вимога повернути теми "свято осені '07"

Обговорення питань, пов'язаних із функціонуванням Порталу: веб-хостинг, пошта, форум, фотоальбом тощо. Технічні запитання теж задавайте тут

Модератор: Модератори

вимога повернути теми "свято осені '07"

UNREAD_POST Okim » Пон 17.09.07 07:56

Правила користування Пластовим форумом - Адміністрування та модерування написав:... Метою модерування є забезпечення якнайкомфортніших умов спілкування для учасників форуму ..

видалено теми "свято осені - 28, 29, 30 вересня" без ніяких попереджень і пояснень
так проявляється забезпечення якнайкомфортніших умов спілкування для учасників?
* акція зголошена і дозволена
* (тут увага, для особливо ....) заборони на розміщення оголошення про "со" на пластовому форумі зі сторони спс тернополя немає
я, яко автор теми і головний організатор акції вимагаю повернути до попереднього повноцінного функціонування тему в розділ "теревені" та "акції та проекти"

Правила користування Пластовим форумом - Мета написав:1.1. Метою Пластового форуму (надалі – форуму) є надання технічної можливості обміну інформацією між його користувачами, зокрема пластунами, для обговорення в режимі он-лайн проблем та питань, пов'язаних з діяльністю пластових організацій.
Okim
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1033
З нами з: Вів 31.05.05 20:12
Ім'я: delete
Прізвище: delete

UNREAD_POST Wizor » Пон 17.09.07 13:26

Підтриимую
Аватар користувача
Wizor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 446
З нами з: Суб 06.01.07 12:46
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Тарас
Прізвище: Ковалик
Курінь: 51
Пластовий ступінь: Учасник

UNREAD_POST Змій » Пон 17.09.07 14:22

+1
“Манить мене, мене манить...” пісня Boвкулаків
Аватар користувача
Змій
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1254
З нами з: Нед 18.06.06 21:22
Звідки: Львів
Ім'я: Іван
Прізвище: Чир
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST YarkO » Пон 17.09.07 15:59

ось такий лист прийшов.
я йому вірю.


from "PLAST National Scout Organization of Ukraine, Stanytsja TERNOPIL" <ternopil>
Sep 13 (4 days ago)
to portal(вухо)l.plast.org.ua
date Sep 13, 2007 5:08 PM
subject [portal] Portal

Скоб!
Згідно рішення СПС ст.Тернопіль акція "Свято Осені" була дозволена з умовою оголошення про неї після 21 вересня 2007 р. Тому прошу зняти новину http://www.plast.org.ua/news?newsid=1552 до 21 вересня, а також тему на форумі.
Наперед дякую!

в.о. Голови СПС ст.Тернопіль ст.пл.скоб Назар Зелінка, ОЗО


Виділення - моє.
Особисто я вважаю, що відкриття теми на форумі теж є оголошенням про акцію.
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Okim » Пон 17.09.07 17:12

letter написав:date Sep 13, 2007 5:08 PM

приблизно тоді ж наш в.о. Голови СПС ст.Тернопіль ст.пл.скоб Назар Зелінка, ОЗО кинув допис в темі со .
дещо пізніше я залишив свій допис на кшталт: "не видаляйте.. тут свої але, які будуть вирішені в приваті";
мав icq-бесіду і все було вирішено на користь здорового глузду:

icq history написав:Зєля ‎(13.09.2007 20:05):
про форум добре, нехай буде

кілька хвилин тому я ще попросив його посприяти ..

не знаю кому персонально адресувати:
надалі просив би перш ніж видаляти, переносити etc такої важливості теми, зачекати згоди автора
Okim
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1033
З нами з: Вів 31.05.05 20:12
Ім'я: delete
Прізвище: delete

UNREAD_POST Lolik » Пон 17.09.07 20:21

Я Вам писав на пошту, ще тепер продублюю тут.

РОЗБЕРІТЬСЯ МІЖ СОБОЮ

Якщо в.о. пише, що було рішення СПС, ми знімаємо теми, бо кожен із нас зобов'язаний виконувати рішення проводу. Якщо він насправді не проти - то далі я би хотів писати нецензурщиною.

Ми не можемо фізично і не хочемо включати-виключати теми поки ви собі дискутуєте, можна чи не можна. Роботи на Порталі багато, рук мало.

Тому
1) були новини - ми їх включили
2) прийшла вимога - ми виключили
3) тепер до 21 змін не буде
Сподіваюсь, висновки на майбутнє зроблять всі, хто цю тему прочитав

Ми робимо все можливе для оперативного обміну інформацією, але такі "вибрики" насправді нашим зусиллям не сприяють. Сподіваюсь що така позиція зрозуміла.

Адміністратор Порталу (не лише форуму)
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Okim » Пон 17.09.07 21:29

lolik написав:РОЗБЕРІТЬСЯ МІЖ СОБОЮ

ми розібралися, невже це не зрозуміло з попереднього допису?
з проводом свої пришпили, але щодо того, що б мав кожен з нас робити:
ПРИЙМАТИ СПІЛЬНІ РІШЕННЯ ЗІ СПІЛЬНОЮ ЗГОДОЮ

lolik написав:ми не можемо фізично і не хочемо включати-виключати теми поки ви собі дискутуєте, можна чи не можна
ну то якого біса видаляти теми, якщо автор залишає
okim, Пн 17.09.07 17:12 написав:допис на кшталт: "не видаляйте.. тут свої "але", які будуть вирішені в приваті"


ще раз для більшої уваги:
надалі просив би перш ніж видаляти, переносити etc такої важливості теми, зачекати згоди автора

lolik написав:сподіваюсь, висновки на майбутнє зроблять всі, хто цю тему прочитав

теж дуже на це надіюсь
.

[створюю нову тему в розділі "теревені" під назвою "Свято Осені - 28, 29, 30 вересня"; думаю, тепер більш ніж зрозуміло: ЇЇ НЕ ВИДАЛЯТИ
+ новини на порталі мають продовжити тішити око читача 21-го вересня]
всім дякую за увагу
Okim
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1033
З нами з: Вів 31.05.05 20:12
Ім'я: delete
Прізвище: delete

UNREAD_POST Lolik » Пон 17.09.07 22:14

стримай коні. хто тобі дав право вимагати і вказувати, що робити?
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Wizor » Вів 18.09.07 21:45

Окім тут правий стопудово....
Аватар користувача
Wizor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 446
З нами з: Суб 06.01.07 12:46
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Тарас
Прізвище: Ковалик
Курінь: 51
Пластовий ступінь: Учасник

UNREAD_POST Swyst » Вів 18.09.07 22:04

Богдан тут правий стопудово . . .
Є ще думки???
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST hevko » Вів 18.09.07 23:05

from "PLAST National Scout Organization of Ukraine, Stanytsja TERNOPIL" <ternopil>
Sep 13 (4 days ago)
to portal(вухо)l.plast.org.ua
date Sep 13, 2007 5:08 PM
subject [portal] Portal

Скоб!
Згідно рішення СПС ст.Тернопіль акція "Свято Осені" була дозволена з умовою оголошення про неї після 21 вересня 2007 р. Тому прошу зняти новину http://www.plast.org.ua/news?newsid=1552 до 21 вересня, а також тему на форумі.
Наперед дякую!

в.о. Голови СПС ст.Тернопіль ст.пл.скоб Назар Зелінка, ОЗО


А що це за така УМОВА??? Перший раз про таке явище чую.... :)

Треба розібратись.
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Аватар користувача
hevko
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет 23.10.03 18:18
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Андрій
Прізвище: Гевко
Курінь: Плем'я Могікан
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST МзС » Сер 19.09.07 07:54

Нє, Окім ти не правий і це теж стопудово!

До нас було звернення проводу станиці, яка дозволила оголошувати про акцію лише з 21 вересня, як на мене безглузда умова, але якщо вона була, то ви її повинні були дотримуватись, натомість ви надіслали нам новину і підняли тем на форумі. Як на мене це стопудово неправильно, бо тим ви підставляєте насамперед нас.

І вибач, але чи не здається тобі безглуздим питати в людини чи не проти вона, щоб ми відімкнули її тему, коли в нас є вимога проводу?
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Lolik » Сер 19.09.07 17:28

Взагалі до нас мають попадати матеріали, які є 100 разів прочитані і вивірені, на розташування яких є повні права (дозвіл, авторські там права і т.д.).

дана ситуація нагадує мені приказку "пани б'ються - в хлопів чуби тріщать".

якщо хто-небудь вважає, що додавання новин і взагалі підтримка сайту - це так же просто, як і нашкробати одне речення тут на форумі - то він глибоко помиляється.

а той хто дозволяє собі смикати нас "додайте. зніміть. поміняйте. ой забув..." (це не тільки про цю ситуацію) просто не поважає працю цілої групи людей. Щастя що таких насправді не так багато :)
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST ~FOX~ » Чет 20.09.07 08:06

Я перепрошую за те що втручаюся в дискусію:oops:,але якого ... не можна піарити акцію до 21 вересня???Це ж немає ніякої логіки!!!Що станеться якщо учасники наперед запланують собі вихідні???А не посеред тижня почати збиратися до мандрівки???Якіта неполадки получаються...
http://www.ordenxrest.at.ua

На лицарську честь,і на предківську славу....
Аватар користувача
~FOX~
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 534
З нами з: Суб 21.10.06 10:08
Звідки: Файне місто Тернопіль
Ім'я: Ромео
Курінь: "Орден Хрестоносців"
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST МзС » Чет 20.09.07 08:44

Я писав про це вище - це вимога СПС ст. Тернопіль, вимога дивна, скажімо коли акцію затверджують у Львові, то її одразу можна рекламувати, у вашій станиці інший підхід, мабуть у проводу станиці існує якесь розумне пояснення і присутня логіка у їхніх діях, але мені вони не відомі, та й якщо чесно не дуже цікаво.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Wanderlust » Чет 20.09.07 10:47

МзС написав:мабуть у проводу станиці існує якесь розумне пояснення

:eusa_think: :eusa_think: :eusa_think:
і присутня логіка у їхніх діях

:lol: :eusa_naughty: :eusa_snooty:
Краєм світу уночі,
При Господній, при свічі
Хтось бреде собі самотньо
Із янголом на плечі
----------------------------------
Придивися сюди уважніше.
Ти бачиш прихований зміст?
От і я не бачу.
Аватар користувача
Wanderlust
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 390
З нами з: Чет 29.01.04 08:50
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Андрій
Прізвище: Боровий
Курінь: Орден Хрестоносців
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST mykola muzala » Чет 20.09.07 23:20

Ну нічого собі дискусія...
Зявляється інформація, член проводу станиці Тернопіль звертається до адміністрації форуму з проханням забрати інфоормацію, оскільки акція має якісь свої обмеження по датах чи ще там щось, коли юнака абсолютно коректно просять самостійно забрати тему через рішення проводу, він активно "хамить" (іншого слова я так і не зміг підібрати) всім навколо з наїздом на СПС Тернополя і після цього щось вимагає... Друзі, що у вас там в Тернополі твориться?!!! Там кожен юнак може сказати, що рішення проводу для нього ніщо (якщо не сказати гірше). бо він має свою приватну думку з цього приводу?!!! Я без сумніву поважаю особисту думку і вважаю, що Пласт повинен вчити думати і вміння відстоювати власну думку, але також вчить і дисципліни. Юнак поки ще не досягнув права вказувати проводу що і як він має робити. Чи це у вас в курені, друзі виховники, юнацтво вчать непослуху проводу?!!! Справи проводу - це справи дійсних членів Пласту, а не юнацтва. Чи ніхто Вам ще не розповідав, що непорозуміння серед УСП є справами УСП, а не УПЮ? Особливо дивно виглядають дописи виховників юнака - це Ви, друзі, який приклад показуєте? непослуху проводу? Ви присягу давно читали? Чи у вас тепер анархія культивується? Не подобається рішення проводу - звертаєтесь до СПР з апеляцією. Не подобається рішення СПР - звертаєтесь до КПР, а потім до КРК. Але просто ігнорувати рішення проводу, бо " в мене приватна думка з цього приводу" є порушенням пластового закону.
Я радий, що "в приваті справа вирішена", але на мої прямі запитання з цього приводу я так і непобачив жодної відповіді...
не можна піарити акцію до 21 вересня???Це ж немає ніякої логіки!!!Що станеться якщо учасники наперед запланують собі вихідні???А не посеред тижня почати збиратися до мандрівки???Якіта неполадки получаються...
а чого Ти сюди це пишеш? пиши СПС - вони приймали це рішення, значить можуть якимось чином його аргументувати. Якщо не можуть - до СПР... а вирішувати є логіка чи немає - і від цього виконувати чи невиконувати рішення СПС це маразм...

І після того, як адміністратори абсолютно коректно і аргументовано пояснюють свої дії, ХТОСЬ розказує що і як вони мають робити. Друже, Тобі колись про повагу до старших розповідали? Друзі виховники славнозвісного-далеко-за-межами-станиці-Тернопіль-куреня, Ви б замість того, щоб обговорювати з юнацтвом провід і його рішення, краще б про елементарні правила етикету цьому юнацтву розповіли...

Адміністраторам рекомендую закрити тему, бо більшого маразму я ще не бачив. Я звичайно за демократію і свободу слову, проти цензури на Пластовому форумі і т.д., але для таких тем колись написав підпис... зверніть увагу...
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST WoolF » П'ят 21.09.07 08:12

2 Микола: +1
Аватар користувача
WoolF
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 883
З нами з: Сер 30.03.05 12:18
Звідки: Станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

UNREAD_POST Okim » Пон 01.10.07 11:42

(мені, чесно кажучи, вже вкрай остогидло пояснювати цікавим цю ситуацію, але оскільки вона вже виникла і на неї така бурна реакція, я це зроблю ще раз і востаннє)

2 всі, кого ця тема зачепила за живе:
взагалі "правих" тут немає, є лише ті, хто вперто хоче ними виглядати, замість того щоб вийти із неприємної ситуації
МзС написав:..натомість ви надіслали нам новину і підняли тем на форумі ...

по-перше, тема на форумі і новина на порталі були створені до народження вищезгаданої дивної умови, крім того на видалення новини скарг не було, адже це підлягало умовам домовленості

по-друге, заборони на тему на форумі не було коли ми домовлялися; чому необхідно витерти і новину і тему форуму не розумію, проте цей нонсенс було вирішено, а звідси тут речення, на яке борці за справедливість чомусь менше всього звертають увагу:
окім написав:... заборони на розміщення оголошення про "со" на пластовому форумі зі сторони спс тернополя немає

наголошую: немає (а не "не було в листі-зверненні")

по-третє, коли все це тільки починало набирати обертів відбулося наступне:
а) прохання не прибирати тему, тому що тут свої нюанси які будуть вирішені в приваті;
б) нюанси були вирішені в приваті і заборони з боку спс тернополя саме на тему в форумі так і не з'явилося,
натомість теми не стало в обох розділах ...
чому вповноважених не було попереджено про те, що тему форуму слід залишити, або ж уже повепрнути до переднього функціонування з боку авторів листа, на який ви гордо посилаєтеся, не можу пояснити, бо це вже не від мене залежить, але
окім написав:надалі просив би перш ніж видаляти, переносити etc такої важливості теми, зачекати згоди автора

МзС написав:І вибач, але чи не здається тобі безглуздим питати в людини чи не проти вона, щоб ми відімкнули її тему, коли в нас є вимога проводу?

вибачаю, ні не здається, коли тема і те, що її наповнює не порушує правил форуму .
якби мені прийшов лист на кшталт: "є вимога видалити тему таку-то, автором якої ти являєшся; чи погоджуєшся ти з цим рішенням, якщо ні, то чому? якщо дане попередження буде тобою проігнороване протягом доби, тема буде видалена", все було б вирішено в приваті і проблеми як такої взагалі не було б,
переконаний, з цим не можна не погодитися

ця тема була створена з метою звернути більше уваги відповідальних осіб, бо інформування юнацва про такого типу акцію для організаторів справді дуже важливе, думаю, це всім прекрасно зрозуміло
.


думаю, пояснень достатньо
якщо в когось ще є що написати - будь ласка, мені в приват, достатньо топтатися тут на дному місці
вважаю тему вичерпаною,
надіюся, всі зроблять висновки на майбутнє .

микола музала написав:він активно "хамить" (іншого слова я так і не зміг підібрати) всім навколо з наїздом на СПС Тернополя і після цього щось вимагає...

[прошу підняти видалену тему, ще раз уважно прочитати цю і аргументувати цитоване та інше, що стосується неправильної поведінки т.зв. "юнака" і загалом увесь перший абзац твоєї грізної необгрунтованої промови, особливо те, що стосується порушення 10 точки пл.закону. . але бажано мені в приват . ]
Востаннє редагувалось Okim в Пон 01.10.07 15:44, всього редагувалось 1 раз.
Okim
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1033
З нами з: Вів 31.05.05 20:12
Ім'я: delete
Прізвище: delete

UNREAD_POST МзС » Пон 01.10.07 13:48

горохом об стінку

:eusa_think: здається так називається така поведінка.

Хлоп і далі не розуміє нічого, пояснювати йому щось далі це безглуздо, витрачати свій час на таке не бачу потреби.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Wizor » Пон 01.10.07 15:51

Тут всьо ясно ...... панує тупняк шось на кшталт цього:"Старшина права томушо ПРАВА :D "
Аватар користувача
Wizor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 446
З нами з: Суб 06.01.07 12:46
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Тарас
Прізвище: Ковалик
Курінь: 51
Пластовий ступінь: Учасник

UNREAD_POST WoolF » Пон 01.10.07 16:27

Нє, тут панує тупняк шось на кшталт цього:"Юнацтво думає шо воно ліпше знає за старшину", забуваючи, що "Старшина права томушо ПРАВА" :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
WoolF
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 883
З нами з: Сер 30.03.05 12:18
Звідки: Станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

UNREAD_POST Lolik » Пон 01.10.07 22:07

В ситуації, коли приходить прохання від проводу, ми схильні слухати його, а не юнака, котрий зобов'язувався слухатись проводу.

Я тих твоїх пояснень (чому, до речі, червоним? для тупих пишеш?) навіть не дочитав. Бо НЕ ЦІКАВО. Пояснення була надано двічі, тепер повторюю, цього разу червоним :D
РОЗБЕРІТЬСЯ МІЖ СОБОЮ


Я прошу адміністрацію заблокувати цю тему.

До речі, наступного разу, коли Вам потрібно додати новину, не забудьте долучити офіційний дозвіл проводу. І це без жартів.
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб


Повернутись в Пластовий портал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron