Збереження ролі Орликіади, Зоряного вітру...

Різного роду запитання та відповіді

Модератор: Модератори

UNREAD_POST друг Бийлихо » Сер 17.11.04 00:44

Андрій, а ти справді не один! :!: :!: :!: Поїхав я на "Зоряний вітер - 2004". І побачив те, що пластовим вестивалем назвати ну ніяк не можна :wallbash: . Не хочу нікого ображати, але це відвертий :sick2: "СОВОК". Ситуацію не виправили навіть виступи львіських, тернопільських та франківських команд.
Щодо орликіад, то ситуація майже аналогічна. Чи не останніми нормальними були ті, що проводилась ще не в Києві. :x :x :x
[/b]
Аватар користувача
друг Бийлихо
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 162
З нами з: Вів 27.07.04 09:16
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Ростислав
Прізвище: Наумко
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Bagira » Сер 17.11.04 10:38

друг Бийлихо написав:Поїхав я на "Зоряний вітер - 2004". І побачив те, що пластовим вестивалем назвати ну ніяк не можна :wallbash: . Не хочу нікого ображати, але це відвертий "СОВОК".

А можна якісь твої подробиці з цьогорічного фестивалю, які дають тобі право це стверджувати?
Аватар користувача
Bagira
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 722
З нами з: Вів 25.11.03 13:15
Звідки: Живу у Рівному - але в станиці Кузнецовськ Рівненської округи
Ім'я: Олександр
Прізвище: Казимірський
Курінь: УПС "Брати Моуглі"

UNREAD_POST mudry » Чет 18.11.04 15:47

Я на "Зоряному Вітрі" не був але стосовно "Орликіади" можу навести (і вже наводив) багато прикладів.
Дуже мене обурили свідчення про цьогорічний інтелектуальний змаг на "Орликіаді". Дурні питання з якоїсь настольної гри, хіба в Пласті мало розумних людей, що самі складуть питання (я пропоную свю кандидатуру). Чи може це навмисне так робиться?
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
mudry
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2210
З нами з: Вів 21.10.03 14:00
Звідки: Львівська округа
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST YarkO » Чет 18.11.04 23:04

mudry написав:я пропоную свю кандидатуру


розглянемо всі кандидатури :D

ГетьманиЧ
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST plastsite » П'ят 19.11.04 14:58

друг Бийлихо написав:Андрій, а ти справді не один! :!: :!: :!: Поїхав я на "Зоряний вітер - 2004". І побачив те, що пластовим вестивалем назвати ну ніяк не можна :wallbash: . Не хочу нікого ображати, але це відвертий :sick2: "СОВОК". Ситуацію не виправили навіть виступи львіських, тернопільських та франківських команд.
Щодо орликіад, то ситуація майже аналогічна. Чи не останніми нормальними були ті, що проводилась ще не в Києві. :x :x :x
[/b]


З сказаного можна зробити висновок, що "не совок" - це коли виступають львівські, франківські та тернопільські команди. Цікава, але власна думка :D
Хтось колись вже казав - не словом, а ділом. Сергій написав листа до організаторів Орликіади із конкретними пропозиціями. Цього року я не чув, щоб хтосьіз гостей жалівся.

Є папір, є ручка, є руки. Що ще треба? Адресу організаторів у Багіри запитай.

Трохи філософії - це модно тепер, напевно, поїхати кудись, подивитися на намагання організаторів, повернутися, і критикувати не по суті, а по власному сприйняттю.

Шановні учасники ціє теми, підкажіть мені хоча б ще один такий захід Пласту на державному та інформаційному рівні, як Зоряний Вітер?
Так отож.
НЕ БИЙТЕСЯ!
Аватар користувача
plastsite
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 364
З нами з: Суб 18.10.03 09:57
Звідки: Київ
Ім'я: Костянтин
Прізвище: Яковчук - Бесараб
Курінь: Вовкулаки =V=
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Білка » П'ят 19.11.04 15:11

друг Бийлихо написав:Андрій, а ти справді не один! :!: :!: :!: Поїхав я на "Зоряний вітер - 2004". І побачив те, що пластовим вестивалем назвати ну ніяк не можна :wallbash: . Не хочу нікого ображати, але це відвертий :sick2: "СОВОК". Ситуацію не виправили навіть виступи львіських, тернопільських та франківських команд.
Щодо орликіад, то ситуація майже аналогічна. Чи не останніми нормальними були ті, що проводилась ще не в Києві. :x :x :x
[/b]

а всі інші для кількості були, чи як!!!!!!!!!!!!!!!!!!!це образливо! у Вишгорода(у нас) була дуже класна імпреза(2 місце) і виступ Коралів. от ! а Львів, як сказав один із тернопільських пластунів, на тому "Зоряному..." пролетів!хоча були гарні виступи і зі Львова!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Франик дійсно був суперовий, і Тернопіль теж !!!!!!!!!!!!!!!!! не кількістю, а якістю!!!
кожному своє!

ми ж город!
Аватар користувача
Білка
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1536
З нами з: Нед 14.11.04 15:56
Звідки: Вишгород, Україна- Lublin, Poland
Ім'я: Оленка
Прізвище: Слободяник
Курінь: к.ч. 18 "Шостокрилі", у минулому- підг.к.ім. Г.Барвінок
Пластовий ступінь: ст.пл.вірл.

UNREAD_POST YarkO » П'ят 19.11.04 23:40

Чесно кажучи, шось я не чув, щоб у Львові до ЗВ готувалися так само, як до О-04. Знаю, що їздили Світлики, які готувалися в останню ніч. Не буду судити як вони виступили, бо не бачив. Знаєте, погана реклама - також реклама. Якщо ніц не завадить, то поїду наступного року на ЗВ та й подивлюся. Ростику, поїдемо разом??
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST mudry » Чет 16.12.04 16:27

А із ЗВ дискваліфікують на наступний рік, команди виступи яких характеризували як погані.
Може виговцям ше там поепатувати.
Дбаєш про свою мову? Продемонструй на форумі:
- пиши грамотно
- пиши зрозуміло
- не переборщи із смайликами
- не пиши аби написати
Аватар користувача
mudry
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2210
З нами з: Вів 21.10.03 14:00
Звідки: Львівська округа
Ім'я: Мудрий
Прізвище: Андрій
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Поперед.

Повернутись в Практичне пластування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron