Скарги і пропозиції адміністрації форуму

Обговорення питань, пов'язаних із функціонуванням Порталу: веб-хостинг, пошта, форум, фотоальбом тощо. Технічні запитання теж задавайте тут

Модератор: Модератори

Скарги і пропозиції адміністрації форуму

UNREAD_POST Andriy » Пон 01.10.07 12:15

На мою думку (зробив висновок, читаючи форум) треба тут висловлювати своє "кльово" чи "ФЕ"... бо форум вже існує довго, міняються адміни і модератори, що призводить до різних непорозумінь...
до чого це я - ось до чого... Нехай адміністрація читає і робить висновки... що добре, а що погано... а не витає в повітрі чи повзає по землі...
в цій гілці повинні дописувати всі і радив би, за претензії і "наїзди" не вживати банів, попереджень тощо...

в першу чергу - ця тема - для Вас, шановна адміністрація...

оскільки не знаючи думки народу щодо форуму... толку з вас адмінів... (багато було тем щодо вільнодумства, але при відсутності цієї теми ви станете диктаторами відповідно)

наперед вдячний за сприяння (якщо таке буде) і вдячний адміністрації за розуміння, а також вдячний учасникам форуму за сміливість...

ВПЕРЕД!

P.S. прошу адмінів чи модераторівцю тему поставити в даному розділі першою і поставити знак важливості (знак оклику тобто, чи як там в вас...). Дякую.
Могутня є сила Чуттів, але Розум над нею, над Розумом вічна Душа, а Господь над Душею!
Аватар користувача
Andriy
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 396
З нами з: Пон 24.11.03 12:18
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Андрій
Прізвище: Купина
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Okim » Пон 01.10.07 12:26

гарна тема. . подібні вже були, надіюся, ця таки існуватиме ..

читайте цю тему: http://www.plast.org.ua/forum/viewtopic.php?t=1813
мені сподобалася пропозиція полковника, думаю, було б не погано щось таке ввести в дію
Okim
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1033
З нами з: Вів 31.05.05 20:12
Ім'я: delete
Прізвище: delete

UNREAD_POST mykola muzala » Пон 01.10.07 23:03

Треба ще створити тему завваги адміністрації форуму до учасників...
:D

Попри те, що не належу до адміністрації форуму, все ж таки: дуже легко зайти на щось готове і відписати типу
толку з вас адмінів...
(слова напевно все ж таки вирвані з контексту, але ніхто закон Мерфі не відміняв - якщо щось може бути зроблено (зрозуміле) не так, то воно обовязково буде зроблено (зрозуміте) не так)... до чого це я... а-а-а, згадав - перед тим як комусь щось вказувати почніть зміни із себе і виріште питання для себе - чи маєте Ви право комусь на щось вказувати і яким чином можете це робити. Якщо це пропозиції - зазвичай вони радо приймаються і втілюються в життя, якщо це наїзд типу
Нехай адміністрація читає і робить висновки... що добре, а що погано... а не витає в повітрі чи повзає по землі...
в цій гілці повинні дописувати всі і радив би, за претензії і "наїзди" не вживати банів, попереджень тощо...
і ще декілька тем, повязаних з однією-станичною-акцією-однієї-станиці, то в таких випадках я, на вашому місці, запахав свої думки так далеко, щоб ніхто навіть не запідозрив наявності в мене таких думок, бо висловлення навіть найправильніших думок в ТАКОМУ тоні заслуговує не тільки на віртуальний бан, а на абсолютно реальне "лікування" манії величі...

І не забувайте, що форум таки Пластовий і напряму підпадає під Пластовий закон;)
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Scalpel » Пон 01.10.07 23:08

Для чого зав'язуватись на одній темі, коли є цілий розділ призначений в тому числі і для цього?
Аватар користувача
Scalpel
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1468
З нами з: Нед 30.05.04 22:10
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Микичак
Курінь: самітник


Повернутись в Пластовий портал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron