Відзначки-нашивки не на одностроях.

Різного роду запитання та відповіді

Модератор: Модератори

UNREAD_POST Вуголь » Суб 28.08.04 20:27

Ми якось непомітно відбились від теми. Я юнак і я хочу окрім, кольорової нашивки гуртка, ще й щоб моє ім"я було вишите на комірці, дівочий шеврон "Пласт наці...", бо воно мені більше подобається. Мало того, я як на 1/1 000 000 шотландець хочу носити спідницю, а ще хочу носити шеврон скоба, щоб пантуватись.
Ну і що?
Будете задовільняти всі мої забаганки?
Аватар користувача
Вуголь
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 624
З нами з: Вів 16.03.04 17:54
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Корпан
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST YarkO » Нед 29.08.04 11:43

а я хочу синій однострій з коричневими смужечками.

такі бздури типу "юнацтву подобається, давайте дозволимо" не мають мати місце. Кольорові сильветки, лілейки на наплічниках... а далі підуть труси і піжами з лілейками...
Аватар користувача
YarkO
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 2001
З нами з: Пон 20.10.03 21:42
Звідки: Львів
Ім'я: Ярема
Прізвище: Дух
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: старший пластун скоб

UNREAD_POST Pomashka_7 » Нед 29.08.04 20:49

а я хочу щоб на моїх трусах зліва була відзнака приналежності до Пласту а нижче (якщо влізе) відзнака ступеня
:D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Pomashka_7
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 364
З нами з: Вів 09.03.04 21:31
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Вахній
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST Swyst » Нед 29.08.04 23:05

Pomashka_7 написав:відзнака приналежності до Пласту а нижче (якщо влізе) відзнака ступеня
:D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:


Це на твоїх трусах не влізе :?: :?: :?: :D :oops: :D :?: :eusa_angel:
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST karik » Пон 30.08.04 17:08

C*arbon пише: Ми якось непомітно відбились від теми. Я юнак і я хочу окрім, кольорової нашивки гуртка, ще й щоб моє ім"я було вишите на комірці, дівочий шеврон "Пласт наці...", бо воно мені більше подобається. Мало того, я як на 1/1 000 000 шотландець хочу носити спідницю, а ще хочу носити шеврон скоба, щоб пантуватись.
Ну і що?
Будете задовільняти всі мої забаганки?

Малесенький, а попу тобі не підтерти? Може раптом ти забув про це дописати.
Пласту 100 років і зміни не відворотні, бажано на краще. Зациклюватись на старому не можна. Ти ж, мабуть, не ходиш в мандрівки з старим наплечником колобком, а з новим і зручним. Ми самі повинні робити ці зміни а не йти як вівці куди женуть.
Я щось не розумію: Я юнак і я хочу окрім, кольорової нашивки гуртка, ще й щоб моє ім"я було вишите на комірці, дівочий шеврон "Пласт наці...", бо воно мені більше подобається. Мало того, я як на 1/1 000 000 шотландець хочу носити спідницю...
Що це? В Україні шотланці, спідницю? я розумію, але дівочий шеврон "Пласт наці...", пробач може тобі блакитний однострій замовити?
:twisted:
karik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1434
З нами з: Вів 13.07.04 16:22
Звідки: Київ
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST Pomashka_7 » Пон 30.08.04 21:40

Swyst написав:Це на твоїх трусах не влізе :?: :?: :?: :D :oops: :D :?: :eusa_angel:


то я не ті труси свої тобі показував :lol: :lol: :lol: :lol:
Pomashka_7
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 364
З нами з: Вів 09.03.04 21:31
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Вахній
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл. скоб

UNREAD_POST Вуголь » Пон 30.08.04 23:33

Таваріщ карік!
Паслушай мєня!
потрібно читати хоч трошки між рядками. Сприймати все буквально- шкідливо, так само як підтирати іншим попку.
Нашо кольоровий кружечок? Повимахуватись? А шо більше нема чим?
Кольоровий кружечок, а далі галстуки замість хусток, а далі камуфляжний однострій (для зручності), кросівки як елемент однострою ще затвердити, а далі мобіли і ноутбуки на таборах, а далі вмілість програмування, Unreal-іст року, а далі " Пиво новацтву!".
Краще не починати ланцюгову реакцію, бо потім її важко зупинити, ну ти ж вчив в школі фізику, надіюсь.
До речі, я вже й забув як то приємно, коли тобі підтирають попку :wink: , я б не відмовився від цього. :twisted:
Аватар користувача
Вуголь
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 624
З нами з: Вів 16.03.04 17:54
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Корпан
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST karik » Вів 31.08.04 09:23

Розумієш не можна в юнацтві душити ініціативу, вони є маленька команда і навіть в такій спосіб хочуть відокремитись від інших і бути своїь гуртком. Не хочу багато писати, але це обовязок виховника створити всі умови для утворення команди і подальшого розвитку, помоєму все просто. Інше питання це зміни, ми рухаємось вперед і нікуди від цього не дінешся мусить бути щось нове, ми не ортодоксальна організація тому трохи дивно, що ти все так сприймаєш, маю наувазі зміни. А про попу це не домене :wink:
karik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1434
З нами з: Вів 13.07.04 16:22
Звідки: Київ
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST Swyst » Вів 31.08.04 09:42

karik написав: Інше питання це зміни, ми рухаємось вперед і нікуди від цього не дінешся мусить бути щось нове


Як на мене, то поки ми тримаємось старого і перевіреного, доти в нас буде сила, це яскраво ілюструє скажімо порівняння скаутських (скавтських) організацій польщі та франції, лібералізм - добре, але коли його вміру...
Якщо дискусія триває довго, це означає, що обидві сторони неправі 3:-)
Аватар користувача
Swyst
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1022
З нами з: П'ят 17.10.03 19:10
Звідки: Львів
Ім'я: Сашко
Прізвище: Свистун
Курінь: ЛЧ
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

UNREAD_POST karik » Вів 31.08.04 12:58

Помоєму це не серйозно. Ми змінюємо статут організації і ти про це мовчиш, а коли діти хочуть мати кольорову відзначку це сприймається як велика зміна. Розумієш про що я. Нарешті запроваджені нові проби в новацтві, як на мене це класно і нічого поганого в тому не має, лише позитив, перераховувати можна багато, а чи треба. Та нікуди ми не втечемо від змін, питання в тому чи ми самі будемо щось пропонувати і впроваджувати, чи це зроблять за нас інші можливо навіть неберучи до уваги нашої думки. :(
karik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1434
З нами з: Вів 13.07.04 16:22
Звідки: Київ
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST Lolik » Вів 31.08.04 17:49

Підтримую Каріка. Зміни відбуваються щодня. Пригадайте, що колись робили кошові у Львові і що роблять зараз, як змінюються вимоги до куренів, їх участі, присутності та звітності.... Тільки ви цих змін не помічаєте, а відзначка не-там вас дратує.

вмілість програмування, Unreal-іст року

а що, не бачу нічого поганого. чи будемо штучно відхрещуватись від надбань цивілізації, бо "ми пластуни"? C*arbon, ти щось занадто консервативну позицію тримаєш. мобільним теж не користуєшся - морзянку клацаєш?

Але це ми відійшли від теми. Як на мене, є 2 типи відзначок: 1) принципові (лелійка, відзнака ступеня), які слід поважати на рівні із самим одностроєм, і 2) таборові відзаки тощо, які все одно носяться до 2 років, і не несуть із собою важливого змісту. Так носіть їх хоч би й на трусах - лиш би цюню не натерло!
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST Вуголь » Сер 01.09.04 22:53

Я користуюсь телефоном (поки гроші є), але тема (дискусія) пропаде якщо не буде дві сторони в обговоренні. :)
Аватар користувача
Вуголь
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 624
З нами з: Вів 16.03.04 17:54
Звідки: Львів
Ім'я: Андрій
Прізвище: Корпан
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст.пл.

UNREAD_POST mahorkin » Чет 02.09.04 15:25

KJarik. А ти коли небудь був виховником? І коли був то як довгог? Бо по твоїх записах не скажеш що ти знаєш роботу з юнацтвом
Перемагають відважні
Аватар користувача
mahorkin
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 231
З нами з: Сер 03.12.03 12:08
Звідки: Lviv
Ім'я: Микола
Прізвище: Махоркін
Курінь: ПМ
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST karik » Чет 02.09.04 17:22

Так я був виховником з 17 до 28 років. Відверто скажу, що виишколи упю дуже поверхневі і несерйозні вони дають розуміння організації, але не дають всього іншого що стосується виховання і навчання в цьому я переконався коли отримав змогу порівняти, отримавши педагогічну освітуу. Саме через нашу не професійність ми маєм таку ситуацію з усіма нехорошими наслідками про них власне говориться у різних темах форуму. Останній рік я не маю гуртка через зміну роботи і проживання, думаю це тимчасово. А з чого ти робиш такі висновки, поділись. Я не є пластуном теоретичного пластування.
karik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1434
З нами з: Вів 13.07.04 16:22
Звідки: Київ
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST Lolik » Чет 02.09.04 20:08

karik написав:Я не є пластуном теоретичного пластування.

:thumbsup: 5 балів
Аватар користувача
Lolik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 2071
З нами з: П'ят 15.08.03 12:50
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Богдан
Прізвище: Рак
Курінь: самітник
Пластовий ступінь: ст. пл. гетьм. скоб

UNREAD_POST mahorkin » Чет 02.09.04 22:29

щось не видати
Перемагають відважні
Аватар користувача
mahorkin
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 231
З нами з: Сер 03.12.03 12:08
Звідки: Lviv
Ім'я: Микола
Прізвище: Махоркін
Курінь: ПМ
Пластовий ступінь: ст.пл

UNREAD_POST karik » П'ят 03.09.04 15:45

Без коментазів. :P
karik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1434
З нами з: Вів 13.07.04 16:22
Звідки: Київ
Ім'я: Ігор
Прізвище: Ковальчук
Курінь: Загін Червона Калина
Пластовий ступінь: Скоб!

UNREAD_POST ^-icewolf-^ » Суб 04.09.04 10:30

2 mahorkin
Я трохи не розумію - ти прийшов на цю тему, щоб висловити свої сумніви з приводу того, чи був Карік виховником, чи внести свою думку з приводу того, про що говоримо??

Я Каріка знаю не так давно, але знайомство з ним мені сподобалось - те, що він не є пластуном теоретичного пластування - це правда (хоча в нього є свої цікавеньки погляди на сітоустрій) :D До всього тут сказаного, то я розділяю його думку цілком і повністю.
собаки гавкають, караван іде...

ХТО НЕ З НАМИ - ТОЙ ПРОТИ НАС!

Луцьк - найкращий!
Аватар користувача
^-icewolf-^
Початківець
Початківець
 
Повідомлення: 94
З нами з: П'ят 16.04.04 23:16
Звідки: зараз - Львів, а може Луцьк
Ім'я: Сергій
Прізвище: Шкаран
Курінь: 31 курінь УСП-УПС "Вовкулаки"(був славний курінь ч.9 ім. В.Стуса (ЛУЦЬК))
Пластовий ступінь: ст.пл.скоб

Поперед.

Повернутись в Практичне пластування

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron