Проект "З книгою до дітей"

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

Проект "З книгою до дітей"

UNREAD_POST Vus » Чет 02.10.08 13:43

Напевно більшість користувачів порталу вже читали новину про старт цього проекту.
http://www.plast.org.ua/news?newsid=2682

Проте є ще багато інформації до обговорення або просто питань у пластунів як безпосередньо долучитись чи що робити по проекту.
Щоб не розповідати кожному окремо про проект, пропоную вести в цій темі його обговорення.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

Re: Проект "З книгою до дітей"

UNREAD_POST Vus » Чет 02.10.08 13:53

Алгоритм роботи проекту наступний:

1 крок:
Видавництво "Грані-Т" спільно з волонтерами забезпечують сіротинці українськими книжками. Таким чином твориться бібліотека

2 крок:
Протягом року волонтери відвідують сіротинці і проводять з дітьми читання книг.

3 крок:
До сіротинців приїздять відомі постаті (спортовці, актори, співаки) і проводять читання книг з дітьми.


Координатором акції від Пласту є ст. пл. Наталя Масяк, СВ (контакти: (097) 94 311 49 [email protected])
При бажанні долучитись до проекту зголошуйтесь до Наталі.

Також хочу від себе додати, що подібний проект вже ведеться львівськими пластунами, Люба Журко та її подруги. Щоправда вони його роблять в значно ширшому форматі (не тільки читання книг). але і ігри з дітьми, аплікація...

Якщо виникають організаційні питання, або ідеї до обговореня прошу писати їх в цій темі.
Сподіваюсь інформація буде не тільки до відома, але використана як робоча.
Успіхів!
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл


Повернутись в Акції та проекти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron