100 видатних пластунів

Оголошення про пластові та непластові акції, запрошення до участі. Ініціація нових проектів

Модератор: Модератори

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST Professor » Пон 16.05.11 11:23

Тур написав:Інформаційна кампанія погано ведеться.


а яку ти хочеш ефективну інформаційну політику, якщо немо що інформаційно просувати?
треба мати зміст, щоб його так би мовити просувати на ринок, на якому цей товар споживачі й будуть споживати.
Крокуємо разом http://100krokiv.info/ - Крок за кроком до 100-ліття Пласту!
Аватар користувача
Professor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 479
З нами з: Пон 20.10.03 13:16
Звідки: Станиця Ужгород
Ім'я: Андрій
Прізвище: Ребрик
Курінь: ч. 41/44 УСП/УПС
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST Lulovi » Вів 17.05.11 20:01

Aferisto написав:як на мене в Пласті не діє штука: я кинув афігезну ідею - всі налетіли почали робити. в нас або робиш сам то що придумав, або воно занепадає. у всьому вирішують ключові люди. якщо в Україні не зявиться людина яка буде пропихати ці 100 добрих справ - то думаю буде 10 добрих справ до 100 річчя Пласту =)
так виглядає, що аналогічна ситуація з 100 видатних пластунів - люди, які це почали вже тим не замйаються і проект заглох.


Недостатньо просто придумати щось і робити самому. Важливо також, щоб інші не заважали і не перешкоджали реалізовувати ідеї.
Lulovi
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 101
З нами з: Сер 25.02.09 00:45
Звідки: Галичина
Ім'я: Олександр
Прізвище: Улан
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST Aferisto » Вів 17.05.11 20:06

Lulovi написав:
Aferisto написав:як на мене в Пласті не діє штука: я кинув афігезну ідею - всі налетіли почали робити. в нас або робиш сам то що придумав, або воно занепадає. у всьому вирішують ключові люди. якщо в Україні не зявиться людина яка буде пропихати ці 100 добрих справ - то думаю буде 10 добрих справ до 100 річчя Пласту =)
так виглядає, що аналогічна ситуація з 100 видатних пластунів - люди, які це почали вже тим не замйаються і проект заглох.


Недостатньо просто придумати щось і робити самому. Важливо також, щоб інші не заважали і не перешкоджали реалізовувати ідеї.


мабуть =)
Зображення
Аватар користувача
Aferisto
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 210
З нами з: Чет 07.12.06 01:18
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Роман
Прізвище: Кучкуда
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST ~FOX~ » Чет 19.05.11 10:45

Aferisto написав:як на мене в Пласті не діє штука: я кинув афігезну ідею - всі налетіли почали робити. в нас або робиш сам то що придумав, або воно занепадає. у всьому вирішують ключові люди....


ПРосто геніальні слова! Почну цитувати)))
http://www.ordenxrest.at.ua

На лицарську честь,і на предківську славу....
Аватар користувача
~FOX~
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 534
З нами з: Суб 21.10.06 10:08
Звідки: Файне місто Тернопіль
Ім'я: Ромео
Курінь: "Орден Хрестоносців"
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST Akademik » Вів 24.05.11 10:40

Aferisto написав:як на мене в Пласті не діє штука: я кинув афігезну ідею - всі налетіли почали робити. в нас або робиш сам то що придумав, або воно занепадає. у всьому вирішують ключові люди....

а ще часом пластуни вірять, що впятьох чи вдесятьох вони можуть провести міжстаничну чи крайову акцію, а наодинці взагалі багато що зробити..... а під чужу ідею в Пласті вчать не лягати
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST mykola muzala » Вів 24.05.11 13:18

а ще часом пластуни вірять, що впятьох чи вдесятьох вони можуть провести міжстаничну чи крайову акцію, а наодинці взагалі багато що зробити..... а під чужу ідею в Пласті вчать не лягати

не вірять, а розуміють, що і якщо вони в п'ятьох-десятьох нічого не зроблять, то ніхто нічого не зробить, тому і вимушені робити, бо "якщо не я, то хто"...

А от з чужою ідеєю й справді є така фігня - і це очевидно більше шкодить організації, ніж допомагає...
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST Akademik » Вів 24.05.11 15:08

справжній провідник вміє захопити ідеєю маси
дуже шкода, що у Львові апробується а на ЮМПЗ може випробуватися теорія - ми впятером-десятором зроюим всьо самі (

може цей формат допоможе провести якісно захід, але він не обєднає приймаючу організацію.)
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST МзС » Вів 24.05.11 15:45

Ігоре, а ти пробував останнім часом захопити сотню-другу пластових мас якоюсь ідеєю, так щоб вся та сотня-друга почала активно працювати?
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST Akademik » Вів 24.05.11 20:28

Михайле!
Недоречне питання

Але спробую відповісти. Кілька каденцій СПС закликаю провести оцінювання якості роботи. Почасти це вдається, але не для того, щоби цю роботу розпочати. Віриш - не змучуся і через 5 років це пропонувати або пристати до чужої команди. До речі таку команду і планувалося при останній СПС - на жаль і ця спроба не була впроваджена. Я цього чекаю.

Я також готовий "лягти" під чужу ідею - Вишкільний центр (чи як він там називатиметься)

Щодо дуже приземлених та практичних проектів, то можу потвердити що кілька десятків пластунів у Львові стурбовані однією із моїх ідей, а ще сотка з інших станиць із різних причин переживає чи це мені вдасться. Але про це будемо говорити у вересні 2012 року.
п.с.
:D Коли ж ті шмаркаті пластуни заткнуться - оцінять чужий досвід і будуть говорити опираючись на власний..... :wallbash:
Я не сенійор.... і немаю вантажу пригод і пережиттів, але ж і ти Михайле, не запальний - щоби молодечістю запалювати інших до праці. КО!
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST Akademik » Вів 24.05.11 20:44

Михайле - ти такий креативний нестандартний цікавий оригінальний сучасний
і тебе дістає я - такий старий нудний нецікавий формальний.....

цікаво буде через років 7 коли тебе
такого креативного нестандартного цікавого оригінального сучасного
буде діставати на кілька років молодший, але
пофігістичний емо-ціональний розмальований безтурботний незалежний асексуальний прокурений і обнюханий

а може ти його діставатимеш..... але яка різниця
:D
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST МзС » Вів 24.05.11 20:49

Ігоре, питання було не для того, щоб ти перелічував, що ти робиш, а для того, щоб переконатись чи ти ти пробував щось робити з пластунами останнім часом.

Те, що ти добиваєшся від СПС вже декілька каденції і це ще не вийшло, якраз вдало демонструє те, до чого я вів.

Пластунів важко "запалити", і проблема не в "запалювачах" чи їх ідеях, ідеї є і генеруються регулярно, от тільки реальної сили пластунів, яка готова щось робити на жаль не має.

Прикладів такої апатії безліч, Львів лише останній з них, але про таке ж говорять і в Києві і в Донецьку.

А роблять у нас все ті самі люди, вони в нас і виховники, і інструктори, коменданти акцій, станичні, референти чогось там і т.д.

Але це про інше дискусія, то флудити не будемо :)

п.с. а от твій пс я щось не зрозумів, якось там все закручено чи то мені оправдовуватись треба чи ні :)
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST МзС » Вів 24.05.11 20:55

Akademik написав:Михайле - ти такий креативний нестандартний цікавий оригінальний сучасний
і тебе дістає я - такий старий нудний нецікавий формальний.....

цікаво буде через років 7 коли тебе
такого креативного нестандартного цікавого оригінального сучасного
буде діставати на кілька років молодший, але
пофігістичний емо-ціональний розмальований безтурботний незалежний асексуальний прокурений і обнюханий

а може ти його діставатимеш..... але яка різниця
:D


таки оправдовуватись треба було :)

дякую за ці всі компліменти, і ти мене не дістаєш, у тебе є гарний приклад роботи - пташата, і це позитивно, що ти це робиш.

а мене хай би копали за 7 років, бо цілком може бути, що я тоді стану типовим старшим пластуном на сьогодні: одружусь, заведу дітей, а пластунам скажу, хай мене не чіпають поки не зароблю свій перший мільйон, такий стан справ мене не влаштовує, його треба змінювати, словом молодь має копати старших, а старші мають повчати молодь, а разом вони мають працювати тоді все буде ок :)
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST Akademik » Вів 24.05.11 20:58

ліке!
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST Akademik » Вів 24.05.11 21:06

у цій темі здається ще флуду не було.... тому собі дозволю розвивати тему....

не справа хто і скільки городу у пластових гектарах викопав...... справа в тих речах які залишаться надовго. до цього доходять одиниці... може десятки. але більшість з них на той момент Пласт - втрачає... Що робити з тим я не знаю ... Коли такі як Ю.Д. кажуть що "вони все зробили правильно" (що мали всіх в носі), то руки опускаються на кілька місяців - допоки не зустрінеш ще не згаслий юнацький запал
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST Тур » Сер 25.05.11 00:02

Пропоную повернути обговорення до теми.
МзС написав:З Порталу розділ зник через те, що 2 роки він був неактивний і нічим не оновлювався, тримати такий розділ просто аби висів недоцільно. Відновлюється все в 30 секунд.
Недоцільно аби висів розділ з докладними біографіями більш як 200 видатних пластунів?! Цікаво...

Я зв'язався з ініціаторами проекту, і вони були дуже неприємно здивовані, коли побачили, що робота для загалу втрачена і старі посилання не працюють.
Проект буде відновлено. Можливо, в дещо іншому форматі. Напевно, не будемо обмежуватися числом 100. Проте будуть деякі інші цікавинки до 100-ліття.
Але перш за все прошу адміністраторів порталу відновити матеріали на сайті, і бажано за старими адресами, щоб було зручніше працювати. Якщо неможливо так, тоді на окремому сайті з адресою, наприклад, my.plast.org.ua/vydatni
Захочеш — і будеш!
Аватар користувача
Тур
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 11
З нами з: Суб 18.10.08 15:48
Звідки: Київ, Житомир
Ім'я: Павло
Прізвище: Кобзар
Курінь: Щезники
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST mykola muzala » Сер 25.05.11 08:51

з докладними біографіями більш як 200 видатних пластунів
от чого-чого, а докладних біографій я там ніколи не бачив. Проблема виникла на початку проекту, коли не було з'ясовано, а кого ж можна віднести до "видатних пластунів" - наслідком цього було те, що в один список потрапляли такі особистості як Роман Шухевич і Любомир Гузар з одного боку, і сучасні пластуни, бо "вони класно на гітарі грають" (це я перебільшую звичайно, але зміст десь такий самий).

Перед тим, як махати шаблями типу "буде відновлено" пропоную для початку таки почати працювати над проектом (і почати саме із встановлення критерії "видатного" пластуна), а вже потім всі матеріали на Пластовому порталі не буде проблема відновити ;)
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST МзС » Сер 25.05.11 09:23

Дякую, Миколо :)
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST Lulovi » Сер 25.05.11 10:04

Багато пластунів видатні по-своєму. І в наш теперішній час є теж чимось видатні пластуни. Тому вважаю недоцільним встановлювати одні критерії "видатного пластуна" для різного часу.
Різний час, різне суспільство, обставини, цілі, ідеї... а критерії для всіх одні?
Lulovi
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 101
З нами з: Сер 25.02.09 00:45
Звідки: Галичина
Ім'я: Олександр
Прізвище: Улан
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: 100 видатних пластунів

UNREAD_POST mykola muzala » Сер 25.05.11 17:43

я звичайно гордий, що я потрапив в той ж список, в який попали вже згадувані Р.Шухевич і Л.Гузар, але не думаю, що це правильно. Тому і надалі вважаю, що мусять бути встановлені одні, незалежно від часу діяльності, критерії "видатних пластунів" і вже на основі цих критеріїв має формуватись цей список. В іншому випадку в сучасному Пласті він швидше породить конфлікти і непорозуміння...
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

Поперед.

Повернутись в Акції та проекти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron