Мобілки на таборах

Різного роду запитання та відповіді

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Білка » Суб 20.11.04 14:08

цікаво, а після табору він вже нормально ходить?
хоча багатьом хлопцям наприкінці табору вже подобалося відтискатися , "думати", стояти в упорі :thumbsup:
кожному своє!

ми ж город!
Аватар користувача
Білка
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1536
З нами з: Нед 14.11.04 15:56
Звідки: Вишгород, Україна- Lublin, Poland
Ім'я: Оленка
Прізвище: Слободяник
Курінь: к.ч. 18 "Шостокрилі", у минулому- підг.к.ім. Г.Барвінок
Пластовий ступінь: ст.пл.вірл.

UNREAD_POST Поручик » Суб 20.11.04 16:38

От бачиш все залежить від того який підхід вибрати..... Якщо з відтискання, присідання і т.д. і т.п. - зробити "цікаву гру" отримуєш потрійний результат і хлопцям цікаво, і дисципліна є, і фізичне оздоровлення рухається вперед...
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST Білка » Суб 20.11.04 16:58

Поручик написав:От бачиш все залежить від того який підхід вибрати..... Якщо з відтискання, присідання і т.д. і т.п. - зробити "цікаву гру" отримуєш потрійний результат і хлопцям цікаво, і дисципліна є, і фізичне оздоровлення рухається вперед...

........у Спрінтера :wink: :oops: :eusa_angel:
кожному своє!

ми ж город!
Аватар користувача
Білка
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1536
З нами з: Нед 14.11.04 15:56
Звідки: Вишгород, Україна- Lublin, Poland
Ім'я: Оленка
Прізвище: Слободяник
Курінь: к.ч. 18 "Шостокрилі", у минулому- підг.к.ім. Г.Барвінок
Пластовий ступінь: ст.пл.вірл.

UNREAD_POST mahorkin » Суб 20.11.04 23:20

Ну не слід плутати Божий дар з яєшнею. Спринтер це випадок дуже важкий. Звичайно якщо б його протягом довшого часу активно стимулювати і мотивувати то з нього може щось би і вийшло. Як не розуміння то звичка. На жаль ми маємо таку можливість лише на таборі.

Розмова йде про середньостатистичного юнака який отримує задоволення при подоланні трудностей і в здобутті перемоги над собою
Перемагають відважні
Аватар користувача
mahorkin
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 231
З нами з: Сер 03.12.03 12:08
Звідки: Lviv
Ім'я: Микола
Прізвище: Махоркін
Курінь: ПМ
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Білка » Нед 21.11.04 09:43

mahorkin написав:Ну не слід плутати Божий дар з яєшнею. Спринтер це випадок дуже важкий. Звичайно якщо б його протягом довшого часу активно стимулювати і мотивувати то з нього може щось би і вийшло. Як не розуміння то звичка. На жаль ми маємо таку можливість лише на таборі.

Розмова йде про середньостатистичного юнака який отримує задоволення при подоланні трудностей і в здобутті перемоги над собою
-це що про нього?????????????????
кожному своє!

ми ж город!
Аватар користувача
Білка
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1536
З нами з: Нед 14.11.04 15:56
Звідки: Вишгород, Україна- Lublin, Poland
Ім'я: Оленка
Прізвище: Слободяник
Курінь: к.ч. 18 "Шостокрилі", у минулому- підг.к.ім. Г.Барвінок
Пластовий ступінь: ст.пл.вірл.

UNREAD_POST mahorkin » Нед 21.11.04 18:29

Звичай но ж про нього. Я ж кажу як не розуміння виникне то умовний рефлекс випрацюється
Перемагають відважні
Аватар користувача
mahorkin
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 231
З нами з: Сер 03.12.03 12:08
Звідки: Lviv
Ім'я: Микола
Прізвище: Махоркін
Курінь: ПМ
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST Поручик » Нед 21.11.04 19:05

Так би мовити - "не вмієш - навчимо, не хочеш - примусимо"... а якщо серйозно то між розумінням і Спрінтером стоїть одна вада - він не хоче пластувати... І ще одне - як би ми не крутили на даний момент наша організація є елітною, а ця дитина є трохи не дотягуючою до звичайного стандарту... працюючи з ним мені пригадалися ті часи коли я працював в школі для важких дітей...
Так що в даному випадку довести те що звичайний пластун розуміє і приймає свідомо - в нього має бути на рівні підсвідомості... як в армії..
Честь - понад усе!
Хау!
Поручик
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2274
З нами з: Нед 02.11.03 00:37
Звідки: Київ
Ім'я: Владислав
Прізвище: Берковський
Курінь: Плем'я Могікани
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST ZyZik » Суб 08.03.08 11:15

Я як юнак який був на 2 таборах , важаю що прийшовши на місце таборування тре повідомити батьків , а тоді забирати телефони в юнацтва !
"Ніщо не обходиться нам так дешево і не цінується так дорого як ввічливість"
ZyZik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 303
З нами з: П'ят 02.11.07 10:06
Звідки: Львів
Ім'я: Юрій
Прізвище: Зіланов
Пластовий ступінь: ст.пл.прих.

UNREAD_POST Змій » Нед 06.04.08 16:58

я їду на табір відпочити від сучасної техніки... він сучасного.... хочу пожити таборовим життям і побути в таборовій легенді... а не дзвонити по ночах людям з сусіднього намету, чи батькам...

На мому 1 таборі мобілки взагалі навіть в коменданта не було. Було складна, лив дощ. весь був мокрий. Але нічо... захворіти можна тільки якщо нічого не робиш. Якщо захворієш, то завше біля тебе є людина,яка може тобі допомогти. сухих реяей немає - піди попроси в бунчужноо дозволу назбирати дрів і посушитись, а не йди в намет щоб подзвонити мамі.

на останньому курінному. До одного юнака з куреня приїжджали батьки разів з три. На алярм з повним вирядом він виніс з намету стільки одягу... що пів табору можна убло одягнути....

Це не нормально. Пласт - це не засмагання на сонечку, це життя - тут складно, але до певної межі, якраз так, ощб після табору в тебе було море емоцій й переживань. Якщо батьки цього не усвідомлять, до табору, то можна казати, що курінний провід безголовий.

На мою думку мобілку брати можна. Їх звісно на табір збирають. Але після закриття віддають. Ось і секрет успіху.

Якщо тобі заскладнона таборі - то перебори себе. Стань не собою, але дійди, стать кращим...
“Манить мене, мене манить...” пісня Boвкулаків
Аватар користувача
Змій
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1254
З нами з: Нед 18.06.06 21:22
Звідки: Львів
Ім'я: Іван
Прізвище: Чир
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: старший пластун

UNREAD_POST -=Лис Микита=- » Нед 06.04.08 23:54

Я за те щоб на таборах, старшина забирала на час табору різного року електричні засоби - мобілки, мр3, і-pod, ноутбуки і навіть електрочайники))), якщо якийсь геній взяв його із собою на табір. Це допоможе таборовикам краще пізнати Філософію життя у природі. А якщо ж розумієте, що наприклад юнацтво здало не все, що мусило і думає що воно (юнацтво) розумніше за коменданта і власне весь провід - варто і обшукати і це буде правильно - "засади чесної гри"!
Аватар користувача
-=Лис Микита=-
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 106
З нами з: Чет 28.06.07 23:17
Звідки: станиця Київ (м. Боярка)
Ім'я: Ковальов
Прізвище: Андрій
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST Змій » Суб 12.04.08 20:04

варто і обшукати


:eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
:thumbsup: то є Лис!
“Манить мене, мене манить...” пісня Boвкулаків
Аватар користувача
Змій
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1254
З нами з: Нед 18.06.06 21:22
Звідки: Львів
Ім'я: Іван
Прізвище: Чир
Курінь: Орден Залізної Остроги
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Мобілки на таборах

UNREAD_POST Elionor Sorceress » Чет 10.07.08 23:18

У нас на тоборі вже довгий час діє правило, мобілкою можна користуватися тільки з 8 вечора до під 9 (це час відведений для власних потреб), і все, якщо мобілка помічена у заборонений час, вона забирається,і віддається в кінці табору, так пару забереш, і вже іншим є наука.... з цим у нас суворо. Якщо проблеми з переживаючими батьками, то всі дзвінки до виховника або коменданта, у мені і у коменданта наприклав цілодобово мобілка включена і ніяких проблем.
Те, що нас вбиває - робить нас сильнішими.....
Кохання приходить і йде, а серденько залишається всередині тебе - тому, його варто берегти....
Аватар користувача
Elionor Sorceress
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 394
З нами з: Вів 25.09.07 19:19
Звідки: Одеса
Ім'я: Лесюня
Прізвище: Денисенко
Курінь: самостійний гурток
Пластовий ступінь: Розвідувачка

Re: Мобілки на таборах

UNREAD_POST Okim » Суб 12.07.08 18:12

як на мене, це вже питання табору - залежно на скільки він покемонський
як на мене, юнацтво треба виховувати на максимально потужних таборах,
перед приїздом на який юнак попереджений і: або а) свідомо не бере з собою ніяких тех.приладів, або б) віддає на зберігання відповідальній людині в перший же день .
гадаю, лояльно видати апарати на пів годинки в одну прекрасну неділю в середині табору, але
вцілому являюсь прихильником первісного чару пластування 8)
Okim
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1033
З нами з: Вів 31.05.05 20:12
Ім'я: delete
Прізвище: delete

Re: Мобілки на таборах

UNREAD_POST Vus » Нед 13.07.08 12:51

Гарно сказав +1
:eusa_clap:
Аватар користувача
Vus
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1410
З нами з: П'ят 10.09.04 11:14
Звідки: Україна, Київ
Ім'я: Володимир
Прізвище: Вус
Курінь: ЧК
Пластовий ступінь: ст.пл

Re: Мобілки на таборах

UNREAD_POST Білка » Сер 05.11.08 23:54

ну, супер;))
Окім як завжди мудрий:))))

щодо теми: зараз дуже важко розлучити дитину з телефоном, найбільше через батьків. тому найперше з ними треба проводити роботу;)
кожному своє!

ми ж город!
Аватар користувача
Білка
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1536
З нами з: Нед 14.11.04 15:56
Звідки: Вишгород, Україна- Lublin, Poland
Ім'я: Оленка
Прізвище: Слободяник
Курінь: к.ч. 18 "Шостокрилі", у минулому- підг.к.ім. Г.Барвінок
Пластовий ступінь: ст.пл.вірл.

Re: Мобілки на таборах

UNREAD_POST Льова » Вів 11.11.08 18:50

думаю все добре тре вміти використовевати

мобілка може зайняти гідне місце в посібниках з самозарадності

нині спецназ знає більше 20 способів її використання

якщо забрати звідти бомбу і ще кілька не потрібних речей то десяток добрих ідей
стануть в пригоді пл коли буде зле
Льова
Аватар користувача
Льова
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 259
З нами з: Чет 13.11.03 11:49
Звідки: Львів
Ім'я: Любомир
Прізвище: Ясниський
Курінь: Лісові Чорти

Re: Мобілки на таборах

UNREAD_POST ZyZik » Нед 04.01.09 19:30

Elionor Sorceress написав:У нас на тоборі вже довгий час діє правило, мобілкою можна користуватися тільки з 8 вечора до під 9 (це час відведений для власних потреб), і все, якщо мобілка помічена у заборонений час, вона забирається,і віддається в кінці табору, так пару забереш, і вже іншим є наука.... з цим у нас суворо. Якщо проблеми з переживаючими батьками, то всі дзвінки до виховника або коменданта, у мені і у коменданта наприклав цілодобово мобілка включена і ніяких проблем.

як в тебе може бути весь час увімкнений телефон ? :eusa_think: в тебе яка батарея :?:
"Ніщо не обходиться нам так дешево і не цінується так дорого як ввічливість"
ZyZik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 303
З нами з: П'ят 02.11.07 10:06
Звідки: Львів
Ім'я: Юрій
Прізвище: Зіланов
Пластовий ступінь: ст.пл.прих.

Re: Мобілки на таборах

UNREAD_POST shopen » Пон 05.01.09 08:54

Okim написав:гадаю, лояльно видати апарати на пів годинки в одну прекрасну неділю в середині табору, але
вцілому являюсь прихильником первісного чару пластування 8)


на мою думку - видати мобілку один раз, та ще в такий важкий для всіх таборовиків та проводу час!!!! - всім гірше

з молодшим юнацтвом це взагалі поганий варіант - адже доки всі зайняті роботою, пірнули з головою в таборове життя - все нормально!
і на мобільні ігри нема часу....
коли зявляється звязок із батьками, які звичайно починають жаліти своїх чад - діти на очах розкисають......

все залежить від спеціалізації конкретного табору, але найкращий варіант, ІМХО, коли в межах табору немає звязку, проте є за декілька кілометрів, а учасники мають змогу писати короткі листи-повідомлення до спеціальної скриньки. Потім хтось із проводу - без цензури набирає СМС та відсилає по можливості.

Повідомлення переважно радісні:), - учасники мабуть думають, що діє жорстка цензура на "дощ, мокро, хочу додому"...
Шопен. 21 ім. Г. Сковороди
Shut Up! And Ski!
shopen
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 198
З нами з: Чет 20.11.03 20:27
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Шафран
Курінь: ч.21 ім ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ
Пластовий ступінь: пл.скоб.

Re: Мобілки на таборах

UNREAD_POST Правник » Суб 10.01.09 11:29

Без всякої ідеалізації Америки - був на крайовому юнацькому таборі на оселі "Вовча тропа". При всій демократичності і одночасно максимальній забезпеченості юнацтва різною апаратурою робилося наступне:
1. при приїзді на табір юнацтво здавало свої мобільні телефони і ножі (все підписане) коменданту табору - за спеціальною відомістю;
2. по завершенню табору комендант табору віддавав юнацтву їхні речі.
При цьому зазначу:
а. на такі кроки проводу не було жодного ремствування учасників;
б. майно учасників могло безпечно зберігатися або в авті коменданта або в таборовому будиночку (за 1,5 км від самого табору);
в. посередині табору є т.зв. День Пластуна - батьки можуть приїхати на табір і поспілкуватися з своїми вихованцями.
Особисто я вважаю, що всі засоби зв"язку (першочергово з міркувань безпеки) повинні мати члени таборового проводу.
"Не cxиляй голови у знемозі, бо зірок не побачиш тоді..."
Аватар користувача
Правник
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 151
З нами з: П'ят 10.03.06 21:55
Звідки: New York, USA
Ім'я: Чемеринський
Прізвище: Андрій

Re: Мобілки на таборах

UNREAD_POST -=Лис Микита=- » Суб 17.01.09 01:33

2008 року на курінному к.ч. 75 в учасників мобліьників не забирали, сподівались на їхню чесність. Якщо я буду причетний до організації табору і у 2009 році, то напевно будемо забирати. Так краще, або просити, щоб взагалі на табір не брали.
Аватар користувача
-=Лис Микита=-
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 106
З нами з: Чет 28.06.07 23:17
Звідки: станиця Київ (м. Боярка)
Ім'я: Ковальов
Прізвище: Андрій
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

Поперед.

Повернутись в Практичне пластування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron