Обговорення інтерв'ю з Ігорем Шевчуком

Обговорення питань, пов'язаних із функціонуванням Порталу: веб-хостинг, пошта, форум, фотоальбом тощо. Технічні запитання теж задавайте тут

Модератор: Модератори

Обговорення інтерв'ю з Ігорем Шевчуком

UNREAD_POST МзС » Сер 31.10.07 22:01

Інтерв'ю з Ігорем Шевчуком - багаторічним коменедантом Спартакіади тут -
http://www.plast.org.ua/news?newsid=1679

Запрошуємо до обговорення.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST mykola muzala » Сер 31.10.07 22:45

Перша Крайова Спартакіада відбулась у Львові здається в 2000 році...
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Dnipro » Сер 31.10.07 22:49

Сіроманець молодець... без цієї людини пласт був би не таким... не одноразово приходилось бувати на спартакіадах і Говерлях, і кожного разу щось нове, шось цікаве і незабутнє.... :thumbsup:
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST Колібрі » Чет 01.11.07 09:31

:eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: Хороше інтрев'ю!!! Приемно, коли про тебе пам'ятають. Сірома справді молодець, але я йому казав, щоб він не віддавав 5 Спартакіаду. Хоча це його особиста справа. Вирішив, значить так має бути.
Щодо того, де і коли відбулась перша Спартакіада, то думаю досить постійно мусолити цю тему. Хіба це настільки важливо??? Перша Крайова Спартакіада у м. Івано-Франківську відбулась у м. Івано-Франківську у 2003 році. Відтоді акція є періодичною та до сьогодні має постійну прописку. Найголовніше це, а не формальності стосовно відліку.
....і що не зможу я в словах сказати сам, тобі напише в небі мій аероплан......(12/45)
Аватар користувача
Колібрі
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 58
З нами з: Чет 11.10.07 13:15
Звідки: Івано-Франківськ
Ім'я: Віталій
Прізвище: Голутяк
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Полковник » Чет 01.11.07 09:51

Організаторам - респект!
Молодці!
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST mykola muzala » Чет 01.11.07 10:42

Акція й справді велика, добре організована і дуже потрібна - це, без сумніву, величезна заслуга всіх, хто долучався до організації Спартакіади впродовж останніх пяти років.

Проте
Перша Крайова Спартакіада ... відбулась ...у 2003 році
є прямою зневагою зусиль організаторів Першої Крайової Спартакіади у Львові в 2000 році... ;)
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Колібрі » Чет 01.11.07 10:57

Микола, яка зневага :eusa_naughty:??? Читай уважніше! Перша Крайова Спартакіада у м. Івано-Франківську відбулась у 2003 році. Ніхто не заперечує Спартакіад, що відбувались у інших містах, але у нашому місті перша за рахунком Крайова Спартакіада відбулась саме тоді. Не фрагментуй текст, будь-ласка. :eusa_naughty:
....і що не зможу я в словах сказати сам, тобі напише в небі мій аероплан......(12/45)
Аватар користувача
Колібрі
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 58
З нами з: Чет 11.10.07 13:15
Звідки: Івано-Франківськ
Ім'я: Віталій
Прізвище: Голутяк
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST ljana » Чет 01.11.07 12:12

Спартакіада це дійсно дуже хороший і позитивний захід для пластунів, але все ж таки були недоліки, які було видно не озброєним оком. Не хочу казати що все було настільки паскудно, але іноді мені здавалося, що організувалося лиш би організувати...
Я рада що ми поїхали на цю Спартакіаду, головне ми розважилися, пограли в своє задоволення, а також зустріли друзів... :eusa_dance:
Чого не лікують ліки, те виліковує залізо, чого не лікує залізо, те виліковує вогонь
Аватар користувача
ljana
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон 05.03.07 13:03
Звідки: Львів
Ім'я: Роксоляна
Прізвище: Двораковська
Курінь: Чорноморські Хвилі
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Pomashka_7 » Чет 01.11.07 13:13

mykola muzala написав:Перша Крайова Спартакіада відбулась у Львові здається в 2000 році...


:eusa_shhh: :eusa_shhh: :eusa_shhh:
Микола... не розчаровуй людей... най собі свято вірять про свою "першу" крайову спартакіаду...
:lol: :lol: :lol:
Pomashka_7
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 364
З нами з: Вів 09.03.04 21:31
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Вахній
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST ljana » Чет 01.11.07 13:25

Pomashka_7 написав:
mykola muzala написав:Перша Крайова Спартакіада відбулась у Львові здається в 2000 році...


:eusa_shhh: :eusa_shhh: :eusa_shhh:
Микола... не розчаровуй людей... най собі свято вірять про свою "першу" крайову спартакіаду...
:lol: :lol: :lol:



:eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
Чого не лікують ліки, те виліковує залізо, чого не лікує залізо, те виліковує вогонь
Аватар користувача
ljana
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 90
З нами з: Пон 05.03.07 13:03
Звідки: Львів
Ім'я: Роксоляна
Прізвище: Двораковська
Курінь: Чорноморські Хвилі
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST mykola muzala » Чет 01.11.07 20:28

Перша Крайова Спартакіада у м. Львові відбулась у 2000 році

Перша Крайова Спартакіада у м. Івано-Франківську відбулась у 2003 році

Перша Крайова Спартакіада у N відбулась у X році

Перша Крайова Спартакіада у X відбулась у N році

правильно, щоб нікому образливо не було - "Кожному місту свою Першу Крайову Спартакіаду" :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST WoolF » Чет 01.11.07 20:43

Шютнікі!!! :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
WoolF
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 883
З нами з: Сер 30.03.05 12:18
Звідки: Станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

UNREAD_POST Vus » П'ят 02.11.07 08:45

Не був присутнім особисто на перших спартакіадах, але точно знаю що перший замут спортових змагань був у львові для ст.пл. по футболу (зі слів інших калиняк, що там були). У франеку просто вивели це на інший рівень з участю юнацтва.

Микола, найкращий спосіб відстояти свою думку - надати джерела де є інфа про першість і крайовість змагань у Львові (назва, дата виходу джерела; назва документа, дата його прийняття/виходу, орган який його прийняв).
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Swyst » П'ят 02.11.07 08:58

Vus написав:
Микола, найкращий спосіб відстояти свою думку - надати джерела де є інфа про першість і крайовість змагань у Львові (назва, дата виходу джерела; назва документа, дата його прийняття/виходу, орган який його прийняв).



Перша Крайова Пластова Спартакіада була проведена в Львові у 2000 році куренем Ліосві Чорти, яка стала логічним продовженням 5 річного досвіду проведення станичних юнацьких спартакіад.

Зокрема на ній були присутні команди , (по пам'яті), Львова, Дрогобича, Стрия, Надівірної, Рівно, Криму, збірна Сходу та інших регіонів України, запис у відповідних документа можна знайти, оскільки КПР-КПС навіть виділяло під неї кошти, які успішно потім "просто не надійшли" і організатори гасили всі борги власними ресурсами.

щодо документації, то хтілось б подивитись згідно якого документа проводяться теперішні крайові спартакіади, чомусь здається що їх просто нема, натомість варто зробити, бо дійсно важлива і добре організована акція.

Повертаючись до першої крайової (Львівської) то я приймав в ній участь як юнак і команда мого куреня здобула 3-тє місце
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Колібрі » П'ят 02.11.07 09:48

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:Якже все-таки чудово знайти консенсус! Це я про слова Миколи, що кожне місто може починати свій відлік. Принагідно нагадаю шановному паньству, що тема обговорення все-таки інтерв'ю з Ігорем Шевчуком, а воно доволі велике, тому думаю можна і ще про щось поговорити, не??? :) :) :)
....і що не зможу я в словах сказати сам, тобі напише в небі мій аероплан......(12/45)
Аватар користувача
Колібрі
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 58
З нами з: Чет 11.10.07 13:15
Звідки: Івано-Франківськ
Ім'я: Віталій
Прізвище: Голутяк
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST YarkO » П'ят 02.11.07 16:26

РІК 2000
...
29-31 жовтня стався ще один великий проект кодла «Близниця» – Перша Крайова пластова Спартакіада. Вперше за історію Пласту на Старій Землі вирішено об’єднати пластунів-любителів спорту цілого Українського Пласту в одному великому змазі. Спартакіада зібрала команди з Дрогобича, Надвірної, Рівного, Тернополя, Івано-Франківська, Лаврикова, Євпаторії, Мирного, Новоозерної, міст Львівської області і призерів станичної Спартакіади зі Львова. Були презентовані такі види спорту: футбол, баскетбол, волейбол. Змагання проходили одночасно в кількох спортивних залах Львова. На учасників та гостей чекала екскурсійна програма, забави і дискотеки.

По закінченню Спартакіади, 1 листопада, всі бажаючі могли приєднатись до загально львівської теренової гри «Листопадовий Зрив», присвяченої утворенню Західно-Української Народної Республіки.

Джерело: Сірі Хмари. Нарис історії кодла «Близниця» Великого Племені Лісових Чортів (1990-2005) (готується до виходу). У "Сірі хмари" інформація потрапила із спогадів учасників, організаторів та "Вісника Спартакіади".


Справа навіть не у тому, що хтось у когось перебрав назву. Просто відсутня загальна координація інформаційних та інших процесів у Пласті. Перша Крайова Спартакіада у м. Івано-Франківську відбулась у 2003 році? Чудово! Але хіба пасує вести відлік від георграфічно обмеженої точки? Як тоді одність і єдність Пласту? Зрештою. виходячи з логіка крайова (!) спартакіада не може вести свій лік у кожному новому місці з нуля. Хтось собі уявляє, якби китайці заявили, що у 2008 році відбудуться Перші Олімпійські Ігри у Пекіні?!

Так само цікаво було читати твердження Прес-служби станиці Івано-Франківськ, що остання Спартакіада у І-Ф була найбільшим пластовим заходом...
Якщо комусь цікаво, то знайте, що найбільшим пластовим заходом є День Пластуна у Львові =). Маю арґументи і списки зареєстрованих осіб, як комусь треба
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Vus » Пон 05.11.07 14:37

От тепер все зрозуміло стало.
Дякую, Ярко!
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST alezhik » Пон 05.11.07 17:16

http://www.plast.org.ua/photo/displayim ... =0&pos=136

та фото до слів Ярка.
Гей-га!
Аватар користувача
alezhik
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 267
З нами з: Чет 10.08.06 20:30
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST YarkO » Пон 05.11.07 18:44

alezhik написав:http://www.plast.org.ua/photo/displayimage.php?album=topn&cat=0&pos=136

та фото до слів Ярка.


А які саме мої слова воно ілюструє?
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Lolik » Пон 05.11.07 21:11

Формально перша-крайова-спартакіада, безперечно, відбулась у Львові, її комендантом був Славко Луців, і я навіть маю на комп'ютері верстку першого номера Екрану Спартакіади, яку сам і верстав. Вона, зрештою, стала і останньою-крайовою у Львові...

І власне у Львові Спартакіада таки "загнила". Наскільки я розумію, основна причина - це велика кількість ресурсів, які слід прикласти, щоб провести такий захід на належному рівні. А в той час у Франківську вона навпаки розвинулась і стала традиційною. За що хлопцям великий ріспект! :thumbsup:
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST stas-if » Пон 05.11.07 22:32

2 Ярко

Спартакіада в Івано-Франківську є Крайовою акцією, а який статус мав День Пластуна 2007??? :eusa_whistle:
Зображення
Аватар користувача
stas-if
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1068
З нами з: Вів 17.01.06 19:57
Звідки: Івано-Франківськ
Ім'я: Станіслав
Прізвище: Провальний
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST stas-if » Пон 05.11.07 22:37

на загал

як ця Спартакіада, так і всі чотири попередні була організована на високому рівні, це стверджую як безпосередній представник оргкомітету, адже маю з чим порівнювати.

Що ж стосується успіху організації Спартакіад всіх років є те, що вона є акцією станиці, у всі ст.пл та юнацьку курені безпосередньо приймають участь в її організації незважаючи на свої амбіції.

СПАРТАКІАДА - це обличчя станиці Ів.-Франківськ :lol: :lol: :lol:

СПАРТАКІАДА - це фішка Франика :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Зображення
Аватар користувача
stas-if
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1068
З нами з: Вів 17.01.06 19:57
Звідки: Івано-Франківськ
Ім'я: Станіслав
Прізвище: Провальний
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST МзС » Вів 06.11.07 06:48

Спартакіада в Івано-Франківську є Крайовою акцією, а який статус мав День Пластуна 2007???


Навіщо ДП статус крайової акції?

Єдине, що це дасть, як на мене, це проблеми із фінансуванням, бо нажаль через край фінанси йдуть досить таки натяжно.

Якщо на цю акцію Львівської станиці і так приїзджають команди майже з цілого краю, а відвідуваність з кожним роком росте.

Минулого року в нас було 3 команди з інших скаутських організацій (одна з них "Скіф" з Дніпропетровська), які не змогли виступити через ряд обставин, а відповідно ми докладаємось, щоб Пласт був відкритою організацією.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST alezhik » Вів 06.11.07 09:03

Вибач Ярчик, не та зсилочка :oops:
Спробуй оцю http://www.plast.org.ua/photo/albums/us ... ski/04.jpg
Гей-га!
Аватар користувача
alezhik
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 267
З нами з: Чет 10.08.06 20:30
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST YarkO » Вів 06.11.07 09:32

stas-if написав:2 Ярко

Спартакіада в Івано-Франківську є Крайовою акцією, а який статус мав День Пластуна 2007??? :eusa_whistle:


День пластуна зголошений і дозволений на проведення СПС Львова, відповідно – День пластуна за паперами є станичною акцією.

І це просто жахливо, бо я не сплю ночами уже чотири роки поспіль, а бідні Полякові й усі п'ять. Бо якби ДП мав паперчик, що він є крайовою акцією, затвердженою КПС/КПР/ГПБ/КУПО та ЮМПЗ, то у нас одразу б зріс рівень організації і до нас завітали одразу усі 10 тисяч українських пластунів!

Тому я заздрю Спартакіаді, котра здобула цей статус, дарма що помилилася з літочисленням, й тихенько реву у шматочку...
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

Далі

Повернутись в Пластовий портал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron