Музала кричить: "Тримайте злодія!"

Роль Пласту у суспільстві. Взаємовідносини Пласту із різними суспільними організаціями

Модератор: Модератори

Музала кричить: "Тримайте злодія!"

UNREAD_POST arpad » Сер 23.11.05 18:13

karik написав:хочеш спростувати. спробуй :lol:


Та ні, Карику, такі закиди треба обґрунтовувати, наприклад:
пластун... з куреня... домовився із політиком ... про допомогу йому на виборах мера міста... Щоб показати ресурс Пласту, пластун ... привіз .. на СВ станиці ... Домовились із станичним ... з того ж куреня ..., про благодійну акцію під шапкою... і його фірми"...". Юнацтво станиці ..., від імені Пласту поширює, зокрема, газету "...", де йде мова про добробут мешканців..., але теж є матеріали, що найкращим мером буде ...

Примітка: Всі факти і персонажі є придумані. Будь-які співпадіння із реальними подіями і особами є випадковими.
Востаннє редагувалось arpad в П'ят 06.01.06 22:49, всього редагувалось 1 раз.
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST mykola muzala » Чет 24.11.05 09:06

Щоб показати ресурс Пласту, пластун ... привіз .. на СВ станиці
на СВ станиці Львів був присутній декілька годин Андрій Садовий, директор Інституту розвитку міста, засновник Самопомочі і, очевидно, вже втретє кандидат в мери міста Львова.... і я не розумію де політика, в його запрошенні на СВ? На Спартакіаді в Франківську був присутній мер міста - це також політика? думаю, що ні... :wink: :wallbash:

Домовились із станичним ... з того ж куреня ...
станичним станиці Львів є член куреня "Вовкулаки", з того ж куреня, що й Богдан Гасюк, який запросив А.С. на СВ...
Але про
про благодійну акцію під шапкою... і його фірми"..."
я не знаю, або принаймі не розумію... поясни будь-ласка...
Юнацтво станиці ..., від імені Пласту поширює, зокрема, газету
це напевно вибори мера в 2002, коли член одного з відомих куренів, як член виборчого штабу одного з кандидатів у мери міста, залучив до агітації юнацтво станиці Львів?
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST mykola muzala » Чет 24.11.05 09:18

Всі факти і персонажі є придумані. Будь-які співпадіння із реальними подіями і особами є випадковими.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: сміюсьнеможу( в оригіналі "ржунємогу") :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST arpad » Чет 24.11.05 16:21

Щось ти Миколо розхвилювався - пластун врівноважений. Я написав - всі події і персонажі придумані...
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST karik » Чет 22.12.05 15:55

Заспокою, я нікуди не балатуюсь.
Насправді прослідковується така собі "жабка", яка дусить. Мушу розставити крапки над "і". Особисто мене не дусить ця жаба за політику, пласт інше. Образливо, що "чесн"і пластуни користуються пластом, "імєют", використовуючи його в політичній карєрі прикриваючись користю для України яку вони принесуть, потім, може, якщо народ не заперечуватиме... . Якщо пластун вдається до такого... про що говорити далі. Тому ліпше помовчу і почитаю.
мовчання золото(подумалось.)
Пу-гу!
karik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1434
З нами з: Вів 13.07.04 16:22
Звідки: Київ
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST arpad » Чет 22.12.05 16:02

karik написав:Насправді прослідковується така собі "жабка", яка дусить.


Згоден, щодо деяких "супер-критиків" активної політичної діяльності деяких пластунів (зокрема і політичної діяльності озонів). Їх, критиків, просто дусить жаба, що їхні спроби політичної діяльності були невдалими.

karik написав:Образливо, що "чесн"і пластуни користуються пластом, "імєют", використовуючи його в політичній карєрі прикриваючись користю для України яку вони принесуть, потім, може, якщо народ не заперечуватиме... . Якщо пластун вдається до такого... про що говорити далі.


Ти голові і активістам т. зв. революційного Пластового центру це говорив?
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST arpad » Пон 02.01.06 22:24

mudry написав:Може й так, але погодься, що їх тоді було менше ніж зараз, і пластуни мали тоді займати нішу, бо були одними за найбільш кваліфікованими в ти справах.

І зараз пластуни є одними з найбільш кваліфікованих.

mudry написав:І зараз не є зазорним працювати у політиці, але все про що йдеться, то не треба в цю боротьбу інтегрувати пласт.

Спроба інтегрувати Пласт в політичну боротьбу була тільки раз - т.зв. Пластовий центр в Києві за участі голови КПС Оксани Заліпської, представників проводу Пласту Вячеслава Стебницького, Миколи Музали та ін. Була відозва голови КПС Оксани Заліпської на підтримку Ющенка і т.д.

У всіх інших випадках пластуни брали участь в політичній діяльності індивідуально, як свідомі українські громадяни, рідше - щоб підзаробити (знаю і таких). І Пласт не те що повинен засуджувати участь в політичній діяльності, але навіть заохочувати до неї, хоча не агітувати за будь-яку політичну силу. Подібно чинить церква - кличе всіх йти на вибори і голосувати за майбутнє своєї держави, хоча церква стоїть значно далі від громадського життя і дбає насамперед про життя вічне...


А щодо "не зазорно" - той же Микола Музала зараз рве на собі сорочку (інший вираз на думку не приходить), стверджуючи, що не те що член пластового проводу, але і жоден пластовий виховник не може бути членом політичної партії (при тому, що держава не забороняє політичної діяльності вчителям в школі чи працівникам позашкільних виховних закладів, а навіть службовцям збройних сил і МВС - головне, щоб вони не вели агітації на робочому місці). А паралельно із демонстрацією нарочитої позапартійності станичний Львова домовляється про спільні дії із головою міської НСНУ, із "Самопоміччю", із УНП і т.д.

Виникає питання - і що з того, що Оксана Заліпська і Микола Музала позапартійні? Це їм якось перешкодило втягнути Пласт у політику?
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST hevko » Вів 03.01.06 14:37

Цей пост я здається вже читав не раз на цьому форумі.

Володя попустися! Не гіпнотезуй, і не шугай нас Музалою, Заліпською і далі по тексту :lol:
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Аватар користувача
hevko
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет 23.10.03 18:18
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Андрій
Прізвище: Гевко
Курінь: Плем'я Могікан
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST arpad » Вів 03.01.06 21:55

Андрію, думаю, не тільки мої пости в цій темі ти читав і в інших темах :)

Але коли якийсь "праведний" пластун (Карик чи Музала наприклад), заявляє, що всі пластуни, які займаються політикою, є негідниками і не мають права виконувати в Пласті адміністративні та виховні функції, то я не можу на це не реагувати. Бо я не вважаю, наприклад, Андрія Гевка негідником і ніколи не вимагатиму на підставі політичної діяльності знімати його з станичного, виключати з Булави УПЮ і КТК і т.д.

А то хлопці напрягаються, котять бочку на політику (а фактично тільки на ОЗО :) ), то як їм ту бочку назад не відкотити, вони ж будуть плакати. Це як в дитини іграшку відібрати :eusa_dance:
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST mykola muzala » Чет 05.01.06 10:49

Арпад, памятаєш сходини/збірку членів УСП Львова з Начальним Пластуном весною 2004? Ти там був і мав б памятати, що всі слова і всі звинувачення, які я там виголосив, я підтверджував фактами ( не всі факти, які я мав я виголосив...:wink: )
І з приводу твого твердження
А паралельно із демонстрацією нарочитої позапартійності станичний Львова домовляється про спільні дії із головою міської НСНУ, із "Самопоміччю", із УНП і т.д.
- твої однокурінники-юристи мали б тобі пояснити поняття "презумпція невинності" (здається правильно написав :oops: ), згідно з якого, поки ти не подаш докази звинувачення - я невинний... :wink:
Я чекаю на докази твого тверження :eusa_drool: , які я і буду спостовувати... :wink:
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST mykola muzala » Чет 05.01.06 10:52

Ой :oops: , перепрошую фразу
весною 2004
необхідно читати
весною 2005
:oops: Ти там здається не дуже багато говорив? :wink:
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Поручик » Чет 05.01.06 12:53

Та ну ти шо Миколо. Він сидів і нотував все під час зустрічі, щоб пізніше було чим тобі дорікнути. А загалом я вважаю треба припиняти ці балачки і йти шляхом тернополян. Подавати до відповідних пластових органів звернення про непластову поведінку В.Мороза та Со, і далі або вони доводять документально, що вони праві, а ні... ну тоді ІІІ-пересторога і до побачення. Щоправда як дати ІІІ-пересторогу Арпаду? Він же ж не член Пласту :eusa_think:
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST МзС » Чет 05.01.06 12:54

Я тебе троха доповню Миколо, ти залишатимешся невинним до того часу, поки всі ті, можливі докази (якщо вони звісно існують), не будуть доведені в судовому порядку, і лише суд може назвати когось винним у чомусь. У пластовому випадку нехай такі рішення приймають вищестоячі органи.
А принцип, при наймі мій викладач з теорії держави і права так його називав, звучить як принцип невинуватості.
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST arpad » Чет 05.01.06 17:13

Щось ти Миколо розхвилювався :)

Ти Миколо даремно про презумпцію невинності згадав, бо саме ти її вже довший час не дотримуєшся. Як правильно написав МзС, доки людина не ЗАСУДЖЕНА, доти вона НЕВИННА. А те, що ти наводиш докази (як на мене, дуже непевні), то це тільки ОБВИНУВАЧЕННЯ, а не ВИРОК. Так що ніхто нічого не довів. Зрештою, нема що доводити, законодавча база (нормативні документи Пласту) політичної діяльності пластунам не забороняють.

А стосовно того, що на зустрічі з НП я не дуже багато говорив, так в цьому потреби не було. Інколи краще мовчати, ніж рвати на собі сорочку. А в присутності поважного товариства (та, зрештою, завжди) треба поводитися толерантно і виважено, а не кидатися на людей. Пластун братерський і доброзичливий, ввічливий, врівноважений і т.д. :eusa_dance:

P.S. А факти спілкування з головою міської НСНУ, "Самопоміччю" і УНП ти визнав сам, зокрема і на форумі.
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST arpad » Чет 05.01.06 17:35

Владові про суд, суддів і прокурорів

Про те що головний прокурор Микола Музала сам не безгрішний, я писав вище. А документальні підтвердження у вигляді витягів і краденого незатвердженого проекту "Напрямні..." - це взагалі смішно.

Про процедуру. На ОЗО йдуть кляузи, наклепи і т. п. заяви, зокрема і на адресу НП, членів ГПБ і т.д. , виключно в ПРИВАТНОМУ ПОРЯДКУ, за спиною як пластунів, так і Пласту як організації. Офіційних подань не було.

На загальному зборі станиці Львів в листопаді 2005 року було заслухано звіт СПР, в якому не було вказано на ЖОДНІ порозуміння серед пластунів станиці Львів. Жоден "прокурор", зокрема і Микола Музала, не висловив зауважень. Звіт був схвалений ЗЗС. Відповідно, питання закрите.

Мені єдине шкода, що Микола не може піднятися над проблемою Пласту і політики і зрозуміти, що справа зовсім не в ОЗО. І хоча про шляхи пошуку вирішення проблеми говорив Богдан Гасюк на тій же зустрічі з НП, Микола цього ще досі не догнав. Що тут поробиш...
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST Вуголь » П'ят 06.01.06 01:46

arpad написав:Владові про суд, суддів і прокурорів

На загальному зборі станиці Львів в листопаді 2005 року було заслухано звіт СПР, в якому не було вказано на ЖОДНІ порозуміння серед пластунів станиці Львів. Жоден "прокурор", зокрема і Микола Музала, не висловив зауважень. Звіт був схвалений ЗЗС. Відповідно, питання закрите.



Ну, Миколо, маєш останній шанс виправити це наступної осені. :twisted:
Аватар користувача
Вуголь
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 624
З нами з: Вів 16.03.04 17:54
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Корпан
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST mykola muzala » П'ят 06.01.06 13:51

А те, що ти наводиш докази (як на мене, дуже непевні), то це тільки ОБВИНУВАЧЕННЯ, а не ВИРОК.
навіть ці, дуже непевні за твоїми словами докази, ще ніхто наразі не спростував... :wink: А якщо обвинувачення не заперечується/спростовується, тоді вони дуже серйозно впливають на вирок, чи не так?
А документальні підтвердження у вигляді витягів і краденого незатвердженого проекту "Напрямні..."
о, друже, а в тебе з памяттю не все гаразд :oops: - ти памятаєш далеко не все - на зустрічі з НП я спирався далеко не на "Напрямні..." - в мене в руках було ще дуже багато доказів/звинувачень з інших джерел... :wink: Ніхто, ні Будяк, ні Голубець, ні навіть ти, більшість з тих звинувачень/доказів не спростував на зустрічі - тобі нагадати ваші остаточні слова і обіцянки?
:wink:
На ОЗО йдуть кляузи, наклепи і т. п. заяви
це ти відкрите зверення членів УСП Львова так називаєш ( деякі з них більше 10 років в Пласті)? Ти вже нарешті став членом Пласту? :wink:
На ОЗО йдуть кляузи, наклепи і т. п. заяви, зокрема і на адресу НП, членів ГПБ і т.д. , виключно в ПРИВАТНОМУ ПОРЯДКУ, за спиною як пластунів, так і Пласту як організації. Офіційних подань не було.
Ось тут я називаю тебе БРЕХУНОМ - відкрите зверення УСП було абсолютно офіційним - оригінали передані пластовому проводу... :wink:
Микола цього ще досі не догнав
ці слова я залишу без коментарів...
Про те що головний прокурор Микола Музала сам не безгрішний
абсолютно погоджуюсь, але ще жодного конкретного доказу моєї політичної діяльності та втягування в неї Пласту ніхто (ні В.Троць, ні ти) не навів... :wink:
Жоден "прокурор", зокрема і Микола Музала, не висловив зауважень.
я доповню - ні члени куреня ОЗО ( щоправда Тарас Гривул кидав репліки за спиною, але це інша історія :wink: )
законодавча база (нормативні документи Пласту) політичної діяльності пластунам не забороняють
ось це очевидно і є основний принцип славнозвісного куреня... :(
А факти спілкування з головою міської НСНУ, "Самопоміччю" і УНП ти визнав сам, зокрема і на форумі
друже, ти спілкування і втягування Пласту в політику взагалі розрізняєш? Те, що ми вчора ВВМ П.Олінику передали також втягування Пласту в політику? А сьогодні З.Сірику напевно також? А те що ми брали участь в заходах за участі В.Ющенка (відкриття пантеону УГА та каплиці М.Вербицького) напевно також політика?
А стосовно того, що на зустрічі з НП я не дуже багато говорив, так в цьому потреби не було.
да ти шо?!!!! Звинувачень в бік твого куреня пролунало більш ніж достатньо, вас звинувачували чи не у всіх "смертних гріхах", практично жодне так і не було спростоване а ти
я не дуже багато говорив...в цьому потреби не було
:lol: :lol:
Щось ти Миколо розхвилювався
це я розхвилювався? та я спокійний як удав... :oops:
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST mykola muzala » П'ят 06.01.06 13:58

До модераторів:
Напевно треба виокремити мою дискусію з Арпадом в окрему тему - поки я дочекаюсь конкретних звинувачень цю тему остаточно заспамлять...
P.S. ця пропозиція зовсям не наслідок "зіркової хвороби"... :oops:
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Поручик » П'ят 06.01.06 14:44

2Музала: Тему виокремив, маю надію в іншій більше сміття не буде.

2 Арпад:Щодо звинувачень. Знаєш мені видається, що твої звинувачення набагато голослівніші ніж звинувачення в бік окремих представників твого куреня. Принаймні супроти них представляються хоч якісь докази (їхня слабкість чи ні - це вже інше питання). Ти ж пишеш речі які для мене не є показовими, оскільки їхнього підтвердження не має, навіть такого слабкого як вже всім відомі "Напрямні...".
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Swyst » П'ят 06.01.06 16:13

Mykolo, radgu zgadaty cytatu Ljovy . . . :eusa_snooty:

Bo shcho govoryty z ljudynoju, jaka v riznyj chas traktuje ti sami diji kardynalno po inshomu . . .

(Vybachte za latynku, ale tut z kyryleceju naprjag)
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST arpad » П'ят 06.01.06 22:45

Миколо, звичайно, я не виключаю, що твоє спілкування з головою міської НСНУ, "Самопоміччю" і УНП стосувалося пташиного грипу, глобального потепління і "Коду да Вінчі" :) Я теж можу припустити, що є два Миколи Музали, один з яких критикує будь-які контакти і домовленості з політиками, будь-яке залучення пластунів до політичної діяльності, а інший - все це робить. Але тоді хто з них є станичним? :eusa_think:

Кляуз різного типу є досить від різних добрих людей типу Ростислава Піскуна. Коню зрозуміло, що я говорив не про публічне звернення десяти членів УСП станиці Львів, а про них.

Стосовно зустрічі з НП. На неї ми йшли не як на суд, а як на розмову для розвязання ряду проблем Пласту. І твої звинувачення там були ніщо порівняно із проблемою офіційного втягнення пласту в політику під шапочкою т. зв. Пластового центру із Заліпською і тобою. В цій справі є всі підстави приймати значно радикальніші рішення, але хіба це ЗАРАЗ Пласту допоможе?

Всім
Зрештою все, що я вище говорив про політичну діяльність Миколи Музали (трохи невдалу, але то нічого :) ) чи інших пластунів, я говорив не для того, щоб показати, які вони нехороші і т.п., а для того, щоб показати - проблема Пласту і політики є дуже широка, вона виходить за межі не те що одного куреня чи навіть всього Пласту в Україні сьогодні, а сягає періоду Листопадового зриву і 1920-х років. а тому на питання відповідь треба шукати зовсім інакше, ніж це робить дехто, хто так і не догнав того, що на зустрічі говорили НП і голова КРК...
Востаннє редагувалось arpad в П'ят 06.01.06 23:25, всього редагувалось 4 разів.
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST arpad » П'ят 06.01.06 23:07

Поручику, для повноти картини раджу перенести сюди пости з теми "Скоро в Пласту зявляться нові шефи" з форуму "Приватні оголошення". Якщо оминати тупі наїзди Максіми, то міркування цілого ряду пластунів стосовно домовленостей станичного Львова із головою міської НСНУ є цікавими.
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST mahorkin » Суб 07.01.06 13:06

Арпад так я щось до кінця не зрозумів яким чином Музала втягував Пласт у політику? Я у Львові ніде не чув щоб Пласт підтримував ту чи іншу партію, чи щоб наші чільники одночасно були в партійних апаратах і займалися виховництвом. Якщо я помиляюся то наведи приклади. До речі самопоміч не є політичною партією(знову ж якщо не помиляюся), доїти партії та інші організації свята справа. А от прицільно виховувати для інших організації людей в Пласті негоже, як і розглядати Пласт ресурсом для вирішення своїх проблем.
Перемагають відважні
Аватар користувача
mahorkin
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 231
З нами з: Сер 03.12.03 12:08
Звідки: Lviv
Ім'я: Микола
Прізвище: Махоркін
Курінь: ПМ
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST arpad » Суб 07.01.06 16:02

Махоркін, ти задав питання:
mahorkin написав:яким чином Музала втягував Пласт у політику?

і сам відповів на нього:
mahorkin написав:А от прицільно виховувати для інших організації людей в Пласті негоже, як і розглядати Пласт ресурсом для вирішення своїх проблем.

Я теж вважаю, що негоже. Ми з тобою однодумці :eusa_clap:

mahorkin написав:До речі самопоміч не є політичною партією

Пора, Чиста Україна, Товариство Лева теж не є політичними партіями.

mahorkin написав:Я у Львові ніде не чув щоб Пласт підтримував ту чи іншу партію

Такого взагалі жодного разу в історії Пласту не було, за винятком т. зв. Пластового центру Оксани Заліпської, в якому брав участь і Микола Музала.

mahorkin написав:наші чільники одночасно були в партійних апаратах і займалися виховництвом

А от це абсолютно не суперечить інтересам Пласту, доки ці пластуни не використовуватимуть в партійних інтересах свої пластові посади, виховницьку працю чи взагалі приналежність до Пласту.
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST mahorkin » Нед 08.01.06 00:58

Махоркін, ти задав питання:

mahorkin пише:
яким чином Музала втягував Пласт у політику?

і сам відповів на нього:

mahorkin пише:
А от прицільно виховувати для інших організації людей в Пласті негоже, як і розглядати Пласт ресурсом для вирішення своїх проблем.

Я теж вважаю, що негоже. Ми з тобою однодумці

Приємно чути. Правда ніколи нічого подібного за Музалою не зауважував :shock: :shock: Конкретизуй будь ласка.
Пора, Чиста Україна, Товариство Лева теж не є політичними партіями.

Пора не є політичною партією? Її ж здається зареєстрували.
mahorkin пише:
наші чільники одночасно були в партійних апаратах і займалися виховництвом

А от це абсолютно не суперечить інтересам Пласту, доки ці пластуни не використовуватимуть в партійних інтересах свої пластові посади, виховницьку працю чи взагалі приналежність до Пласту.

:eusa_doh: Щодо останнього коментарі зайві
Перемагають відважні
Аватар користувача
mahorkin
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 231
З нами з: Сер 03.12.03 12:08
Звідки: Lviv
Ім'я: Микола
Прізвище: Махоркін
Курінь: ПМ
Пластовий ступінь: ст.пл

Далі

Повернутись в Пласт і суспільство

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron