eRepublik: е-Україна кличе!

Ігри, кіно, музика, театр, спорт, та інше,
т. зв. entertainment :)

Модератор: Модератори

eRepublik: е-Україна кличе!

UNREAD_POST A1mar » Нед 13.12.09 20:35

Що це?
Генерале ВіджіВокс, завтра вранці виходимо на Кишинів. А далі марш-кидок до Бухаресту. І... цей... прийгадайте їм все, що було в Поділлі. (віртуальна цитата віртуальної історії віртуальної України)

Коли я нарешті в свої 20 зрозумів колосальні можливості світової мережі, в мене виникла ідея створення глобального ресурсу, за допомогою якого, без жодного насильства та реальних змін, можна було б перевірити функціонування соціальних процесів та їхні наслідки. Наприклад, перевірити що було б з людством, коли у другій світовій війні перемогли нацисти. Як це часто буває з усіма - мене виперидили. Зустрічайте - eRepublik. Віртуальна реальність.

Знову ж, як ведеться, гру придумали за бугром. Придумали її ще у 2007 році і за цей час в eRepublik зареєструвалось не багато не мало 211 484 громадяни (або е-громадяни, як це прийнято казати у колі гравців). З них наших рідний жовтоблакитних українців - 2 631.

Багато? ЕРумун в грі - 10200, еамериканців - 10520, еіндонезійців - 14690, еугорців - 18421, еросіян - 19055. Найчисельніша нація в eRepublik - французи. Їх наплодилося аж 25469.
Як грати?
Гра елементарно проста і водночас доволі складна. Кожен зареєстрований користувач - громадян певної держави. Державу кожен вибирає самостійно, як і регіон в цій дежраві. В еУкраїні є 15 регіонів. Столиця еУкраїни розташована в Галичині, а найсильнішими та найрозвиненішими регіонами є Донбас та Поділля.

Для полегшеня процесу гри новачкам у правому верхньому куті екрану знаходиться е-Радник (чоловяга років 40-50 в давньогрецькому прикиді). Е-радник кожного дня в грі підказує вам що робити. Так само і після реєстрації він горлає вам "Завантажче аватарку", "Знайдіть роботу", "Попрацюйте", "Придбайте їжу", "Потренуйтеся" і.т.д.

Погравши два-три дні ви одразу зрозумієте два класичні стилі гри в еРеспубліці.

1. "Трикліки". Так грають люди які просто поспішають якомога швидше довести свого персонажа до потрібного рівня і їм просто не цікаво все інше, що відбувається в республіці та світі. Також, так грають персонажі, яких просто попросив реферал довести акаунт до 6 рівня (тоді персонаж і реферал отримують по 5 золота на рахунок). Стиль "трикліки" вимага максимум 5 хвилин в день на гру. За ці пять хвилин ви заходити під свій акаунт, працюєте, тренуєтесь в армії, приймаєте у часть в битві (якщо така є), лікуєтесь, при потребі купуєте їжу і виходите з акаунта. Саме за маленьку кількість кроків та кліків що потрібно при цьому зробити цей стиль назвали "трикліка".

Великим мінусом "триклікерства" є те, що гравець по суті відірваний він всього соціуму еРеспубліки, а, щонайгірше, еУкраїни. І коли в державі настають відповідальні часи (вибори, екстренна війна) ці люди просто не піддаються координації а інколи просто випадають з процесу. І саме це є ахілесовою пятою сучасної еУкраїни.

2. "Нормальна гра". Під час нормальної гри персонажі виконуюють всі ті самі дії, що і "триклікери", але поруч з цим вони ще й читають щоденні новини, беруть участь в дискусіях на офіційному форумі та IRC каналі України. Вони працюють на еУкраїну і поза межами гри: проводять зустрічі в містах, пишуть статті, допомагають новачкам. По суті, це активні гравці на яких можна покластися в скрутні для еУкраїни часи. Саме вони є прикладом до наслідування для новачків.

Що можна робити в грі
- працювати і прокачувати один із трьох робочих параметрів (видобування, переробка, будівництво).
- тренуватися і прокачувати силу.
- воювати за свою державу або за союзницькі держави і дуже швидко качати рівні. По суті, саме під час бою персонаж розвивається найшвидше.
- відкривати власний бізнес. Фірму можна відкрити будь де і будь якого спрямування.
- піднімати повстання і створювати свої країни. Дуже важко. Не пробував
- створювати свої партії і вступати до існуючих.
- голосувати за кандидатів до конгресу або в президенти.
- балотуватися до конгресу або в президенти.
- відкрити свою газету.
- знаходити нових друзів
Чого в грі не можна робити:
- грати одночасно під кількома акаунтами.
- бути байдужим до долі еУкраїни

Ну і це все. Просто гра необмежених можливостей (щоправда, які постійно обмежують адміністратори ).

Одразу зазначу, що не всі можливості будуть доступними після реєстрації. По правилам гри, новачок ще по суті нічого не може окрім працювати, купувати і тренуватися. На 5 рівні настає повноліття і гравець вже може воювати. Після цього процес прокачки відбувається дуже швидко аж до 14 левелу і вже потім кожен наступний крок як маленька перемога .
Доля еУкраїни
З самого початку українців в грі було дуже мало. Звісно, нашу територію швиденько поділили найближчі сусіди румуни та угорці. Згодом, в результаті довгих політично-військових перетрубацій (повну історію еУкраїни можна почитати на українському форумі гри) українці за допомогою угорців відбилися від румун. Проте, в результаті ми отримали державу з нашим президентом і угорським парламентом (угорці створили в парламенті свою партію, яка отримала більшість на виборах). Окрім цього, угорці повністю контролюють дві неключові регіони України.

З однієї сторони - угорці подонки. Але з іншої, якби не вони, еУкраїни можливо б вже не існувало, як еМолдавії. А все через тих же румунів. Вілтку у світі eRepublik почалась третя світова війна. Росіяни почали відвойовувати свої території, Індонезія і Угорщина захоплювати нові колонії, а румуни кинули оком на наше, багате залізною рудою, Поділля. Таким чином еУкраїна теж виявилася втягнутою у військові дії.

В результаті блискавичної операції румунам таки вдалося захопити подільський регіон. Проте, за допомогою дипломатії, старої дружби та первака на нашу сторону в цьому конфлікті стала Угорщина, Франція, Бразилія та Індонезія.

Ох, бачиди б ви як тікали румуни Так тікали, що українці навздогін захопили ще два румунські регіони (по суті, Молдавію у її реальних географічних кордонах). І було свято на нашій вулиці. І тривало це свято рівно до нещодавніх виборів в конгрес.

А на цих виборах румуни створили в україні свою прорумунську партію, привезли на нашу територію купу своїх, гм, румун і всі швиденько-швиденько проголосували за цю партію. А українці? Українці трохи провтикали. ТАким чином, сьогодні в грі знову ж таки маємо свого президента і румунський парламент. Ліричний відступ:
Тому без вас еУкраїна просто не виживе
Кінець ліричного відступу. Якщо ж серйозно, то сьогодні у віртуальній України гострий дефіцит активних громадян. В росіян, для прикладу, є такий сайт як Хабрахабр. Після двох статей на цьому сайті населення еРосії зросло в кілька разів. Є такий сайт і у Франції. А ось в Угорщині залучення громадян до гри відбувалось на дежравному рівні з державною підтримкою, білбордами та рекламою на телебаченні. Ех, на би таке

Ну, в мене наразі все. Якщо у вас виникне бажання зареєструватися - після статті є лінк (реферальний). Якщо виникнуть питання - звертайтесь на форум або в офіційний український канал. Ну і врешті можна звернутися безпосередньо до мене - завжди радий допомогти. Вуаля.
Региструйтесь по цьому линку
A1mar
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 1
З нами з: Нед 13.12.09 20:12
Ім'я: Андрій

Re: eRepublik: е-Україна кличе!

UNREAD_POST mudry » Пон 15.03.10 18:04

voted :)
Додавай в друзі: aMudryy
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
mudry
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2210
З нами з: Вів 21.10.03 14:00
Звідки: Львівська округа
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Re: eRepublik: е-Україна кличе!

UNREAD_POST Морковь » Нед 21.03.10 00:10

Та там все на англійському, і я нічого не розумію
Аватар користувача
Морковь
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 235
З нами з: Пон 20.11.06 16:47
Звідки: Черкаси
Ім'я: Валерій
Прізвище: Хлєбка
Пластовий ступінь: ст.пл.прих.

Re: eRepublik: е-Україна кличе!

UNREAD_POST mudry » Нед 21.03.10 22:38

Там можна вибрати і інші мови (правий верхній кут)
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
mudry
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2210
З нами з: Вів 21.10.03 14:00
Звідки: Львівська округа
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Re: eRepublik: е-Україна кличе!

UNREAD_POST Морковь » П'ят 26.03.10 22:52

Да? Як я раніше не побачив.
Онлайн Нік: morcov
Аватар користувача
Морковь
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 235
З нами з: Пон 20.11.06 16:47
Звідки: Черкаси
Ім'я: Валерій
Прізвище: Хлєбка
Пластовий ступінь: ст.пл.прих.

Re: eRepublik: е-Україна кличе!

UNREAD_POST mudry » Чет 05.01.12 14:50

Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
mudry
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2210
З нами з: Вів 21.10.03 14:00
Звідки: Львівська округа
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Re: eRepublik: е-Україна кличе!

UNREAD_POST nazar.kudlyk » Нед 08.01.12 17:18

Зареєструвався, досить таки цікаво:)
Аватар користувача
nazar.kudlyk
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 75
З нами з: Нед 17.05.09 15:47
Звідки: Львів
Ім'я: Назарій
Прізвище: Кудлик
Курінь: Сіроманці
Пластовий ступінь: пл. скоб


Повернутись в Розваги

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron