Обговорення інтерв'ю з Ніною Карасевич

Обговорення питань, пов'язаних із функціонуванням Порталу: веб-хостинг, пошта, форум, фотоальбом тощо. Технічні запитання теж задавайте тут

Модератор: Модератори

UNREAD_POST alezhik » П'ят 30.11.07 11:58

Леся ти не зовсім права.
Дивитись на акції огранізатори повинні трохи з іншої сторони. Акція - це продукт, який вони "продають" для пластунів. І чим краща організація тим більше вони його "продадуть". Також вони проводять рекламу і стежать за іміджем. А зараз на форумі забездаром отримують думки "клієнтів" чи точніше "імовірних покупців" на свій продукт і це нормально. Реальний бізнес плотить за такі думки критики чи похвали шалені гроші, бо від цього залежить його розвиток. Більше думок більше матеріалу для роздумів і висновків.
А те що ми не є комендантами найбільших пластових акцій, так це не проблема, ми як мінімум беремо участьу їх організації, та робимо свої акції, які є меншими за маштабами але від того вони не позбавлені більшості нюансів організаційної роботи.
Повторюсь, мені приємно чути, що організатори Орликіади розуміють свої прорахунки, а це вселяє надію, що наступний раз їх не буде.
Гей-га!
Аватар користувача
alezhik
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 267
З нами з: Чет 10.08.06 20:30
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST WOK » П'ят 30.11.07 13:04

+1
:thumbsup:
Спокійно і ясно проголошуй свою правду,слухай також те,що кажуть інші,навіть якщо вони говорять не надто розумно,-бо й у цьому є якийсь сенс
Аватар користувача
WOK
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 497
З нами з: П'ят 27.05.05 17:12
Звідки: Ольжин град
Ім'я: Оксана
Прізвище: Хмеленко
Курінь: Курінь УСП ч.18 "Шостокрилі"

UNREAD_POST Чуприк » П'ят 30.11.07 13:32

Порівняння Пласту з бізнесом є модною тенденцією, але дуже не вдалим варіантом зі сфери людського існування. Бізнес і соціальна сфера мають дуже серьйозні відмінсоті. Зокерма - кінцева мета. Якщо бізнес - це нажива, споживання, тобто забоволення власне низових потреб. То соціальна сфера, Пласт переслідує мету вищу - задоволення вищих потреб: приналежності, спілкування, тощо.
Тому організатори заходів у Пласті перш за все не мають дбати за імідж чи то "продаж" свого продукту. А чітко реагувати на соціальну потребу. Чи потрібно зараз розвивати інтелектувальні зідбності нашого юнацтва, чи його творчі завдати? Які наголоси при цьому ставити? Чи банально йти по шялху найменшого опору і просто бавити юнацтво, сподіваючись. що певних ідейних цінностей Пласту воно дійде самостійно.
Головним ресурсом Пласт є людина, виховник, юнак чи юначка, новак і ... Тому оцінюючи щось чи когось ми маємо виходити саме з цього погляду. Є певні принципи критики які залежать від того чи ти поважаєш свого опонента чи ні. Фраза Лью - проживанн - параша взагалі не гідне пластуна (хіба то можна в індивідуальній розмові чи приватому спілкуванні казати) в коретній формі мала б звучати у форматі місце проживання зовсім не відповідало крайовому рівню акції, тощо. Враза Окасни - нічим не запамяталася у формулюванні - не запамяталася якимись яскравими враженням теж би звучала по іншому.
тепер щодо інтрев'ю - молодці хлопці що таке запровадили. Бо те про що розповідає володя відбувається (або мало б відбуватися) по кожній акції. Але лише його вікритий формат гарантує, що буде можливість почути всі думки та врахувати їх наступного разу.
По самому заходу - як на мене, він не є сучасним. більш креативним є Дент Пластуна, суто інтелектуальним може стати Плазма чи Інтелектуальний змаг у Львові. Тобто соціальну свою функцію наразі Орликіада не виконує, бо з'являються нові акції, які її переважають. Тому треба шукати щоьс суто Орликіадне... А це скалдно у відсутності постійної команди з одного міста. Тому на даному етапі я згоджуюся зі стацінарним місцем не залежно від міста. Головне щоб не розривалисяч. А про нову форму я колись писав на форумі Орликіади - змаг-форум для усвідомлення активним молодим поколінням пластунів проблем розвитку організації, творчих пошуків методів їх вирішення та обрання керманичів в цьому процесі - Гетьманич та Гетьманівна. Але то лише думки, які я нікому накидувати не збираюся - пенво нашому старшому юнатцву та молодшому старшопластунству легше вправлятися у нетактовній критиці людей які щось роблять, ніж самим займатися серйозними речами.
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Swyst » П'ят 30.11.07 14:43

Вишиванка написав: Ми можемо бути виховниками, зв'язковими та навіть станичними, але ми не є і не були комендантами Спартакіад, Днів Пластунів, Плазм... etc.
Не бачу жодної логіки в тому, щоб люди які не знають, що таке організувати акцію на кілька сот дітей, говорили про її недоліки тим самим не запропонувавши шляху вирішення проблеми або ж не проявили ініціативу долучитися в "не такій ділянці" до її організації наступного році.


"Для того щоб оцінити якість яйця не потрібно бути куркою", нажаль не пам'ятаю хто сказав.

Насправді кому як не нам їх оцінювати ???? Виховникам та зв'язковим, тим чиє юнацтво є учасниками акції.

Звісно чомусь в Пласті так заведено, що критика є занадто критичною, але вона має бути !!! Просто слід її правильно сприймати, адже певно немає жодної акції яка спододобалась б усім.

Я погоджуюсь з Олегом, новий час вимагає від нас нових ідей у впровадженні соціально важливої роботи. Якщо колись Пласт давав можливість відчути романтику мандрівки, ночівлі в наметах і був фактично монополістом, то зараз будь хто може придбати GPS, модний намет і спорядження і піти в гори з дітьми, нажаль.

На Орликіаді був тільки один раз і цього мені було достатньо щоб зрозуміти, що надалі рватись на неї немає потреби, хоча купа моїх друзів відкладають усі справи, щоб тільки на неї поїхати . . .

Скільки людей, - стільки думок
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Lju » Суб 01.12.07 21:53

В мене питання, а чого орликіада стала мігрувати іншими містами?На мою думку в Києві організаторам було б легше організувати змаг. хоча я можу помилятися... А ше є пропозиції до коменданта... напр. кожного року придумувати щось нове в програмі змагу, щоб було цікавіше. і давати трохи менеше завдань, бо з ними, чесне слово, було важкувато справитися через брак часу, хоча ніби його було багато.
Вікно у Світ можна затулити газетою!
Аватар користувача
Lju
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 12
З нами з: Вів 27.02.07 19:59
Звідки: Станиця Львів
Ім'я: Людмила
Прізвище: Добриніна
Курінь: ч. 2 ім. Олени Степанівни

UNREAD_POST Lolik » Вів 04.12.07 23:30

Чуприк, не розділяй бізнес і соціальну сферу - бізнес це також частина суспільного життя. Звісно, за певною межею починаються відмінності, але паралель Олега цілком вірна: думка "споживачів" є неоціненним джерелом, тому ї треба слухати, якою б неприємною вона не була.
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Чуприк » Сер 05.12.07 09:59

В цьому плані погоджуюся, я більше про те які межі орієнтування на цю думку. В бізнесі - все для клієнта, а в соціальній сфері при цьому не варто втрачати певну позаекономічну мету, певний внутрішній зміст. Бо за логікою бізнесу, краще не Орликіада, а Казантип.
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Ведмідь » Сер 05.12.07 16:13

Чуприк + 1
Якщо метою бізнесу є максимізація прибутку, то будь-яка НГО має свою місію. Така NGO (неурядова організація), як Пласт має свою мету, місію....

Тому слід думку маси підтягувати під певний рівень, накидати свої цінності, а не так: якщо більшість пропонує замість руханки полежати в наметах, то давайте поспимо, бо на це є попит. (Ясно, що я утрірую :lol: )

Це взагальному, а щодо теми,
то Ніна -молодець :!:

Дійсно, моральне право критикувати її мають ті, хто самі організовували орликіади, а не будь-хто кому хочеться порсто пописати на форумі.
"Лише сміливі мають щастя"

Зображення
Аватар користувача
Ведмідь
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 438
З нами з: Нед 04.12.05 21:07
Звідки: Київ
Ім'я: Василь
Прізвище: Хом'як
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST mykola muzala » Сер 05.12.07 17:56

моральне право критикувати її мають ті, хто самі організовували орликіади
тільки Орликіади? ;)
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Scalpel » Сер 05.12.07 20:45

mykola muzala написав:
моральне право критикувати її мають ті, хто самі організовували орликіади
тільки Орликіади? ;)

Тільки організовували? :)
Аватар користувача
Scalpel
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1468
З нами з: Нед 30.05.04 22:10
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Микичак
Курінь: самітник

UNREAD_POST Ведмідь » Чет 06.12.07 00:08

mykola muzala написав:
моральне право критикувати її мають ті, хто самі організовували орликіади
тільки Орликіади? ;)

Підловив, підловив. :eusa_clap: :eusa_clap:
Малось на увазі "критикувати за недоліки організації орликіади." :D
"Лише сміливі мають щастя"

Зображення
Аватар користувача
Ведмідь
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 438
З нами з: Нед 04.12.05 21:07
Звідки: Київ
Ім'я: Василь
Прізвище: Хом'як
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Vus » Чет 06.12.07 08:06

От ти цікавий.
Невже вищенаведена критика була брехнею?
Невже зал для виступів був теплим, це лише юнацтво незрозуміло чого цокотіло зубами і сиділо у верхньому одягу.
Невже вбиральні були на рівні європейських, це лише старшопластунство не розгледіло їх чистот?
Ти взагалі був там щоб шось казати про О. 2007 (з цього почнем. І це без намагання "заткнути" рота)?

П.С.: А якщо О. нема сенсу розвивати та покращувати то дійсно можна все просто замовчувати, так як ти і кажеш.

Думка гостей є дуже показова і справа навіть не в умовах які необхідно створити, вся справа в команді яка робить захід.
А на цій О. НАСПРАВДІ СПІЛЬНОЇ команди розгледіти не вдалось.
Дописувати більше не буду, бо основне вже сказав, а сперечатись з приводу "можна / не можна обговорювати" це просто глупо.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Чуприк » Чет 06.12.07 11:33

Володю, не йде суперечка треба чи не треба, а скорше ЯК вартує подавати аргументовану критику. От і все. Тому думки є надважливі, але в даному випадку дуже залежить від форми. Толерантне почути легше ніж відвертий наїзд. Чи не так?
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Vus » Чет 06.12.07 11:48

Погоджуюсь, Славко.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Papirka » Чет 06.12.07 16:03

Вишиванка написав:Не бачу жодної логіки в тому, щоб люди які не знають, що таке організувати акцію на кілька сот дітей, говорили про її недоліки тим самим не запропонувавши шляху вирішення проблеми або ж не проявили ініціативу долучитися в "не такій ділянці" до її організації наступного році.

Це обговорення і було створине аби "запропонувати шлях вирішення певної проблеми".Погоджуся з Алєжиком - ті хто долучається до організації часом робить набагато більше, аніж той хто організовує.

Зрештою, моя думка - варто акцетувати увагу не на якості організації, а на рівні учасників. А то шото з руками кульгає ця Орликіада. :eusa_shhh: ! Не хотілаб вдаватися до патетики, но в мої часи ...ніхто не звертав уваги на чому спить, а дивилися, що представляють інші і на якому рівні :D
У кожного із нас є свої слабкості,
Хтось любить вінінгрет, хтось пироги,
Та мало задоволення від радіості,
якій не заздрять мої вороги.
Е.Севрус
Аватар користувача
Papirka
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 9
З нами з: Сер 07.11.07 09:51
Звідки: Львів
Ім'я: Ірина
Прізвище: Папірник
Курінь: Ті, що Греблі рвуть
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Чуприк » П'ят 07.12.07 11:04

Певно троха і люди змінилися з того часу...Будемо ми як європейські скаути років через 5-7 приїжджати в ліс на галявинку, де вже спеціальні працівники на мангалі шашлички та картопельку запекли, на плакатах дививтися дерева та тварини... Ех, а де мої 17 років....
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Papirka » П'ят 07.12.07 12:49

Чуприк написав: Ех, а де мої 17 років....


Ось-ось Славку! Де твої 17! :D Про свої мовчу...
У кожного із нас є свої слабкості,
Хтось любить вінінгрет, хтось пироги,
Та мало задоволення від радіості,
якій не заздрять мої вороги.
Е.Севрус
Аватар користувача
Papirka
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 9
З нами з: Сер 07.11.07 09:51
Звідки: Львів
Ім'я: Ірина
Прізвище: Папірник
Курінь: Ті, що Греблі рвуть
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Lju » Нед 16.12.07 19:11

:idea: Без критики нема вдосконалення, бо здається, що все перфект!
Вікно у Світ можна затулити газетою!
Аватар користувача
Lju
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 12
З нами з: Вів 27.02.07 19:59
Звідки: Станиця Львів
Ім'я: Людмила
Прізвище: Добриніна
Курінь: ч. 2 ім. Олени Степанівни

UNREAD_POST Чуприк » Чет 20.12.07 12:42

Погоджуюся. Тепер тілько знайти межу між конструктивною критикою і наїздом ;).
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Нєфору4ок » Чет 20.12.07 23:02

:eusa_clap: :thumbsup:
Пізнай себе-тільки тоді ти зможеш пізнати щастя...а як серйозно-хай живуть ХАЛЯВЩИКИ!!!
Аватар користувача
Нєфору4ок
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 354
З нами з: Вів 27.11.07 22:07
Звідки: Острог,Рівненська обл.
Ім'я: Тарасик
Прізвище: Хмару4ок
Курінь: ім.Василя-Констянтина Острозького
Пластовий ступінь: пл.розв.

UNREAD_POST Zjelia » Сер 16.01.08 17:10

Пропоную наступні думки висловлювати тут :) http://www.plast.org.ua/forum/viewtopic.php?t=2004
ст.пл.скоб Назар Зелінка, OЗО
Терпи! Терпець тебе шліфує!
Крути свої педалі!
Аватар користувача
Zjelia
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 57
З нами з: Суб 23.10.04 13:17
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Назар
Прізвище: Зелінка
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST ~FOX~ » П'ят 18.01.08 23:54

Блін!От Зєля всю малину спортив( :( не всі такі блатні там читати можуть) :( :(
http://www.ordenxrest.at.ua

На лицарську честь,і на предківську славу....
Аватар користувача
~FOX~
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 534
З нами з: Суб 21.10.06 10:08
Звідки: Файне місто Тернопіль
Ім'я: Ромео
Курінь: "Орден Хрестоносців"
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Zjelia » Пон 21.01.08 15:31

На численні прохання тепер тут: http://www.plast.org.ua/forum/viewtopic ... 3631#63631
ст.пл.скоб Назар Зелінка, OЗО
Терпи! Терпець тебе шліфує!
Крути свої педалі!
Аватар користувача
Zjelia
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 57
З нами з: Суб 23.10.04 13:17
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Назар
Прізвище: Зелінка
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Поперед.

Повернутись в Пластовий портал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron