Обговорення інтерв'ю з Ігорем Шевчуком

Обговорення питань, пов'язаних із функціонуванням Порталу: веб-хостинг, пошта, форум, фотоальбом тощо. Технічні запитання теж задавайте тут

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Колібрі » Вів 06.11.07 10:38

Слава Богу тепер хоч стало цілком очевидно, що СПАРТАКІАДА - найбільша крайова пластова акція, оскільки ДП такого статусу не має. :eusa_dance: :eusa_dance: :eusa_dance: Ну і відповідно, оскільки найвищий рівень Пласту певноїх держави є Крайовий, то очевидно, що на цьому рівні акція є найбільшою для Пласту загалом. Звичайно з цим твердженням можна і не погодитись, що думаю деякі друзі і успішно зроблять нижче, але принаймні тоді так - СПАРТАКІАДА-найбільша акція Пласту в сенсі кількості приїжджих на неї пластунів з інших осередків :) :) :) Маю необхідні списки з зазначенням приналежності до тої чи іншої станиці :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
....і що не зможу я в словах сказати сам, тобі напише в небі мій аероплан......(12/45)
Аватар користувача
Колібрі
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 58
З нами з: Чет 11.10.07 13:15
Звідки: Івано-Франківськ
Ім'я: Віталій
Прізвище: Голутяк
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Колібрі » Вів 06.11.07 10:39

Слава Богу тепер хоч стало цілком очевидно, що СПАРТАКІАДА - найбільша крайова пластова акція, оскільки ДП такого статусу не має. :eusa_dance: :eusa_dance: :eusa_dance: Ну і відповідно, оскільки найвищий рівень Пласту певної держави є Крайовий, то очевидно, що на цьому рівні акція є найбільшою для Пласту загалом. Звичайно з цим твердженням можна і не погодитись, що думаю деякі друзі і успішно зроблять нижче, але принаймні тоді так - СПАРТАКІАДА-найбільша акція Пласту в сенсі кількості приїжджих на неї пластунів з інших осередків :) :) :) Маю необхідні списки з зазначенням приналежності до тої чи іншої станиці :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
....і що не зможу я в словах сказати сам, тобі напише в небі мій аероплан......(12/45)
Аватар користувача
Колібрі
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 58
З нами з: Чет 11.10.07 13:15
Звідки: Івано-Франківськ
Ім'я: Віталій
Прізвище: Голутяк
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST alezhik » Вів 06.11.07 10:50

Віталій, я тебе щиро вітаю, що ти нарешті розібрався за n років, що і як, і знайшов де Спартакіада є найбільшою, тож постав собі + за старання. МОЛОДЕЦЬ
Гей-га!
Аватар користувача
alezhik
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 267
З нами з: Чет 10.08.06 20:30
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун

друзі,...

UNREAD_POST MOdest » Вів 06.11.07 12:19

[color=green]"Тому я заздрю Спартакіаді, котра

здобула цей статус, дарма що помилилася з

літочисленням, й тихенько реву у шматочку..."[/color]


Ce сумно (ревти у шматочку незручно)... Ярко, ти

однозначно прав! :eusa_pray: Я їм постояно казав,

шо вони неправильно роки рахують... 7515 – ось

зарас який рік, дарма, що то від створення світу,

якшо рахувати правильно!
І навіщо тобі ті десять тисяч?... ти краше спи

ночами.
І взагалі ви здря сусю тему почали... – перші, другі,

скільки років, хто вище, хто вище, сильніше,... ми

кращі, ні ми крутіщі,...
Ну-ну нізя так, ми ж сім*я, шо забули?!
Краше давайте згадаємо у кого першого молочні

зуби повипадали :D
А Сіромашка і правда – дуже гарний хлопчик, добре

усе сказав!
"No one can whistle a symphony. It takes an orchestra to play it."
"Video Games are bad for you? That's what they said about Rock 'n Roll."
Аватар користувача
MOdest
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 28
З нами з: П'ят 06.10.06 11:59
Звідки: Ivano–Frankivsk, Ukraine
Ім'я: Viktor
Прізвище: Mo
Курінь: Chota Krylatyx, 4oK

друзі,...

UNREAD_POST MOdest » Вів 06.11.07 12:37

"Тому я заздрю Спартакіаді, котра здобула цей статус, дарма що помилилася з літочисленням, й тихенько реву у шматочку..."
Ce сумно (ревти у шматочку незручно)... Ярко, ти однозначно прав! :eusa_pray: Я їм постояно казав, шо вони неправильно роки рахують... 7515 – ось зарас який рік, дарма, що то від створення світу, якшо рахувати правильно! І навіщо тобі ті десять тисяч?... ти краше спи ночами. І взагалі ви здря сусю тему почали... – перші, другі, скільки років, хто вище, хто вище, сильніше,... ми кращі, ні ми крутіщі,...
Ну-ну нізя так, ми ж сім*я, шо забули?!
Краше давайте згадаємо у кого першого молочні зуби повипадали :D
А Сіромашка і правда – дуже гарний хлопчик, добре усе сказав!
"No one can whistle a symphony. It takes an orchestra to play it."
"Video Games are bad for you? That's what they said about Rock 'n Roll."
Аватар користувача
MOdest
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 28
З нами з: П'ят 06.10.06 11:59
Звідки: Ivano–Frankivsk, Ukraine
Ім'я: Viktor
Прізвище: Mo
Курінь: Chota Krylatyx, 4oK

UNREAD_POST Swyst » Вів 06.11.07 12:48

Колібрі написав:СПАРТАКІАДА - найбільша крайова пластова акція


А який орган затвердив "крайовість" ???? :eusa_drool:
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST МзС » Вів 06.11.07 12:50

2 Ярко
Дякую, посмішим. Не плач, може і ми колись опустимся, піднімемось (необхідне підкреслити) до того, що станемо акцією крайового рівня.

Пости по 2 рази, це мабуть, щоб всі краще зрозуміли.

Кожна акція, що відбувається в Україні є крайовою, адже відбувається у даному краї. Як на мене це логічно.

ДП відбувається у Львові. Це теж логічно.

Львів знаходжиться в Україні. це логічно.

Висновок. ДП найбільша акція у краї Україна.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST YarkO » Вів 06.11.07 15:11

Ага, то як ніяких аргументів немає вже щодо "давності" і "першості" на користь Франика немає, то давайте побалакаємо і про чисельність ;)

Модестику, та ми не сваримося. Просто, розумієш, сидимо по роботах-універах і немає до чого вчепитися. Тому ми робимо добру справу =)
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST YarkO » Вів 06.11.07 15:22

Позаяк чотири роки займаюся інфо-політикою ДП, то можу стверджувати, що ДП ніколи не позиціонували як найбільшу крайову акцію. Тільки як найбільший пластовий фестиваль чи найбільший пластовий акцію.

Окрім того акція, хоча й надалі формально є міського значення, фактично є найбільшим заходом в Україні, що проводить Пласт

Вікіпедія


Якщо вже придираємося, то придираємося по-дорослому. :wink: Звідси, якщо ДП позиціонує себе як набільша пластова акція, а С як найбільша крайова акція, то робимо логічний і дещо сенсаційний висновок, що "День пластуна" проводить організація Пласт, а "Спартакіаду" досі незнана організація "Край"... :D :D :eusa_dance:

А ще можна запитати великий Google...
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST YarkO » Вів 06.11.07 15:25

Франківці, я тут, розумієш, якісь джерела вказую, на когось покликаюся, то ви б теж могли вже вивісити ті свої списки, на які кілька разів покликалися ;)

Трошки серйозного. Якби я був Референтом преси та інформації КПС, то вже давно настріляв би по вухах і ДП, і С за те, що розписуються за увесь Пласт перед ЗМІ, хоч, формально, такого права не мають.
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST WoolF » Вів 06.11.07 18:52

Як малі діти, чесне слово... :?
Аватар користувача
WoolF
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 883
З нами з: Сер 30.03.05 12:18
Звідки: Станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

UNREAD_POST BabaOld » Сер 07.11.07 11:03

Pomashka_7 написав:
mykola muzala написав:Перша Крайова Спартакіада відбулась у Львові здається в 2000 році...


:eusa_shhh: :eusa_shhh: :eusa_shhh:
Микола... не розчаровуй людей... най собі свято вірять про свою "першу" крайову спартакіаду...
:lol: :lol: :lol:

Львівські тійко і вміють, що вимахуватися...."якби понти світилися, то в станиці Львів були б білі ночі"... може стане того????????? Вже й нема до чого причепитися....
Зображення
Цікаво, куди давиться міліція? Пенсіонер-революціонерка У.
Аватар користувача
BabaOld
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 630
З нами з: Пон 22.10.07 14:03
Звідки: Stanislaw
Ім'я: Христя
Прізвище: Іванаускайте
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Pomashka_7 » Сер 07.11.07 11:58

:shock: :shock: :shock:

BabaOld написав:Львівські тійко і вміють, що вимахуватися...."якби понти світилися, то в станиці Львів були б білі ночі"... може стане того????????? Вже й нема до чого причепитися....


ну капєц, два наїзди від одної людини ще й в один день (попередній наїзд на референтів 3 проби)
:o
Pomashka_7
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 364
З нами з: Вів 09.03.04 21:31
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Вахній
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST YarkO » Сер 07.11.07 12:59

BabaOld написав:
Pomashka_7 написав:
mykola muzala написав:Перша Крайова Спартакіада відбулась у Львові здається в 2000 році...


:eusa_shhh: :eusa_shhh: :eusa_shhh:
Микола... не розчаровуй людей... най собі свято вірять про свою "першу" крайову спартакіаду...
:lol: :lol: :lol:

Львівські тійко і вміють, що вимахуватися.... "якби понти світилися, то в станиці Львів були б білі ночі"... може стане того????????? Вже й нема до чого причепитися....


Але ти глупе... =)

Хоча фраза - просто супер!!! :D :D :D
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Колібрі » Сер 07.11.07 13:48

2 не глупих: а ну мені Бабцю не обажайте, Вас поваги до старших не вчили :) :) :)
....і що не зможу я в словах сказати сам, тобі напише в небі мій аероплан......(12/45)
Аватар користувача
Колібрі
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 58
З нами з: Чет 11.10.07 13:15
Звідки: Івано-Франківськ
Ім'я: Віталій
Прізвище: Голутяк
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST BabaOld » Сер 07.11.07 14:33

YarkO написав:
BabaOld написав:
Pomashka_7 написав:
mykola muzala написав:Перша Крайова Спартакіада відбулась у Львові здається в 2000 році...


:eusa_shhh: :eusa_shhh: :eusa_shhh:
Микола... не розчаровуй людей... най собі свято вірять про свою "першу" крайову спартакіаду...
:lol: :lol: :lol:

Львівські тійко і вміють, що вимахуватися.... "якби понти світилися, то в станиці Львів були б білі ночі"... може стане того????????? Вже й нема до чого причепитися....


Але ти глупе... =)

Хоча фраза - просто супер!!! :D :D :D

глупе???????? а ти де таке слово найшов???????? тобі словника подарувати??????? тре поповнювати свій словниковий запас українськими словами, виду дерненьке чи як. А взагалі в цьому плані я маю рацію!!!!!!!! 100%!!!!
Зображення
Цікаво, куди давиться міліція? Пенсіонер-революціонерка У.
Аватар користувача
BabaOld
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 630
З нами з: Пон 22.10.07 14:03
Звідки: Stanislaw
Ім'я: Христя
Прізвище: Іванаускайте
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST YarkO » Сер 07.11.07 18:16

BabaOld написав:глупе???????? а ти де таке слово найшов???????? тобі словника подарувати??????? тре поповнювати свій словниковий запас українськими словами, виду дерненьке чи як. А взагалі в цьому плані я маю рацію!!!!!!!! 100%!!!!


Так у Львові говорять. Якшо ти знаєш щось про наші ночі, то могла б і про мову почитати ;)

А словника подаруй - буду вдячний. Тіки от на початку зроби дарчий напис "Пластуну-снобу", як то вже колись зробив Чуприк ;)
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST BabaOld » Сер 07.11.07 18:21

YarkO написав:
BabaOld написав:глупе???????? а ти де таке слово найшов???????? тобі словника подарувати??????? тре поповнювати свій словниковий запас українськими словами, виду дерненьке чи як. А взагалі в цьому плані я маю рацію!!!!!!!! 100%!!!!


Так у Львові говорять. Якшо ти знаєш щось про наші ночі, то могла б і про мову почитати ;)

А словника подаруй - буду вдячний. Тіки от на початку зроби дарчий напис "Пластуну-снобу", як то вже колись зробив Чуприк ;)

то перестаньте так говорити, то не личить українцям, тим більше львів`янам!!!! треба розмовляти літературною мовою!!!
P.S. З мене словник! :)
Зображення
Цікаво, куди давиться міліція? Пенсіонер-революціонерка У.
Аватар користувача
BabaOld
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 630
З нами з: Пон 22.10.07 14:03
Звідки: Stanislaw
Ім'я: Христя
Прізвище: Іванаускайте
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST mykola muzala » Сер 07.11.07 20:58

І це просто жахливо, бо я не сплю ночами уже чотири роки поспіль, а бідні Полякові й усі п'ять. Бо якби ДП мав паперчик, що він є крайовою акцією, затвердженою КПС/КПР/ГПБ/КУПО та ЮМПЗ, то у нас одразу б зріс рівень організації і до нас завітали одразу усі 10 тисяч українських пластунів!

Тому я заздрю Спартакіаді, котра здобула цей статус, дарма що помилилася з літочисленням, й тихенько реву у шматочку...

ярчег, пішу спадстула, сльози мєшают гаваріть...

як ця Спартакіада, так і всі чотири попередні була організована на високому рівні, це стверджую як безпосередній представник оргкомітету, адже маю з чим порівнювати.
а це достатньо не скромно - ми ж бо сперечаємось про абсолютні показники (кількість учасників, статус, першість), а це достатньо відносний критерій... Хоча знов ж таки повторюсь, що Спартакіада класний захід і дуже потрібний, і масштабний і т.д. Оргкомітету ж великий ріспект, бо можу собі уявити, що воно таке організувати такий захід...

Львівські тійко і вміють, що вимахуватися...."якби понти світилися, то в станиці Львів були б білі ночі"
бугага!!!! але я не проце ;) - мене наприклад дивує, коли "вимахуються" ті, хто й вимахуватись немають чим (я не про Спартакіаду - я загалом). А якщо переглянути статистику абсолютну за 17 років існування Пласту після відновлення (я колись починав таку робити, коли мене вчергове дістали фрази типу "Ой, цей Львів - нічого не роблять і взагалі ніякі пластуни, а ЯК вимахуються"), то я думаю, що львівяни достатньо скромні пластунята....
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST BabaOld » Сер 07.11.07 22:21

mykola muzala написав:
Львівські тійко і вміють, що вимахуватися...."якби понти світилися, то в станиці Львів були б білі ночі"
бугага!!!! але я не проце ;) - мене наприклад дивує, коли "вимахуються" ті, хто й вимахуватись немають чим (я не про Спартакіаду - я загалом). А якщо переглянути статистику абсолютну за 17 років існування Пласту після відновлення (я колись починав таку робити, коли мене вчергове дістали фрази типу "Ой, цей Львів - нічого не роблять і взагалі ніякі пластуни, а ЯК вимахуються"), то я думаю, що львівяни достатньо скромні пластунята....

Та це якось не до теми сказано, малося на увазі, що львівська спартакіада у 2000 році тут не має аж ніякого значення...і то було досить таки недоречно згадано, шо б там хто не говорив, і відношення до інтерв`ю Шевчука впринципі не має, тре час відчасу дивитися на тему розмови... :)
Зображення
Цікаво, куди давиться міліція? Пенсіонер-революціонерка У.
Аватар користувача
BabaOld
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 630
З нами з: Пон 22.10.07 14:03
Звідки: Stanislaw
Ім'я: Христя
Прізвище: Іванаускайте
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Vus » Чет 08.11.07 08:06

Історична справедливість відновлена.
Їду у Львів дивитись на білі ночи.
Шо там ще цікавого говорив Ігор? :)
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST BabaOld » Чет 08.11.07 08:52

Vus написав:Історична справедливість відновлена.
Їду у Львів дивитись на білі ночи.
Шо там ще цікавого говорив Ігор? :)

див. тут Інтерв'ю з Ігорем Шевчуком - багаторічним коменедантом Спартакіади тут - http://www.plast.org.ua/news?newsid=1679
Зображення
Цікаво, куди давиться міліція? Пенсіонер-революціонерка У.
Аватар користувача
BabaOld
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 630
З нами з: Пон 22.10.07 14:03
Звідки: Stanislaw
Ім'я: Христя
Прізвище: Іванаускайте
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Полковник » Чет 08.11.07 10:48

Друзі, про що ви сперечаєтеся?
Яке має значення хто перший Львів, чи Франківськ?
Маємо радіти, якщо вдається масштабний пластовий захід будь де - Київ, Симферопіль, Львів, Франківськ, Харків, Черкаси, Тернопіль...

А от пластовому проводу давно пора визначитися зі статусами "станичний", "окружний", "крайовий".
Крайовий захід має проводитися з рамена крайового провода, а не станиці чи округи.
Тоді цих недолугих суперечок не було б.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST YarkO » Чет 08.11.07 12:51

Друже Костянтине, це не є недолугою суперечкою...

YarkO написав:Модестику, та ми не сваримося. Просто, розумієш, сидимо по роботах-універах і немає до чого вчепитися. Тому ми робимо добру справу =)
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

Хм...

UNREAD_POST MOdest » П'ят 09.11.07 11:43

Тільки відійшов чайку попити...
зле робите – далі сваритесь. Я конєшно розумію, що усе в порівнянні пізнається, та з чим ви хоште порівнювати Спартакіаду? З Днем пластуна? З львівською спартакіадою...? А навіщо?
Мені здається що при обговорені цієї теми жодна з сторін просто не налаштована на позитив, вам дядьки просто подобається "бакланити" одне одного ( :thumbdown: )
А шукати усілякі там документи, для підтвердження першості у якогось з міст (Львова чи Франика) це взагалі дітвацтво, дядьки!

[quote]Крайовий захід має проводитися з рамена крайового провода, а не станиці чи округи.
Тоді цих недолугих суперечок не було б[/quote]
Цікаво було б подивитись на це... царство Пластове на землі ^_^
"No one can whistle a symphony. It takes an orchestra to play it."
"Video Games are bad for you? That's what they said about Rock 'n Roll."
Аватар користувача
MOdest
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 28
З нами з: П'ят 06.10.06 11:59
Звідки: Ivano–Frankivsk, Ukraine
Ім'я: Viktor
Прізвище: Mo
Курінь: Chota Krylatyx, 4oK

Поперед.Далі

Повернутись в Пластовий портал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron