Що думають про Пласт інші....

Роль Пласту у суспільстві. Взаємовідносини Пласту із різними суспільними організаціями

Модератор: Модератори

UNREAD_POST YarkO » Сер 11.01.06 12:46

Чупринка написав:Ярко, а чого це скаутів у Львові так погано сприймають?


ой, не жив би ти у Львові...

як на мене, то вже так склалося історично, і не останньою мірою саме через нас як організацію, що у Львові Пласт не асоціюють зі скаутинґом та скаутами.
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Чуприк » Сер 11.01.06 13:43

Дякую за відповідь навіть дві. Може знову не по темі, але чи не варто нормалізувати сприйняття скаутінгу через те, що ми , як не як НСОУ?
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST YarkO » Сер 11.01.06 14:56

як на мене, то це нормально, якшо пластунів сприймають окремішньо.
зрештою, для поляків існують окремо поняття як "харцери" і "українські скаути", не вживаючи терміну "польські скаути".
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Чуприк » Сер 11.01.06 15:39

Погоджуюся, що нормально. Але, наскільк мені відомо в Польщі скаути не є негативне означення і часто говорять польські скаути - харцежі. В цьому контексті, я вважаю, не варто підтримувати, а ще краще актвно протидіяти розумінню скаутингу як чогось негативного, меншовартісного. Ми ж таки скаути, хоч і унікальні :wink:
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST mykola muzala » Чет 12.01.06 17:59

часто говорять польські скаути - харцежі
за весь час, що спілкуюсь з харцерами і був в Польщі жодного разу не чув такого поєднання, швидше навпаки - всіх скаутів поляки називають харцерами (принаймі так називали нас, коли ми ходили в одностроях в Пльщі, так називають нас у Львові поляки-туристи). Тобто скаути в Польщі мають "власну" назву - харцери... Та як в Німеччині - пфатфіндери (десь так воно здається пишеться).
Але про ситуацію в Польщі краще Поручик знає...
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Чуприк » Чет 12.01.06 18:21

Цікава інформація, дякую Миколо.
Тобто відбулося витіснення понять - харцежі витіснили скаутів. Але, зумніваюся, що при цьому сприйняття скаутів було негативне. Тому й вважаю, що поширюючи сприйняття пластунів як українських скаутів треба боротися з негативним сприйняттям і останіх. Тобто скаутінг це добре, а в Україні він називається ПЛАСТ!
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Поручик » П'ят 13.01.06 03:36

Чупринка написав:Тобто відбулося витіснення понять - харцежі витіснили скаутів.
Тобто скаутінг це добре, а в Україні він називається ПЛАСТ!
Не згідний з першою фразою. В Польщі від самого свого заснування скаути називалися харцерами (від пол. harc - поєдинок, змаг). Тобто ніякого витіснення терміну не відбулося, він просто не був прийнятий. Для поляка було б дивним назвати - Скаутська організація "Харцерство Речіпосполитої" чи Національна скаутська організація"Союз польського харцерства". Загалом пересічний поляк ніяк не ідентифікує харцера зі скаутом, бо "харцер - ну то наш юнак-харцер, а скаут - то шось інше".
З іншого боку своє відношення до скаутингу харцери більше підкреслюють на рівні семіотичному, ніж пластуни.
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Чуприк » П'ят 13.01.06 12:03

В польській мові є слово скаут і є харцеж. Вони вживаються як синоніми - харцеж частіше. Отже, так відбулася заміна понаять і витіснення більш поширеним. На якому етапі і в який час - інше питання. Але не це головне в обговорені.
Який зміст несе в собі використання слово скаут у Польщі?
Чи так само злегка сакрастичний, який є досить поширеним серед пластунів?
Поручику, чекаю на твою інформацію, як найбільш досвідченого в цьому питані. Такж питання таке - як ти ставишся до сприйняття скаутінгу в Пласті.
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Поручик » П'ят 13.01.06 12:49

Дефініція "скаут" в польському середовищі використовується вкрай рідко і ..... що цікаво.. не завжди асоціюється з харцерством. В середовищі молоді (студентства, учнів) досить часто не розуміють про що йде мова, коли наприклад я розповідаю про скаутинг, натомість все змінюється після викорстання поняття "харцер".
Наступне, в тому середовищі де мені доводиться бувати відношення до "скаутингу" серед харцерів нормальним, однак це пов'язано в першу чергу з потужними міжнародними контактами харцерів і усвідомленням себе як частини скаутського світу. Натомість в Україні того не має, на жаль. І більш того не забуваймо, що більшість з нас членів УСП-УПС формувалася під впливом радянських норм, де поняття "скаут" завжди було саркастичним. От і маємо.
Щодо мого ставлення до скаутингу, то ти Славко мав би його знати :wink: Але якщо призабув... Отже моє ставлення цілком позитивне, нам є багато чому вчитися в західних скаутів. Щодо саркастичного сприйняття скаутів в Пласті, то тут ми винні самі, оскільки наш пластовий "скаутизм" носить радше декларативний характер. Пересічний виховник практично нічого не знає про скаутинг. Єдине про що ми знаємо, це практичний досвід з участі в загальноєвропейських чи світових скаутських збіговиськах. І все. Практично ми не знаємо чим живуть інші організації на місцях, не маємо сталих контактів.
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Чуприк » П'ят 13.01.06 16:02

Пасибі за цікаву розмову:wink:
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Юрко Шелест » Чет 26.01.06 16:53

Мені не дуже подобається коли пласт асоціюють з скаутами світу. Це і є причиною того, що нас не сприймають, повязуючи з розбещеними західними скаутами.
Хіба нам тре" вступати до світової організації скаутів? Які це дає переваги. По-моєму краще існувати окремо, як і всі 90 років до того...
Принаймні реальної користі з того небагато.
Imperium sibi - maxsimum imperium est. (лат.) - Володіти собою - ось найвища влада.
Юрко Шелест
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 397
З нами з: П'ят 30.09.05 17:37
Звідки: Острог-Рівне
Ім'я: Юрко
Прізвище: Шушкевич
Пластовий ступінь: Стпл.прих

UNREAD_POST plastsite » П'ят 27.01.06 12:10

Юрко Шелест написав:] Мені не дуже подобається коли пласт асоціюють з скаутами світу. Це і є причиною того, що нас не сприймають, повязуючи з розбещеними західними скаутами.

Юрку, мій друже, чому ти сприймаєш як аксіому те, що західні скаути розбещені?
Тебе в однострої нормально сприймають на вулиці?
Коли ти востаннє САМ, ПРОСТО ТАК гуляв у однострої у вечірньому парку, прийшов на концерт не в пластовій компанії, прийшов на пари, зайшов у магазин?
Наголошую, сам?
Навіть коли вас було багато - з вас сміялися.
Якщо взагалі відверто не виявляли бажання показати, хто крутіший :) Бо суспільство не любить тих, хто виділяється.
Легше втопити у словесному бруді того, хто за тебе кращий, ніж намагатися стати кращим самому.
Ти ще не чув, які якості приписують пластунам? Чув? Тоді ти чув ще далеко не все :)
Веду до того, що покладатися на „те, що кажуть” пластунові не личить.
А ти шукав скаутські сайти? Подивися на фотках, чим вони займаються.
І ступені у них надаються не за вік, а за виконані пункти програми.
Скаути Юра з Баварії, ДПСГ з Німеччини, Скаути Бі-Пі Канади та Америки круті.
Може, не кращі за нас, але повір, не гірші.

Юрко Шелест написав: Хіба нам тре" вступати до світової організації скаутів? Які це дає переваги. По-моєму краще існувати окремо, як і всі 90 років до того...
Принаймні реальної користі з того небагато.

Юрку, читай теми, повязані із твоїми запитаннями.
Плюси і мінуси вступу до ВОСМу вже обговорюються. Скажу лише одне, бо терпіти не можу неправди.
Ти не обманюєш, а просто не знаєш – МИ БУЛИ В СКАУТСЬКОМУ БЮРІ, бо Пласт – ОДНА ІЗ ПЕРШИХ скаутських організацій СВІТУ.
Атратили членство через те, що така держава, як Україна, перестала існувати.
Згідно статуту Бюра, організація скаутів неіснуючої країни не може бути його членом.
Але пластуни брали участь у Джемборі у складі делегацій інших країн.

Про реальну користь я вже мовчу.
Один „оппоззиційний” політик так багато вже про це сказав з телевізора :)
Цікаво просто – якими данити ти оперуєш, стверджуючи, що користі мало? Невже ти просто бакланиш і лялякаєш?
НЕ БИЙТЕСЯ!
Аватар користувача
plastsite
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 364
З нами з: Суб 18.10.03 09:57
Звідки: Київ
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Яковчук - Бесараб
Курінь: Вовкулаки =V=
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST mykola muzala » П'ят 27.01.06 12:40

Мені не дуже подобається коли пласт асоціюють з скаутами світу. Це і є причиною того, що нас не сприймають, повязуючи з розбещеними західними скаутами.
ми не є чисто скаутською організацією, а швидше скаутоподібною організацією, проте ми були і є частиною скаутського світу (участь в джемборі від самого заснування Пласту це тільки один з моментів, про "Скавтінг для хлопців" я взагалі мовчу). А звідки в тебе інформація про розбещених скаутів? Ти багато разів з ними спілкувався? Чи, як і в більшості , враження про них в тебе склалось з амер. фільмів? :wink:
Хіба нам тре" вступати до світової організації скаутів?
останні декілька крайових зїздів підтвердили це абсолютною кількістю голосів... будеш на зїзді - піднімай питання, поговоримо, подискутуємо... :wink:
По-моєму краще існувати окремо, як і всі 90 років до того...
80 років до того ми не мали держави.... В тебе ж не виникає питання, сподіваюсь, в потребі вступу України в європейські і міжнародні структури?
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Юрко Шелест » Пон 30.01.06 11:22

1. Можливо про рівень західних скаутів судити мені справді не зі свого досвіду помилково тому я хочу вибачитися, що зачепив тебе Костя. Звичайно ти там :arrow: був тобі й судити, мо" колись випаде нагода зїздити то так і зроблю, хоч ти повинен визнати, що в них справді специфічні (для нас) умови скаутування...
2. На рахунок користі вступу, це лише моя думка й я не наказую комусь поділяти її, хоча аргументи про очевидні переваги хотілося б почути. :eusa_think:
3. На жаль суспільна думка в перевжній більшості формується саме з амер.фільмів тому перш ніж докоряти треба перевірити чи існують інші джерела інформації, якщо існують, то який відсоток населення має до них доступ...
Imperium sibi - maxsimum imperium est. (лат.) - Володіти собою - ось найвища влада.
Юрко Шелест
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 397
З нами з: П'ят 30.09.05 17:37
Звідки: Острог-Рівне
Ім'я: Юрко
Прізвище: Шушкевич
Пластовий ступінь: Стпл.прих

UNREAD_POST plastsite » Пон 30.01.06 12:10

Юрко Шелест написав:я хочу вибачитися, що зачепив тебе Костя. ...

Не мене, а купу прикольних скаутів всього світу :D

Юрко Шелест написав:На жаль суспільна думка в перевжній більшості формується саме з амер.фільмів тому перш ніж докоряти треба перевірити чи існують інші джерела інформації, якщо існують, то який відсоток населення має до них доступ...

Перш ніж писати те, в чому не впевнений, треба пошукати джерела інформації. :eusa_silenced:
НЕ БИЙТЕСЯ!
Аватар користувача
plastsite
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 364
З нами з: Суб 18.10.03 09:57
Звідки: Київ
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Яковчук - Бесараб
Курінь: Вовкулаки =V=
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Чуприк » Пон 30.01.06 19:47

За такою логікою, Миколо, лише скаути Британії класичні, бо кожжна організація має свої нюанси. А от скаути Палестини беруть участь у маршах, разом з ОВП, але від цього менше скаутськими не стають. (Організація визовлення Палестини).
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST mykola muzala » Вів 31.01.06 13:02

За такою логікою, Миколо, лише скаути Британії класичні, бо кожжна організація має свої нюанси.
самі чкаути дуже часто говорять, що класичних скаутів в світі практично не залишилось... Але коли бачать нас, то говорять, що найближчі до традиційного скавтінгу, створеного Бі-Пі...
А от скаути Палестини беруть участь у маршах, разом з ОВП
не зовсім зрозуміло до чого ця фраза, але нагадує історію: колись пластовий курінь (чи дуже близьки до платсового - це хай історики скажуть) "пЕредові" просто з табору зголосився до дивізії "Галичина"... В Палестині йде війна, тому скаути Палестини роблять те, що робили і пластуни - відстоюють свою землю... Але це не абсолютно не проеткується на теперішню ситуацію в Україні ...
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Чуприк » Вів 31.01.06 17:49

Повністю погоджуюся. Але даний приклад чітко показує, що скаутінгу в класичному варіанті просто бути не може, бо скаутінг - це реакція на сьогодення суспільства, прагенння його покращити. Тому в Пластині скаути співпрацюють з ОВП, а в Європі скаути мають зовсім інші пріоритети. Аксіома є одна - ми українські скаути, інфкальні, бо українські, але таки скаути.
Для ВОСРскептиків - Пласт адаптується до цивілізованого суспільства, яке поступово таки в Україну приходить. А тому він однозначно мягшатиме, хочемо ми того чи ні. Про це й харцежі говорять, порівнюючи свою організацію 80 та сьогодення. І лише від нас заелшить чи це буде помягшення зовнішніх ознак, чи й внутрішньої суті. А цього ну дуже не хочеться.
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

що думають про Пласт інші

UNREAD_POST Solodka » П'ят 28.04.06 17:16

а є такі люди, які про Пласт не думають і навіть не знають я з одним таким знайома! Але тепер він вже думає про Пласт :eusa_doh:
Пластун старається бути щораз ліпшим.
(Одна з точок новацького закону)
Solodka
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 444
З нами з: Вів 18.11.03 18:59
Звідки: Львів
Ім'я: Оля
Прізвище: Герус
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: гетьманська пластунка вірлиця

ВСІМ: Допоможи покарати того, хто паплюжить Пласт!!!

UNREAD_POST Mikhal » Вів 02.05.06 09:56

Допоможи покарати того, хто паплюжить Пласт!!!

Друзі, загляньте на наступний лінк:
http://club.foto.ua/gallery/photos/49902.html

Паскудник на ім"я Solomon тупо знущається з Пластової присяги, даючи м"яко кажучи некоректні коментарі.

Сайт foto.ua є дуже відомим і авторитетним в фотографічно-рекламних колах.

Дамо негіднику по рогах! Закликаю всіх пластунів написати адміністратору сайту
[email protected]
і висловити вимогу зняти вказане фото і коментарі, а також заборонити надалі користувачу Solomon виставляти свої роботи на вказаному сайті.
Зупинимо зухвале і відверте знущання над українством. Дамо по рогах тим, хто сміється з Пластової присяги!

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Мій лист адміністратору фото-сайту:

Шановний адміністраторе сайту http://club.foto.ua/

Ваш інтернет-ресурс є відомим і авторитетним серед фото-митців та рекламістів з широкого кола моїх знайомих. Я займаюсь рекламним бізнесом 6 років. І як не новачок рекламно-видавничої справи обурений тим, що на професійному інтернет-ресурсі допускається публікація фотознімків з подібними коментарями:
http://club.foto.ua/gallery/photos/49902.html

Автор фотознімка висловлює своє дуже суб"єктивне "мнєніє", яке ображає мене, як члена Пласту - Національної скаутської організації України, яка має 95-літню історію. Історію, якою має гордитись кожен українець. Пластова присяга, фото з якої поміщено на сайті - дуже особиста і сокровенна подія в житті молодої людини, яка обіцяє присвятити своє життя служінню Богові і Україні. Це акт посвяти, це вираз патріотизму, це повага до багатьох поколінь нашого народу, які виборювали Українську державу.
Коментар, який дозволив собі автор знімка може бути наслідком його непоінформованості, або інших об"єктивних причин, але жодна з цих причин не дає право на образливі висловлювання на адресу десятків тисяч пластунів, їх звичаїв та історії.

Прошу зняти вказану фотографію, коментарі, та заборонити публікацію фотознімків автору Solomon. Прошу надалі слідкувати за тим, щоб на Вашому інтернет-ресурсі не з"являлись матеріали, які ображають національні почуття українців, та, зрештою, і інших національностей.

Сподіваюсь на розуміння і підтримку.

Михайло Окаринський
Директор Агентства рекламних технологій "Рекламаркет"
м.Тернопіль
Член Пласту з 1994 року.
Востаннє редагувалось Mikhal в Вів 02.05.06 10:21, всього редагувалось 1 раз.
O.M.
Mikhal
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 100
З нами з: П'ят 18.02.05 20:48
Звідки: Ternopil
Ім'я: Mykhaylo
Прізвище: Okarynsky
Курінь: PM

UNREAD_POST Lolik » Вів 02.05.06 10:09

Сьогодні знайшов у скриньці такого листа:
Друже, я намагаюся наказати автора цієї світлини -
http://club.foto.ua/gallery/photos/49902.html

Це відверте знущання над українством.

Допоможіть! Залучіть пластунів. Я вже двічи писав скарги адміністратору цього сайту. Ось адреса адміністратора: [email protected]

Псевдо паскудника - Solomon
... [далі переписка з адміністратором foto.ua]


Тут одразу - моя відповідь
Шановний,

по-перше, це не присяга, а молитва, при чому постава не "статутна", а вигадана відносно недавно навіть не знаю ким. Інше фото, на яке Ви посилаєтесь - це звичне віддання почесті, напр. прапорові чи під час привітання.

по-друге, я не бачу перспективи "переслідувань" українофоба, який через свою обмеженість в ерокезах вбачає гітлерівську зачіску.

В будь-якому випадку я опублікую Вашого листа на нашому форумі в темі "Що про Пласт думають інші" - http://plast.org.ua/forum/viewtopic.php?t=558

Дякую за Вашого листа.

З повагою,
Богдан Рак
адміністратор plast.org.ua


Окрім цієї фотки, я ще, не дуже шукаючи, натрапив на такі (від того ж автора і з такими ж недолугими коментарями щодо Пласту та українства):
http://club.foto.ua/gallery/photos/49235.html
http://club.foto.ua/gallery/photos/49858.html
http://club.foto.ua/gallery/photos/49956.html

Не думаю, що цей придуркуватий фотограф заслуговував на такий довгий пост, але так вже сталось.

Фото автора тут і ще тут - може комусь пощастить зустріти і впізнати :lol:
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

Мій лист адміністратору фото-сайту http://club.foto.ua/

UNREAD_POST Mikhal » Вів 02.05.06 10:16

Шановний адміністраторе сайту http://club.foto.ua/

Ваш інтернет-ресурс є відомим і авторитетним серед фото-митців та рекламістів з широкого кола моїх знайомих. Я займаюсь рекламним бізнесом 6 років. І як не новачок рекламно-видавничої справи обурений тим, що на професійному інтернет-ресурсі допускається публікація фотознімків з подібними коментарями:
http://club.foto.ua/gallery/photos/49902.html

Автор фотознімка висловлює своє дуже суб"єктивне "мнєніє", яке ображає мене, як члена Пласту - Національної скаутської організації України, яка має 95-літню історію. Історію, якою має гордитись кожен українець. Пластова присяга, фото з якої поміщено на сайті - дуже особиста і сокровенна подія в житті молодої людини, яка обіцяє присвятити своє життя служінню Богові і Україні. Це акт посвяти, це вираз патріотизму, це повага до багатьох поколінь нашого народу, які виборювали Українську державу.
Коментар, який дозволив собі автор знімка може бути наслідком його непоінформованості, або інших об"єктивних причин, але жодна з цих причин не дає право на образливі висловлювання на адресу десятків тисяч пластунів, їх звичаїв та історії.

Прошу зняти вказану фотографію, коментарі, та заборонити публікацію фотознімків автору Solomon. Прошу надалі слідкувати за тим, щоб на Вашому інтернет-ресурсі не з"являлись матеріали, які ображають національні почуття українців, та, зрештою, і інших національностей.

Сподіваюсь на розуміння і підтримку.

Михайло Окаринський
Директор Агентства рекламних технологій "Рекламаркет"
м.Тернопіль
Член Пласту з 1994 року.
O.M.
Mikhal
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 100
З нами з: П'ят 18.02.05 20:48
Звідки: Ternopil
Ім'я: Mykhaylo
Прізвище: Okarynsky
Курінь: PM

UNREAD_POST YarkO » Вів 02.05.06 13:42

а додайте сюди ще
http://www.plast.org.ua/?page=news&newsid=327 ;)

загалом, як я розумію, той саломон з Києва...
може, київські озони йому... цей... га? ;)

то що пропонуєте - спамити сайт?

тоді потрібне якесь інше рішення, аніж персональний лист.
наприклад, масове кидання якоїсь фрази, на кшатлт "заберіть фотку хттп..." з різними сабжами, шоб не можна було заблокувати
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Tokach » Вів 02.05.06 17:04


Фьорст:
Якщо комусь кортить дізнатись що то за фотограф, зверніться до прес-служби ст. Київ, хай скажуть, кого вони запрошували на закриття відзн. Пластової Присяги...

От, і я там був... мед пиво пив.. ой, стовпом стояв - http://club.foto.ua/gallery/photos/49858.html
Другий з правого боку (це для тих, для кого я досі невпізнанний)

А щодо цих двох фотьок:
http://club.foto.ua/gallery/photos/49902.html
http://club.foto.ua/gallery/photos/49235.html
то це справді молитва і "Скоб-Скоб", проте в програмі було складання присяги, та іменування вірлицями двох дівчат (чи вже нє, у зв’язку з іменуванням :eusa_drool: , :D ) - Наталя Пустовіт (к. ч. 46 ім. М. Богуславки) та Юля Глушко, НП, думаю Mikhal мав це на увазі...

Але найбільша хохма була коли ці кадри робили - той фотограф мало Олегу (хто досі не вїхав, то на фотках фігурує ст. пл. скоб Олег Пашин, ОЗО :)) в ніс не тицьнув своїм D50 ( до слова сказати, як на Київ ламерська камера... ) А може й тицьнув...
Неважливо, важливо те, що я підказав , як шукати того кадра-фотографа ;)

Оффтоп:
З.І. Ту Льолік: про нестатутну поставу під час молитви - на недавньому таборі, на якому нам обом довелось бути присутніми, Микола М. вчив учасників саме такій поставі, причому непогано мотивуючи, правда ЯркО? ;)

Ото блін написав маляву :lol: ... Доречі, а яка к-сть символів макисмально можлива у пості?
Аватар користувача
Tokach
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 879
З нами з: Пон 21.03.05 19:52
Звідки: Ужгород
Ім'я: Володимир
Прізвище: Токач
Курінь: Целібат Мурлики
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Юрко Шелест » Сер 03.05.06 11:12

Продивився всі фото. Від себе додам, там всі чудово вийшли. А сперечатися привселюдно з Соломоном не потрібно, йому зайва розкіш додатковий РR...
Хай собі бояться прийде час і громадська думка стане на наш бік. В далекому-далекому майбутньому...
Imperium sibi - maxsimum imperium est. (лат.) - Володіти собою - ось найвища влада.
Юрко Шелест
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 397
З нами з: П'ят 30.09.05 17:37
Звідки: Острог-Рівне
Ім'я: Юрко
Прізвище: Шушкевич
Пластовий ступінь: Стпл.прих

Поперед.Далі

Повернутись в Пласт і суспільство

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron