Пласт і пластуни на TV

Роль Пласту у суспільстві. Взаємовідносини Пласту із різними суспільними організаціями

Модератор: Модератори

Пласт і пластуни на TV

UNREAD_POST mykola muzala » Вів 26.09.06 09:27

Вчора мав змогу подивитись на 5 каналі "Відкриту зону" на тему пластунів і Пласту взагалі. Декілька "ляпів" від журналістів зрозуміти можна, як от "Олег [Пашин] є першим скобом в Україні. Для того щоб стати скобом, треба.... (і далі йшов перелік чи не вимог трьох пер)" і подібних нюансів. Звичайно це помітно тільки досвідченому пластуну, який не один рік в Пласті і знає про ступені, вимоги ступенів, структуру Пласту, специфічні назви в Пласті і т.д. Не один раз з подібним стикався у Львові, коли журналіст писали про пластунів. Але декілька моментів заставили задуматись:
1. Здається курінний куреня бере сокиру (от тільки не помітив чи взяв її правильно, але поніс точно не за технікою безпеки - можна зрозуміти, все ж таки юнак) побіг в ліс і просто перед камерою почав рубати ЖИВЕ дерево... Ми може я не те побачив? Це була добра ілюстрація слів журналістів про те, що пластуни вчаться жити в природі :D
2. Особливо задумався над присягою: може я не те знаю, тому розкажіть мені звідки взялась традиція під час присяги стояти на коліні (навіть в церкві пластуни на коліно відділом не стають)? Вчора спеціально переглянув "Життя в Пласті" - там описується заприсяження... ніби все відбувається на струнко..... може не там шукав?
3. З приводу тої ж таки присяги: у всіх джерелах, який я зустрічав текст присяги "Присягаюсь своєю честю, що робитиму все, що в моїй силі, щоб: Бути вірним Богові та Україні, допомагати іншим, жити за пластовим законом та слухатись пластового проводу" (спочатку саме "законом", а вже потім "проводу"). Жодних слів ні до, ні після... може знов ж таки не там читав, десь може написані додаткові слова... Які б добрі вони не були, треба щоб хоч присяга в нас була однакова, якщо звичайно комусь потрібна "одність та єдність Пласту"...

Ось такі роздуми після програми про Пласт на TV.

А загалом програма дуже добра, ріспект київським пластунам за вдале представлення Пласту - треба таких програм і сюжетів якнайбільше, тоді не буде дискусій про обєднуватись з кимось чи не треба;) А доступ до загальнонаціональних каналів найкращий саме в станиці Київ, тому на них найбільше лежить відповідальність за представлення Пласту на такому рівні - тому хай щастить!!!!

P.S. а білі шорти до однострою хлопчика на першому плані декількох кадрів просто розвеселили... :D
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST WoolF » Вів 26.09.06 09:41

А мені особливо сподобалось коли під час присяги все було вкрите димом. :D Прямо якісь спецефекти :eusa_drool:

А загалом передача супер! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Аватар користувача
WoolF
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 883
З нами з: Сер 30.03.05 12:18
Звідки: Станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

UNREAD_POST Professor » Вів 26.09.06 11:01

Н-да, про першого скоба, це було гарно сказано...:)
Проте про сокиру історія куди показовіша: взяв він то правильно і так знею зарулив через дерево, шо страшно стало, ну, але це таке - главноє, всім панравилось.

Про присягу до Миколи: не знаю, як на мене в Житті в Пласті теж не написано, що всі повинні на ватрі "При ватрі" співати стоячи і триматися за руки в "установленому порядку":) - здається там просто пластуни сидять і співають при ватрі...

І ще: Київ це звичайно найкраща місцина, але здається зйомки можна проводити будь де, не тільки в Києві (із серії "Компліменти Станиці Львів") і це би було набагато показовіше, як на мене

І останнє - дивімося і будемо побачинеми!
Крокуємо разом http://100krokiv.info/ - Крок за кроком до 100-ліття Пласту!
Аватар користувача
Professor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 479
З нами з: Пон 20.10.03 13:16
Звідки: Станиця Ужгород
Ім'я: Андрій
Прізвище: Ребрик
Курінь: ч. 41/44 УСП/УПС
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST YarkO » Вів 26.09.06 12:19

Professor написав:із серії "Компліменти Станиці Львів"


:D :eusa_clap: :D :eusa_clap: :D :eusa_clap:
:thumbsup:

Передача вийшла справді хорошою. Мені дуже сподобалося. Єдине, що насторожило, то той "момент з деревом". А про ляпи зі скобом - у Львові ше й досі пам'ятають про "станційного станції Львів" та про "гетьманську вірність" ;)

До того ж, зважаючи на те, наскільки неструктуровано головний герой Олесь подавав інфу, то я чогось не дивуюся, що у журналістів получилися ті ляпи.

Щодо присяги, то ще один її варіант звучить у фільмі з якогось курінного табору Хмельницьких.


Мені ж найбільше сподобався новак, який розповідав про "відомих друзів" Євгена Коновальця 8)


Приємно, що такі передачі є. Виходить, Пласт є не тіки у Львові :roll: :eusa_drool: :D

без абид, харашо?
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST WoolF » Вів 26.09.06 12:28

Які абіди, Ярку? Тим більше що Пласт є і в Рудках! :D :eusa_drool: :eusa_drool: :D 8)
Аватар користувача
WoolF
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 883
З нами з: Сер 30.03.05 12:18
Звідки: Станиця Рудки
Ім'я: Іван
Прізвище: Спринь
Курінь: Велике Плем'я "Сіроманці" ім. Андрія Гарасевича
Пластовий ступінь: Скоб

UNREAD_POST Professor » Вів 26.09.06 12:55

Новацтво - рулить!
До речі, ото коли почали перераховувати вимоги до вмілості 3 пера, пам"ятаєш Ярку таке у фільмі - згадай, як це відбувається внатурі, а не зі слів журналістки:) - три сірники там в сьо такоє прочєє

Про ляпи: "провід любить їх":)
Крокуємо разом http://100krokiv.info/ - Крок за кроком до 100-ліття Пласту!
Аватар користувача
Professor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 479
З нами з: Пон 20.10.03 13:16
Звідки: Станиця Ужгород
Ім'я: Андрій
Прізвище: Ребрик
Курінь: ч. 41/44 УСП/УПС
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST mykola muzala » Вів 26.09.06 13:06

До того ж, зважаючи на те, наскільки неструктуровано головний герой Олесь подавав інфу, то я чогось не дивуюся, що у журналістів получилися ті ляпи.
це зрозуміло - хоч головний герой і зайняв друге місце на конкурсі з ораторства в м.Києві (як бачите уважно дивився програму;) ), але це все ж таки юнак і викладу думок, які зазделегідь очевидно не готувались, як в професора на лекції, вимагати не можна... Можна звичайно пригадати пояснення чому пластуни вітаються лівою рукою... думаю, якщо станиця Львів колись мала Почесну Варту, яка представляла Пласт на різноманітних акціях, станиці Київ треба мати професійну/напівпрофесійну гурток/булаву/групу, яка буде представляти Пласт в ЗМІ (тобто готувати їх давати інтервю, точно і правильно швидко відповідати на питання і т.д.)

Щодо присяги, то ще один її варіант звучить у фільмі з якогось курінного табору Хмельницьких.
оп-а-а-а, так виявляється вона ще й не одна така (це я про присягу)... напевно я таки не тими джерелами користуюсь... то підкажіть якими треба, бо я теж хочу бути модним... бо як не підкажете, то вигадаю свою присягу і точно буду наймоднішим...:)


не знаю, як на мене в Житті в Пласті теж не написано, що всі повинні на ватрі "При ватрі" співати стоячи і триматися за руки в "установленому порядку"
пісня "При ватрі", наскільки мені відомо (може пластові історики виправлять) традиція, яка виникла вже після відновлення Пласту в діаспорі. Та й не є традицією, яку можна ставити в один ряд із офіційним церемоніалом складання пластової присяги...
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Professor » Вів 26.09.06 13:22

Микола пише:
пісня "При ватрі", наскільки мені відомо (може пластові історики виправлять) традиція, яка виникла вже після відновлення Пласту в діаспорі. Та й не є традицією, яку можна ставити в один ряд із офіційним церемоніалом складання пластової присяги...


йшлося про те, що пише, а що ні... не так про офіційність і традицію, зрештою одне і друге - придумали пластуни.

А от про опергрупу для ЗМІ - не знаю... ідея цікава, але чи погодиться на це режисер?
Крокуємо разом http://100krokiv.info/ - Крок за кроком до 100-ліття Пласту!
Аватар користувача
Professor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 479
З нами з: Пон 20.10.03 13:16
Звідки: Станиця Ужгород
Ім'я: Андрій
Прізвище: Ребрик
Курінь: ч. 41/44 УСП/УПС
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST YarkO » Вів 26.09.06 13:31

2 Микола
excellllent!

Professor написав:Про ляпи: "провід любить їх":)

коли я фзяф тсйу сосиску, вона мині промофила... 8)
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Dnipro » Вів 26.09.06 15:27

Не треба сприймати так буквально...Дуже добре що вийшов фільм про Пласт, а ви придераєтесь до деталей... З деревом дійсно не прикольно вийшло... А помилки журналістів "про пластуна "розвідника" і т.д. то все чують лише пластуни всім решта на це байдуже...
А от після служби Божої за пластове літо в Домініканах, про провід "СТАНЦІЇ" Львів ото дійсно був гон :D
Аватар користувача
Dnipro
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 598
З нами з: Суб 01.04.06 14:23
Звідки: Станиця Львів, Україна
Ім'я: Петро
Прізвище: Задорожний
Курінь: ч.73 ім. Івана Богуна
Пластовий ступінь: пл.скоб

UNREAD_POST mykola muzala » Вів 26.09.06 15:40

про провід "СТАНЦІЇ" Львів ото дійсно був гон
цей гон триває вже років пятнадцять;) Тому й вживають пластуни у Львові під час всілях "заходів для преси" звичну для преси термінологію. Станичний - голова осередку Пласту наприклад...

Дуже добре що вийшов фільм про Пласт, а ви придераєтесь до деталей...
читай уважнішепости вище...:)
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Чуприк » Вів 26.09.06 15:44

Дякую всім за відгуки. Особливо критичні - дасть змогу попрацювати. нагадую - повтор прямо зараз і в суботу (інформуйте громадськість)
1. Про дерево. Самі лише у фільмі побачили. дерево завалили до пориїзду на табір пластунів, бо точка дуже засвічена.А журналісти ж напрягабють - біжи, рубай. Ви ще не помітили аналогічного сюжету в новинах - там дерево рубали, підставивши під нього ногу. Маємо над чим працювати.
2. Щодо церемоніалів - єдиних номр насправді нема і на КВВ не дають чіткого інструктажу. А варто, напевне. Я провадив так як мене вчили друзі, які виховувалися в Пласті. Міг багацько наплутати - ніч перед тим не спали. Щодо диму - це і були спецефекти - димові шашки. А класно вийшло?
3. Про впоряд, однострій - ваще мовчу. Але це значно краще ніж могло бути. Щодо гуртка говорящих - працюємо над цим.
Цей сюжет не останій. Дякуємо, Ярку, за визнання.

я отсе подивився сюжет і зрозумів, що нам всім тре думки вміти формулювати...
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST mykola muzala » Вів 26.09.06 15:47

Щодо церемоніалів - єдиних номр насправді нема і на КВВ не дають чіткого інструктажу
не хочу навязувати :oops: , але в правильнику впоряду, затвердженого КБ УПЮ є... принаймі до наступного МРСК...
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Gulag » Вів 26.09.06 15:56

Увага! Говорить перший скоб! :-)
Хоча, хто справді уважно слухав передачу (камінь у Миколу :-) ) прозвучало - "один з перших скобів" :-) Якщо рахувати вхід у першу сотню - то цілком справедливо :-). (пробачте за надміру смайлів - просто емоції переповнюють) :-)
З приводу ляпів - погодьтеся, пояснити людині яка мало не вперше чує про Пласт (а про "речі для втаємничених" точно нічого не чула) за кілька днів, поки триває робота над передачею АБСОЛЮТНО все точно неможливо. Ну, просто погодьтеся. і слава Богу, що обійшлося першим скобом (що мені лестить :-) ) і пластуном розвідником. Єдине, в чому мушу запевнити - чим більше таких передач - тим менше з часом траплятиметься ляпів.
Стосовно сокири - можу посперечатися. Ніс він її якраз правильно. Ну а далі... :-) свою таборову пересторогу курінний за це отримав, не переймайтеся.
Стосовно плутаності пояснень - це юнак, до того ж - дуже активної вдачі, трому справді структурованості викладу від нього чекати - справді невдячна справа. Та й це не потрібно. Знімали не конференцію, а дитячий табір.
Стосовно опергрупи - це вийде театр і показуха. Передачу цікаво знімати і дивитися, коли там беруть участь живі люди, живі, так би мовити, діти, а не актори із зазубреними заготовками. Уявіть собі, якби він там цитував уривки з "Життя в Пласті", або "Великої гри"... зі стилістикою оригіналу... Ну, не життєво вийшло б, не життєво! Варіант випуску абсолютно адекватних передач - створення їх з тими самими героями, але пластунами-журналістами і режисерами. Ось тоді все було б і "як книжка пише", і живо. Ось куди треба працювати. Буде в кожній "світській" редакції по пластуну, вийде з тієї редакції по одній передачі про Пласт - от вам і ПіаР. Хто сумнівається - перегляньте архів новин 5 каналу, про той самий табір. Робив сюжет пластун Сашко Аргат - усе красіво і правильно.
І ще коротко стосовно ляпів. Ця передача знімалася не для того, щоб пластуни побачили себе о ящику і потішилися. Як сказав Положинський - роль такої передачі - сказати українським батькам: "Пласт - це круто. Віддавайте дітей у Пласт." А тим батькам - абсолютно фіолетово, став Шелест за два тижні "розвідником", чи хоч "партізаном", і що треба, щоб стати скобом, навіть першим в Україні. А такі дрібниці - це тільки нам помітно, а їм - ні. Тим паче, з кожною наступною такою передачею їх ставатиме все менше і менше - гарантую.
Коли ти бережеш залізний спокій
Всупір загальній паніці й клятьбі...
Аватар користувача
Gulag
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 370
З нами з: Нед 21.12.03 14:04
Звідки: Україна, ст. Київ
Ім'я: Олег
Прізвище: Пашин
Курінь: ч.15 Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST mykola muzala » Вів 26.09.06 16:07

Стосовно опергрупи - це вийде театр і показуха. Передачу цікаво знімати і дивитися, коли там беруть участь живі люди, живі, так би мовити, діти, а не актори із зазубреними заготовками.
правильно... десь так виглядала ПВ станиці Львів - але вперше на ВВМ ми виглядали краще польських харцерів:) Мені завжди здавалось, що "картинка" це важливо в телебаченні... чи може як завжди помилився? От цю картинку могла б створити "опергрупа" (от і назва вже є:) ) - виглядало б краще і "ляпів" було б менеше... Доречі, а станиця Київ має прес-службу? (от станиця Івано-Франківськ має, судячи з підпису під новиною про фестиаваль "Дитячі мрії"...)
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Gulag » Вів 26.09.06 16:13

Прес-служба є. А от стосовно показухи... я навіть не знаю... Як на мене, те що вийшло - якраз виглядало на те, чого можна було і треба було чекати. Точно не гірше. Ну, це знову ж таки - ІМХО. Особисто мене у ролі батька потенційного пластуна чітка і красіва постановка відразила б. Значно делікатніше і ювелірніше картинку наблизити до ідеалу можна монтажем та іншими режисерськими ходами, а не дресурою персонажів... Чи вам не дають спокійно спати масштабні та грандіозні постановки кубинських піонерів? Знову ж таки - ІМХО...
Коли ти бережеш залізний спокій
Всупір загальній паніці й клятьбі...
Аватар користувача
Gulag
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 370
З нами з: Нед 21.12.03 14:04
Звідки: Україна, ст. Київ
Ім'я: Олег
Прізвище: Пашин
Курінь: ч.15 Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST Andrew » Вів 26.09.06 16:23

Чого сіпаєтеся? Нормальний фільм.Ну наплутали тв-шники трошки, ну і що???

Розгалділися :eusa_naughty:
snidanok.livejournal.com
Аватар користувача
Andrew
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 401
З нами з: Вів 20.12.05 18:22
Звідки: Стольний град Київ
Ім'я: Андрій
Прізвище: Дяченко
Курінь: зелена хустка
Пластовий ступінь: стп. прих

UNREAD_POST mykola muzala » Вів 26.09.06 16:37

Чого сіпаєтеся? Нормальний фільм.Ну наплутали тв-шники трошки, ну і що???

Розгалділися Заперечую або застерігаю
ду-у-у-уже ввічливий комент... і такий ж ввічливий...
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST Gulag » Вів 26.09.06 16:57

Це Ендрю з гумором. Не ображайся :-)
Коли ти бережеш залізний спокій
Всупір загальній паніці й клятьбі...
Аватар користувача
Gulag
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 370
З нами з: Нед 21.12.03 14:04
Звідки: Україна, ст. Київ
Ім'я: Олег
Прізвище: Пашин
Курінь: ч.15 Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST YarkO » Вів 26.09.06 17:03

Andrew написав:Чого сіпаєтеся?
Розгалділися :eusa_naughty:


Є пропозішн переіменувати форум в "місце для сіпання"...


Опергрупа - невдале слово, котре в корені невірно відображає роль того гурту людей. Її може й не бути, якщо голова прес-служби може сісти і не задумуючись написати імена 25 пластунів та пластунок, котрі можуть спілкуватися з журналістами так, що потім не доведеться :eusa_doh:
Я, до прикладу, такий список можу написати.
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Swyst » Вів 26.09.06 19:17

Одним словом - молодці 8) , так тримати
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Professor » Вів 26.09.06 19:31

Говорить не-скоб: да, це я ужив слівце "опергрупа", - так ото тепер усіх дістає...

Нагадує не-скоб: хто оправдується, значить винуватий:)
Наробили дурниць у мові - ну то вже наробили... про мене ні Пашина, ні Юрчишина оправдань 100 років не потрібні, і Музалі вони теж не потрібні...

А він свою пересторогу отримав - ГАНЬБА вам і дітям вашим з такими "проводами" (просто, за душу взяло, як згадаю... Ярко знає про що і кого я...)

Якось мені викладачка російської мови, ща в школі досить дохідливо пояснила - "ясно мислиш, ясно - говориш" (російською це біло "ізлогаєш"). Думаю, наголоси пояснити можна та й український словотвір не такий складний, щоб перекручувати собі язик на "пластунський", але тільки не "пластовий".

А такі дрібниці - це тільки нам помітно, а їм - ні.


Друже, дрібниці визначають світ...
Крокуємо разом http://100krokiv.info/ - Крок за кроком до 100-ліття Пласту!
Аватар користувача
Professor
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 479
З нами з: Пон 20.10.03 13:16
Звідки: Станиця Ужгород
Ім'я: Андрій
Прізвище: Ребрик
Курінь: ч. 41/44 УСП/УПС
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST stas-if » Вів 26.09.06 19:46

mykola muzala написав:
(от станиця Івано-Франківськ має, судячи з підпису під новиною про фестиаваль "Дитячі мрії"...)


просто обставини так склалися, що в звязку з накопиченням подій, про які треба повідомити, вирішення проблеми було тільки одне, створити відповідну службу, хоча якщо копнути глибше, то така служба існувала постійно в особі станичного і редколегії молодіжного видання ПЛАСТилін
Зображення
Аватар користувача
stas-if
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1068
З нами з: Вів 17.01.06 19:57
Звідки: Івано-Франківськ
Ім'я: Станіслав
Прізвище: Провальний
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Gulag » Вів 26.09.06 20:04

1. Ніхто не виправдовувався. Якщо у друзів тут манія величі, або якийсь комплекс, який змушує у кожній репліці бачити виправдання - це проблеми особистої психіки, яким я не лікар.
2. Щодо ганьби - прошу пояснити. Свіжі ще спогади про десяток історій, де обговорення вчинків значно серйозніших, загрозливіших і ганебніших за зрубане дерево, закривалися із наданою пересторогою. Я, наприклад, вважаю пластову систему пересторог дієвою. Юнак зрозумів, у чому він був неправий і надалі такого не робитиме. Провід теж вчинив згідно приписів. У чому претензії - розумію слабо. І фрази типу "Ярко мене зрозуміє" - не ввічливо використовувати при спільному обговоренні. Я дуже ввічливо вимагаю вибачення, або пояснення Професором свого обурення.
3. Юнак вчиться свої думки формулювати. І нічого в цьому жахливого немає. Для людини із нормально розвиненим інтелектом, устежити за його думкою було неважко. Тому претензій до його "излАгания", а не "О", так як написав шановний - особисто у мене немає. Видно прогулювалися-таки уроки російської... :eusa_naughty: А пояснювати у специфічних термінах (які самі по собі журналістам до кінця не вдалося зясувати) ще й НАГОЛОСИ - це по-моєму, для пересічного глядача має значення менше за все.
4. Думка глибоко філософська, але у даному випадку - мало застосовувана. Давайте менше робити помилок великих - а тоді вже можна і про дрібниці думати. Згоден, друже?
Коли ти бережеш залізний спокій
Всупір загальній паніці й клятьбі...
Аватар користувача
Gulag
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 370
З нами з: Нед 21.12.03 14:04
Звідки: Україна, ст. Київ
Ім'я: Олег
Прізвище: Пашин
Курінь: ч.15 Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST Чуприк » Сер 27.09.06 08:06

Емоції тут не умісні, друзі. Бо в нас спільне бажання - зробити презентацію Пласту кращою. Тому, Андрію, ніхто і не думав виюачатися - я гординй що ми таке зробили і всі ляпи знав ще до відкриття теми - нам воно потрібно найбільше. Зрештою, зробіть про ваші табори ролик щоб він пройшов по центральних каналах, а тоді порівняємо. І щиро потішимося ще одним проривом Пласту.

Щодо прес-групи та тих що говорять - напрацювання є, але з системністю не ахті. І троха погоджуюся з Гулагом в тому, що наше завдання щоб всі юнаки в ступені принаймні розвдувача і вище молги адекватно глаголить, а не вибрати 2-5 і зробити з ним спікерів. Це важче, але, погодьтеся, дієвіше.

Щодо впоряду - приймаю Миколо твої зауваження. Правильник впоряду треба знати. Але там так багато матеріалу, що звертаючи увагу на повсякчасне - відкриття, закриття, тощо - специфічні церемоніали упускаєш. Тому в нас Ніна і хоче теж Почесну варту замутити, щоб хтось тим професійно замався. От тільки чи людей стачить...

Дякую за жваву дискусію. Для станиці Київ вона дуже корисна.

Як вам до речі сюжет з паперовими корабликами? :wink:
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

Далі

Повернутись в Пласт і суспільство

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron