Знищити і позбавити реєстрації

Обговорення питань, пов'язаних із функціонуванням Порталу: веб-хостинг, пошта, форум, фотоальбом тощо. Технічні запитання теж задавайте тут

Модератор: Модератори

Знищити і позбавити реєстрації

UNREAD_POST Полковник » Пон 01.10.07 11:13

http://www.plast.org.ua/forum/viewtopic ... 6456#56456

Цей пост зайвий раз підкреслює негативи від реєстрації всіх бажаючих.
Потрібно жзмінити правила реєстрації таким чином, щоб унеможливити подібні явища. Як приклад можу навести форуми байкерів і скайдайверів - мене там реєстрували протягом декількох днів і не по автоматичним формам, а по особистому листу до модераторів з моїми даними і обгрунтуваннями. Чи мене перевіряли, чи ні - я того не знаю, але при такій реєстрації імовірність попадання випадкових людей, які пишуть всякий бруд, різко зменшується.

Крім того, вже писалося про те, щоб ввести кнопку "Доповісти модераторам", яка б дала можливість кожному користувачу негайно звернути увагу модераторів на те, що потрібно знищити, або на користувача, якого потрібно забанити, а то й позбавити реєстрації.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Scalpel » Пон 01.10.07 23:01

Раджу вам не реагувати на такі пости. Це рекламні боти.
Вони видаляються зразу ж після виявлення.
Справа в недосконалості системи CAPTCHA (пам'ятаєте, при реєстрації вас просили набрати код за картинки?). Так от, боти навчились її обходити, поки що адекватних рішень мало.

Дякую, за уважність, але адміністрація і так дбає про це.

Реєстрація за анкетами уже довела свою неспроможність: рекламні боти відсилають листи і реальні люди губляться в морі спаму.
Аватар користувача
Scalpel
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1468
З нами з: Нед 30.05.04 22:10
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Микичак
Курінь: самітник


Повернутись в Пластовий портал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron