Що таке хохлізм

Роль Пласту у суспільстві. Взаємовідносини Пласту із різними суспільними організаціями

Модератор: Модератори

Що таке хохлізм

UNREAD_POST arpad » Чет 06.10.05 09:52

Я не є членом "Нац.Альянсу" і цю тему відкриваю не для реклами політичної організації, а для наголошення на певних принципах, які сповідує Пласт і які в Пласті дискутуються (підкреслення мої):

5 жовтня на Майдані Незалежності відбулась акція під назвою „Що таке ХОХЛІЗМ?”, підготовлена активістами молодіжної громадської організації „Національний Альянс”, яка розіграла звичну повсякденність, котра, на жаль, не зовсім нормальна, але така популярна сьогодні.

На кілька хвилин на Майдані постало наметове містечко – країна Хохляндія, зі своїм прапором, своїми кордонами, своїм населенням та традиціями. Її жителі – хохли – були зайняті повсякденними речима: п’яні молодики били випадкового перехожого, лунала «блатна» пісня, дівчата сумнівної поведінки чіплялися до людей. Все це супроводжувалось брутальною лайкою, лузанням насіння, а головне – байдужістю інших.

Дана інсценізація мала на меті розвінчати поняття хохлізму, як уособлення тих негативних явищ, що мають місце в суспільстві: хохлізм – це нецензурна лайка, хохлізм – це байдужість до всього, що відбувається навколо тебе, хохлізм – це почуття меншовартості, хохлізм – це захоплення алкоголем та нікотином.

Як говориться в листівці, розповсюджуваній під час акції, “масова культура та державна ідеологія Кучми виховувала нас, молодих українців, в дусі байдужості та збоченого уявлення про життєві цінності. З нас робили створінь, які не здатні ні на що впливати, які нічого не хочуть. Нас позбавляли обличчя, нас перетворювали в шлунки з ногами. З нас робили хохлів. Але ми доказали, що ми не такі – ми не байдужі, ми не позбавлені почуття власної гідності, ми прагнемо більшого, ніж «пляшка плюс цигарка – вся моя забавка», наша культура – набагато глибша за сердючок та примітивізм іноземної попси”.

Акція відбувається в рамках першого етапу всеукраїнської кампанії Національнго Альянсу “Що таке хохлізм? Або Пора бути Українцем!”, що стартував в квітні цього року і передбачає проведення ряду флеш-мобів, інформаційних акцій, поширення друкованої продукції. Аналогічні заходи пройшли вже в ряді регіонів України. Другим етапом кампанії буде поширення кращих зразків та пропаганда української культури, мови, формування позитивного образу “українця” – людини гордої, волелюбної, високоморальної.

Інформ-відділ ВМГО “Національний Альянс
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

Re: Що таке хохлізм

UNREAD_POST Поручик » Чет 06.10.05 13:47

arpad написав:Я не є членом "Нац.Альянсу" і цю тему відкриваю не для реклами політичної організації, а для наголошення на певних принципах, які сповідує Пласт і які в Пласті дискутуються
А ми скажімо так тобі повірили :wink: мовляв ну не реклямує хлопець тої політорганізації де половина озо-нів сидить в керівництві... :wink:
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Що таке хохлізм

UNREAD_POST Akademik » Чет 06.10.05 16:47

меті розвінчати поняття хохлізму, як уособлення тих негативних явищ, що мають місце в суспільстві: хохлізм – це нецензурна лайка, хохлізм – це байдужість до всього, що відбувається навколо тебе, хохлізм – це почуття меншовартості, хохлізм – це захоплення алкоголем та нікотином.

не зустрічав у виховних матеріалах КВ УПЮ, КВ УПН та Пласту загалом таких методичних пріоритетів. видно я щось пропустив і тепер Пласт "розвінчує поняття хохлізму". ЦЕ напевно виховне гасло для 2006 року.
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

UNREAD_POST arpad » Чет 06.10.05 18:18

Поручику, дотримуйся теми дискусії

Поручик, не мудруй, іноді банан - просто банан. Пів ОЗО - це 24,5 дійсних члени або 37 членів і добровольців. А в НА в проводі аж два озони. Ти знову з логікою не дружиш. Скільки можна.

Академіку, я про принципи, а не про правильники і рішення. Думаю, ти це розумієш, то до чого тут твої мудрування?
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST karik » П'ят 07.10.05 10:58

А військове пластування таки відбивається на почутті гумору(подумалось)
karik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1434
З нами з: Вів 13.07.04 16:22
Звідки: Київ
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST arpad » П'ят 07.10.05 11:26

"НацАльянс" займається військовим пластуванням :) :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:

Подзвоню Цвіркуну, потішу ‘го :eusa_dance:
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST karik » П'ят 07.10.05 13:08

Йому пісяють в очі а він каже що то дощик іде :P(подумалось)
karik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1434
З нами з: Вів 13.07.04 16:22
Звідки: Київ
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST arpad » П'ят 07.10.05 13:30

То ти пісатєль! Піси, піси, маленький...
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST karik » П'ят 07.10.05 14:34

Пісати тра було в дитинстві, а зараз використовувати туалетний папір(з анікдотів, двох)
karik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1434
З нами з: Вів 13.07.04 16:22
Звідки: Київ
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST Akademik » П'ят 07.10.05 14:49

arpad написав:Академіку, я про принципи, а не про правильники і рішення. Думаю, ти це розумієш, то до чого тут твої мудрування?

Ти знаєш.... не розумію....
Не розумію чому "деякі" "принципи" пластування не відображені у рішення та правильниках.
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

UNREAD_POST arpad » П'ят 07.10.05 15:12

:eusa_clap: :eusa_wall: :eusa_clap: :eusa_wall: :eusa_clap: :eusa_wall:
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST Bobby » П'ят 07.10.05 16:38

karik та arpad не робіть з форуму чат :evil:
Я попередив :twisted:
Аватар користувача
Bobby
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 172
З нами з: П'ят 17.10.03 11:55
Звідки: Львів
Ім'я: Тарас
Прізвище: Баб'як
Курінь: Лісові Чорти

UNREAD_POST plastsite » Суб 08.10.05 15:42

Друзі, давайте називати речі своїми іменами. Якщо це тема про НА, то так хай і називається, добре?

1. Мені не подобається дивитися на те, як поважні старшопластуни поводять себе як підлітки-непластуни пубертетного віку.

2. Ідеологічні засади Національного Альянсу, котрі можна мило переглянути тут http://national.org.ua/content/view/11/41/, для кожної тверезомислячої людини (читай - пластуна) є незрозумілими, бо спираються невідомі величини, наприклад на Національну Ідею, визначення якої на сторінках сайту не дається, як і лінків чи посилань на друковані джерела, де можна дізнатися більше.
Зате там є дуже багато цікавого тексту, який точки зору лінгвістики, або й простої логіки, є дуже цікавим. Зокрема речення "Усвідомлюючи деструктивну роль узагальнюючого космополітизму, як і всіх уніфікуючих суспільних доктрин, вважаємо, що національний плюралізм є основною умовою справедливого світового порядку. " є нонсенсом, бо містить в собі самозаперечення. Тобто, "проти уніфікуючих суспільних доктрин", але "за національний плюралізм". Я можу продовжувати, бо там, відверто кажучи, суть вловити важко, а формулювання дилемно-самозаперечні майже на всіх сторінках.

3. Не треба інформувати форумчан про події в інших організаціях, якщо своїм змістом під наш напрямок діяльності вони не підпадають. НА займається ПОЛІТИКОЮ, і що б ти мені, друже arpade, не казав, я переконаний, що ті, хто справді хочуть змін в суспільстві та самосвідомості, борються з хохлізмом тихенько, але круто. Наприклад, А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, котра Гаррі Поттера першою за всіх сусідів випускає. Не мені тобі пояснювати, який ефект такої боротьби. А та акція НА - відвертий популізм, бо якщо глянути на завдання діяльності http://national.org.ua/content/view/19/44/, то проведення таких акцій в них не входить. Зате вони вже мали ефір на радіо, присвячений описаним тобою подіям. http://national.org.ua/content/view/844/51/

Тому дуже прошу - якщо це Пластовий форум, то давайте спілкуватися втому руслі. Якщо обговорюємо якусь акцію, то давайте підкреслювати, що саме наша організація могла взяти для себе, чого навчитися.
І ще: давайте поводитися і дискутувати як пластуни.

Я тут більше дописувати не буду. Неприємно.
НЕ БИЙТЕСЯ!
Аватар користувача
plastsite
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 364
З нами з: Суб 18.10.03 09:57
Звідки: Київ
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Яковчук - Бесараб
Курінь: Вовкулаки =V=
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST mykola muzala » Пон 10.10.05 09:19

На форумі зявився Ігор Гузь - голова Національного Альянсу і член куреня ОЗО http://plast.org.ua/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=670... Я думаю, віннам всім і розкаже хто є хто...
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST arpad » Пон 10.10.05 09:37

Я не мав на меті розвивати розмову про НА, а про ті негативні риси українця, які НА обєднав поняттям "хохлізм"...
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST Vus » Пон 10.10.05 12:01

Хотіли як краще сталося як ......

Шановні при піднятті певної теми бажано говорити по темі, а не проводити рекламу організаціям та їх подіям. (Домовились?)

Прошу не створювати ситуацій за які Вам модери будуть надавати попередження. (Добренько?)
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST arpad » Пон 10.10.05 14:14

Вусе

1. Якщо акція відповідає пл. засадам, то інформацію про неї можна і так вішати, як рекламу. Але це мене не стосується - це справа НА себе рекламувати.

2. В своєму повідомленні я наголошував, що вивішую інформацію не для реклми, і підкреслив відповідні місця тексту, які жодним чином не рекламують НА.

3. На нібито рекламу НА почали наголошувати ті, які не вважають згадані мною негативні риси українця за негативні або такі, які треба долати.

4. А попередження від модератора я отримав тому, що зреагував на брудний випад Каріка.
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST Akademik » Пон 10.10.05 15:59

акція відомої організації спрямована не на саморекламу... Реклама гроші коштує. А от піарзаходи проводяться безкоштовно... І медіа-висвітлення також безкоштовно.

Дивує ж інше, як така дешевизна може "купувати" розумних людей?
Невже не можна було про хохлізм (все таки не розумію, що то таке...) в іншому контексті (газетної публікації, статистичних звітів, тощо)??? Невже слід цитувати ("копіювати") пропагандистьскі заходи політчиних оргнізацій...
Арпад це було дешево...... задумайся!

Модератору:
А давайте на формальному рівні пропишем заборону громадсько-політичиних акцій.. принайсі до настпниз виборів....
чому манить нас небезпека
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

UNREAD_POST arpad » Пон 10.10.05 18:48

От і знову Академік зводить питання до НА. Академіку, дискусія - про традиційні негативні риси українця! Дотримуйся теми, гаразд?
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST Поручик » Пон 10.10.05 19:04

Як на мене саме існування НА є таким собі популізмом з розряду найдешевших видовищ. Щодо хохлізму.. Є таке явище в нашій державі. паскудне до речі явище... Однак якщо підходимо до акції проведеної НА, то хочеться запитати а який наслідок цієї акції? Чи та акція щось дала? По моєму ні.
В загальному погоджуюся з Костею. І винесу на загал модераторів питання про заборону реклами на Форумі політичних заходів та організацій...
2Арпад. А жарти ти таки не розумієш. Правильно Карік сказав це все деструктуючий вплив військ.пластування :lol:
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST arpad » Пон 10.10.05 19:15

Поручик, є певна межа, за якою жарти перетворюються в хамство. Я з Кариком свині не пас, щоб він допускав собі такі фамільярності на мою адресу.

1. На репліку Академіку раджу звернути увагу - реклама і піар (колись - пропаганда) це таки різні речі.
2. В цьому ж форумі ведеться дискусія про Ющенка, Тимошенко, той же "Нац.Альянс" (тема створена Гевком) і т.д. Чому друзі раніше на це не звертали увагу?
3. Я не є членом чи прихильником НА. Частину дій цієї організації я схвалююю, частину ні.
4. Про ефективність таких акцій тут говорити нема потреби, бо я відкрив тему не для обговорення акції, але її змісту. Та й акції ти не зрозумієш, як людина не "зробити", а "пагаваріть". Не ображайся, але так є :thumbsup:
Востаннє редагувалось arpad в Пон 10.10.05 19:39, всього редагувалось 2 разів.
В єдності - сила, в силі - перемога!
www.ozo.org.ua
arpad
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1241
З нами з: Нед 30.11.03 19:06
Звідки: Київ-Львів
Ім'я: Володимир
Прізвище: Мороз
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST Поручик » Пон 10.10.05 19:19

Ну це ваші особисті з ним проблеми.... :wink:
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Zavgosp » Вів 11.10.05 02:22

хохлізм - це питання занадто відносне.. лузання насіння чи слухання блатняку не прикрашає жоден народ - чи українців, чи росіян чи мешканців буркіна-фасо..
для мн хохлізм наприклад, асоціюєтсья з вусатими чоловіками які триндять про козацтво.. утт все індивідуально.. чіткої дефініції для хохлізму не має..
якшо у купка націаналістафф хоче поивмахуватися пафосною акцією і показати банальне гопництво як національну хворобу - то це їх особисті проблеми і комплекси.. кожному своє..

п.с. а ше, мекні особисто набагато ближче до поняття хохлізму і тупняку видається:
1. створення чергової безперспективної грантососної націоналістичної організації
2. відправлення людей у білорусь, заради того щоб їх там посадили і на базі цього можна було робити піар
3. проведення беззмістовних квазі-театральних акцій з яких пересічному глядачу ніфіга не зрозуміло..

це так мінімально..
L'alcohol tue. Prenez du LSD
Слава Степану Савці
Zavgosp
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 520
З нами з: Вів 04.11.03 00:11
Звідки: Товариство жертв Пласту ім. Романа Нагуляка
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Качмарський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST mudry » Вів 11.10.05 12:29

1. То шо зявився товариш Гузь, то дуже добре будем разом "збирати вершки" :)
2. Стосовно особистих дефініцій хохлізму згоден з Завгоспом. А ще для мене хохлізм - безпідставне негативне ставлення до всієї(!) російської культури, заклики типу "бий москалів", або щось таке...
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
mudry
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2210
З нами з: Вів 21.10.03 14:00
Звідки: Львівська округа
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST Akademik » Вів 11.10.05 12:44

Zavgosp написав:для мн хохлізм наприклад, асоціюєтсья з вусатими чоловіками які триндять про козацтво.. утт все індивідуально..

:eusa_clap:
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

Далі

Повернутись в Пласт і суспільство

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron