Стефанович: Реальний скаутський рух в Україні - в "тіні

Роль Пласту у суспільстві. Взаємовідносини Пласту із різними суспільними організаціями

Модератор: Модератори

UNREAD_POST poplar » Пон 10.12.07 14:31

Цікава альтернатива:
провести кілька 2-3 денних заходів для 5 тисяч дітей
чи проводити цілорічну виховну працю з цима 5 тисячами дітей :shock:

До речі питання про те з якими дитячими організаціями перетинається ПЛАСТ це скоріше питання не академічне, а практичне.

Так з якими дитячими організаціями співпрацюють станиці???
Дорогу осилить той, хто йде!
Аватар користувача
poplar
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 150
З нами з: Нед 19.10.03 15:23
Звідки: Львів (до цього Рівне та Харків)
Ім'я: Руслан
Прізвище: Tополевський

UNREAD_POST Professor » Пон 10.12.07 15:43

2poplar: а які ти знає ДИТЯЧІ ВИХОВНІ ОРГАНІЗАЦІЇ СКАУТСЬКОГО ТИПУ в регіонах?

назви плз... але не такі - шо займаються інвалідами, чорнобильцями і всім таким іншим

щодо Закарпаття, то я не знаю такої жодної (окрім Пласту) з бл. 80 зареєстрованих і тим більше жодної реально працюючої та існуючої...

99% з них - "соціальні проекти" або "політичні молодіжні крила"... і співпрацювати з ними можна, здається, виключно у випадках "цільових проектів"... (а не довготривалої (напр. 7 річної) виховної праці...
Крокуємо разом http://100krokiv.info/ - Крок за кроком до 100-ліття Пласту!
Аватар користувача
Professor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 479
З нами з: Пон 20.10.03 13:16
Звідки: Станиця Ужгород
Ім'я: Андрій
Прізвище: Ребрик
Курінь: ч. 41/44 УСП/УПС
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST dmytrokol » Пон 10.12.07 16:27

Читав статтю і коментарі - про жодну з тих організацій у ДІЇ нічого не чув. хіба що "Екологічна варта" - це єдина ВСЕУКРАЇНСЬКА дитяча організація, з якою кілька разів ми співпрацювали у Донецькій області (яка має більш-менш потсійне членство у кількох містах). Але вона не є скаутського типу - про такі навіть мови не йде.

Тут називалася ФДОУ - в області є така, наавіть активно і реально діє в декількох містах і районах - але знову ж таки - все це на рівні окремих шкіл, де цією справою займається педагог-організатор. Проводять спільні заходи на рівні області, беруть участь у всеураїнських. Але де там "скаутський тип"? доречі її обласний керівник час від часу навпаки наголошує на тому, що вони не мають нічого спільного зі скаутінгом і Пластом зокрема.

Отож як відповідь на питання з якими дитячими організаціями співпрацюють станиці - в Донецькій області тільки з Екологічною вартою. І жодної всеукраїнскьої дитячої організації скаутського типу (правда місцеві є).

Тому якось дивно виглядають цифри і факти, наведені паном Стефановичем, у порівнянні з відсутністю реальної діяльності тих дит.організацій у цілій області з 10-ю частиною кількості населення України. Про відсутність діяльності можу говорити, оскілкьи останні декілька років є учасником більшості зборів, конференцій та семінарів за участю представників дит.організацій, маю аналітичні дані обласного управління у справах молоді. Нажаль не маю інформації з Облстату, але ж ми говоримо про реально діючі... як на мене їх і так має бути чути без статистики
Аватар користувача
dmytrokol
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 63
З нами з: Пон 20.11.06 13:07
Звідки: Станиця Краматорськ, Україна
Ім'я: Дмитро
Прізвище: Колесник
Курінь: "Сіроманці"
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST mykola muzala » Пон 10.12.07 16:56

Львівщина, Закарпаття і Донеччина відмітились... Що відбувається в інших регіонах?
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Стефанович » Пон 10.12.07 18:14

Хлопці!
Моя стаття була написана для Молодіжної правди. Як роздуми на тему, яку там підняв представник Пласту. А вже у себе на пластовому порталі розмістили її ви самі. І почали не з обговорення теми статті, а з обговорення, який некомпетентний Стефанович, скільки є таких стефановичів у кожному місті, також пішли дружні поради іти до лісу і т.д.
При цьому моя спроба увійти на форум і щось сказати виявилась безрезультатна. Тільки для своїх! Після переписки з адміністрацією сайту, мені відкрили до нього доступ. А скільки ще людей читають про некомпетентного Стефановича і не мають змоги щось заперечити?
А вилучати некоректні пости (правильно назвав?) щодо мене не слід, бо навіть ваш полковник вже і не знає, до чого він там приєднувався та підтримував!
Не кажу, щоб пам"ятати, у кого він позичав туристичне спорядження на день. А із-за такої пам"яті повертав за місяць. Тому і не пам"ятає...
Але повернемось до наших баранів. Я не проти Пласту! Ви не уважно читали мою статтю. Визначення, що таке скаутська організація, в Україні немає. Тому прошу не монополізувати своє право так називатися. Якщо інші організації хочуть теж називатися скаутськими, то чому право на це вони повинні отримувати від Пласту чи СПОКУ? В Палаці піонерів ім. Островського (стара назва) є гурток туристів-скаутів. Керівнику платять зарплату. Добре це, чи погано? Не моє діло. Так є не залежно від мене. І мою думку Міністр у справах молоді не питає.
Тепер дещо для загальної ерудиції.
Дітьми у нас найкраще займається Міністерство освіти. Вони для роботи з дітьми готують кадри, мають власну академію, приміщення (школи) у кожному селі, державну фінансову допомогу, туристичні станції, палаци дитячої творчості тощо. Ще у них є Макаренко, Сухомлинський. І Пласт разом з усіма дитячими громадськими організаціями їм у підметки не годяться.
Здоров"ям дітей гарно переймається Міністерство охорони здоров"я. Ніяка МГО так не поліпшить здоров"я дитини, як ОХМАТДИТ.
Але є одна особливість. Міністерства освіти та охорони здоров"я не є дитячими громадськими організаціями. Рівно як і Пласт...
Є такі слова, як суб"єкт та об"єкт. У міністерства і МГО діти - це об"єкт спрямування своїх програм, уваги. Діти не керують ні школами, ні міністерством. А в ДГО - діти складають 2/3 складу правління. І членство в ДГО з 6 років. Якщо хто в темі, то напишіть тут, на форумі, прізвища дітей, які входять до складу керівних органів Пласту. Яка їх доля у відсотках? як вони впливають на прийняття рішень організації?
Ото ж.
Звідси і реальні можливості для знаходження коштів на діяльність організації, піару діяльності. І чи ставилась така задача перед ДГО? Як можуть, так працюють. І мені відома їхня діяльність. Про неї можуть не знати не лише пластуни, а й начальники обласних управлінь у справах молоді. І міністр з сімома своїми заступниками. На превеликий жаль.
Поділяю також висновок Жука-полковника, що цитувати мене не потрібно. Достатньо перечитати своє, власне. Про титанічний труд останніх років.
Читання першоджерел про діяльність ДГО не є образою для пластунів. Просто спочатку не відчувалось обізнаності в цих питаннях. Тепер видно, що ви дійсно входите в тему. Особливо гарно виглядає намагання співпрацювати з ДГО на місцях. Наприклад, в 120-кілометрових перегонах по Карпатах. Дай то Бог.
Стефанович
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 15
З нами з: Суб 08.12.07 09:20

UNREAD_POST mykola muzala » Пон 10.12.07 18:42

моя спроба увійти на форум і щось сказати виявилась безрезультатна.
на жаль (чи на щастя) форум, як і весь портал, працює завдяки волонтерам, тому надати права (а до спільних обговорень доступ мають всі - і пластуни, і не пластуни) можуть затягнутись через об'єктивні причини. Але права надали і я думаю, що це корисно для дискусії.
прошу не монополізувати своє право так називатися. Якщо інші організації хочуть теж називатися скаутськими, то чому право на це вони повинні отримувати від Пласту чи СПОКУ?

У Львові крім Пласту є ще 4 чи 5 скаутських організацій (Організація українських скаутів, Галицька Русь, Розвідник і ще хтось) і ніхто їм не забороняє називатись скаутськими навіть в місті, де Пласт є найбільшою організацією і серед молодіжних, і серед дитячих організацій. Не думаю, що і в решті регіонів Пласт намагається монополізувати право на скавтінг. Те що ми намагаємось стати членами ВОСР - так, проте навіть в тих країнах, в яких одна з організацій є членом ВОСРу, існує багато інших організацій, які називаються скаутськими і ніхто їм цього заборонити не може.


Дітьми у нас найкраще займається Міністерство освіти. Вони для роботи з дітьми готують кадри, мають власну академію, приміщення (школи) у кожному селі, державну фінансову допомогу, туристичні станції, палаци дитячої творчості тощо.
хтось колись сказав "школа вчить, але не виховує" - ні Пласт, ні МГО, ні ДГО не претендують на те, що робить МОЗ чи МОУ. Всі вони доповнють це в іншій ділянці дитячого життя...

Якщо хто в темі, то напишіть тут, на форумі, прізвища дітей, які входять до складу керівних органів Пласту. Яка їх доля у відсотках? як вони впливають на прийняття рішень організації?
основна робота в Пласті робиться на рівні гуртків та куренів, як це і має бути згідно із скаутською методою виховання, а там визначальне право рішень таки в дітей... І все решта - розгалужена структура, керівництво на місцях чи в центрі має основним завданням забезпечувати цю роботу. Подібно працюють всі скаутські організації в світі і скаутське Бюро в Женеві також складається далеко не з дітей - проте це і є центр скаутського руху. Щодо порівняння Пласту і ДГО - я абсолютно визнаю, що Пласт не є ДГО, як і МГО, за своєю суттю. Ми скаутська організація:)

Щодо співпраці - не думаю, що пластуни на місцях відмовляються від співпраці з іншими організаціями, які подібні до Пласту. Хіба в разі екстраординарних випадків.
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Lolik » Пон 10.12.07 18:52

Основною проблемою Вашої статті, шановний, є те, що Ви абсолютно не розумієте, що має на меті скаутинг і якими методами послуговується. Відтак стаття Ваша присвячена, як можна зрозуміти також із коментарів тут, не скаутингу, а молодіжному рухові.
Тому пропонується і Вам для початку почитати першоджерела про скаутинг - ту саму рос. Вікі.

Щодо того, що "форум тільки для своїх" - то тут Ви теж не розібрались із процедурою отримання доступу. Доступ треба було просто замовити. Тому довелось надати його Вам вручну всупереч правилам і процедурі, хоч звинувачення від цього не припинились :(

Навіть якщо Ви "не проти" Пласту, стаття вийшла невдала, бо крім нерозуміння скаутингу Ви ще й показали, що насправді знаєте про Пласт занадто мало, щоб писати про нього. Хоч це таке ж Ваше право, як і в Ярослава писати про інші організації, а потім всім нам це діло коментувати :)
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Vedmeduk5 » Пон 10.12.07 20:38

А ще краще пане Стефановичу!!!!! Візьміть книгу "Життя в Пласті" Олександра Тисовського і прочитай те від а до я......дізнаєтесь про Пластову ідею та методу виховання та про структуру організації!
А про скаутинг найкраще прочитатайте "Scouting for boys" Бейден Паул.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: то навіть цікаво :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Тримай порох сухим
Vedmeduk5
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 76
З нами з: Вів 24.04.07 22:46
Звідки: Lviv(UA)
Ім'я: Андрій
Прізвище: Богач
Курінь: к.ч.5 ім. Р.Г.Купчинського
Пластовий ступінь: Розвідувач

UNREAD_POST Стефанович » Пон 10.12.07 22:50

Ну, придумали "батьки" щось понад 100 років тому. Застовбили назву. Але життя розвивається. За кордоном своїм ходом, в Радянському Союзі своїм. Найбільший внесок в роботу з дітьми у формі громадської організація внесли ідеологи піонерії. От ви і проаналізуйте різницю і напишіть статтю. Побачимо, чи багато знайдете відмінностей між скаутами і піонерами. Мені для повсякденної роботи в своїй організації не потрібні інші методики, окрім Правил горосходжень, Правил проведення походів з дітьми у горах та власного досвіду. І опираюсь я на кваліфікацію своїх волонтерів, а це вчителі, інструктори з видів спорту, батьки дітей. Тому копатись в сторічних толмудах немає потреби. Таким же шляхом ідуть всі інші організації. Може я помиляюсь, але я ніде не чув, щоб якась дитяча чи молодіжна організація декларувала, що вона працює за методиками Пласту. Хоч дійсно, ви самі визнаєте, що ви не ДГО і не МГО. Був один, який на переговорах вимагав "ні війни, ні миру". Кличку мав - Троцький. Закінчив погано.
А про методики виховання в організації краще всього показують конкретні справи цієї організації. Якщо люди порушують загальновизнані правила і цим кичаться, то це не методика, а зборище придурків. Дай Бог тим, кого вони ведуть за собою, довше прожити.
За ці мої слова деякі особи образяться, але я знаю, про що кажу.
Стефанович
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 15
З нами з: Суб 08.12.07 09:20

UNREAD_POST Lolik » Пон 10.12.07 23:02

Ги-ги. Бажаю Вам успіхів у ВАШОМУ СКАУТИНГУ. Виходжу із дискусії.

Йду краще подумаю, чи справді "100-річна методика" може значити не "перевірена часом", а "безнадійно застаріла" :eusa_think:

Майте на увазі, що якщо Ви не заповните Особисту інформацію у власних Налаштуваннях, ми приведемо Ваш доступ до діючих правил - і зовсім не тому, що ми придурки. Тільки вже після цього не плюйтесь на всі сторони, що дописувати не даємо
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Dnipro » Пон 10.12.07 23:46

2 Lolik :eusa_clap:
100% підтримую.

Виходжу із дискусії


хоч я в неї дуже і не входив, Gott sei Dank
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST Vedmeduk5 » Пон 10.12.07 23:53

Цілком згідний з думкою Богдана 100 років "це мало для набрання досвіду" :D
А Пласт і піонери відрізняються не так ідеями чи законами...А швидше методом виховання...Піонери як я досліджував швидше нагадують таку організацію як "Пласт у школах"
Про це вам швидше розповість Микола він обізнаніший у цій темі....
:eusa_angel: :eusa_angel: :eusa_angel: :eusa_angel: Миколо прошу до слова!!!
Тримай порох сухим
Vedmeduk5
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 76
З нами з: Вів 24.04.07 22:46
Звідки: Lviv(UA)
Ім'я: Андрій
Прізвище: Богач
Курінь: к.ч.5 ім. Р.Г.Купчинського
Пластовий ступінь: Розвідувач

UNREAD_POST Vedmeduk5 » Вів 11.12.07 00:00

Забув до писати стаття може буде!!!! Тільки пообіцяйте що якщо вона буде написана ви її десь гарно пристроїте!!!!!!!!!!!!
:eusa_angel: :eusa_angel: :eusa_angel: :eusa_angel: :eusa_angel: :eusa_angel:
Тримай порох сухим
Vedmeduk5
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 76
З нами з: Вів 24.04.07 22:46
Звідки: Lviv(UA)
Ім'я: Андрій
Прізвище: Богач
Курінь: к.ч.5 ім. Р.Г.Купчинського
Пластовий ступінь: Розвідувач

UNREAD_POST Чуприк » Вів 11.12.07 10:56

Як і прогнозувалося - в городі бузина, а в Києві дядько.
Ми говоримо про різницю між поняттями "скаутська" та "дитяча" організація, а пан Олександр нам тиче в очі якимисть напівфразами і натяками про використання ресурсів держави не за призначенням. Говорімо далі? Нас пан Олек5сандр відсилає до джерел, але базові джерела скаутінгу не читає. Нащо Вам тоді ця назва? Для чого вся дискусія?

Працюючи в громадському русі явно менше ніж пан Олександр наведу досвід перетинання з ДАР в живу. У Львові в кінці 90 і на поч. століття був активний осередок цієї орагнізації, ходив на ініційовані Пластом Стежками героїв. Не погані туристи, але про всеукарїнські заходи орагнізації чогось не дуже розповідали, хоч їх і запитували. В Києві всім відомий пан Олександр, який активно бореться за визнання пріоритетності дитячого громадського руху - за що йому честьі хвала. Але є цікавий момент - на всіх форумах, всіх рівнів з ДАР знають лише пана Олександра... На всіх презентаціях він завше сам очолює групу дітей що демонструють туртехніку. Це може свідчити лише про два фактори. По-перше - пан Олександор дуже переживає за своє дітище. що є надпохвальним. І друге - ніким брать.... Хоча ні, про друге пан Одександр колись на форумі молоді Києва сказав так - отсе примусив своїх реєструвати районні осередки - треба ж гроші на акції від держави вимагати й на цьому рівні. Напевно для цього ж зареєстрована всеукраїнська організація (молодіжна) сноубордистів, яка теж притендує на фінансування. Прізвище очільника теж Стефанович.

Резюме - пан Олександр проводить грандіозну роботу з дітьми. За це йому честь і хвала. Він ще й виступає лобістом дитячого рух - подвійна хвала. Але от найприємніша риса - при всій своїй зайнятості вні звинувачує всіх у всьому - державу у відмиванні грошей, поілтиків у продажності, інші ДГО, МГО у тому що вони є і не дають йому всі ресурси спрямувати на ДАР. Тому й бориться він за справжніх скаутів не знаючи що цей терім означає. Гарна ілюстарція - на його думку різниці між піонерами і скатуами немає, але ФДО є боголіпніше за Пласт. Будьте хоч послідовні, пане Олександре.
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST mykola muzala » Вів 11.12.07 12:05

За кордоном своїм ходом, в Радянському Союзі своїм. Найбільший внесок в роботу з дітьми у формі громадської організація внесли ідеологи піонерії. От ви і проаналізуйте різницю і напишіть статтю. Побачимо, чи багато знайдете відмінностей між скаутами і піонерами.
пане Олександре, СРСР вже скоро 20 років як не існує, тому в цьому випадку треба вживати таки минулий час:) За час після розвалу СРСР все також дуже-дуже змінилось і тому присвоювати піонерам такі заслуги станом на сьогодні не варто - після них відбулись знов ж таки великі зміни і багато з них зовсім не базувались на досвіді піонерської організації. З приводу відмінностей - давно відомо, що піонери були створені на скаутській методі тільки з ухилом в ідеологічний бік, який був потрібен партії. Подібно були створені частини Гітлергюгенду - та ж скаутська метода, але з конкретним ідеологічним ухилом. Тому, крім ідеологічного ухилу, інших відмінностей не дуже й знайдеш - це давно відомий факт... Ну ще фантастична підтримка держави, практично заборона на діяльність альтернативних організацій і в цьому дусі...
Тому копатись в сторічних толмудах немає потреби. Таким же шляхом ідуть всі інші організації.
от бачите, а нас Ви звинувачуєте в відмові від праці з першоджерелами... нелогічно, особливо зважаючи на те, що ми з тими ж першоджерелами працюємо і свою методику таки базуємо на 100літніх напрацюваннях з корекцією на сучасне суспільство і сучасні умови. Ви ж хизуєтесь тим, що Вам це не потрібно...
А про методики виховання в організації краще всього показують конкретні справи цієї організації. Якщо люди порушують загальновизнані правила і цим кичаться, то це не методика, а зборище придурків. Дай Бог тим, кого вони ведуть за собою, довше прожити.
Це Ви конкретно про Пласт чи так, до слова?:) Якщо про Пласт, тоді варто було б з конкретними прикладами, бо в іншому випадку Вас звинуватять в голослівності (це якщо нашою лексикою без нецензурних перебільшень:) )
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST dmytrokol » Вів 11.12.07 12:21

Стефанович написав:Мені для повсякденної роботи в своїй організації не потрібні інші методики, окрім Правил горосходжень, Правил проведення походів з дітьми у горах та власного досвіду. І опираюсь я на кваліфікацію своїх волонтерів, а це вчителі, інструктори з видів спорту, батьки дітей. Тому копатись в сторічних толмудах немає потреби.


при такому розумінні суті "скаутських організацій" не бачу сенсу в подальшому обговоренні. якщо звичайно пан Стефонович відносить свою до таких
Аватар користувача
dmytrokol
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 63
З нами з: Пон 20.11.06 13:07
Звідки: Станиця Краматорськ, Україна
Ім'я: Дмитро
Прізвище: Колесник
Курінь: "Сіроманці"
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Re: Стефанович: Реальний скаутський рух в Україні - в "

UNREAD_POST dmytrokol » Вів 11.12.07 12:28

а таки дійсно відносить:
mykola muzala написав:
...дитячі громадські організації ВИХОВУЮТЬ ДІТЕЙ НА ПРИРОДІ. А це і є скаутський рух. Тим більше, що ключові організації в цьому русі (Січ, Дитячий альпійський рух, Гайди) на своїх знаменах мають скаутську символіку. А деякі місцеві осередки так цю символіку на рукавах носять вже понад 10 років.

Аватар користувача
dmytrokol
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 63
З нами з: Пон 20.11.06 13:07
Звідки: Станиця Краматорськ, Україна
Ім'я: Дмитро
Прізвище: Колесник
Курінь: "Сіроманці"
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Полковник » Вів 11.12.07 14:01

Вельмишановний пане Стефанович.

1. Приношу Вам свої вибачення за фразу з мого першого поста про Ваш титанічний труд останніх трьох років, наслідком якого, як я припустив, стала поява тих багатосоттисячних організацій, про які Ви згадували у своїй статті. Речення, з мого боку некоректне, за що я ще раз перепрошую.
Разом з тим наголошую, що по суті мій пост правильний - я підкреслював неточність лише однієї частини Вашої статті, а саме чисельності. Ваші наступні пости не дали нової вірогідної інформації в цьому напрямку. Ваші твердження про те, що а) організації не вважають за потрібне звітувати перед органами статистики і б) вони оприлюднюють недостовірні дані про свою чисельність лише підтримали мою думку.

2. Запитуючи про "Олександра з ДАРУ з 1999 року", я лише припускав, що це Ви, оскільки прізвище того Олександра у мене не записане, а більше зустрічей не було. Це Вас також зачепило? Але, наскільки я можу розуміти, до мого запиту Ви також мене не пам'ятали - та я не бачу причин на Вас за це ображатися.

3. Я дійсно дуже слабко пам'ятаю (майже не пам'ятаю) ту зустріч 8-річної давнини, як і факт позичання-повертання якогось майна. Перепрошую, але це так, і часу багато пройшло, і вік мій не поліпшує пам'ять. У всякому разі, якщо я тоді чимось перед Вами завинив, то напевно, що тоді ж, 8 років тому, та вина і була загладжена. Очевидно, що у Вас є якісь, незрозумілі мені, міркування, якщо Ви знову те питання навіщось піднімаєте.

4. Ніяких оцінок діяльності інших дитячих/молодіжних/громадських організацій, і ДАРУ в їх числі, я не давав, взагалі їх не згадував. Тим більше не протиставляв Пласт іншим організаціям, не вивищував Пласт і не принижував інші організації.

5. Ніяких закидів на Вашу адресу типу "який некомпетентний Стефанович, скільки є таких стефановичів у кожному місті, також пішли дружні поради іти до лісу і т.д" Ви в моїх постах не знайдете.

А тепер, вельмишановний, перечитайте всі свої згадки про мене у відповідь на одне (!) моє некоректне речення. Про зміст написаного Вами, і про тон, в якому Ви пишете про мене.

І подумайте. Про ввічливість наприклад, відсутність якої Ви закидаєте пластунам і мені в їх числі.

Успіхів, вельмишановний пане радник міністра.
Востаннє редагувалось Полковник в Вів 11.12.07 16:12, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Полковник » Вів 11.12.07 15:41

Стефанович написав:А про методики виховання в організації краще всього показують конкретні справи цієї організації. Якщо люди порушують загальновизнані правила і цим кичаться, то це не методика, а зборище придурків. Дай Бог тим, кого вони ведуть за собою, довше прожити.


Рекомендую, для загального розвитку, зазирнути на сторінку http://www.plast.org.ua/?pageid=542 і сторінку http://www.plast.org.ua/?pageid=85.
Будете мати приблизне уявлення про наслідки виховання за методиками Пласту.
Щиро бажаю, щоб і вихованці ДАРУ досягли подібного.
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Стефанович » Вів 11.12.07 18:42

Ну, слава Богу. Визнали, що, по суті, великої різниці між піонерським рухом та скаутським нема. Була дійсно політична заангажованість, яку з розпадом СРСР якось вдалось викинути. А піонерська організаця України шляхом поступових реорганізувань стала Федерацією дитячих організацій. З часом вони стали називати свою чисельність трохи меншою: не 600 тисяч, а вже десь біля 400 тисяч. Я писав, що я особисто в це не вірю. Але, як обраний лідерами ДГО голова нашої Ради, змушений оперувати тими даними, які подають керівники організацій офіційно. От і порівняйте: 400 тисяч у них і 15 тисяч у Пласту (тепер ви погодились на число 5 тисяч). Різниця у 30 разів! А піар, навпаки, у вас у 30 разів більший. Із-за того, що ФДО відмовилась від партійної ідеології, то апологети комунізму створили нещодавно знову Піонерську організацію імені В.І.Леніна. Декларують чисельність декілька десятків тисяч (південь України). Мені на це закривати очі?
В міністерстві проходять публічні звіти про виконані програми. Чого не приходите? Поза очі критикувати легше? Я не протиставляю ваш Пласт і свою ДГО. І більше 1,5-2 тисячі дітей у нас не було ніколи. І це не образливо для нас. При нашому фінансуванні це не погано. В наших заходах не беруть участі впливові чиновники, щоб розраховувати на їхню підтримку. І ми не гонимось за масовістю. Навпаки, якщо якийсь не дуже розумний вчитель фізики з Умані хоч раз поведе дітей на гору без інструктора з альпінізму, то ми з ним більше не співпрацюємо. Страдає масовість, але у нас не було нещасних випадків. У Пласта тоже не було (на скільки мені відомо), але з інших причин.
Стосовно порушень правил, то очевидно, що у Пласта поінформованості, що роблять окремі групи пластунів, немає. Ви в одній організації і не знаєте, як ходять на Монблан в негоду... Читайте хоч журнал Карпати. А в Федерації альпінізму вам можуть розповісти, як там само чуть більше року тому загинув син Шуміхіна - віце-президента... Монблан - це дуже серйозно.
Полковнику: я про Вас теж забув. Але ж Вам не йметься вставити свої 5 копійок в критику мого бачення скаутського руху і моєї титанічної праці. Я не був ініціатором цих дискусій. Розпочали без мене. А мовчки спостерігати не хочеться. Тим паче, що особисто знайомий з Романківом. Поважаю людей, які мають свою точку зору, мотивують, відстоюють її, але не сприймаю доводи - сам дурак.
Дійсно, не є секретом, що я вчу місцеві осередки, як писати програми, брати участь у конкурсах. Якщо кожен осередок зможе самостійно знаходити хоч 20 тисяч гривень, то на організацію це буде 460 тисяч. Тобто в 4 рази більше, ніж дає міністерство. На скільки більше заходів можна буде провести! І забезпечити їх інструкторами, спорядженням...
Критика моїх синів. Старший Захар (25 років) є керівником мого Київського осередку ДАР і керівником МГО "Федерація сноубордингу та скі-туру України". Кандидат у майстри спорту зі сноубордингу та фрістайлу (могул). В альпінізмі ходив на четвірки, перший, хто з"їхав зі східної вершини Ельбруса на борді (в 16 років). Також координує Спілку ДГО Києва. Менший - Максим (сьогодні 20 років). Майстер спорту зі сноубордингу. Член молодіжної та основної збірних України. На дозвіллі тричі спускався з Ельбруса на борді, має 16 категорійних сходжень на Кавказі (до 3А). На громадських засадах тренує дітей у Міжгірському районі. Мішка Панець з Подобовця - другий на молодіжній першості України, КМС. Мені за своїх хлопців не соромно. Саме такі, як вони, і тягнуть всю роботу в наших громадських організаціях.
Дивлюсь на це обговорення і бачу, як воно входить в нормальне русло. І є надія, що Пласт стане дитячою організацією і ми будемо разом розвивати цей дитячий громадський рух. А не протистояти і спорити, хто скаутіший. Пласт - різновид скаутського руху. І інші ДГО - теж...
Стефанович
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 15
З нами з: Суб 08.12.07 09:20

UNREAD_POST Стефанович » Вів 11.12.07 19:10

Подивився перелік знаменитих пластунів. Ба, знакомые все лица!
Особливо мені подобається Руслана Вжесневська. Навчає нас, як розвивати туризм (газета Україна молода). Вона вже наша, чи ще канадійка? У всякому разі землю під турбазу отримала без проблем, а "Дитячий альпійський рух" хоч і України, але землі під табір отримати не може. Були, правда, "пропозиції", але немає у мене тих долярів у такій кількості. І гидко якось. Лялька поважати перестане.
А верх всьому - Юхновський! На презентації Пласту в міністерстві так і сказав: "От був комсомол і було добре. Вся молодь була в одній організації. А тепер наплодили різних МГО і це погано. Вступайте всі в Пласт!".
Не погано було б довідково повідомити, скільки років Юхновський був у КПСС (і що він там обіймав) і скільки в Пласті.
А от двоюрідні брати мого батька Женя та Андрій не були в КПСС. І оце нещодавно довідався, що закопані вони у дворі моєї школи в Олиці, як бандити ще в 53-му. За Ватутіна...
Так що не пластом єдиним...
Стефанович
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 15
З нами з: Суб 08.12.07 09:20

UNREAD_POST Полковник » Вів 11.12.07 19:47

Стефанович написав:Полковнику: я про Вас теж забув. Але ж Вам не йметься вставити свої 5 копійок в критику мого бачення скаутського руху і моєї титанічної праці.


1. В яких саме моїх словах Ви побачили критику Вашого бачення скаутського руху? В тому, що цифри неправдоподібні? Цифри мають відношення до бачення?

2. Щоб писати, ну тобто, якщо "не йметься" - потрібно брати у Вас дозвіл?

3. Вашу відповідь потрібно розуміти, як вибачення? Чи, на Ваш погляд, Вам немає за що вибачатися?

4. Був членом КПСС з 1975 по 1991 рік. На Ваш погляд, колишніх членів КПСС, незалежно від їхньої партійної діяльності (або бездіяльності) потрібно гнати в три шиї від скаутського руху?

А щодо Юхновського, то він не належав і не належить до Пласту - він є "почесним пластуном". Як і Віктор Ющенко. http://www.plast.org.ua/?pageid=95
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Vedmeduk5 » Вів 11.12.07 23:00

Пане Стефанович. Особисто я не погодився про ідентичність Пласту і піонерських організацій. А пояснив вам про головне русло відмінностей Пласту і Піонерів....Повірте їх досталь.....Щоб відділити нас від вас....
Тримай порох сухим
Vedmeduk5
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 76
З нами з: Вів 24.04.07 22:46
Звідки: Lviv(UA)
Ім'я: Андрій
Прізвище: Богач
Курінь: к.ч.5 ім. Р.Г.Купчинського
Пластовий ступінь: Розвідувач

UNREAD_POST Vedmeduk5 » Вів 11.12.07 23:09

Щодо кваліфікації наших інструкторів. Ви хіба не вкурсі, що альпінізм і піше мандрівництво по (Карпатам) це різні речі.
А в Пласті одні з найкращих інструкторів з пішого мандрівництва практично в усій Україні.
Інструкторів з альпінізму в Пласті справді недостатньо...Але саме Альпінізмом з юнатством надто небезпечно займатися!!!!
Тож пане Стефановичу не відгризайтесь іншими звинуваченнями!!!!
Тримай порох сухим
Vedmeduk5
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 76
З нами з: Вів 24.04.07 22:46
Звідки: Lviv(UA)
Ім'я: Андрій
Прізвище: Богач
Курінь: к.ч.5 ім. Р.Г.Купчинського
Пластовий ступінь: Розвідувач

UNREAD_POST Vedmeduk5 » Вів 11.12.07 23:20

А щодо Пласту !!!! як дитячої організації ....Це не можливо ні з юридичної ні з ідейної точки зору!!!!! Прочитайте ще рас прошу структуру Пласту...А щодо співпраці то ніхто вам не боронить з нами співпрацювати....Як я не помиляюсь Пласт співпрацює з різними організаціями!!!! то чому не можуть співпрацювати і з вами .....просто якщо вам це потрібно ініціюйте це!!!
Тримай порох сухим
Vedmeduk5
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 76
З нами з: Вів 24.04.07 22:46
Звідки: Lviv(UA)
Ім'я: Андрій
Прізвище: Богач
Курінь: к.ч.5 ім. Р.Г.Купчинського
Пластовий ступінь: Розвідувач

Поперед.Далі

Повернутись в Пласт і суспільство

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron