Реконструкторські ігри по Україні часів козацтва.

Ігри, кіно, музика, театр, спорт, та інше,
т. зв. entertainment :)

Модератор: Модератори

Реконструкторські ігри по Україні часів козацтва.

UNREAD_POST Lockys » Сер 14.10.09 12:53

Шановні пластуни!

А чи є серед вас ті , хто цікавиться реконструкторськими польовими іграми взагалі або іграми по історії України?

Я хотів би запропонувати взяти участь у реконструкторському проекті "Між орлами та півмісяцем" яка відбудеться наступного літа під Києвом:

Україна, рік 1622. Річ Посполита Польська і Литовська переживає свій розквіт. Руське козацтво, досі лише зграя гультяїв, розбійників і заколотників, генієм Петра Сагайдачного стає силою, з якою змушені рахуватися найсильніші держави Європи. Козаки рятують польського королевича під Москвою і дарують короні Смоленщину, Чернігівщину та Новгород-Сіверщину, б'ють турок під Хотином, руйнують найбільші міста Криму, наводять жах на мешканців Константинополя, Трапезунда, Варни, саджають у Києві руського митрополита...
Але славний козацький гетьман Петро Конашевич Сагайдачний вмирає. Тим часом іде найширший наступ на православну віру: ляхи насильно запроваджують Унію, захоплюють або закривають храми, переманюють і перекуповують священників, православних не допускають до урядів тощо. Посилюється закріпачення селянства. Україну спольщують. Одне за одним підіймаються козацькі повстання.
І в котлі цього виру зароджується нова державність…


Всі необхідні пояснення буду розміщувати тут. Чекаю на ваші запитання!
Lockys
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 1
З нами з: Сер 14.10.09 12:40

Re: Реконструкторські ігри по Україні часів козацтва.

UNREAD_POST Поручик » Пон 16.11.09 18:46

:lol: Ржав, мало не луснув з вище написаного. М-дя, вибачайте, але з таким знанням історії вам хіба в фентезі гратися, а не історичні події відтворювати. Нє я розумію, що начиталися там Грушевського, чи ще когось з народників і аля-улю. Дорогі мої почитайте спрпавжню серйозну літературу, щоб в першу чергу розібратися, як то воно насправді було і чому саме так було, а не по іншому. Рекомендую авторів - В.Степанков, Б.Черкас, М.Довбищенко, Н.Яковенко, С.Горін, М.Франц, Я.Століцкі, К.Мазур, П.Кулаковський, О.Русина, В.Станіславський, С.Лепявко, В.Брехуненко, Ю.Мицик, С.Плохій. ну і звичайно покопайтеся самі в джерелах, тоді зрозумієте, що і до чого, і які такі ляхи тут по Україні в перш. половині XVII ст. гоцали.... а поки що...
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Реконструкторські ігри по Україні часів козацтва.

UNREAD_POST Юрко Шелест » Вів 17.11.09 18:15

Влад людина в фентезі і так грається =) нічого тут романтику накривати всілякими Мициками та Яковенками, якщо хлопцю пощастить, то він про їхнє існування і не дізнається =) і про маєтки Сангушків на Славутчинні теж)))
Юрко Шелест
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 397
З нами з: П'ят 30.09.05 17:37
Звідки: Острог-Рівне
Ім'я: Юрко
Прізвище: Шушкевич
Пластовий ступінь: Стпл.прих

Re: Реконструкторські ігри по Україні часів козацтва.

UNREAD_POST Нечиста сила » Нед 31.01.10 19:16

Яковенко просто супер ;)

В мене взагалі таке враження, що в нас є якісь 2 історії - одну діти вчать в школі і Ющ, змахнувши сльозу, про неї говорить.
а другу вивчають в універах, і, начебто, всі знають, що вона є, там наприслад про "святенькі" справи Володимира, але "офіційно" і далі продовжується пропагування першої.
Калікам - зцілення
Мертвим - рай
Мандрівникам - простої дороги додому
Веня Д*ркин
Аватар користувача
Нечиста сила
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 544
З нами з: Пон 05.03.07 16:44
Звідки: Тегусігальпа
Курінь: самітниця


Повернутись в Розваги

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron