Пластова банка

Обговорення пластових веб-сторінок, списків розсилки, дискусійних груп тощо.

Модератор: Модератори

Пластова банка

UNREAD_POST Aferisto » П'ят 18.12.09 14:05

Недавно створив такий собі блог-накопичувач для гутірок, ігор, маршрутів на манрівки, ідей та місць під табори
проект знаходиться тут - http://my.plast.org.ua/banka/
хотів би почути думки чи це взагалі потрібно і чи така ініціатива могла б теоретично мати підтримку серед пластового загалу.
Зображення
Аватар користувача
Aferisto
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 210
З нами з: Чет 07.12.06 01:18
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Роман
Прізвище: Кучкуда
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Пластова банка

UNREAD_POST mykola muzala » П'ят 18.12.09 18:34

потрібно - зможеш втримати довший час і довести до нормального наповнення, тоді рєспєкт і уважуха
Ваше право на власну думку не зобов'язує мене слухати нісенітниці....
Аватар користувача
mykola muzala
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1524
З нами з: Сер 22.10.03 17:16
Звідки: Львів
Ім'я: Микола
Прізвище: Музала
Курінь: Вовкулаки
Пластовий ступінь: старший пластун

Re: Пластова банка

UNREAD_POST ZyZik » П'ят 18.12.09 18:36

молодці ,зарах))
ідея супер :thumbsup:
продовжуйте в тому ж дусі )
її тільки треба постійно наповнювати
"Ніщо не обходиться нам так дешево і не цінується так дорого як ввічливість"
ZyZik
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 303
З нами з: П'ят 02.11.07 10:06
Звідки: Львів
Ім'я: Юрій
Прізвище: Зіланов
Пластовий ступінь: ст.пл.прих.

Re: Пластова банка

UNREAD_POST МзС » П'ят 18.12.09 22:26

Я теж працюю над схожим проектом вже декілька тижнів, зважаючи, що це з ідей Дошколу, де ми це обговорювали, то нічого дивного :)

Але наразі купа іншої роботи забирає час, тому поки не запустив свого проекту.

Словом, в приваті з тобою, то все обговоримо (напишу тобі на днях), думаю, що краще робити один проект, ніж два :)
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: Пластова банка

UNREAD_POST Aferisto » П'ят 18.12.09 23:08

дякую за схвальні відгуки
ідея справді не нова, але я просто недавно часу трохи найшов то вирішив зробити

МзС написав:Словом, в приваті з тобою, то все обговоримо (напишу тобі на днях), думаю, що краще робити один проект, ніж два :)

цілком підтримую. готовий до співпраці.

відразу маю кілька таких точок до обговорення:
1. Чи вартує запроваджувати якийсь вхід по паролях, щоб уноможливити використання наших напрацювань інши. Чи можливо нехай буде так.
2. Чи не буде це дублюванням певних розділів Пластового порталу. (на порталі є розділ гутірки та ігри, інших аналогів ніби немає)
3. Треба думати як залучити до проекту максимум людей. Адже саме від активності народу залежить успіх того всього.
4. Ну і можливо в когось є пропозиції для нових розділів.
Зображення
Аватар користувача
Aferisto
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 210
З нами з: Чет 07.12.06 01:18
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Роман
Прізвище: Кучкуда
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Пластова банка

UNREAD_POST МзС » П'ят 18.12.09 23:25

Можемо зрештою і не вприваті обговорювати :)

Чи вартує запроваджувати якийсь вхід по паролях, щоб уноможливити використання наших напрацювань іншими

В межах ми.пласт запровадити паролі мені так видається нереально. Моя позиція, що це розділ суто для пластових виховників, і не має чого ділитись з іншими, треба створити таку собі касту обраних, і щоб всі інші хотіли в неї потрапити. Тим паче Мацієвський почитує наш Форум (привіт Саша, якщо ти це читаєш:)), і точно вкраде наробки :) Але з іншого боку будь-яке запаролення відштовхує масовість, словом треба думати, поки не має що ховати.
Чи не буде це дублюванням певних розділів Пластового порталу

Однозначно, що буде, а тому я б створював цей проект саме в межах Порталу, щоб не дублювати інфу, створити окремий розділ під це, власне мене більше цікавить такий варіат як "Готові сходини", де буде одразу гутірка, гра, майстерка і т.п. Окремим розділом дати мандрівки з описами фотками і т.п.
Треба думати як залучити до проекту максимум людей. Адже саме від активності народу залежить успіх того всього.

Хочеш зробити щось добре, зроби це сам. У нас це дуже актуально. Тому моє бачення поки є бажання треба максимально написати самим, плюс покопати друзів-знайомих, бо якщо просто написати скидайте мені, то користь буде мінімальна, ніхто нічого не писатиме. Може я трохи песиміст, але досвід річ вперта. Як варіант коли це стане дуже крутим проектом, і всі до нього хотітимуть примазатись, то його можна буде віддати там КПС чи КБ УПЮ, вони окремого референта заведуть, щоб підтримувати його :)

От таке моє бачення
ЛЬВІВ - НАЙБІЛЬШИЙ!
Пластовий закон згадують, коли немає інших аргументів...
Аватар користувача
МзС
Адміністратор
Адміністратор
 
Повідомлення: 1116
З нами з: Вів 29.11.05 13:04
Звідки: Львів
Ім'я: Михайло
Прізвище: Дяків
Курінь: Лісові Чорти
Пластовий ступінь: ст. пл.

Re: Пластова банка

UNREAD_POST Aferisto » Суб 19.12.09 00:38

стосовно паролів. думаю таки треба вводити. якщо справді зробимо з тої ідею потужний ресурс, то охочих на халяву думаю знайдеться. подобається ідея про касту виховників :) думаю її потрібно розвивати. навіть можливо створити план чітких дій, щодо її створення. (першим кроком думаю є дошкіл виховників :) ).

стосовно формату. я чомусь не є прихильником робити "готові сходини", хоча впринципі ще не маю чіткої думки стосовно цього. як на мене просто така структура є більш простою, відповідно більша ймовірність залучення нових людей.

стосовно того де має бути розміщений. як на мене форма блогу є дуже корисна для цього проекту. в ідеалі мало б бути так, що виховник наприклад прочитав наприклад гутірку з блогу - провів її - написав на блозі пось. Це б дозволило бачити зворотню реакцію і відповідно виправляти помилки, удосконалювати. стосовно того чи вливати це в портал - також двояка думка: можливо завдяки тому, що це окремий якби ресурс це буде створювати атмосферу тієї "касти". ну але якось узгоджувати це все з порталом все ж потрібно.

стосовно залученя людей. про пасивність друзів пластунів цілком згідний але все ж без участі загалу проект приречений на провал. тому таки треба всіляко сприяти залученю людей. нехай вони не будуть ніц додавати але хочаб можливо будуть писати коментарія, які також є важливі.

і на завершеня...реферантура - це круто :)
Зображення
Аватар користувача
Aferisto
Дописувач
Дописувач
 
Повідомлення: 210
З нами з: Чет 07.12.06 01:18
Звідки: Львів, Україна
Ім'я: Роман
Прізвище: Кучкуда
Курінь: Ватага Бурлаків
Пластовий ступінь: ст.пл.

Re: Пластова банка

UNREAD_POST Чуприк » Сер 23.12.09 10:25

Ріспект і уважуха - дуже потрібна річ. До речі - поява цієї ініціативи таки спростовує тему про неініціативність пластунів :). Я думаю, що варто розвивати проект а вже по ходу, по відгуках вносити корективи. Бо намагатися створити щось ідеальне - це угродити ініціативу в балаканині.
_______________________________________
Без намагання когось в чомусь переконати, з правом залишитися при власній думці,
Ваш Чуприк
Аватар користувача
Чуприк
Експерт
Експерт
 
Повідомлення: 1608
З нами з: Сер 14.09.05 08:54
Звідки: Київ
Ім'я: Славко
Прізвище: Юрчишин
Курінь: ОЗО
Пластовий ступінь: ст.пл.


Повернутись в Пласт в Інтернет

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron