Обговорення інтерв'ю з Ігорем Шевчуком

Обговорення питань, пов'язаних із функціонуванням Порталу: веб-хостинг, пошта, форум, фотоальбом тощо. Технічні запитання теж задавайте тут

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Olesjko » П'ят 09.11.07 16:19

YarkO написав:Друже Костянтине, це не є недолугою суперечкою...

YarkO написав:Модестику, та ми не сваримося. Просто, розумієш, сидимо по роботах-універах і немає до чого вчепитися. Тому ми робимо добру справу =)


я певно зовсім наївна, шоб очікувати від кожного пластуна намагання і прагнення жити за Пластовим Законом,але шановні, там таки є таке як:
Братерський і доброзичливий,
Завжди доброї гадки.

Може хватить чванитися, чубитися навіть якшо просто від того, шо не має до чого вчепитися? В Україні і без того хватає таких "маладцов"

Мені соромно і сумно таке читати :cry:

п.с. яка б вона не була Перша чи НЕперша, але Спартакіада у Франківську справді організована на високому рівні. Друзі, ви - молодці! :thumbsup:
Olesjko
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 1
З нами з: П'ят 09.11.07 16:00
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Олеся
Прізвище: Архипчук
Курінь: НепрОсті
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST alezhik » П'ят 09.11.07 16:54

Суперечка в цій гілці проста, як двері. І охарактеризувати її можна висловом:
"Як говорив Сократ : «Платон мені друг, але істина важливіша»".
Все просто - організатори "Спартакіади" у Франківську доплюсовують до відліку акції 1, як символ поваги до друзів пластунів, яку вклали свої сили у "Спартакіаду" 2000 року.
Гей-га!
Аватар користувача
alezhik
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 267
З нами з: Чет 10.08.06 20:30
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST mykola muzala » П'ят 09.11.07 20:50

Платон мені друг, але істина важливіша
от власне. Ніхто не говорить про те, що Спартакіада в Франківську погана чи погано організована чи непотрібна. Говориться виключно про те, що в 2000 році були люди, які організовували це вперше і організатори Спартакіади в Франківську, знаючи скільки часу, сил та інших ресурсів треба вкласти в проведення такого заходу, за принципом "Пластун братерський та доброзичливий", мусили б врахувати це в найменшому - часу відліку Краойвих Спартакіад в Україні...

P.S. Я не був організатором Спартакіади в 2000 році, мій курінь ні юнацький ні старшопластунський не був організатором Спратакіади в 2000 році, я не був членом пластового проводу, який долучався до організації цієї Спраткіади я, навіть, не брав в ній участь як учасник, тому не маю особистого зацікавлення у визнанні Першою Спартакіади у Львові - це швидше справа істини, про яку говорив Сократ...
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST BabaOld » П'ят 09.11.07 23:55

І на цій веселій ноті давайте повернемось до того інтерв`ю, про яке гласить тема цієї гілки.
Зображення
Цікаво, куди давиться міліція? Пенсіонер-революціонерка У.
Аватар користувача
BabaOld
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 630
З нами з: Пон 22.10.07 14:03
Звідки: Stanislaw
Ім'я: Христя
Прізвище: Іванаускайте
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Колібрі » Суб 10.11.07 14:57

Цілком підтримую, що давно пора повернутись до теми обговорення саме інтерв'ю, але не можу не сказати напевно останню репліку до цієї суперечки. А не можу тому, що всі п'ять років, які Спартакіада проводиться у Франківську пам'ятаю як слова Гімну Пласту :) :) :) , бо був причетний до їх організації в значній мірі. Так от.
Дуже добре, що друзі згадують про пластовий закон і про те, що пластун братерський і доброзичливий, завжди доброї гадки......Але тоді мені не зрозуміло, чому ті ж самі друзі не памятали цих елементарних для пластуна речей, коли приїжджали на Спартакіаду у 2004 і у 2005 році??? :eusa_naughty: :eusa_naughty: :eusa_naughty: Чому саме від них доводилось чути фрази: "ваша акція - г...но" (друг Олег Литвин) і інші подібні за змістом репліки???? Або погрози мені особисто, як бунчужному, від, тоді станичного Львова (друг Микола Музала), який обіцявся дати "в голову", якщо не знайдуть його капелюх (з яким до речі пожартували його ж львівські друзі)??? Так емоції, все розумію.....але після цього ніяких офіційних вибачень я так і не почув....
Ну і давайте завершимо з пластовим законом. Точка ч.10 "слухняний пластовому проводу". Так от, до відома всієї громадськості, коли ми подали на затвердження КПР проект "Перша Крайова Спартакіада до 60-ої річниці створення УПА", ніяких заперечень до жодного з цих слів не було. Проект був затверджений. І до Франківців чи організаторів Спартакіади ніяких притензій бути не може. Ось істина, про яку Ви пишете, друзі! Доречі, не хочу розчаровувати великих знавців філософії, але фразу "Платон мені друг, але істина дорожче", сказав Арістотель http://www.philsci.univ.kiev.ua/biblio/dovi2.html#2.3 :wink:
....і що не зможу я в словах сказати сам, тобі напише в небі мій аероплан......(12/45)
Аватар користувача
Колібрі
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 58
З нами з: Чет 11.10.07 13:15
Звідки: Івано-Франківськ
Ім'я: Віталій
Прізвище: Голутяк
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Lolik » Суб 10.11.07 15:20

Хтось мусить першим припинити. Аргументи щодо першості вже озвучено, тож тепер це справа кожного - яку Спартакіаду вважати Першою, яку Крайовою, а яку Першою Крайовою.

Місце і дата першої присяги в Незалежній Україні теж точно не встановлені, як з'ясувалось :)
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST BabaOld » Суб 10.11.07 17:01

Браво, Віталік!!!!! :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
А ми цього року сміялися з усього вищесказаного після закінчення Спартакіади-2007.....оскільки інцидентів цього року не було - Чорти у Львові залишились :D
Зображення
Цікаво, куди давиться міліція? Пенсіонер-революціонерка У.
Аватар користувача
BabaOld
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 630
З нами з: Пон 22.10.07 14:03
Звідки: Stanislaw
Ім'я: Христя
Прізвище: Іванаускайте
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST МзС » Суб 10.11.07 17:32

оскільки інцидентів цього року не було - Чорти у Львові залишились


Справді інциденти створюють Чорти на Спартакіаді, а решта всі білі і пухнасті, от тільки ми приїздимо і щороку вам все псуємо.

Я так гадаю, що якщо це офіційна позиція, то моєму куреню не буде аж надто складно взагалі не приїздити на цю акцію.

Ну, а якщо BabaOld просто язиком ляпає, не думаючи, то нехай почне думати, хоч іноді
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST BabaOld » Суб 10.11.07 18:22

МзС написав:
оскільки інцидентів цього року не було - Чорти у Львові залишились


Справді інциденти створюють Чорти на Спартакіаді, а решта всі білі і пухнасті, от тільки ми приїздимо і щороку вам все псуємо.

Я так гадаю, що якщо це офіційна позиція, то моєму куреню не буде аж надто складно взагалі не приїздити на цю акцію.

Ну, а якщо BabaOld просто язиком ляпає, не думаючи, то нехай почне думати, хоч іноді

Не сприймай все так близько до серця!!! Я то не в образу! Ваш курінь додає пікантності пластуванню! І не ляпаю я язиком, бо в основному всі інциденти, про які говорить Віталік траплялися через Чортів, і взагалі проти цього куреня анічогісінько не маю, навіть навпаки! То був ЖАРТ!!!
Зображення
Цікаво, куди давиться міліція? Пенсіонер-революціонерка У.
Аватар користувача
BabaOld
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 630
З нами з: Пон 22.10.07 14:03
Звідки: Stanislaw
Ім'я: Христя
Прізвище: Іванаускайте
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST МзС » Суб 10.11.07 18:50

Значить просто ляпав

Ваш курінь додає пікантності пластуванню


Навіть не прошу пояснити, бо то, мабуть, ще один твій жарт. Приправами посипаємо все пластування, чи як?

і взагалі проти цього куреня анічогісінько не маю, навіть навпаки


що ти маєш за нас?

То був ЖАРТ!!!

тупий
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST BabaOld » Суб 10.11.07 19:44

Ще раз перепрошую! Абсолютно нічого в сторону куреня поганого не сказала! Не зрозуміла за що образа, але ще раз вибачаюсь. Видно в наших містах гумор різний.
Зображення
Цікаво, куди давиться міліція? Пенсіонер-революціонерка У.
Аватар користувача
BabaOld
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 630
З нами з: Пон 22.10.07 14:03
Звідки: Stanislaw
Ім'я: Христя
Прізвище: Іванаускайте
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст. пл.

Поперед.

Повернутись в Пластовий портал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron