво він дійшов до організаторів
Льова
Аватар користувача
Льова
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 259
З нами з: Чет 13.11.03 11:49
Звідки: Львів
Ім'я: Любомир
Прізвище: Ясниський
Курінь: Лісові Чорти

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST stas-if » Вів 25.11.08 00:27

НАГАДУЄМО!!!!!!!!!!!!!!!

У неділю, 30 листопада у Івано-Франківську пройде відкрита нарада по стратегії розвитку Крайової пластової Спартакіади. Зустріч всіх охочих відбудеться в приміщенні пластової домівки, за адресою Павлика, 10.

До зустрічі запрошуються представники старшопластунських та сеньйорських куренів, а також старше юнацтво.

Початок наради о 13:00.

Прохання підготувати конструктивні пропозиції та ідеї щодо змін та розвитку Крайового заходу.

Автор новини: Оргкомітет Cпартакіади
Зображення
Аватар користувача
stas-if
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1068
З нами з: Вів 17.01.06 19:57
Звідки: Івано-Франківськ
Ім'я: Станіслав
Прізвище: Провальний
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST МзС » Вів 25.11.08 00:33

З тобою все нормально? :eusa_think:

чи такий шрифт і колір дозволяє відчути себе гігантом думки і слова :eusa_clap:
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST stas-if » Вів 25.11.08 00:41

щоб дітки побачили, бо потім будуть скаржитисьна непроінформованість :eusa_think:
Зображення
Аватар користувача
stas-if
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1068
З нами з: Вів 17.01.06 19:57
Звідки: Івано-Франківськ
Ім'я: Станіслав
Прізвище: Провальний
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST Swyst » Вів 25.11.08 09:09

Swyst написав:На жаль не матиму змогу побувати на зустрічі-обговоренні спартакіади 30 листопада, але просив б таки розглянути мої пропозиції, що подавались вище, та не робити загальні заліки, а розглядати всі види спорту як окремі дисципліни.
Дякую
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST Столяр » Нед 07.12.08 16:16

Хотілось знати чим закінчилась зустріч в Франківську? Хто має інформацію?
Я на жаль не зміг там побувати, хоч дуже хотів!
Столяр
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 17
З нами з: Суб 06.12.08 18:19
Ім'я: Святослав
Прізвище: Луців
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: скоб

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST stas-if » П'ят 12.12.08 16:00

Отож друзі, та всі ті хто з тих чи інших причин незмогли приїхати/прийти на відкриту нараду по обговоренню 7 Крайової Спартакіади. Нарада відбулася, на якій були присутні ті, хто зміг)). Рішень прийнято дуже багато, зокрема кардинально нових, що дуже буде цікаво Окружним та Станичним старшинам.

Протокол буде оприлюднено невдовзі. Тому чекайте, бо більше нічого вам незалишається робити
Зображення
Аватар користувача
stas-if
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1068
З нами з: Вів 17.01.06 19:57
Звідки: Івано-Франківськ
Ім'я: Станіслав
Прізвище: Провальний
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Спартакіада 2008

UNREAD_POST Swyst » Суб 13.12.08 14:11

stas-if написав:Протокол буде оприлюднено невдовзі. Тому чекайте, бо більше нічого вам не залишається робити


Чекатимемо з нетерпінням
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Поперед.

Повернутись в Акції та проекти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron