Стежками героїв 2008

Ігри, кіно, музика, театр, спорт, та інше,
т. зв. entertainment :)

Модератор: Модератори

Стежками героїв 2008

UNREAD_POST Dnipro » Сер 19.03.08 17:32

"Стежками героїв" вирушають 29 квітня.
Зображення
Запрошуємо пластунів та пластунок віком від 15 років до перегонів у цьогорічному (вже 9-ому !!!) змазі з пішого мандрівництва "Стежками героїв". Змагання триватимуть шість днів з 29-го квітня (стартуємо у середу вранці, а у вівторок заїзд і реєстрація) по 4 травня (неділя). За цей час мандрівники повинні подолати відстань у 150 км чи 180 км (залежно від обраної категорії складності, І-ої чи ІІ-ої). Цього року мандруємо північно-західним Закарпаттям. Організатори пропонують наступну нитку:с. Кострино - хр. Явірник - хр. Вел. Рожданов - г. Лаутабська Голиця - хр. Полонина Руна - хр. Стинька - хр. Синяк - г. Дунаука - г. Стій - г. Темнатик - с. Скотарське (на цьому етапі фінішують "одинички") - хр. Вел. Гранка - г. Пікуй - пер. Верецький - г. Явірник - с. Скотарське (фініш "двійок"). Зголошення приймаються від команд у складі від 6 до 15 осіб обох статей. Тобто дівочим командам необхідно залучити до свого товариства щонайменше одного хлопця (суто хлоп'ячі команди теж не допускаються до старту). Завку на участь слід надіслати до 1-го квітня 2008 року на електронну скриньку Оргкомітету ( [email protected] ).
Незворотній внесок з команди - 50 гривень. Більш заможні мандрівники можуть зголоситися після Дня сміху і сплатити командний внесок у сумі 100 гривень. Досвідчених проте неохочих до перегонів мандрівників запрошуємо взяти участь в суддівській колегії змагань. Подробиці, уточнення, новини і просто обговорення "Стежок" на сайті www.steger.com.ua . Контакти - т. 8 067 327 80 14, е-mail: [email protected] .

Успіху!
Зустрінемося на Стежках героїв!
Оргкомітет
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST Морковь » Сер 19.03.08 18:16

Ех, думаю цього року не поїду, ну наступного постараюсь
Аватар користувача
Морковь
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 235
З нами з: Пон 20.11.06 16:47
Звідки: Черкаси
Ім'я: Валерій
Прізвище: Хлєбка
Пластовий ступінь: ст.пл.прих.

UNREAD_POST Dnipro » Сер 19.03.08 22:23

Ніколи не відклай на завтра того чого хочеш зробити сьогодні :)
то так до теми:)
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST YarkO » Чет 20.03.08 00:47

А пластування:liveбуде?
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Okim » Чет 20.03.08 11:41

я би поїхав (вперше), але не впевнений чи збереться команда..
Okim
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1033
З нами з: Вів 31.05.05 20:12
Ім'я: delete
Прізвище: delete

UNREAD_POST gvizdyk » Чет 20.03.08 14:07

2 YarkO:

Всьо буде :)
Аватар користувача
gvizdyk
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 426
З нами з: Чет 11.12.03 13:43
Звідки: станиця Львів
Ім'я: Юрій
Прізвище: Гвоздович
Курінь: к. ч. 3 УСП-УПС "Лісові Чорти"
Пластовий ступінь: скоб

UNREAD_POST Чуприк » Сер 09.04.08 08:50

Ти, Андрію, просто приїжджай зі спорядженням на відкриття. За традицією кілька команд на старті шукають 1-2 людей, які в останій момент не змогли піти. Чесно кажучи в такій мандрівці з новою командою є свій специфічний екстрім. Я пробував - мене поперло.
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Pavu4ok » Пон 05.05.08 17:10

"Стежки" завершились.
Вітаю Газона та його команду з перемогою в "одиничці" :eusa_clap:
------------------------------------------------------------------
Був на Стежках в 2005 р. і на цьогорічних.
Перші - для мене були незабутньою подорожжю "чарівною країною" з чудовими пейзажами та купою випробувань. Пам'ятаю, що було важко як морально, так і фізично, але я отримував шалені порції позитивних емоцій, досвіду життя в природі, спілкуванні, співпраці і т. д..
Цього року, будучи вже ст. пл., я зовсім по іншому на це дивився - оцінював що потрібно для перемоги.. Дійшов висновку, що це ніколи не будуть просто змагання - це вишкіл великого, справді великого масштабу. Тут завжди взнаєш щось нове чи то з природознавства чи куховарення, орієнтування чи психології...
На Стежках героїв можна перевірити себе в провідництві, свої навики з практичного пластування, свою витривалість, своє вміння працювати в малій групі і багато іншого. Пластуну такі вміння повинні бути притаманними.
Раджу їхати всім, хто прагне гострих відчуттів, хто хоче перевірити свої сили, хто думає, що він супермандрівник, який всіх порве :wink:
Аватар користувача
Pavu4ok
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 673
З нами з: П'ят 19.10.07 18:46
Звідки: Lviv.ua
Ім'я: Роман
Прізвище: Пастух
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: Стежками героїв 2008

UNREAD_POST nazar » Нед 28.06.09 18:08

я цього року йшов йшов перший раз та скажу чесно вже й не так важко було йти ...думав буде гірше ... перших два дні йде трохи напряжно а решта тобі стає піфігу і йдеш бо тре дойти.... команда Тури найкраща ми цього року 8 але врахуйте що ми наймолодша команда СГ
P.S Я ще камінь з г.Грофи додому притянув тепер згадку маю ...а загалом дякую організаторам за гарно проведений час :)
Все що не робиться-все до ліпшого.
Аватар користувача
nazar
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 17
З нами з: Суб 29.03.08 11:25
Звідки: львів
Ім'я: Назар
Прізвище: Партика
Курінь: 41
Пластовий ступінь: Прих


Повернутись в Розваги

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron