Збереження ролі Орликіади, Зоряного вітру...

Різного роду запитання та відповіді

Модератор: Модератори

Збереження ролі Орликіади, Зоряного вітру...

UNREAD_POST ^-icewolf-^ » П'ят 03.09.04 23:57

Ця думка виникла в мене не так давноумови до її виникнення були аж занадто сприятливими. Коротше, чому зараз не сильно хто прагне потрапити на ту ж Орликіаду чи на інший змаг і т.п.?? На мою думку перш за все тому, що раніше люди їхали потуснячити, відпочити морально посеред навчального та робочого часу... Для них створювались умови до проживання (на рівні з учасниками), вони ж забезпечували прекрасну глядацьку аудиторію, що не могло не надихати учасників... Це була надзвичайно вигідна співпраця як для однієї сторони, так і для другої.
А зараз????????????? Щоб поїхати кудись, попередньо треба мати, де жити, харчуватись (хоча ввів би провід трохи більшу, як учасникам вкладку на проживання та їжу - і дуже багато людей би залюбки її заплатило). От і починають дутись один на одного, погано думати про те, куди тяжко потрапити. Дійде до того, що всі, окрім деяких людей просто заб'ють на ці акції (мається на увазі акції масштабу Орликіади), і створять "своє для себе" - таке собі мініЮМПЗ, куди всі навалом і ломануться (хоча ідея не є поганою - просто з іншим треба щось робити).
До чого я це все тут кажу? Для того, що скоро Орликіада, на яку хочеться поїхати, але так важко... Тому хочу почути ваші думки з цього приводу.
собаки гавкають, караван іде...

ХТО НЕ З НАМИ - ТОЙ ПРОТИ НАС!

Луцьк - найкращий!
Аватар користувача
^-icewolf-^
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 94
З нами з: П'ят 16.04.04 23:16
Звідки: зараз - Львів, а може Луцьк
Ім'я: Сергій
Прізвище: Шкаран
Курінь: 31 курінь УСП-УПС "Вовкулаки"(був славний курінь ч.9 ім. В.Стуса (ЛУЦЬК))
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Вуголь » Суб 04.09.04 00:07

Абсолютно підтримую. Тепер це вже не то. Часткова мета Орликіади - підняти східний Пласт, тому і місця команд розміщуються відповідно.
До того ж, дійсно, погані умови проживання в дорогому Києві не дуже всім подобається. От як колись, в Ужгороді чи у Франківську. Ну і шо, шо східнякам далеко їхати, але якість акції буде очевидно вищою.
Скоро, дійсно (Сергій на всі 100 правий), захід забацає шось нове, своє, де можна "потуснячитись", і побавитись , і перемогти, а не з вироком "передостаннє місце" їхати в буржуйський Київ. :cry:
Прикро.
Аватар користувача
Вуголь
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 624
З нами з: Вів 16.03.04 17:54
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Корпан
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Zavgosp » Суб 04.09.04 09:01

о-о-о.. які є ідеї?
L'alcohol tue. Prenez du LSD
Слава Степану Савці
Zavgosp
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 520
З нами з: Вів 04.11.03 00:11
Звідки: Товариство жертв Пласту ім. Романа Нагуляка
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Качмарський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST ^-icewolf-^ » Суб 04.09.04 09:49

Які ідеї?? :eusa_hand:
Колись просто, наскільки відомо мені - старші за мене люди знають краще, була така собі зустріч ст.пл. (може і не тільки - цього точно не знаю) в Ужгороді. Люди приїздили з великим задоволенням. Аналогічне щось було для пластунів етнічної Волині - вони також мали подібний з'їзд, але там, у нас. :thumbsup:
Тепер не настільки потрібно створювати щось нове, як підняти разом те, що маємо, а маємо ми немало. І варто почати з Орликіади - хочу, щоб до обговорення підключились організатори. :idea:
собаки гавкають, караван іде...

ХТО НЕ З НАМИ - ТОЙ ПРОТИ НАС!

Луцьк - найкращий!
Аватар користувача
^-icewolf-^
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 94
З нами з: П'ят 16.04.04 23:16
Звідки: зараз - Львів, а може Луцьк
Ім'я: Сергій
Прізвище: Шкаран
Курінь: 31 курінь УСП-УПС "Вовкулаки"(був славний курінь ч.9 ім. В.Стуса (ЛУЦЬК))
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST plastsite » Суб 04.09.04 18:10

Сірьожа! :D
Тіко не тра про "Було колись - в Україні ревіли гармати ..."
Любиш на санках кататися - катайся.
Тим більше, що все - однo ніхто із організаторів Орликіади з тобою тут теревенити не буде.
Вже хоча б тому, що є купа "активних дописувачі - багато запропоновувачів - нічогонероблювачів" :)
Але "шоб пагаваріть" - то можна.
Я тобі з радістю сюди месаджів накидаю.
:eusa_drool:
П.С. А про пластову зустріч на Волині говорити ще рано.
Треба робити.

Лу-Най!
НЕ БИЙТЕСЯ!
Аватар користувача
plastsite
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 364
З нами з: Суб 18.10.03 09:57
Звідки: Київ
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Яковчук - Бесараб
Курінь: Вовкулаки =V=
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST karik » Пон 06.09.04 15:49

"Пагаваріть" : Думаю проведення Орликіади на Сході великої популярності не дасть, як не дав день пласту в Києві, марно потрачені гроші, ліпше заплатити і покажуть по ТВ принаймі хтось побачить, а з приводу тусовок згідний ...ревіли гармати. :D
karik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1434
З нами з: Вів 13.07.04 16:22
Звідки: Київ
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST Akademik » Пон 06.09.04 16:15

"Пагаваріть" : Думаю проведення Орликіади на Сході великої популярності не дасть

Робиться О. на Сході все-таки для піару. Але на жаль успіхи команд і особистих виступів не на високому рівні. Звідсіля і піар - чорненький.
Akademik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1396
З нами з: П'ят 17.10.03 11:41
Звідки: Львів, Галичина
Ім'я: Ігор
Прізвище: Бущак
Курінь: Карпатські Вовки
Пластовий ступінь: st pl skob

UNREAD_POST karik » Вів 07.09.04 09:04

"Пагаваріть": Згідний що для піару, але як? Зачиняються в якомусь залі і беруть гроші за вхід, несерйозно. Зприводу рівня, а яка різниця, всерівно це бачать лише присутні в залі, а решта про це і не підозрює. Правда потім в пресі щось напишуть, а що толку. Проведіть в лісі запросіть ТВ покажіть по всіх новинах і користі більше і бажаючі зможуть припхатись. Складається таке враження що люди чули дзвін а незнають де він. Тобто хочуть популяризувати на сході, а не знають як, ну такоє.
karik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1434
З нами з: Вів 13.07.04 16:22
Звідки: Київ
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST ^-icewolf-^ » Вів 07.09.04 23:00

Так і я про то ж. Навіть при сильному бажанні, на такий захід потрапити важко. Я тут не для "активних дописувачі - багато запропоновувачів - нічогонероблювачів", хочу справді відкрити очі тих, хто організовує це все (а починати доводиться із звичайних месаджів вам усім, бо щось за все існування форуму та таких цікавих тем, як тут є, подібної ще не бачив.) - якщо про це почнуть говорити "прості" люди, то й "вищі сили" почують. :!: Так що не варто закривати на це все очі (якщо в когось виникла така ідея), давайте для початку висловимо свої (навіть без сподівання, що вони дійдуть до адресата) ідеї та пропозиції :?:
собаки гавкають, караван іде...

ХТО НЕ З НАМИ - ТОЙ ПРОТИ НАС!

Луцьк - найкращий!
Аватар користувача
^-icewolf-^
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 94
З нами з: П'ят 16.04.04 23:16
Звідки: зараз - Львів, а може Луцьк
Ім'я: Сергій
Прізвище: Шкаран
Курінь: 31 курінь УСП-УПС "Вовкулаки"(був славний курінь ч.9 ім. В.Стуса (ЛУЦЬК))
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Zavgosp » Вів 07.09.04 23:54

^-icewolf-^ написав:....якщо про це почнуть говорити "прості" люди, то й "вищі сили" почують...

"вищим силам" між іншим заборонено заходити на форум :wink:

про орликіаду..
я на ній був тільки 1 раз 2001го року..
які я помітив позитиви: купа пластунів зі всіх регіонів, декілька цікавих імпрез, дискотека..
що ще треба для повного щастя?
L'alcohol tue. Prenez du LSD
Слава Степану Савці
Zavgosp
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 520
З нами з: Вів 04.11.03 00:11
Звідки: Товариство жертв Пласту ім. Романа Нагуляка
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Качмарський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST plastsite » Сер 08.09.04 10:44

Молодець, Сергію, що хоч щось робиш :eusa_clap:
Але, як і в темі про військове пластування - результату від говоріння буде не дуже багато.
Отаке.
НЕ БИЙТЕСЯ!
Аватар користувача
plastsite
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 364
З нами з: Суб 18.10.03 09:57
Звідки: Київ
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Яковчук - Бесараб
Курінь: Вовкулаки =V=
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST karik » Сер 08.09.04 16:29

так на тож і форум, що б "пагаваріть" :lol:
karik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1434
З нами з: Вів 13.07.04 16:22
Звідки: Київ
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST ^-icewolf-^ » Чет 09.09.04 06:47

От зараз, наприклад, паралельно з форумом, я намагаюсь побільше говорити про О. із всіма моїми знайомими "вживу" - результати поки що 50\50, але їх ще можна переконати, що лише ми здатні щось змінити, а не тупо бурмотіти собі під ніс від незадоволення. Так що пора переходити і на вищих людей... :twisted:
собаки гавкають, караван іде...

ХТО НЕ З НАМИ - ТОЙ ПРОТИ НАС!

Луцьк - найкращий!
Аватар користувача
^-icewolf-^
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 94
З нами з: П'ят 16.04.04 23:16
Звідки: зараз - Львів, а може Луцьк
Ім'я: Сергій
Прізвище: Шкаран
Курінь: 31 курінь УСП-УПС "Вовкулаки"(був славний курінь ч.9 ім. В.Стуса (ЛУЦЬК))
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Zavgosp » Чет 09.09.04 07:58

панове давайте всі наші думки і незадоволенння, сформулюємо у зверненння і надшлемо милом в оргкомітет.. :eusa_think:
їхній і-мейл в мене є..
L'alcohol tue. Prenez du LSD
Слава Степану Савці
Zavgosp
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 520
З нами з: Вів 04.11.03 00:11
Звідки: Товариство жертв Пласту ім. Романа Нагуляка
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Качмарський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST ^-icewolf-^ » Чет 09.09.04 16:13

:eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: Підтримую цілком та повністю. Треба тепер лише сам лист накатати - є пропозиція, що кожен, хто може, нехай напише свій варіант та розішле його всім бажаючим (з присутніх тут) - з усіх варіантів складемо щось-таки путнє :wink: А :?:
собаки гавкають, караван іде...

ХТО НЕ З НАМИ - ТОЙ ПРОТИ НАС!

Луцьк - найкращий!
Аватар користувача
^-icewolf-^
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 94
З нами з: П'ят 16.04.04 23:16
Звідки: зараз - Львів, а може Луцьк
Ім'я: Сергій
Прізвище: Шкаран
Курінь: 31 курінь УСП-УПС "Вовкулаки"(був славний курінь ч.9 ім. В.Стуса (ЛУЦЬК))
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST karik » Чет 09.09.04 17:21

:thumbsup: Я за, а хто цим займеться, щоб не вийшло "пагаваріть".
karik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1434
З нами з: Вів 13.07.04 16:22
Звідки: Київ
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST Zavgosp » Чет 09.09.04 23:18

між іншим, багато цікавих думок є тут
http://plast.org.ua/forum/viewtopic.php?t=45
L'alcohol tue. Prenez du LSD
Слава Степану Савці
Zavgosp
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 520
З нами з: Вів 04.11.03 00:11
Звідки: Товариство жертв Пласту ім. Романа Нагуляка
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Качмарський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST ^-icewolf-^ » П'ят 10.09.04 12:00

Моя версія (потребує ваших доповнень)

Лист – звернення до організаторів Орликіади.
Шановні друзі! Як вам має бути відомо, масовий захід стає популярним та крутим, коли на нього намагається потрапити якомога більше не лише учасників, а й глядачів. Саме ця каста пластунів і визначає всю велич та популярність того, що відбувається. Для них же це не просто перегляд виступів та підтримка своїх команд, а й нова можливість зустріти старих друзів, поспілкуватись, вирвавшись на кілька днів із задушливих робочих приміщень, кабінетів, аудиторій… Тож просимо Вас не забирати у нас можливість гідно підтримувати виступи, паралельно приємно проводячи час разом – відпочивати душею.
На даний момент ми не бачимо активних дій з боку організаторів щодо забезпечення гостей належним рівнем уваги (поселення та харчування). З цим вже ми стикались минулого року, коли „неучасники” повинні були самі себе забезпечувати. Ну і до чого це привело? Лише невелика когорта людей змогла поїхати на Ордикіаду. А ті, хто не зміг, розчарувались у цій, насправді вартій уваги, штуці.
Тож просимо вжити всіх заходів, щоб і гості відчули себе належне та розділили разом з учасниками дух Орликіади.


Далі я думав просто перечислити людей, що підтримують нашу думку – для цього я на тижні зібрав би їх прізвища - але чи варто? От таке моє бачення всього цього. Слухаю ваші завваги.
собаки гавкають, караван іде...

ХТО НЕ З НАМИ - ТОЙ ПРОТИ НАС!

Луцьк - найкращий!
Аватар користувача
^-icewolf-^
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 94
З нами з: П'ят 16.04.04 23:16
Звідки: зараз - Львів, а може Луцьк
Ім'я: Сергій
Прізвище: Шкаран
Курінь: 31 курінь УСП-УПС "Вовкулаки"(був славний курінь ч.9 ім. В.Стуса (ЛУЦЬК))
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST ^-icewolf-^ » П'ят 10.09.04 12:17

Ці думки були висловлені близько року тому
Lolik - людям не подобається, що
#) підхід до багатьох аспектів заходу є занадто прямолінійний (однобокий, негнучкий - підбери сам)

Юнацтву не подобається, що
##) організатори (жюрі) відбраковують все, що не подібне на класику пластового мистецва (оскільки мало знайомі із сучасним укр. мистецтвом)
###) організатори не враховують особливостей юнацького віку

shuandr - 4) територіяльна дискримінація - просування Сходу за рахунок Заходу

Це лише дещо основне, до чого договорилися. Тобто "пагаварілі" - тому справді давайте щось-таки накалякаємо разом, а Ярко допоможе у "доставці на дом"
собаки гавкають, караван іде...

ХТО НЕ З НАМИ - ТОЙ ПРОТИ НАС!

Луцьк - найкращий!
Аватар користувача
^-icewolf-^
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 94
З нами з: П'ят 16.04.04 23:16
Звідки: зараз - Львів, а може Луцьк
Ім'я: Сергій
Прізвище: Шкаран
Курінь: 31 курінь УСП-УПС "Вовкулаки"(був славний курінь ч.9 ім. В.Стуса (ЛУЦЬК))
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST Zavgosp » П'ят 10.09.04 21:18

от збий ВСЕ докупи, подай остаточний варіант.. тоді всі бажаючі під цим підписуємся і посилаємо запит..

пригадується раз ми форумом вже таке робили.. льолік не дасть збрехати..
L'alcohol tue. Prenez du LSD
Слава Степану Савці
Zavgosp
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 520
З нами з: Вів 04.11.03 00:11
Звідки: Товариство жертв Пласту ім. Романа Нагуляка
Ім'я: Ярослав
Прізвище: Качмарський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст. пл. прих.

UNREAD_POST ^-icewolf-^ » Суб 11.09.04 00:00

Ок, але шоб то не видалось однобоким, в принципі все одно кінцевий варіант ще подам
собаки гавкають, караван іде...

ХТО НЕ З НАМИ - ТОЙ ПРОТИ НАС!

Луцьк - найкращий!
Аватар користувача
^-icewolf-^
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 94
З нами з: П'ят 16.04.04 23:16
Звідки: зараз - Львів, а може Луцьк
Ім'я: Сергій
Прізвище: Шкаран
Курінь: 31 курінь УСП-УПС "Вовкулаки"(був славний курінь ч.9 ім. В.Стуса (ЛУЦЬК))
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST ^-icewolf-^ » Суб 11.09.04 11:14

Лист – звернення до організаторів Орликіади.

Шановні друзі! Як вам має бути відомо, масовий захід стає популярним та крутим, коли на нього намагається потрапити якомога більше не лише учасників, а й глядачів. Саме ця каста пластунів і визначає всю велич та популярність того, що відбувається. Для них же це не просто перегляд виступів та підтримка своїх команд, а й нова можливість зустріти старих друзів, поспілкуватись, вирвавшись на кілька днів із задушливих робочих приміщень, кабінетів, аудиторій. Тож просимо Вас не забирати у нас можливість гідно підтримувати виступи, паралельно приємно проводячи час разом – відпочивати душею.
На даний момент ми не бачимо активних дій з боку організаторів щодо забезпечення гостей належним рівнем уваги (поселення та харчування). … „МИ НЕ ХОЧЕМО ВАС ТУТ БАЧИТИ” – ці слова так і напрошуються до голови, коли читаєш умови проведення Орликіади. З цим вже ми стикались минулого року, коли „неучасники” повинні були самі себе забезпечувати. Ну і до чого це привело? Лише невелика когорта людей змогла поїхати на Ордикіаду. А ті, хто не зміг, розчарувались у цій, насправді вартій уваги, штуці, і не просто розчарувались, а й почали відверто ганити цей захід та відмовляти інших туди потикатись.
Але не лише гості бурчать про себе, коли чують щось про Орликіаду. Людям (багатьом учасникам, які через то і відмовляються інші рази їхати туди) не подобається, що:
1) підхід до багатьох аспектів заходу є занадто прямолінійний (однобокий, негнучкий - підберіть самі)
Юнацтву не подобається, що
2) організатори (журі) відбраковують все, що не подібне на класику пластового мистецтва (оскільки мало знайомі із сучасним українським мистецтвом)
3) організатори не враховують особливостей юнацького віку
4) територіальна дискримінація - просування Сходу за рахунок Заходу
Прошу звернути увагу, що ці цитати взяті з уст наших наступників, яким ще треба буде підіймати і продовжувати нашу справу, тож не розчаровуємо їх.

Отже, просимо вжити всіх заходів, щоб всі бажаючі відчули себе належне та розділили разом з Вами дух Орликіади.


Отаке я вже розіслав на підтримку - щоб зібрати підписи
собаки гавкають, караван іде...

ХТО НЕ З НАМИ - ТОЙ ПРОТИ НАС!

Луцьк - найкращий!
Аватар користувача
^-icewolf-^
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 94
З нами з: П'ят 16.04.04 23:16
Звідки: зараз - Львів, а може Луцьк
Ім'я: Сергій
Прізвище: Шкаран
Курінь: 31 курінь УСП-УПС "Вовкулаки"(був славний курінь ч.9 ім. В.Стуса (ЛУЦЬК))
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST ^-icewolf-^ » Сер 15.09.04 20:29

Ярко!!!!!
Це вже кінцевий варіант - або відсилай, або пиши адресу, на яку треба висилати - вони ж мають його ще перед Орликіадою прочитати!!! :twisted:
собаки гавкають, караван іде...

ХТО НЕ З НАМИ - ТОЙ ПРОТИ НАС!

Луцьк - найкращий!
Аватар користувача
^-icewolf-^
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 94
З нами з: П'ят 16.04.04 23:16
Звідки: зараз - Львів, а може Луцьк
Ім'я: Сергій
Прізвище: Шкаран
Курінь: 31 курінь УСП-УПС "Вовкулаки"(був славний курінь ч.9 ім. В.Стуса (ЛУЦЬК))
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST kvazzimodo » Чет 16.09.04 01:23

Може, знадобиться:

[email protected] - е-пошта Орликіади

[email protected] - Рома Зубенко - комендант О-2004
(якщо не помиляюсь)

[email protected] - пл.розв.Юля Хмарук (гетьманівна О-2003, має безпосереднє відношення до організації О-2004)
"...організація "Пласт" бореться проти колгоспів, радгоспів і Радянської влади"
Аватар користувача
kvazzimodo
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 117
З нами з: Чет 30.10.03 13:54
Звідки: Київ
Ім'я: Віталій
Прізвище: Шпак
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST karik » Чет 16.09.04 09:19

Що з приводу підписів, вони треба чи як, провсяк випадок ще раз підтверджую свою згоду з вище написаним.
karik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1434
З нами з: Вів 13.07.04 16:22
Звідки: Київ
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

Далі

Повернутись в Практичне пластування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron