Обговорення інтерв'ю p головою КТК Устиною Стефанчук

Обговорення питань, пов'язаних із функціонуванням Порталу: веб-хостинг, пошта, форум, фотоальбом тощо. Технічні запитання теж задавайте тут

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Vus » Сер 26.09.07 07:33

Трохи зле, що ані в інтерв'ю, ані в коментарях, які ми отримали, немає жодного слова про позитивний ефект для Пласту від КТ.
Такого питання просто не було тому і відповідно не вісвітлила данну тему.

Взагалі відчувається, що людина віднеслась до воїх обов"язків не як пластун, а як сторонній аналітик, можливо так і тра було.

Питання скільки часу проводила таборова комісія на таборі, щоб змогти вловити таборовий дух та реалізацію програми.

Можна просто попасти на якийсь вийнятковий епізод, що зовсім не дасть відображення про табір.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

У закриту частину

UNREAD_POST Полковник » Сер 26.09.07 09:03

Десь вище вже прохали перенести це інтерв'ю і обговорення в закриту частину форума.
Просто соромно, що сторонні люди, які не є членами Пласту, читають те, що пластуни (і авторка інтерв'ю) тут пишуть про табори, Пласт взагалі, один про одного.
Це чорний піар для Пласту.
Модератори, виконуйте свої обов'язки, врешті решт!
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST МзС » Сер 26.09.07 14:54

Інтерв'ю є у відкритій частині Порталу, а відповідно і обговорення має бути у такій частині на форумі, щоб сторонні читачі порталу бачили, які є думки в Пласті, і що з навединими міркуваннями Устини не всі погоджуються.

Я б не сказав, що це чорний піар, так можливо в нас не все ідеально на таборах, хоча названі були не такі й серйозні проблеми, але в тому сила нашої організації, як на мене, бо ми не боїмось говорити, що в нас не все супер добре, а кажемо, що так є недоліки, але ми над ними працюємо, і в майбутньому їх не буде.
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Lolik » Сер 26.09.07 17:54

2Полковник
Невже ти думаєш, що все це відбувається "само по собі"?!

Якщо ти не згоден із висловленою позицією - напиши про це тут. Те, що окремі форумчани тут пишуть всяку дурню, ще не означає, що інтерв'ю і його обговорення є поливанням брудом.
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST jwn » Чет 27.09.07 06:28

Друже Константин!

Я є згідний з Тобою що такі справи не потрібно а більше того раз вже було на Новинах пощо було друкувати ще один раз цей не перевірений репортаж.

Дивно що кординатор раз зняв і знову помістив, це зовсім не сприяє на уяву ширшого громадянства про Пласт.

Навіть на сторінці *внутрішньопластовій *повинно бути подано ЗВІТ Таборової Комісії а не лише голови.Крім того звіти комендантів і їхні зауваги повинні мати місце на таких дискусіях.

С К О Б
пл.сен.кер.Ю.В.Нестор БМ.

ПС
Можливо Ти знаєш як можна попасти на ту внутрішню сторінку?.
jwn
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 53
З нами з: Нед 07.12.03 01:10
Звідки: Аделайда Австралія
Ім'я: Юрій Василь
Прізвище: Нестор
Курінь: Брати Моуглі
Пластовий ступінь: пл. сен. кер.

UNREAD_POST WOK » Чет 27.09.07 10:18

[quote="Tokach"]Негативний тон інтерв*ю мені аніскілечки не дивний, зважаючи на людину, котру інтервювали. Тому, що я мав щастя з нею спілкуватися всього разочок (точніше, випадково бути присутнім на гутріці вишколу), але за ті півгодини Устя склала на мене ненайприємніше враження, яке можна було скласти, будучи дівчиною. Не знаю чому.
[quote]

Дивно,людину Ти знаєш лише півгодини, і то,навіть,не спілкувавшись
віч на віч.
Звичайно,якщо Тобі подобаються солодаві дівчатка,то Устя не в Твоєму смаку.

Не знаю,чи маємо право обговорювати і критикувати інтервю, якщо не має відповіді іншої сторони. Чомусь ніде не було відповіді Усті на всі коменти.Виходить,що поза спиною щось собі говоримо.....
Спокійно і ясно проголошуй свою правду,слухай також те,що кажуть інші,навіть якщо вони говорять не надто розумно,-бо й у цьому є якийсь сенс
Аватар користувача
WOK
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 497
З нами з: П'ят 27.05.05 17:12
Звідки: Ольжин град
Ім'я: Оксана
Прізвище: Хмеленко
Курінь: Курінь УСП ч.18 "Шостокрилі"

UNREAD_POST Vus » Чет 27.09.07 11:01

Не знаю,чи маємо право обговорювати і критикувати інтервю, якщо не має відповіді іншої сторони. Чомусь ніде не було відповіді Усті на всі коменти.Виходить,що поза спиною щось собі говоримо....
Для діалога необхідні питання. Жодних питань до усті не було отож і не варто чекати відповіді.
На мою думку варто обговорювати не особу Устини, а таке явище як Пластові КТ, їх підготовку та перевірку.

А обговорювати хто кому подобається особисто чи ні то тим тра в іншу гілку форума :)
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Professor » Чет 27.09.07 11:47

ТуШок: шото в тебе одностороннє сприйняття токача =)
але то направду так є. це доконечний факт.

до речі, немає жадних обговорень за спиною - тема відкрита для всіх! а те, шо хтось не бере участі в обговоренні, то він просто не бере участі =)
Крокуємо разом http://100krokiv.info/ - Крок за кроком до 100-ліття Пласту!
Аватар користувача
Professor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 479
З нами з: Пон 20.10.03 13:16
Звідки: Станиця Ужгород
Ім'я: Андрій
Прізвище: Ребрик
Курінь: ч. 41/44 УСП/УПС
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Полковник » Чет 27.09.07 21:24

Lolik написав:2Полковник
Невже ти думаєш, що все це відбувається "само по собі"?!

Якщо ти не згоден із висловленою позицією - напиши про це тут.


Я не згоден з позицією модераторів форума, про що і написав ТУТ.
Якщо питання, які подають Пласт в непозитивному вигляді, обговорюються у відкритій частині форума - то для чого ж тоді закрита частина форума?
Що обговорювати там?
Давайте тоді весь форум зробимо відкритим і доступним для будь-якого жителя планети Земля!
Адже ми сильні, нам нічого приховувати і нічого боятися! Здається так мені відписав Скальпель.
Востаннє редагувалось Полковник в Чет 27.09.07 21:40, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Полковник » Чет 27.09.07 21:38

Якщо по суті питання - то спершу треба ці питання сформулювати.
Адже кожен бачить інше.
1. По яким критеріям КТК має оцінювати КТ.
2. Яким критеріям мають відповідати члени КТК і голова КТК для того, щоб вони могли більш-менш об'єктивно оцінити КТ.
3. Скільки часу мають провести члени КТК на таборі, щоб зробити більш-менш об'єктивні висновки.

І останнє - а чи взагалі реально очікувати від КТК об'єктивних висновків, виходячи не з ідеальних, а реальних обставин роботи КТК.

Моя думка - не реально.
КТК просто не має часу, щоб вникнути в програму кожного табору, оцінити рівень підготовки проводу, інструкторів, якість проведення занять, інструктажів, дисципліну учасників і т. д. і т. п.
От і виходить, що про табір судять по кухні та по лятрині!
А про таборовий дух, рівень знань, радість від подолання труднощів зовнішніх і внутрішніх - тобто про все те, що творить "Чар таборового пластування" і що, власне, і є виховним ефектом, заради якого і проводяться табори - КТК нічого не може сказати.
Але чи є в тому їхня вина?
На мій погляд - немає.
Що робити? Підняти це питання на відповідних кругах, Орлиному і Скобиному і колективним виховницьким розумом знайти вихід.
Успіхів!
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Lolik » Чет 27.09.07 22:24

2Полковник

Я свою думку вже один раз висловив, ну але спробую трошки під іншим кутом зору.

Перечитуючи інтерв'ю, я переконуюсь, що там насправді немає нічого страшного, чого нам слід встидатись. Так, Устина бачила, що діти бігали не під ту сосну. І що їх треба гнати в шию митись. І про це, до речі, говорити треба постійно, бо дотримання особистої гігєни за моїми особистими спостереженнями є проблемою національного масштабу, а діти всього лиш віддзеркалюють загальну статистику.

Особиста (якщо хочеш - суб'єктивна) оцінка "Загальна маса таборів це є 3 бали"... Я впевнений, що Устина має завищені очікування, і - підозрюю - в її шкурі не один із нас повівся би так само. Скалку в очі завжди легше побачити.

Окрім цих критичних завваг, було цікаво дізнатись загальну інформацію про КТ і супутні речі.

Може я справді деструктивний елемент, але впродовж довшого періоду часу сам форум як явище намагались закрити з тієї самої причини - "там забагато всього пишуть". І нічого. Вижив форум, вижив Пласт. Може ще й КТ наступного року стануть кращі?
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Ivan_S » П'ят 28.09.07 01:06

А думок скільки! Хоч греблю гати.
Направду радісно що широкому загалу не байдуже.
От тільки на думку прислів'я одне хороше спадає:
"Чужими руками і жар вигрібати легко"...
Аватар користувача
Ivan_S
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 114
З нами з: Пон 28.05.07 01:09
Звідки: станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Сороківський
Курінь: ч. 25 ім. св. Миколая "Чорономорці"
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб-гребець

UNREAD_POST Elionor Sorceress » П'ят 28.09.07 01:11

І не кажи...........
Це сувора правда життя((((
Те, що нас вбиває - робить нас сильнішими.....
Кохання приходить і йде, а серденько залишається всередині тебе - тому, його варто берегти....
Аватар користувача
Elionor Sorceress
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 394
З нами з: Вів 25.09.07 19:19
Звідки: Одеса
Ім'я: Лесюня
Прізвище: Денисенко
Курінь: самостійний гурток
Пластовий ступінь: Розвідувачка

UNREAD_POST Чуприк » П'ят 28.09.07 08:47

Чому б я рекомендував не залишати інтерв'ю Усті у відкритій частині форуму.
Виходитиму з того що дане творіння є безумовно цікавим та потрібним. бо показує субєктивний але цікавий погляд на таке явище як КТК.
Але є кілька речей, які не доцільно обговорювати в середовищі Пласту а не на зовні.
Спробуємо проаналізувати деякі висловлюванян з точки зору батьків:

"Мається на увазі те, як вони таборують, як розставлені шатра, чи є сушки для одягу тому, що на таборах провід повинен створювати умови, щоб учасники могли забезпечити своє перебування протягом двох тижнів максимально комфортно. На жаль, цього не відбувається. Такі елементарні речі як лятрина чи будь-що інше в такому жалюгідному стані, що не дивно, чому діти туди не ходять.

А куди тоді ходять діти?

Довкола... (сміється) У мене на кожному таборі виникалро питання: «А для чого тут лятрина, якщо всі ходять не в неї?!»

Тобто на всіх таборах була така жахлива ситуація?

Майже... "


Думки батьків, якій зайшли на сайт. бо почули про Пласт у ЗМІ (таких троха є). - В них в усіх таборах є щоьс таке як лятрина у яку діти мають ходити, але вона така жахливо що діти бігають в ліс?!!! Це ж антисанітарія!!! Ні, моя дитина в такий табір не поїде і в організацію не піде. Крапка.

Думка батьків, які віддали дітей в Пласт, але не досить давно, думка про організацію у них формується. - То вони брехуни!!!? Казали що в них все гаразд, а насправді...

Добре що у нас немає відкритих опонентів. Але впевнений, що наш друг Бондар вже давно переклав і надіслав у ВОСР інтерв'ю зі своїми уточненнями :).
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Чуприк » П'ят 28.09.07 08:53

"Це серйозний комплекс, який залежить від вишколеності проводу, від розмов, проведених попередньо з таборовиками... Провід собі чомусь думає, що якщо їдуть на табір, умовно кажучи, старші діти, то їм нічого пояснювати не треба. Але, в принципі, пояснювати треба елементарні речі – що треба митися, чистити зуби... Навіть на КВТ, як мені відомо, діти не завжди чистять зуби, хоча це є табір з претензією на виховний для скоба і вірлиці."

Батьки думають - то вони дітей на призволяще кидають, керівництво таборів не підготоване???! А ще триндять про 90-літню традицію, про багату методичну базу... Брехуни

Чиновники лагідно потираючи руки - тепер ми маємо повне право відмовити їм у фінансуванні - ні гігєни, ні підготовленого персоналу.

Бондар просто шаленіє від радості :),
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Чуприк » П'ят 28.09.07 09:00

То що я написав наврядчи буде масовим явищем.

Нашу діяльність скурпульозно відслідковує лише пан Бондар.

Але чи вартує те що ми якісно і без проблем можемо обговорити в закритому форматі і не мати з того зла, лише користь вішати без реальної потреби на відкриту сторінку?

Наразі окрім тези про відкритість я ніякого аргументу не почув, але... Умова відкритості - це максимальна наявінсть інформації. а не лише якоїсь її частини. Інтрев'ю Усті спрямоване на виявлення проблем, тобто не торкається позитивів. Тому ми на зовні кажемо - наші крайові табори ну не лайно, але попахують. І ніц гарного в них не є.
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Полковник » П'ят 28.09.07 09:23

Полковник написав:Якщо питання, які подають Пласт в непозитивному вигляді, обговорюються у відкритій частині форума - то для чого ж тоді закрита частина форума?
Що обговорювати там?
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Правник » П'ят 28.09.07 10:25

Прочитав інтерв'ю - і в першій редакції, і в другій - з коментарями. Задоволений дописом - як публікацією і як добрим викладом бачення відвіданих таборів Устею.
Питання, які вона заторкує є і були актуальними завжди, тільки в багатьох випадках на них закривали очі - як з об'єктивних, так і суб'єктивних причин.
Зміни повинні наступити - або самі їх впроваджуватимемо, або мусітимемо це робити під тиском держави (досвід таборування в Канаді і США підтверджує це).
Мої особисті побажання:
1. Щоб був належним чином підготований звіт КТК (офіційний документ це вже не просто спілкування). Позиції КТК викладені в ньому мусять бути доведені до відома комендантів таборів і членів таборових комісій всіх рівнів.
2. Щоб пластуни в КТК працювали не менше двох каденцій (при всій повазі до волонтерства) - це забезпечить тяглість праці і створить певну документальну базу для наступників.
"Не cxиляй голови у знемозі, бо зірок не побачиш тоді..."
Аватар користувача
Правник
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 151
З нами з: П'ят 10.03.06 21:55
Звідки: New York, USA
Ім'я: Чемеринський
Прізвище: Андрій

UNREAD_POST Scalpel » Нед 30.09.07 14:51

Полковник написав:Адже ми сильні, нам нічого приховувати і нічого боятися! Здається так мені відписав Скальпель.

Я вам нічого подібного не писав.
Аватар користувача
Scalpel
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1468
З нами з: Нед 30.05.04 22:10
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Микичак
Курінь: самітник

UNREAD_POST Полковник » Нед 30.09.07 19:14

Дуже перепрошую, друже Скальпелю, я просто переплутав. Малося на увазі нижче вказане.

МзС написав:Інтерв'ю є у відкритій частині Порталу, а відповідно і обговорення має бути у такій частині на форумі, щоб сторонні читачі порталу бачили, які є думки в Пласті, і що з навединими міркуваннями Устини не всі погоджуються.

Я б не сказав, що це чорний піар, так можливо в нас не все ідеально на таборах, хоча названі були не такі й серйозні проблеми, але в тому сила нашої організації, як на мене, бо ми не боїмось говорити, що в нас не все супер добре, а кажемо, що так є недоліки, але ми над ними працюємо, і в майбутньому їх не буде.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Scalpel » Нед 30.09.07 22:21

Полковник написав:...

Це не мої слова. Взагалі намагюся абстрагуватись від цієї дискусії.
Аватар користувача
Scalpel
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1468
З нами з: Нед 30.05.04 22:10
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Микичак
Курінь: самітник

UNREAD_POST Полковник » Пон 01.10.07 10:53

Звичайно, друже. В цитаті вказано, чиї то слова.
Полковник написав:Дуже перепрошую, друже Скальпелю, я просто переплутав. Малося на увазі нижче вказане.

МзС написав:
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

Поперед.

Повернутись в Пластовий портал

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron