Пласт на телебаченні

Роль Пласту у суспільстві. Взаємовідносини Пласту із різними суспільними організаціями

Модератор: Модератори

Пласт на телебаченні

UNREAD_POST Полковник » Пон 25.02.08 08:57

Вирішив створити по аналогії з "Пласт та пластуни у пресі".

Вчора була програма "Ваш вихід" на 1-му національному, в якій знімалися пластуни. На жаль мені не довелося її побачити. Я мав розмови з не пластунами, що також знімалися у цій же передачі, людьми різних поглядів та політичних уподобань, вони казали, що були приємно здивовані поведінкою та виступами пластунів.

Хто бачив, поділіться враженнями.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

по темі

UNREAD_POST Andriy » Пон 25.02.08 22:36

я бачив... то як на мене - роль пластунів була в тому, щоб сказати, що в нас рівнозначне ставлення до ветеранів, як УПА, так і ІІ СВ...

все гарно прозвучало, але... наскільки відверто? Чи знову на зовні - ось, які ми білі і пухнасті, а на сходинах юнацтву кажемо - от, які вояки ЧА були окупантами і тому подібне...

Пласт зазвичай на телеекранах виглядав, як солідна організація, котра займається дітьми і не лише цим характеризувала...

але, знову ж таки запитання - це показуха чи насправді? Дай Боже, щоб насправді...

а загалом - молодці... не погано дивилися... і головне - висловили МУДРУ позицію...
Могутня є сила Чуттів, але Розум над нею, над Розумом вічна Душа, а Господь над Душею!
Аватар користувача
Andriy
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 396
З нами з: Пон 24.11.03 12:18
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Андрій
Прізвище: Купина
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST hevko » Пон 25.02.08 23:34

http://www.intv-inter.net/tv/programm/?id=689997&act=tvp&channel=ut1 - тут можна переглянути програму
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Аватар користувача
hevko
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 385
З нами з: Чет 23.10.03 18:18
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Андрій
Прізвище: Гевко
Курінь: Плем'я Могікан
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Ярославна » Вів 26.02.08 00:08

я сьогодні(тобто понеділок 25 лютого))))бачила новини на Новому Каналі "Наш Репортер"-тобто Львівські новини,в яких показували пластунів.....і показували один хлопчачий курінь ,й вони давали інтерв"ю,що як на мене можна було б мовчати,а то ні головних Обов"язків Пластуна ,ні 14точок Пластового Закону нормально не знають,лише з допомогою "залу" назвали 10точокіз 14 .шкода,звичайно,але також пролунав коментар журналіста:
"Парадоксально,але більшість з них бояться відкрито назвати себе пластунами....."
Також у цьому ролику було показано відзначання львівськими пластунами бою під Крутами,що було більш доречним.
Востаннє редагувалось Ярославна в Суб 01.03.08 01:17, всього редагувалось 1 раз.
Честь+Відвага-Україна
Аватар користувача
Ярославна
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 620
З нами з: Нед 03.06.07 19:05
Звідки: Україна,станиця Львів
Ім'я: Анна
Прізвище: Сабара
Курінь: к.ч.36 ім.Анни Ярославни
Пластовий ступінь: пластунка учасниця

Re: по темі

UNREAD_POST lina » Сер 27.02.08 18:34

Andriy написав:я бачив... то як на мене - роль пластунів була в тому, щоб сказати, що в нас рівнозначне ставлення до ветеранів, як УПА, так і ІІ СВ...

все гарно прозвучало, але... наскільки відверто? Чи знову на зовні - ось, які ми білі і пухнасті, а на сходинах юнацтву кажемо - от, які вояки ЧА були окупантами і тому подібне...



З мого боку цілком відверте. Як можна казати, що вояки ЧА були окупантами, якщо вони визволяли СВОЮ батьківщину?.. А те, що вони воювали за Радянський Союз, то іншої держави у них тоді не було.
lina
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 9
З нами з: Пон 29.01.07 17:32
Звідки: Луцьк
Ім'я: Ліна
Прізвище: Остапчук
Пластовий ступінь: старша пластунка


Повернутись в Пласт і суспільство

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron