Пласт і пластуни на TV

Роль Пласту у суспільстві. Взаємовідносини Пласту із різними суспільними організаціями

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Vus » Сер 27.09.06 08:12

Підтримую Олега (доречі фотки та відео парашутних стрибків коли вітдасиш ;)?).

Ніколи нічё не буде ідеально, але прагнутт до того варто. Особливо як що щось має стати показухою, церемоніею ...

Був випадок на СВТ 1995 (учасником був). Відкриття дня, знімальна група, підняття прапора. Все путём. Завершення церемонії. Юнацтво відповідно програми шось починає робити. І ТУТ підходить оператор до Володимира Русанова і просить повторити підняття прапора, бо він не встиг засняти так як хотів :).
Увага. Русанов вислуховує його уважно з сурйозним обличчям. не міняючи міміки каже "можна...." "але за 100 баксів - бо дітей тра зібрати, їм тра переодітись і т.д.".
Оператор все зрозумів і більше не робив дурниць, а просто розпитував у Русанова, що коли і де буде.

До чого це я? Просто з Журналістами, операторами варто дійсно працювати і пояснювати шо краще. Ми ж всі такі розумні. то нам легше пояснити (порадити) стороннім людям шо тра показати. А то шо сталось то сталось, хлопці побачили свої упущення і, думаю, наступнорго разу зроблять так шо всі слиною зійдетесь від білих заздрощів :)

Людяхи, не гоніть один на одного нас не так вже і багацько (не більше 3 000 чел.).
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Чуприк » Сер 27.09.06 08:30

Ти оптиміст! Але назагал підтримую - гнати не мішки тягати. Але чи тут хтось гнав?
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST YarkO » Сер 27.09.06 10:27

Олеже, ну не починай, добре? Ніхто до твого юнака не чіпається - просто обговорюємо передачу. Чи то треба в когось дозволу запитатися? Перестань, будь ласка, показувати щось на кшталт: "ото тіко ми шось зробимо, то ви зразу чіпляєтеся".
Неконструктивненько виходит'...

Передача - ґут. Те, шо не сподобалося - сказали. wtf?
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Gulag » Сер 27.09.06 11:22

Дядьку Ярку, переглянь пост Професора, після якого мене понесло і повтори ще раз, хто тут що починає, добре? Бо не обходиться тут жодної моєї репліки, на яку б мені не відповіли твоїм повчальним тоном. Те, що було конструктивненького в постах Професора і Миколи - особисто я прийняв і дуже ціную, навіть висловив пару своїх, як на мене цілком конструктивних ідей. А от слова про "ганьбу" - особисто мене зачепили і якраз не є зразком конструктивності. Може не будеш таким вишкірено-необєктивним, га?
З приводу того, що передача - гут я дуже радий :-) Хоч а я й не претендую на якусь величну роль у її створенні. думаю, Чуприк - теж. Не зрозуміло, тільки, чому у всіх таке склалося враження :-)

Вусові: щойно скажеш, де і коли можемо здибатися - одразу і передам :-) Іра Миронова вже має фотки і відео :-)
Коли ти бережеш залізний спокій
Всупір загальній паніці й клятьбі...
Аватар користувача
Gulag
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 370
З нами з: Нед 21.12.03 14:04
Звідки: Україна, ст. Київ
Ім'я: Олег
Прізвище: Пашин
Курінь: ч.15 Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST Swyst » Сер 27.09.06 12:17

і знов з обговорення тему перетворили в тему закидів один до одного :eusa_clap:
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Gulag » Сер 27.09.06 12:33

Єдине, що вбачаю конфліктного у своїх перших постах - це фраза про піонерські постановки і про те, що вони комусь "не дають спокійноспати". Якщо це когось образило - перепрошую за неї. В решті - умиваю руки.
Коли ти бережеш залізний спокій
Всупір загальній паніці й клятьбі...
Аватар користувача
Gulag
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 370
З нами з: Нед 21.12.03 14:04
Звідки: Україна, ст. Київ
Ім'я: Олег
Прізвище: Пашин
Курінь: ч.15 Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST Vus » Сер 27.09.06 13:41

Ось знайшов гарну статейку про фірму nokia http://www.ukrindustrial.com/publications/?pubid=912

Там є гарний, на мою думку абзац. Мовою оригінала:

Философия работы Nokia основывается на искоренении страха перед неудачей. Сотрудники компании имеют полную свободу действий. В Nokia одновременно запускается множество проектов, но если какой-либо из них все же оказывается бесперспективным, то за неудачи никого не увольняют. Менеджеру такого проекта просто предлагают заняться чем-нибудь другим. Применение стратегии «не искать виноватых» создает в организации свободную от упреков культуру труда и распространяет дух храбрости по всей компании.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST YarkO » Сер 27.09.06 14:50

Vus написав:Ось знайшов гарну статейку про фірму nokia http://www.ukrindustrial.com/publications/?pubid=912

Там є гарний, на мою думку абзац. Мовою оригінала:

Философия работы Nokia основывается на искоренении страха перед неудачей. Сотрудники компании имеют полную свободу действий. В Nokia одновременно запускается множество проектов, но если какой-либо из них все же оказывается бесперспективным, то за неудачи никого не увольняют. Менеджеру такого проекта просто предлагают заняться чем-нибудь другим. Применение стратегии «не искать виноватых» создает в организации свободную от упреков культуру труда и распространяет дух храбрости по всей компании.


порівняв...
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Чуприк » Сер 27.09.06 15:12

Є ідея - на сайті Закритої зони є форум. давайте створемо там пластову групу і будемо час від часу накидати цікаві суміжні теми.
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Gulag » Сер 27.09.06 15:42

Vus написав:Философия работы Nokia основывается на искоренении страха перед неудачей. Сотрудники компании имеют полную свободу действий. В Nokia одновременно запускается множество проектов, но если какой-либо из них все же оказывается бесперспективным, то за неудачи никого не увольняют. Менеджеру такого проекта просто предлагают заняться чем-нибудь другим. Применение стратегии «не искать виноватых» создает в организации свободную от упреков культуру труда и распространяет дух храбрости по всей компании.


Трохи кострубато за формою (обєктивний і конструктивний аналіз провведених проектів ще нікому не зашкодив), але по суті - дуже правильно, як на мене.
Коли ти бережеш залізний спокій
Всупір загальній паніці й клятьбі...
Аватар користувача
Gulag
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 370
З нами з: Нед 21.12.03 14:04
Звідки: Україна, ст. Київ
Ім'я: Олег
Прізвище: Пашин
Курінь: ч.15 Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST Vus » Сер 27.09.06 16:16

А хоті своїм постом (останнім) наголосити ось на чому:
Vus написав:Применение стратегии «не искать виноватых» создает в организации свободную от упреков культуру труда и распространяет дух храбрости по всей компании.


Ярко, обмежень нема - вони у свідомості кожного.
Створити/відтворити/застосувати в пласті ідеологію (частинки ідеології) фірми nokia не тільк можна, але і потрібно. Притому воно бльзько нам за духом. Чого б ні.
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Andrew » Сер 27.09.06 18:14

Кораблики - супер! :thumbsup: Тільки я не зрозумів змісту їхніх дій... :oops:
snidanok.livejournal.com
Аватар користувача
Andrew
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 401
З нами з: Вів 20.12.05 18:22
Звідки: Стольний град Київ
Ім'я: Андрій
Прізвище: Дяченко
Курінь: зелена хустка
Пластовий ступінь: стп. прих

UNREAD_POST Andrew » Сер 27.09.06 18:19

???Ок! пропоную зняти ще так роликів 10 і закидати їми ворогів :D
Тобто,перевантажити в нет і все.. :eusa_dance:
snidanok.livejournal.com
Аватар користувача
Andrew
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 401
З нами з: Вів 20.12.05 18:22
Звідки: Стольний град Київ
Ім'я: Андрій
Прізвище: Дяченко
Курінь: зелена хустка
Пластовий ступінь: стп. прих

UNREAD_POST vesnjanka » Чет 11.01.07 19:19

[b]Якщо комусь цікаво: у мене є запис цієї програми :new_icon_wave: [/b]
Аватар користувача
vesnjanka
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 611
З нами з: Чет 11.01.07 07:51
Звідки: ст.Київ
Ім'я: Станіслава
Курінь: підг. кур.ім. Марії Магдалини Мазепи

UNREAD_POST Reporter » Чет 11.01.07 20:34

vesnjanka написав:Якщо комусь цікаво: у мене є запис цієї програми :new_icon_wave:


Файно :eusa_clap: , а яким чином можна у тебе його взяти... та який формат та розмір відео?

Пе.Се: Давно в інеті шукав її, так і не надибав... :)
"Здорова молодь - майбутнє України!"
(Бойовий гопак)
Reporter
Новачок
Новачок
 
Повідомлення: 31
З нами з: Вів 21.11.06 11:48
Звідки: ст. Южне, Одещина
Ім'я: Сашко
Прізвище: Ребенчук
Курінь: ім. В. Чорновола "Мандрівні Дяки"
Пластовий ступінь: УСП (в.о. зв'язкового)

UNREAD_POST vesnjanka » П'ят 12.01.07 18:37

(Файно :eusa_clap: , а яким чином можна у тебе його взяти... та який формат та розмір відео?

Пе.Се: Давно в інеті шукав її, так і не надибав... :)[/quote]

Просто записала з телевізора на комп"ютер. Певно віддам його (запис) комусь із "знаючих" :) ,а ця людина вже розмістить запис в інтернеті.
Аватар користувача
vesnjanka
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 611
З нами з: Чет 11.01.07 07:51
Звідки: ст.Київ
Ім'я: Станіслава
Курінь: підг. кур.ім. Марії Магдалини Мазепи

Поперед.

Повернутись в Пласт і суспільство

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron