Обговорення інтерв'ю з Ніною Карасевич

Обговорення питань, пов'язаних із функціонуванням Порталу: веб-хостинг, пошта, форум, фотоальбом тощо. Технічні запитання теж задавайте тут

Модератор: Модератори

Обговорення інтерв'ю з Ніною Карасевич

UNREAD_POST МзС » Пон 26.11.07 13:11

Текст інтерв'ю з коменданткою 15-тої "Орликіади" тут http://www.plast.org.ua/news?newsid=1768

Запрошуємо до обговорення цього інтерв'ю
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST alezhik » Пон 26.11.07 14:43

Ніна молодець! :thumbsup:
Мені сподобалось, що Ніна обєктивно бачить стан справ, і така позиція переконує мене, що наступного року акція буде вищого рівня ніж цього року і всі попередні.
Повторбсь: Ніна молодець! :thumbsup:
Гей-га!
Аватар користувача
alezhik
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 267
З нами з: Чет 10.08.06 20:30
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Білка » Пон 26.11.07 14:52

Ninka dywe xorowuj komendant!
molod4una!
p.s.
ale olukiady maje robutu odna komanda, ne rozporowena!
кожному своє!

ми ж город!
Аватар користувача
Білка
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1536
З нами з: Нед 14.11.04 15:56
Звідки: Вишгород, Україна- Lublin, Poland
Ім'я: Оленка
Прізвище: Слободяник
Курінь: к.ч. 18 "Шостокрилі", у минулому- підг.к.ім. Г.Барвінок
Пластовий ступінь: ст.пл.вірл.

UNREAD_POST Ximik » Пон 26.11.07 19:26

що ця акція повинна мати постійну «прописку»


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

оце правильно!!!
ПЛАСТ не робить людину ідеальною! Він робить її кращою ніж вона була до того!!!

Мій Блоґ
Аватар користувача
Ximik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 373
З нами з: Чет 04.12.03 16:48
Звідки: Станиця Луцьк.Україна
Ім'я: Рома
Прізвище: Коваль
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Полковник » Вів 27.11.07 17:13

:thumbsup:
Ніна дійсно молодець - і захід гарно організувала, і інтерв'ю цікаве.

Кинулася в очі теза "...чим пояснюється все менша активність хлопців в Пласті в принципі..."

Чи так це "бєзобідно" для Пласту?
Хоча це вже запитання для іншої гілки. В іншому розділі. Виховництво.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Vus » Сер 28.11.07 08:30

На відміну від інших дописувачів, скажу троха інше.
Хоч Ніна і класна людина, пластунка, але захід було проведено слабо.

Перше на що звернув увагу - відсутність команди. По суті було 2 команди - Ніна+Юля і тернопількі. Особливо чітко було видно неузгодженості тернопільських, хоч деякі і викладались на максимум. Ніна як ніколи права, що О. має мати команду по її підготовці, а не робитись на відстанні.

Друге, що дууууже вразило - низький рівень учасників. Деякі виступи були просто ніяки.

Вразило також мала чисельність учасників (особливо хлопців).

Бажаю наступному оргкомітету врахувати всі ці недоліки і зробити неперевершену Орликіаду в 2008 році.

П.С. : А Ніна дійсно молодець.

П.П.С. : Костянтин, а ти був в Тернополі під час Орликіади? Я просто тебе не бачив. (до речи, диск отримав - ДЯКУЮ).
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Lju » Сер 28.11.07 10:47

Низький рівень підготовки команд пояснюється тим, що їх загрузили завданнями по саме не хочу!!!
На мою думку, слід задуматись чи проводити цю акцію наступного року. Сумно, але все колись закінчується.
Вікно у Світ можна затулити газетою!
Аватар користувача
Lju
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 12
З нами з: Вів 27.02.07 19:59
Звідки: Станиця Львів
Ім'я: Людмила
Прізвище: Добриніна
Курінь: ч. 2 ім. Олени Степанівни

UNREAD_POST Lju » Сер 28.11.07 10:54

Вибачте, але не можу не згадати низький рівень організації проживання! Всі ті умови можна назввати одним негарним словом " параша" Соррі, звичайно, але коли ти старшопластун, котрий заплатив 10 грн.(20), то хочеш отримати хоча б щось за ті гроші, наприклад нормальні умови для ночівлі, а не спіть де хочете, а потім підйом в 7 ранку, і тусуйте з станиці де хочете! Ой як не ввічливо. Після таких умов наступного разу не хочеться їхати на цей змаг. і не тільки старшопластунам, а й гостям - юнацтву, котрі хотіли бути наступного разу учасниками орликіади, а після цьогорічних відвідин орликіади, вже не мають ніякого бажання
:thumbdown:
Вікно у Світ можна затулити газетою!
Аватар користувача
Lju
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 12
З нами з: Вів 27.02.07 19:59
Звідки: Станиця Львів
Ім'я: Людмила
Прізвище: Добриніна
Курінь: ч. 2 ім. Олени Степанівни

UNREAD_POST Полковник » Сер 28.11.07 12:30

Vus написав:П.П.С. : Костянтин, а ти був в Тернополі під час Орликіади? Я просто тебе не бачив. (до речи, диск отримав - ДЯКУЮ).


Не був, оцінюю по розповідям інших. Твоя теж цікава.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Lju » Сер 28.11.07 15:49

http://ludkina.multiply.com/journal/item/2
Враження про Орликіаду Ювілейну тут[/url]
Вікно у Світ можна затулити газетою!
Аватар користувача
Lju
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 12
З нами з: Вів 27.02.07 19:59
Звідки: Станиця Львів
Ім'я: Людмила
Прізвище: Добриніна
Курінь: ч. 2 ім. Олени Степанівни

UNREAD_POST Professor » Сер 28.11.07 18:41

Цитата:
Вибачте, але не можу не згадати низький рівень організації проживання! Всі ті умови можна назввати одним негарним словом " параша"

:eusa_naughty: перше попередження для адмінів за вживання ненормативної лексики

по-друге, за 10 гривень ти отримала у проживанні саме те, що ти могла отримати за 10 гривень. не випендрюватися, то й невипендриті будете... як каже народне прислів*я
Крокуємо разом http://100krokiv.info/ - Крок за кроком до 100-ліття Пласту!
Аватар користувача
Professor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 479
З нами з: Пон 20.10.03 13:16
Звідки: Станиця Ужгород
Ім'я: Андрій
Прізвище: Ребрик
Курінь: ч. 41/44 УСП/УПС
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Lju » Сер 28.11.07 20:46

Дякую, і соррі, але все ж можна було б і легше коментувати мій допис. а стосовно 10 гривень то раніше ночували на тій станиці і нічого не платили. :eusa_boohoo:
Вікно у Світ можна затулити газетою!
Аватар користувача
Lju
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 12
З нами з: Вів 27.02.07 19:59
Звідки: Станиця Львів
Ім'я: Людмила
Прізвище: Добриніна
Курінь: ч. 2 ім. Олени Степанівни

UNREAD_POST Professor » Сер 28.11.07 21:01

2Lju: можна не "виражацца" у відкритих темах форуму, а то читають "кому надо"...

а щодо Станиці - видать "власть ізмєнілась"... у нас інфляція 12% :lol:

зрештою, я жив за 20 в гірших умовах. але це не основне. 3-5 років тому ми, пластуни, слабо мріяли про всякі мажорські "спання" на подібних заходах... і платили по курсу дорожче...
Крокуємо разом http://100krokiv.info/ - Крок за кроком до 100-ліття Пласту!
Аватар користувача
Professor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 479
З нами з: Пон 20.10.03 13:16
Звідки: Станиця Ужгород
Ім'я: Андрій
Прізвище: Ребрик
Курінь: ч. 41/44 УСП/УПС
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Vus » Чет 29.11.07 07:58

Бажання халяви, як і бажання влади мають однакову природу і вона має місце в серці всіх пластунів :) :eusa_drool: (але тра мати совість і по халяві)

Вкладка могла б бути і більше, це не проблема для тих хто працює, для студентів це вже буде троха ніби напряг.
Але по суті тут не про вкладку варто було б говорити.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST WOK » Чет 29.11.07 14:19

Не розумію суті обговорення будь яких інтерв"ю, якщо обговорюють проведену акцію :eusa_think:
Навіщо обговорювати сказане?

Щодо акції. В "Орликіаді" наша команда приймала участь з 2003.
Вперше цього року я не потрапила на захід. Проте за відгуками зрозуміла, що акція була проведена не досить вдало.
Безперечно - комендант і команда не мають розпорошуватись,а мають діяти локально.
Що мене вразило на Орликіадах з 2003 по 2006, і що би можна було лишити:
з 2003 - поведінка. Все суворо точкувалось і не було ніякого гармидеру під час виступів. Та і якось все дружніше проводилось. Хоч умови для ночівлі були суто спартанські- всі покотом в спортзалі. :D , але всім було весело.

з 2004 - значно кращі проживання умови та і суперова вечірка за участю ТАРТАКа. Краща сцена і спец.можливості.
+ виступ Ярка яко кандидата на Гетьманича. :thumbsup: :wink:

з 2005 - Чорти постарались.Молодці!
+ мультики - супер!!!! Весь зал хором співав разом з Капітошкою.
Але до Полтави важко було всім добиратись.Навіть нам з Києва.
Ще плюс дикий холод у приміщеннях для ночівлі.
Та і відчутно було,що місцевий провід трохи не уявляв,що ж таке Орликіада.

з 2006 - щось нічого не вразило.(Ніно, не ображайся).
Можливо тому,що вже було як гість і розривалась між КУПО і Орликіадою.

Щодо попередніх завданя і безпосередніх завдань командам.Як на мене трохи вони не цікаві і дуже серйозні теми підіймаються. Тому й імпрези виходять або дуже містичні, або філософські або плачевно-драматичні.
Ріспект команді з Рахова,яка завжди підготує веселий виступ.І то підготує професійно. На них завжди хочеться іти дивитись.

Потрібно внести якусь веселість в захід і взяти позитивні здобутки всіх попередніх Орликіад.
Спокійно і ясно проголошуй свою правду,слухай також те,що кажуть інші,навіть якщо вони говорять не надто розумно,-бо й у цьому є якийсь сенс
Аватар користувача
WOK
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 497
З нами з: П'ят 27.05.05 17:12
Звідки: Ольжин град
Ім'я: Оксана
Прізвище: Хмеленко
Курінь: Курінь УСП ч.18 "Шостокрилі"

UNREAD_POST МзС » Чет 29.11.07 15:22

Не розумію суті обговорення будь яких інтерв"ю, якщо обговорюють проведену акцію
Навіщо обговорювати сказане?


Пластовий портал бере інтерв'ю не лише в комендантів акцій, просто зараз був період, що відбувались важливі крайові акції. Відповідно в обговоренні не завжди говорять лише про акцію.

Обговорення створюється з метою, щоб люди могли висловити свої думки, зауваження з приводу сказаного особою, у якої бралось інтерв'ю.

У такому обговоренні можна і варто ставити свої питання до цієї особи, якщо ви хочете зясувати для себе щось детальніше. Усі питання обов'язково будуть переадресовані до цієї особи.

Ми даємо можливість обговорити сказане, а обговорювати чи ні - це справа кожного зокрема.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST WOK » Чет 29.11.07 15:48

МзС написав:
Не розумію суті обговорення будь яких інтерв"ю, якщо обговорюють проведену акцію
Навіщо обговорювати сказане?



У такому обговоренні можна і варто ставити свої питання до цієї особи, якщо ви хочете зясувати для себе щось детальніше. Усі питання обов'язково будуть переадресовані до цієї особи.
.


А особа буде відповідати на загал на форумі?

Щось з усіх інтерв"ю я бачила відповідь тільки Миколи на всі питання.
А по інших - поговорили собі форумчани.

Для чого обговорювати,якщо не має зворотнього зв"язку?

Я не стібаюсь. Молодці,що придумали таку штуку-інтерв"ю.
Читати його цікаво.
А от чи доцільно обговорювати :eusa_think:
Спокійно і ясно проголошуй свою правду,слухай також те,що кажуть інші,навіть якщо вони говорять не надто розумно,-бо й у цьому є якийсь сенс
Аватар користувача
WOK
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 497
З нами з: П'ят 27.05.05 17:12
Звідки: Ольжин град
Ім'я: Оксана
Прізвище: Хмеленко
Курінь: Курінь УСП ч.18 "Шостокрилі"

UNREAD_POST МзС » Чет 29.11.07 16:11

А особа буде відповідати на загал на форумі?


Тільки так, адже ми ведемо переписку лише на сторінках Порталу:)

Щось з усіх інтерв"ю я бачила відповідь тільки Миколи на всі питання.
А по інших - поговорили собі форумчани.

В жодному іншому обговоренні вю не бачив питань до осіб, які давали ці вю, а тому це й було лише розмовою форумчан.

Для чого обговорювати,якщо не має зворотнього зв"язку?

Не всі мають змогу користуватись інтернетом або час читати форум, але якщо такі питання виникатимуть до ті, хто відповідає за вю у нас намагатимуться забезпечити цей зворотній зв'язок.

А от чи доцільно обговорювати

Практика коментувати новини, обговорювати вю є характарною чи не для всіх новинних сайтів, зважаючи, що Пластовий портал намагається бути інформаційний ресурсом, тому теж запозичили цю практику.

Молодці,що придумали таку штуку-інтерв"ю.

Дякую. але не ми придумали вю, воно існувало мабуть ще до мого народження :)
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Вишиванка » Чет 29.11.07 16:14

Одвічна проблема Пласту - невміння дякувати, а лише критикувати та знаходити недоліки. Ми всі стаємо такими мудрими та зарозумілими, з величезним пластовим організаторським, чи то виховницьким досвідом, яким не хочемо ні з ким ділитися...
Людиська, не знаю, як відреагують чи вже відреагували організатори на вашу критику, але особисто в мене зникло б усяке бажання робити щось для цих пластунів. Люди там викладалися на всі 100. І якби хоча б частина пластунів робили третину, того що роблять ці "активні одиниці", то не мали б ні проблем з харчуванням, проживанням, коштами, членством.
Зайняти позицію спостерігача - найлегше.
Аватар користувача
Вишиванка
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 5
З нами з: Нед 25.09.05 16:39
Звідки: Київ
Ім'я: Леся
Прізвище: Анусіна
Курінь: НепрОсті

UNREAD_POST Dnipro » Чет 29.11.07 16:56

Підтримую Лесю... так справді є... Якшо хтось шось робить то ми найвизначніші критики, але тільки но зявляється якась робота і відповідальність то вже всі мовчать... Думаю тут мають право критикувати Орликіаду лише ті хто її організовували попередніх років...

А на рахунок проживання там і вкладок, родзинок скажу вам таке... кожен находить те шо шукає... просто суспільство схиляється до конформізму, хтось сказав шо йому не сподобалось а його повторило ше 10 людей.... і так ланцюжком, а з тих хто критикує були там лише одиниці...
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST alezhik » Чет 29.11.07 17:32

Я можу трохи не погодитись з тим, що написав Петро і Леся - люди просто сказали, про неякісну послугу, яку їм надали. І тут головне, що організатори розуміють, що так і було і людям є на що нарікати. Тому є надія, що наступного року тих помилок вже не буде.
Гей-га!
Аватар користувача
alezhik
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 267
З нами з: Чет 10.08.06 20:30
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Dnipro » Чет 29.11.07 18:36

в будь якій організації є недоліки... Але давайте бачити дві сторони медалі... в Тернополі подібних акцій не було, той досвід який принесла Орликіада тернопільській станиці може бути використаним для інших масштабних пластових акцій в перспективі... Одна справа то було провести у Львові чи в Києві де насправді з цим легше працювати, бо таких акцій проходить досталь, є потрібні звязки і досвід...
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST Vus » П'ят 30.11.07 08:17

Правильно сказано - будь-яка акція може мати недоліки.
95, 96 роках в Рівному проводились Орликіади.
Вся станиця приймала участь в її підготовці - було багато упущень (які помітили організатори, але не помічали гості та учасники), але не було ляпів. Після проведення О. всі збирались і знов і знов обговорювали проблеми, шукали шляхів як їх усувати - це не страшно. Страшно їх приховувати та виправдовувати.

Маленький приклад (О. 2007):
Все починається з реєстрації, бейджа - хтось міг розгледіти своє ім"я на тому бейджі? Лише якщо дууууже вглядуватись - бо місце під ім"я затуляв малюнок. Це дрібниця найменша і ненайзначніша. При якісній підготовці все варто зважувати та перевіряти по кожній ділянці, шукати рішення проблем.

Звичайно команда працювала як могла, за це їй потрібно подякувати (ОБОВ"ЯЗКОВО!). Ми не можем знати всіх дрібниць підготовки (може їм відмовили в останній момент, і з більш зручного місця вони "вилетіли" на то шо мали).
Варто все обговорене не тільки "вилити" на голову організаторам, але і зробити з того висновки, рекомендації, можливо навіть прописати процедури як того уникати на майбутнє.

Про вартість поселення, мої деяки друзі самі собі шукали умов, знімали номер в готелі. Тому вартість вкладки в 10 чи 20 грн - тут ніхто на тому не заробить. А якщо хош гарно відпочити викладай 200 чи 300 грн (чи ще більше) за середненький номер в готелі. Я пречудово відпочив в Залі (правда прийшов туди о 3 ночі, коли юнацтво поснуло і перестало галдіти).

Як на мене, пластуни повинні вміти сприймати конструктивну критику. Навчившись цьому в пласті не буде "обломів" в житті реальному.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST WOK » П'ят 30.11.07 09:41

Не думала,що мої слова когось образять.
То ж перепрошую,Лесю,якщо Тебе вони зацепили.

Знаю,що критикувати дуже легко, а щось організувати самому - не дуже.Але моя критика була по-дружньому. Адже поважаю Ніночку і знаю скільки праці вона вклала в розвиток Пласту :thumbsup: .

Просто інколи спостерігачеві видно краще що не вдалось.
Тим паче, якщо було з чим порівнювати.

Ще раз повторюсь, що провід і команда мають бути з одного міста.
Ніна сама завважила,що важко було щось контролювати на віддалі.

Підтримую Вуса,що потрібно прописати процедури,щоб наступна команда мала менше труднощів і проколів.Хоча думаю це робиться :wink:

А щодо вдячності - то Леся права. Не має її в Пласті. Просто всі звикли,що праця виховника, зв"язкового і т.д. це щось належне.
То ж будьмо вдячними! :eusa_clap: :)
Спокійно і ясно проголошуй свою правду,слухай також те,що кажуть інші,навіть якщо вони говорять не надто розумно,-бо й у цьому є якийсь сенс
Аватар користувача
WOK
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 497
З нами з: П'ят 27.05.05 17:12
Звідки: Ольжин град
Ім'я: Оксана
Прізвище: Хмеленко
Курінь: Курінь УСП ч.18 "Шостокрилі"

UNREAD_POST Вишиванка » П'ят 30.11.07 11:29

Насправді мене чиїсь слова не ображали, бо я не була в оргкомітеті даної акції, я виконувала обов'язки виховниці команди, тому мало чим була дотична до організації Орликіади.
Якщо ми говоримо про критику, то вона має бути виправданою. Нікого не хочу образити, але чомусь серед "критиків" я не бачила жодного коменданта значної пластової акції, яка б могла претендувати на статус крайової.
Ми можемо бути виховниками, зв'язковими та навіть станичними, але ми не є і не були комендантами Спартакіад, Днів Пластунів, Плазм... etc.
Не бачу жодної логіки в тому, щоб люди які не знають, що таке організувати акцію на кілька сот дітей, говорили про її недоліки тим самим не запропонувавши шляху вирішення проблеми або ж не проявили ініціативу долучитися в "не такій ділянці" до її організації наступного році.
Аватар користувача
Вишиванка
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 5
З нами з: Нед 25.09.05 16:39
Звідки: Київ
Ім'я: Леся
Прізвище: Анусіна
Курінь: НепрОсті

Далі

Повернутись в Пластовий портал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron