Пласт в МАЙБУТНЬОМУ

Роль Пласту у суспільстві. Взаємовідносини Пласту із різними суспільними організаціями

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Mar4yk » Вів 07.11.06 21:29

УВАГА! Нарешті- пластові вечірки заборонені!!!! І правильно! Мудре рішення, друже станичний!!!! P.S. Інформація із збору курінних!
можливо це якось вплине на юнацтво!
І ВСЕОДНО PND!
Mar4yk
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 11
З нами з: Пон 23.10.06 21:08
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Маркіян
Прізвище: Фецич
Курінь: 43 ім П. Орлика
Пластовий ступінь: учасник

UNREAD_POST Dnipro » Вів 07.11.06 22:08

2 Мудрий
не хочеться переходити на персоналії, але є добрі виховники які знаються в своїй справі... то факт

2 Марчик
То дуже дурне рішення СПС (деякі члени проводу це теж визнають) ... А вихваляти це рішення СПС ше дурніша справа :)
Я,наприклад, вважаю що пластові забави кращі ніж усі решта забави, тому що середовище в пластових забавах(вечірках) пластове... Чому пластуни не можуть разом проводити дозвілля, навіть на забавах ,які "псують юнаків" ... Марчик, краще хай вони всі ходять на діскатєки в клуби , находять інші компанії, ну і стандартно по тексту ??? Ти так вважаєш?
"Забороненний плід - солодший" . Просто заборонити можна, але кращеб просто більше інніцювати акції іншого плану... От то моя думка..
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST Brabadu » Вів 07.11.06 22:14

Щось не бачу я особливого приводу тішится через те, що заборонили пластові вечірки.

Як це має вплинути на юнацтво? Тепер вони візьмуться за голови і підуть активно здавати проби та працювати на благо станиці і всього пласту??? Чогось не віриться що так зробить хоч би половина. :eusa_think:
Зображення
Аватар користувача
Brabadu
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 137
З нами з: Вів 11.11.03 14:47
Звідки: Донецьк
Ім'я: Борислав
Прізвище: Ларін
Пластовий ступінь: скоб

UNREAD_POST Друг Конспіратор » Сер 08.11.06 00:25

Я схвалюю рішення СПС і згоден з тим, що прогалину, яка утворилася необхідно буде чимось заповнювати. Також я думаю, якщо СПС таке рішення прийняли, то воне не безпідставне і згодом нам все пояснять.
Аватар користувача
Друг Конспіратор
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 68
З нами з: П'ят 06.10.06 11:53
Звідки: Бандерштадт
Ім'я: Юрко
Прізвище: Опаренко
Курінь: 43 курінь ім. П. Орлика

UNREAD_POST mudry » Сер 08.11.06 01:06

Напишіть листа екс станичному Музалі і в СПС з проханням пояснити чому проти юнацтва прийняті таі міри?
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
mudry
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2210
З нами з: Вів 21.10.03 14:00
Звідки: Львівська округа
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST alezhik » Сер 08.11.06 08:26

ну в забороні пластових вечірок є і позитив - це те, що нарешті юнацтво побачить якісні вечірки в "Міленіумі", "Пікасо" ітд.
Гей-га!
Аватар користувача
alezhik
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 267
З нами з: Чет 10.08.06 20:30
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Олег
Прізвище: Литвин
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Vus » Сер 08.11.06 08:57

Маленький ліричний відступ.
Уявіть що ви батьки дитини, вона хоче будь-де гратись.
На вибір є:
1. Калабаня склад якої (перепрошую) лайно + багнюка
2. Майданчик для дітей (пісочниця)

В обох випадках дитина замарається, але напевно краще щоб маралась пісочком ніж лайном, це так, на мою думку.
Напевно краще щоб дитина розважалась серед пластунів, ніж серед наріків чи невідомо кого.

Заборонами не виховують, заборонами знищують особистість.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Solodka » Сер 08.11.06 15:38

Ми вже здається погодила що роль виховника незаперечна, отже якщо виховник має вплив на юнацтво він може їм заборонити ходити на забави до досягнення ними певного віку. Ми мали таку практику в мому дівочому куренні, практика себе виправдала. Але не кожен виховник має достатньо часу на працю з дітьми...
Пластун старається бути щораз ліпшим.
(Одна з точок новацького закону)
Solodka
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 444
З нами з: Вів 18.11.03 18:59
Звідки: Львів
Ім'я: Оля
Прізвище: Герус
Курінь: Чота Крилатих
Пластовий ступінь: гетьманська пластунка вірлиця

UNREAD_POST Dnipro » Сер 08.11.06 20:45

2 Lobster

Ти маєш право на свою думку.. з тим я згоден.. може невдовзі ти зрозумієш про шо говорили на цій сторінці відразу кілька людей...
Якщо хоч дійсно орієнтуватись в цій проблемі (радше рішенні) поспілкуйся з членами СПС на рахунок цього...

прогалину, яка утворилася необхідно буде чимось заповнювати

І чим ти збираєшся її заповнювати?
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST mudry » Чет 09.11.06 00:35

Brabadu написав:Як це має вплинути на юнацтво? Тепер вони візьмуться за голови і підуть активно здавати проби та працювати на благо станиці і всього пласту??? Чогось не віриться що так зробить хоч би половина. :eusa_think:


В станиці гроші на ті вечірки ніхто не просить. Станиця їх не фінансує, а рішення такі просто як в піонерських організаціях. Ще би тих, хто на ті вечірки ходить виставляли на привселюдний глум і фотографії вивішували на дошку з написом "Вони винні перед пластом".
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
mudry
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2210
З нами з: Вів 21.10.03 14:00
Звідки: Львівська округа
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST gvizdyk » Чет 09.11.06 00:50

Мда :eusa_clap:
Аватар користувача
gvizdyk
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 426
З нами з: Чет 11.12.03 13:43
Звідки: станиця Львів
Ім'я: Юрій
Прізвище: Гвоздович
Курінь: к. ч. 3 УСП-УПС "Лісові Чорти"
Пластовий ступінь: скоб

UNREAD_POST Друг Конспіратор » Чет 09.11.06 18:46

Шо ж, друзі, я думаю вам потрібно звернутись до Конституційного суду України, щоб він оцінив законність рішення СПС. Шукайте адвокатів і готуйте позов :D
Аватар користувача
Друг Конспіратор
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 68
З нами з: П'ят 06.10.06 11:53
Звідки: Бандерштадт
Ім'я: Юрко
Прізвище: Опаренко
Курінь: 43 курінь ім. П. Орлика

UNREAD_POST Dnipro » Чет 09.11.06 20:13

Шо ж, друзі, я думаю вам потрібно звернутись до Конституційного суду України, щоб він оцінив законність рішення СПС. Шукайте адвокатів і готуйте позов


2 Lobster

ти не відпові на моє питання...
І чим ти збираєшся її заповнювати?


Відстоюй свою думку до кінця! А зводити до тупеньких жартів то :thumbdown:
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST Mar4yk » Чет 09.11.06 22:07

Хотів би звернутись до таких, як: Dnipro, Brabadu, Vus. Якщо ви так прагнете ходити на вечірки, відриватись по повній, то для чого вам взагалі бути пластуном! ідіть в гуртки тусовщиків. Пласт був створений з метою культурного виховання юнаків. А тепер на вечірках і п'ють, і навіть нюхають план ( реальна історія) Основнв мета та ідея Нашої організації змінюється, чи що? Може взагалі переназвемось і станемо гульбанити кожен день, буде круто. чи не так????
І ВСЕОДНО PND!
Mar4yk
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 11
З нами з: Пон 23.10.06 21:08
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Маркіян
Прізвище: Фецич
Курінь: 43 ім П. Орлика
Пластовий ступінь: учасник

UNREAD_POST Друг Конспіратор » П'ят 10.11.06 01:00

2 Dnipro Відповідаю на твоє запитання: 1. Якщо я не помиляюсь є план праці станиці. 2. На зборі курінних говорилося, що, якщо курінь зголошує річний план праці з детальними описами акцій, то можна отримати певне фінансування від станиці. Я думаю, що це серйозний стимул, для того щоб створювати нові акції. На рахунок часу, що вивільниться за відсутності вечірок: ти знаєш, друже, час вивільниться тільки в декого, а куренів, які реально чимось займаються його не було й не буде. Наприклад, в плані праці нашого куреня всі вихідні забиті акціями під зав'язку, а ті курені, які не мають чіткого розкладу, ті й ходять на тусні.
Аватар користувача
Друг Конспіратор
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 68
З нами з: П'ят 06.10.06 11:53
Звідки: Бандерштадт
Ім'я: Юрко
Прізвище: Опаренко
Курінь: 43 курінь ім. П. Орлика

UNREAD_POST mudry » П'ят 10.11.06 01:13

Mar4yk написав:Хотів би звернутись до таких, як: Dnipro, Brabadu, Vus. Якщо ви так прагнете ходити на вечірки, відриватись по повній, то для чого вам взагалі бути пластуном!


All work and no play make Jack a dull boy!
(Нічого, що я приказку в оригіналі подав?)

Думаю, що якщо вечірка така як "Відьомська ніч" проводиться 10 старшопластунами і в програмі вказано літературну, музичну і міфологічну частину то це що міняє.

Проблема в тому полягає, що ті вечірки відповідно організовувати треба. В інших містах: Івано-Франківськ (Спартакіада) чи Київ (Орликіада), всі що з шоколаду зроблені. Просто рівень має бути інший. Якщо вечірка не буде пластова, а на такі юнацтву ніхто не забороняє ходити, то там мабуть більша імовірність план понюхати
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
mudry
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2210
З нами з: Вів 21.10.03 14:00
Звідки: Львівська округа
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST Brabadu » П'ят 10.11.06 19:09

Mar4yk написав:Хотів би звернутись до таких, як: Dnipro, Brabadu, Vus. Якщо ви так прагнете ходити на вечірки, відриватись по повній, то для чого вам взагалі бути пластуном! ідіть в гуртки тусовщиків. Пласт був створений з метою культурного виховання юнаків. А тепер на вечірках і п'ють, і навіть нюхають план ( реальна історія) Основнв мета та ідея Нашої організації змінюється, чи що? Може взагалі переназвемось і станемо гульбанити кожен день, буде круто. чи не так????


Ну про траву я багато казати не буду, бо вже трохи сказали, та, мабуть, ще скажуть. Але якщо на пластовій акції п'ють та "планують", то це до їхніх виховників питання.

В нас на станиці такі вечірки майже не практикуються. Банально через замалу кількість потенційних учасників... Такшо навіть якщо б і хотіли, то не дуже вийде. :eusa_think:
Зображення
Аватар користувача
Brabadu
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 137
З нами з: Вів 11.11.03 14:47
Звідки: Донецьк
Ім'я: Борислав
Прізвище: Ларін
Пластовий ступінь: скоб

UNREAD_POST Wanderlust » Сер 15.11.06 12:18

Mar4yk написав:Хотів би звернутись до таких, як: Dnipro, Brabadu, Vus. Якщо ви так прагнете ходити на вечірки, відриватись по повній, то для чого вам взагалі бути пластуном! ідіть в гуртки тусовщиків. Пласт був створений з метою культурного виховання юнаків. А тепер на вечірках і п'ють, і навіть нюхають план ( реальна історія) Основнв мета та ідея Нашої організації змінюється, чи що? Може взагалі переназвемось і станемо гульбанити кожен день, буде круто. чи не так????

Dobre... Ja ne obiznanyj z sytuatsijeju, odnak pytannja, chy zaboronyvshy plastovi vechirky vy:
1) zaboronyly junatstvu hodyty na neplastovi aktsiji, de mozhna legal'no "njuhaty" i palyty?
2) zabezpechyly vykhovnylam sposterigaty dodatkovo, jak sebe povodyt' junatstvo pidchas vidpochynkovyh zahodiv?
3) pogodzhujetesja z tym, shcho:
a) plastovi vechirky, jaki provodjat'sja v stanytsi je nyz'kogo rivnja i nemaje organizatoriv, jaki b organizuvaly tse vse na profesijnomu rivni?
b) vidkydajete suchasnu ta davnishnju ukrajins'ku ta svitovu muzyky jak zasib formuvannja svitogljadu junatstva?

Nu i skazit' bdl jakym vy sobi ujavljajete junaka z tochky zoru "Velykoji Gry": ljudyny, jaka vmije dumaty ta obyraty sama svoji vchynky i nesty za nyh osobystu vidpovidal'nist', chy bezdumnogo robota, jakyj po pershomu nakazu gotovyj "vmerty za Ukrajinu" (a nafiga vmyraty - vin i sam ne mozhe pojasnyty)?
Краєм світу уночі,
При Господній, при свічі
Хтось бреде собі самотньо
Із янголом на плечі
----------------------------------
Придивися сюди уважніше.
Ти бачиш прихований зміст?
От і я не бачу.
Аватар користувача
Wanderlust
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 390
З нами з: Чет 29.01.04 08:50
Звідки: Тернопіль
Ім'я: Андрій
Прізвище: Боровий
Курінь: Орден Хрестоносців
Пластовий ступінь: ст. пл.

UNREAD_POST Dnipro » Сер 15.11.06 19:25

Хотів би пролити світло на цю справу... А найбільше на мою думку щодо цього...
Я згоден що пластові забави перебільшували місце важливим акціям...
Але заборонити не так ефективно, як зробити все щоб люди усвідомили що Пласт це не прикольні вечірки!!!!
В Пласті ж ми виховуємо самостійних особистостей з якостями лідера і т.д.
чи не краще організовувати акції які зможуть конкурувати з забавою...
До прикладу 5березня , акція організована моїм куренем (не хвалюсь -факт є факт)на станицю зібрала 108 учасників, при тому що паралельно проходила якась забава... Я більш ніж впевнений що люди поставали пріорітет вшанувати память Р.Шухевича, а не позабавитись...
Я думаю це буде найкращий вихід з ситуації!!! Добре продумані акції, як протлежність загоцаним(чи може не дуже) забавам...
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST Павлєнтій » П'ят 11.05.07 21:11

мда я навіть не знав що тепер львівським пластунам не доводиться відриватися ((( мда жаль жаль (((


слава богу в рівному все гууд )) в нас все кльово і проходить все хоть і не на високому рівні зате проходить і майже всі задоволені що хоть трошки розімялися ! !!

в принципі мабуть на то була причина ! або винні самі ті львівські пластуни або деякі особистості (( особисто я хотів би знати правду про це рішення !! :thumbdown:
"Хто калину не шанує ..."


"в політиці, в коханні, в виборі кольору та смаку друзів не буває".
Аватар користувача
Павлєнтій
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 372
З нами з: Нед 06.05.07 14:52
Звідки: Рівне 4ever
Ім'я: Пашка
Прізвище: Грицюк
Курінь: ч. 33 ім.Уласа Самчука
Пластовий ступінь: розвідувач

UNREAD_POST Полковник » Сер 23.05.07 17:23

А тема то як називається?
Може варто згадати, особливо з уваги на квітневі події?
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Поручик » Нед 27.05.07 19:15

Ой друже, та не шукайте скрізь того чого не має
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Полковник » Вів 12.06.07 19:49

У квітні розпочалася політична криза, яка триває по сьогодні.
Для організації, що називає себе "Національна", політична ситуація в країні не може бути нецікавою - оскільки може відчутно позначитися на майбутньому цієї організації. Здається саме цей термін, "майбутнє", фігурує в назві гілки.
Також у квітні створено НОСУ.
А от чи позначиться на майбутньому Пласту заборона вечірок - ну, не знаю...
Аватар користувача
Полковник
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 637
З нами з: Чет 20.07.06 09:47
Звідки: Україна
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Жук
Курінь: позакурінний
Пластовий ступінь: пластун сеніор праці

UNREAD_POST Ярославна » Чет 28.06.07 23:23

хочу сказати,що мені забави подобаютьсяпо таких причинах:
1.вони бувають рідко,тому на них розряджаєшся
2.нові знайомства
3.класна музика

ще хочу сказати,що забави не є такі погані,після довгої праці варто відпочити,а просто сидіти вдома не цікаво!
щодо орликів,ви взагалі нікуди не ходите!на вимарш до Дня Героїв,до річниці Є.Коновальця,де ви були?і майже всі кажуть:**орлики на тусню не ходять**,а за вас мають віддуватися інші?я не кажу,що всі курені були,але хоч на одній з тих акцій можна було б бути присутніми!я знаю,що в вас в курені дуже висока дисципліна,то чому ви не прийшли?ви закрилися в свому колі і сидите,можна порахувати на пальцях акції,на які ви ходите,а так не можна,інших на всі акції не стане,а ви будете собі далі сидіти в свому колі :eusa_snooty: :eusa_naughty:
Честь+Відвага-Україна
Аватар користувача
Ярославна
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 620
З нами з: Нед 03.06.07 19:05
Звідки: Україна,станиця Львів
Ім'я: Анна
Прізвище: Сабара
Курінь: к.ч.36 ім.Анни Ярославни
Пластовий ступінь: пластунка учасниця

UNREAD_POST YarkO » Пон 02.07.07 18:35

Пласт в МАЙБУТНЬОМУ


його нема =)
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

Поперед.Далі

Повернутись в Пласт і суспільство

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron