Морська тема

Роль Пласту у суспільстві. Взаємовідносини Пласту із різними суспільними організаціями

Модератор: Модератори

Морська тема

UNREAD_POST Полковник » Сер 30.01.08 23:10

Деякі столичні діячі ще й досі не можуть збагнути, навіщо нам флот, навіщо нам військо, а в глибині душі вони ще не зрозуміли, а навіщо нам держава? Згадую випадок водночас кумедний і сумний. Коли пан Кучма ще був прем'єром, він відвідав Севастополь. Весь час його супроводжував командувач Чорноморського флоту. Нарешті до прем'єра вдалося пробитися командувачу ВМСУ, який представився Кучмі. Леонід Данилович з великим подивом запитав: «Якщо ви командувач ВМС України, то хто ж тоді був зі мною весь цей день?»

Тим недолугим київським чиновникам, які запитують, навіщо нам флот, варто подивитися на сусідів: чому Румунія, яка вже є членом НАТО і ЄС, перебуває під ядерною парасолькою Заходу, так наполегливо розбудовує свій військовий флот, купує нові кораблі у Великобританії, Франції? А крім того, зміцнює військову флотилію на Дунаї, на нашому, між іншим, кордоні? Уже зараз румунський флот є значно сильнішим від нашого. Посилює свої ВМС на Чорному морі член НАТО і ЄС Болгарія (купують нові кораблі й підводні човни). Про Росію і Туреччину годі й говорити. Невже вони настільки дурніші за наших керівних пацифістів?
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Полковник » Сер 30.01.08 23:25

І навіть Болгарія, населення якої дорівнює разом узятим Києву та Харкову, має два підводних човна і будує у Німеччині третій, а загальна кількість бойових одиниць флоту цієї країни перевищує українські ВМС. Невже всі такі дурні і тільки ми розумні та “миролюбні”, зводячи на пси український флот?
Востаннє редагувалось Полковник в Сер 30.01.08 23:39, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Полковник » Сер 30.01.08 23:27

Але вже зараз значно сильніші за росіян турки. 18 підводних човнів, 21 фрегат (19 ракетних, 2 артилерійських), понад 100 ракетних та патрульних катерів, десантних кораблів (з них 8 танкодесантних) тощо. Впродовж найближчих років на заводах цієї країни будуть збудовані десятки фрегатів, корветів, ракетних катерів та підводних човнів. Розпочата проробка питань будівництва авіаносних кораблів.

Цікаво, на які береги будуть десантувати турецькі танки? І куди полетять літаки з тих авіаносців?
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Scalpel » Чет 31.01.08 00:56

Не треба мілітаристської істерії.
Ніхто на Україну не нападе, нам дали гарантії безпеки. Я думаю, що принаймні США свого слова дотримають.

Я розумію, що вам як військоому це болить. Але я так само можу плакати про стан охорони здоров'я. І от тут наше відставання набагто більше, ніж у військовій справі.

Я от недавно дивився фільм про карибську кризу.
Ще раз переконався, що декому з військових аби тільки "шашкою помахати", з нашими Новобогданівками і Броварами треба тішитися, що ЗМУ віддали.
Зараз і в США і в РФ військові бюджети з'їдають фантастичні суми, користі - 0, бо навіть якщо війна буде, то накопиченої зброї вистачить що зруйнувати всю Землю надцять разів.

Ви ж самі знаєте, що війна з Румунією чи Болгарією неможлива навіть теоретично, по-перше - ми союзники НАТО, по-друге - там нема тилу. Туреччина може і нападе. А нащо їм флот якщо в нас нема флоту? Росія? Так там взагалі, матроси вибіжать на плац і наб'ють один одному морди, а потім населення саме здасть Севастополь.
Зараз не 20 століття, ніхто не почне ІІІ світову.

Останнє. Я думаю, що ви, як людина мудра мали б навпаки закликати до збереження миру, а не нагнітати настрої типу "Родина в опасности" чи "Готовся к войне".
Тому що на жаль "Красная армия..." вже давно "...не только..." не "...защитник, но и..." не "...строитель социализма."

P.S. Ми володіємо технологіями для повного циклу виготовлення ядерної зброї. В разі чого протягом року ми можемо доставити ракету в будь-яку точку земної кулі. Ніхто сюди не поткнеться. Нам треба себе боятися, а не надуманих ворогів. Треб побороти ворога в собі, а тоді може виявитися, що за межами держави таких або нема, або вони просто жалюгідні.
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
Scalpel
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1468
З нами з: Нед 30.05.04 22:10
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Микичак
Курінь: самітник

UNREAD_POST Andriy » Чет 31.01.08 08:47

+1 щодо сказаного Скальелем

а ще - ця тема "прямо" відноситься до виховництва... Це те ж саме, що "розгляд вікових особливостей поведінки юнацтва" розмістити в розділі Пласт і ВОСР

вибачайте друже Полковнику, але ця тема вартовна рівня розділу Теревені... бо вона не несе за собою конкретного вирішення на користь Пласту і що головно - не має жодного відношення до виховників (окрім політ.інформації). Тому було б доречно, як на мене - цю тему перенести...
Могутня є сила Чуттів, але Розум над нею, над Розумом вічна Душа, а Господь над Душею!
Аватар користувача
Andriy
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 396
З нами з: Пон 24.11.03 12:18
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Андрій
Прізвище: Купина
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Полковник » Чет 31.01.08 11:02

Та все нормально, хлопці. Вибачатися нема за що. Є думки, висловлюйте! :)
Цікаво почути думки пластових моряків.
У тім числі і військових моряків.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST ZyZik » Чет 31.01.08 16:26

безбека кордонів - сила держави ! :!:
"Ніщо не обходиться нам так дешево і не цінується так дорого як ввічливість"
ZyZik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 303
З нами з: П'ят 02.11.07 10:06
Звідки: Львів
Ім'я: Юрій
Прізвище: Зіланов
Пластовий ступінь: ст.пл.прих.

UNREAD_POST Vus » Чет 31.01.08 16:36

Костя, а чого про колишню 1,6 мільйонну армію вже не голосиш?
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Scalpel » Чет 31.01.08 19:16

Полковник написав:Та все нормально, хлопці. Вибачатися нема за що. Є думки, висловлюйте! :)
Цікаво почути думки пластових моряків.
У тім числі і військових моряків.

Тобто наша думка Вам нецікава і Ви нічого не прокоментуєте?
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
Scalpel
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1468
З нами з: Нед 30.05.04 22:10
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Микичак
Курінь: самітник

UNREAD_POST Полковник » Чет 31.01.08 20:15

Scalpel написав:Тобто наша думка Вам нецікава і Ви нічого не прокоментуєте?


Ну, друже, робити такий висновок з моєї репліки некоректно. Цікаві всі думки, і Ваша, і Андрієва, і Володіна (правда я не уловив її суті, вибач, Володя :eusa_doh: ). Але ж в Пласті є "професійні" і професійні (без лапок) моряки, от їх і хочеться почути також.
Востаннє редагувалось Полковник в Чет 31.01.08 20:19, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Полковник » Чет 31.01.08 20:18

Андрій наштовхнув мене на думку, що правильніше назвати цю гілку "Морська тема".
Прошу Скальпеля, як адміністратора, перейменувати гілку.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Vus » П'ят 01.02.08 08:00

Костянтин, по-перше не варто виправляти свої пости. Чи ти вже відмовився від своїх перших викладених думок? В них (постах) не було ніяких образ ні в яку сторону. Тож чого ти їх виправляєш?

По-друге, поясни суть дискусії. Про військову доктрину України? Про розбазарювання армії? Про недостатню увагу до розвитку і реформ в армії?
Спочатку сформулюй суть теми. З задоволенням підтримаю дискусію, але говорити про будь-що "просто говоріть говоріть ... " - це неповага до читачів створенної тобою теми.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Полковник » П'ят 01.02.08 09:37

Vus написав:Костянтин, по-перше не варто виправляти свої пости. Чи ти вже відмовився від своїх перших викладених думок? В них (постах) не було ніяких образ ні в яку сторону. Тож чого ти їх виправляєш?


По перше: я і не "виправляв" - не помітив, є кнопочка така: "редагувати"? От я і редагував. Чи ти вважаєш таку кнопку зайвою? Чи потрібною лише у випадку наявності "образ ні в яку сторону"?
А де ти помітив "відмову"? І від яких саме "думок"?

Vus написав:По-друге, поясни суть дискусії. Про військову доктрину України? Про розбазарювання армії? Про недостатню увагу до розвитку і реформ в армії?
Спочатку сформулюй суть теми. З задоволенням підтримаю дискусію, але говорити про будь-що "просто говоріть говоріть ... " - це неповага до читачів створенної тобою теми.


По друге: пояснюю.
Про недостатню увагу до розвитку ВМС України (хоча "недостатня увага" це дуже м'яко, так, щоб ще когось не образити...), на тлі нарощування морської міці всіх сусідів України. На яких теж ніхто не збирається нападати. І яким також гарантує захист НАТО або США.

А по третє - можна, Володю?
Подивись-но по нашому форуму: чи багато ти знайдеш гілок, в яких "спочатку формулюється суть теми"? І який відсоток вони становлять?
Як правило суть і так зрозуміла з першого поста, в якому автор гілки пише про те, що його непокоїть. І моя гілка не є виключенням, принаймні Скальпель уловив суть точно, Андрій також.

Ще ніколи нікому відсутність "формулювання суті" не ставили у вину, у "неповагу до читатачів створеної теми". Схоже мені "крупно повезло". Дякую. :)
Востаннє редагувалось Полковник в П'ят 01.02.08 17:03, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Полковник » П'ят 01.02.08 17:01

Чомусь вставило той же текст ще раз. Вимушений стерти. :)
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST -=Лис Микита=- » Суб 09.02.08 01:16

Як на мене ніякої мілітариської істерії тут немає. Українець, який вірний своїй державі навпаки радіє, коли та нарощує сої військові сили.

Ось така моя дефініція - "Історія має властивість повторюватись. Була собі Центральна Рада - законодавчий орган у того часній Україні, не виконувала вона законодавчої ролі, ось її Ясновельможний Гетьман Української Держави - Павло Петрович (до речі батько пластуна - Данила Скоропадського) у квітні 1918 р. Б. і розпустив.
Була собі Верховна Рада України - законодавчий орган. Ну що побавились. Поки президент України - Віктор Андрійович (до речі батько пластунки Софії Ющенко) не розпустив у квітні (таки здається) 2007 р. Б.

Так і з військом - Центральна рада мала флот під своїми прапорами - відмовилась від нього у 1917 р.Б. Так само не хотіла мати армії (ну що ж зробиш романтики - соціалісти - пацифісти) - втратили Державу. Опирались дружбі з Антантою, вішали обіцянки Троїстому союзу. А згодом північний сусід проковтнув їх.
Ось тепер у сучасній Україні. Кричать з "ким нам воювати..." демократія... всі брати. - Нічого Вам це не нагадує. Скорочують чисельність армії, кораблі на металобрухт відпускають. І тепер, як і 90 років тому думають, а чи потрібно їм іти до "якогось військового союзу". Але нехай знають сусіди були і сусід нікуди не поділись , а тим паче на Півночі....."

(бути не згодним - це Ваше право, але як на мене історія говорить сама.)
Аватар користувача
-=Лис Микита=-
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 106
З нами з: Чет 28.06.07 23:17
Звідки: станиця Київ (м. Боярка)
Ім'я: Ковальов
Прізвище: Андрій
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST Vus » Вів 12.02.08 08:00

Мда, заголосили про скорочення флоту...
Ви б краще голосилиб про потребу заборони реклами тютюну та алкоголю на телебаченні.

П.С.: Від алкогольних отруєнь в Україні вмирає близько 40 000 осіб кожного року.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Полковник » Вів 12.02.08 09:28

Вусові: Одне іншому не заважає :D
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Полковник » Суб 23.02.08 19:33

Scalpel написав:Тобто наша думка Вам нецікава і Ви нічого не прокоментуєте?


Чекав я відгуків від моряків, та, видно, вони на портал не заходять...

Звичайно ж, прокоментую. Просто малувато матеріалу для коментарів.

Перше. Існування розділу "Пласт і суспільство" наводить на думку, що пластунам не байдужі не лише внутрішньопластові проблеми, а й проблеми того самого суспільства, в якому Пласт існує, розвивається або стагнує. Розвиток або стагнація громадської організації, у т. ч. і Пласту, напряму залежить від ррозуміння цією організацією проблем суспільства, його потреб. Це по перше. А по друге від вміння організації дати суспільству відповідь, рішення, допомогу в розв'язанні якихось проблем. Якщо ж якась організація не в змозі нічого дати суспільству, дати реально, а не декларативно - така організація приречена на стагнацію і поступове відмирання. Питання лише в часі.
Дотичні пиатння ми піднімаємо в закритих розділах форуму і тут я їх не озвучую.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Полковник » Суб 23.02.08 19:45

По друге. Збройні сили, їхній стан, здатність до захисту своєї держави є однією з тем, які постійно в центрі уваги практично в усіх цивілізованих країнах. В центрі уваги на всіх рівнях: законодавчо-урядовому, ЗМІ, побутовому. Відкрийте будь-яку газету, журнал суспільно-політичного змісту (про Плейбой та подібні не йдеться) і ви обов'язково наштовхнетеся на матеріали військової тематики. Включіть новини - те ж саме. Прийдіть в чоловічу компанію, яка сидить за пляшкою з будь-якої нагоди - військової теми не минути. Причому це не залежить від національної приналежності газети, журналу, ТВ каналу, ця теза справедлива і для американців, і для росіян, і для британців, німців, французів. І для українців також. Говорять і високопосадовці, і колишні солдати, і журналісти - і навіть ті, хто всіма правдами і неправдами (в основному неправдами) тікав від призову в армію. Говорять чоловіки, говорять жінки. Хлопці і дівчата. І пластові новаки та новачки також говорять!

То невже старшим пластунам та сеніорам потрібно уникати цієї теми?
Не для того, щоб замінити КПР-ом чи КПС-ом Міністерство оборони. А для того щоб правильно розуміти проблему, правильно з точки зору інтересів нашої держави, а не наших "друзів", близьких та далеких (Росія, Туреччина, Румунія, Польща, США, Німеччина...), і відповідно діяти.
Діяти в двох напрямках (а може й більше ніж двох).
З одного боку це відповідна спрямованість виховних програм в УПН та УПЮ. З другого - відповідна позиція дорослих членів Пласту, які досягли певного суспільно-політичного становища
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Полковник » Суб 23.02.08 20:04

А тепер коментарі.
Scalpel написав:Не треба мілітаристської істерії.
Ніхто на Україну не нападе, нам дали гарантії безпеки. Я думаю, що принаймні США свого слова дотримають.


Я аніскільки не ставлю під сумнів здатність США дотриматися свого слова. До речі - нашу безпеку поруч з США гарантувала і Росія, пам'ятаєте?...
Але - невже ті ж США не гарантують безпеку членів НАТО, що є нашими сусідами: Туреччина, Болгарія, Румунія (обмежусь лише сусідами по Чорному морю), як Ви думаєте, друже? І не лише США. Організація Північно-атлантичного договору передбачає ОБОВ'ЯЗОК кожної країни-члена НАТО захищати іншого члена НАТО, на якого здійснено напад.
Спробуйте пояснити на цьому тлі ті факти по нарощуванню морського потенціалу всіх наших чорноморських сусідів, про які я написав у перших постах. А Ви, запустивши Гугл, зможете додати до них ще дещицю.
Може вони не довіряють США, Британії, Франції?
До речі - як Ви думаєте, зміцнення морської міці Туреччини, Болгарії, Румунії називається у них у них "мілітаристською істерією"? Чи якось інакше?
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Полковник » Суб 23.02.08 20:13

Scalpel написав: я так само можу плакати про стан охорони здоров'я. І от тут наше відставання набагто більше, ніж у військовій справі.


Так пишіть, друже. Сам розділ "Пласт і суспільство" спонукає кожного пластуна писати про ті суспільні проблеми, які його хвилюють. Інакше навіщо він існує?
Інша річ наскільки та чи інша проблема ХВИЛЮЄ пластовий загал, принаймні ту його частину, що пише на порталі.
Існування "Морської теми" не є перешкодою для існування "Медичної теми".
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Полковник » Суб 23.02.08 20:24

Scalpel написав:Я от недавно дивився фільм про карибську кризу.
1. Ще раз переконався, що декому з військових аби тільки "шашкою помахати", з нашими Новобогданівками і Броварами треба тішитися, що ЗМУ віддали.
2. Зараз і в США і в РФ військові бюджети з'їдають фантастичні суми, користі - 0, бо навіть якщо війна буде, то накопиченої зброї вистачить що зруйнувати всю Землю надцять разів.


1. Щоб такого не сталося на Заході придумали цивільний контроль над збройними силами. Але не додумалися до того, щоб знищувати збройні сили. А щоб цивільний контроль був ефективним потрібно, щоб суспільство було грамотним у військових питаннях.
2. Дійсно, це так (про суми, а не про користь). Але ж чому ж Ви, пластун-лікар з України, це розумієте, а президенти США і Росії, сенатори і конгресмени, держдумівці та іже з ними - ніяк не допруть до цієї, здавалося б на поверхні лежачої істини? Чому ніхто, підкреслюю, НІХТО, жодна країна світу не наслідує наш "розумний" приклад з відмовою від ядерної зброї? Навпаки, вже після 1992 року ядерний клуб поповнили Пакистан, Індія, Ізраїль, пнуться туди ж Північна Корея та Іран?
Чому друже? Від дурості? Невже відповідь така проста?
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Полковник » Суб 23.02.08 20:27

Scalpel написав:1. Ви ж самі знаєте, що війна з Румунією чи Болгарією неможлива навіть теоретично, по-перше - ми союзники НАТО, по-друге - там нема тилу. Туреччина може і нападе. А нащо їм флот якщо в нас нема флоту? Росія? Так там взагалі, матроси вибіжать на плац і наб'ють один одному морди, а потім населення саме здасть Севастополь.
Зараз не 20 століття, ніхто не почне ІІІ світову.

2. Я думаю, що ви, як людина мудра мали б навпаки закликати до збереження миру, а не нагнітати настрої типу "Родина в опасности" чи "Готовся к войне".
Тому що на жаль "Красная армия..." вже давно "...не только..." не "...защитник, но и..." не "...строитель социализма."

3. Ми володіємо технологіями для повного циклу виготовлення ядерної зброї. В разі чого протягом року ми можемо доставити ракету в будь-яку точку земної кулі. Ніхто сюди не поткнеться. Нам треба себе боятися, а не надуманих ворогів. Треб побороти ворога в собі, а тоді може виявитися, що за межами держави таких або нема, або вони просто жалюгідні.


На пункти 1 і 2 я відповів вище, сподіваюся Ви це зрозуміли.
На пункт третій скажу, що ракета лише тоді щось важить, якщо її можна доставити в будь-яку точку земної кулі протягом 5-30 хвилин. Протягом року доцільно доставляти ансамбль бандуристів.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Полковник » Суб 23.02.08 20:34

Щодо постів Андрія та Володі - що саме мені прокоментувати?
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST -=Лис Микита=- » Нед 24.02.08 21:18

Друже Полковник, я намагався викласти думки, які лише б підкреслили правильність ваших тверджень!
Аватар користувача
-=Лис Микита=-
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 106
З нами з: Чет 28.06.07 23:17
Звідки: станиця Київ (м. Боярка)
Ім'я: Ковальов
Прізвище: Андрій
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Далі

Повернутись в Пласт і суспільство

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron